Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
Kees
Haagse humor noemen we dat kees toch?
Ben namelijk OOK een fan van pascal.
Hij heeft elke wedstrijd wel een momentje, maar er gaat zoveel rust en controle van hem uit dat ik (meestal) relaxed achterover ga zitten als hij aan de bal is..
Volg hem op twitter , en staat in mijn facebook... do i need to say more?
Dat is goed nieuws mijn jongen. Gaan we eens proberen om met name die Haagsche Roel eens te overtuigen dat ie ook lid van de fanclub moet worden.
Twitter, Facebook allemaal niet aan mij besteed. Ik hou het bij CADD.
Overigens is die Max verdomde snel. Selectie is ook al weer bijgewerkt met Brouwer en Toko.
![]() |
Donderdag 6 januari 2011 om 19:19 uur |
Kees
ook opvallend dat hij 4 keer scoort in 95 wedstrijden! dat doet bossie hem niet na...in 350....:-))
ook 2 keer eigen goal trouwens, wat dat betreft zullen ze elkaar niet veel ontlopen..
ik ken hem verder niet, is me nooit opgevallen.. we gaan het meemaken.. in ieder geval lengte 1.90 achterin
Het lijkt wel of de hele shoutbox anti-pascal is. Groot gelijk hoor. We halen wel kanjers uit de eerste divisie en clublozen.
Allemaal het inzicht van een pindanootje in de schil! Tsjonge jonge, wat kan ik me daarover opwinden.
Heb liever respect voor die jongen die in salaris achter uit is gegaan, als laatste het veld afloopt nadat hij het publiek honderd keer heeft bedankt, zich uiterst correct opstelt en een imposante carriere heeft opgebouwd waar bijna 98 % van de selectie niet aan kan tippen.
Nee hoor, lekker blijven zeiken tegen die jongen.
![]() |
Donderdag 6 januari 2011 om 17:31 uur |
Club Achter de Duinen
N’Toko tekent voor 2,5 jaar
Chiro N`Toko komt de selectie van ADO Den Haag per direct versterken. De centrale verdediger (ex-AGOVV) tekent een contract voor tweeënhalf jaar.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Donderdag 6 januari 2011 om 15:06 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Vers van de pers.........
Jordy Brouwer tekent bij ADO Den Haag
Geboren Hagenaar Jordy Brouwer heeft een contract getekend bij ADO Den Haag. Deze overeenkomst verbindt hem voor de komende anderhalf jaar aan onze club.
In diverse media werd al gesproken over deze deal, maar vandaag, donderdag 6 januari, is alles officieel geworden. Brouwer is een spits en hij trainde de laatste weken mee bij de selectie van John van den Brom. De aanvaller die onlangs zijn contract bij Liverpool liet ontbinden om op zoek te gaan naar een nieuwe kans, liet een goede indruk achter, wat resulteerde in deze overeenkomst.
Een groot deel van zijn opleiding genoot Brouwer bij Ajax, waar Liverpool hem in 2007 weghaalde. Op huurbasis speelde hij in 2008-2009 een aantal wedstrijden voor RKC Waalwijk. Brouwer wordt eind februari 23 jaar.
En............
ADO DH trekt in N'Toko nieuwe verdediger aan
Chiro Mena Vuza N'Toko zal de selectie van John van den Brom per direct komen versterken. Hij tekent een contract voor tweeënhalf jaar.
N'Toko is een 22-jarige centrale verdediger van Kongolese afkomst met een Belgisch paspoort. Hij speelde van 2007 tot deze zomer bij AGOVV en was op dit moment transfervrij. Net als Jordy Brouwer gaat hij meteen mee naar het trainingskamp in Marbella.
Donderdag 6 januari onderging hij naar tevredenheid de medische keuring bij ADO Den Haag en werd het contract door de speler en directeur Dick Vierling getekend.
![]() |
Donderdag 6 januari 2011 om 14:16 uur |
;)
Radosavljevic maakt seizoen af in Den Haag
Aan het einde van 2010 was er wat onduidelijkheid over de toekomst van Aleksandar Radosavljevic. De Sloveens international maakt het seizoen echter gewoon af bij ADO Den Haag.
"Hij had een optie in zijn contract, dat hij in december eventueel het contract kon ontbinden om elders aan de slag te gaan, maar daar heeft hij geen gebruik van gemaakt", zo zegt trainer John van den Brom in gesprek met Haaglanden Voetbal.
De verrassing van de eerste seizoenshelft hoopt het tweede bedrijf met wat nieuwe spelers te beginnen. Zo wordt de club in verband gebracht met Ruud Boymans en Marcel Meeuwis, Jordy Brouwer werd inmiddels voor anderhalf jaar vastgelegd. "Wij konden in de aanval, zeker in de breedte, versterking gebruiken. Ik ben blij dat wij Jordy aan de selectie kunnen toevoegen", aldus Van den Brom.
De oefenmeester hoopte lange tijd op de komst van Youssef El-Akchaoui, maar sc Heerenveen vraagt een transfersom van driehonderdduizend euro. Aan die vraagprijs wil ADO niet voldoen. Van den Brom is dan ook duidelijk over de komst van de vleugelverdediger. "Ik denk dat dat verhaal dus over is. Er zit gewoon een te groot gat tussen vraag en aanbod."
![]() |
Woensdag 5 januari 2011 om 18:11 uur |
Advertentie
ADODENHAAG
Boymans weet zich na Engelse clubs ook gevolgd door ADO
Woensdag, 5 januari 2011 om 11:59
Het belooft een mooie zomer te worden voor Ruud Boymans, dit jaar. De 21-jarige spits maakte in de eerste seizoenshelft negen goals in achttien wedstrijden en dat leidde, zoals eerder aangekondigd, al tot interesse van tot vandaag onbekend gebleven clubs uit de Premier League en het Championship. Maar er is ook binnenlandse interesse voor de aanvaller; ADO Den Haag volgt hem.
Onlangs staakte Boymans, die eerder twee jaar bij Fortuna Sittard actief was, gesprekken met VVV over een verlenging van zijn contract. Hij ligt in principe tot medio 2012 vast, maar wil graag kijken of er een sportieve verbetering in het vat zit. Voetbal International meldt woensdag in haar weekuitgave dat die nu gekomen is in de vorm van ADO, de nummer negen van de Eredivisie.
De Haagse club ziet in Boymans een mogelijk interessante versterking voor haar selectie, zeker gezien het waarschijnlijke vertrek van Dmitri Bulykin. De Rus wordt gehuurd van Anderlecht, maar is waarschijnlijk te duur om met een meerjarig contract aan te blijven. ADO zou na dit seizoen overwegen een bod uit te brengen op Boymans. De Engelse clubs die hem op de korrel hebben zouden Queens Park Rangers en Ipswich Town zijn; clubs uit de Premier League worden niet genoemd.
![]() |
Woensdag 5 januari 2011 om 12:05 uur |
Kees
Kees
mijn bron meldt toch echt dat cambuur het gehele salaris zou worden overgenomen.. Doet er verder niet zoveel toe. De moraal van hèt verhaal is dat ze deze jongen nog op de loonlijst hebben staan terwijl er geen beroep op hem wordt gedaan!
Inderdaad kost dat klauwen met geld al die spelers die op de loonlijst staan en niet in actie komen. Als je dat geld ook extra zou kunnen besteden aan de eerste 15 selectie-spelers dan is de selectie een stuk sterker. Maar ja, bij blessures etc. kom je dan heel snel in de problemen.
![]() |
Dinsdag 4 januari 2011 om 22:58 uur |
oodh
Helder.... las het al in je laatste shout ,je hebt een punt dat er een beest achterin moet staan, die missen we idd.
NB : Wat mensen toch in Hese zien is mij werkelijk een raadsel, dat is natuurlijk ook het grappige van een shoutbox, je kan van mening verschillen. Las hier net dat hij zo weinig kansen krijgt dit seizoen......vind je het gek, vorig seizoen kansen genoeg gehad , werd aan alle kanten voorbij gelopen. Kan beter gaan golfen, schijn ie wel goed te kunnen.
Ik vind het wel gek dat Van den Brom 'iedereen' op linksachter heeft neergezet die op die positie niets te zoeken heeft. Was zoals gezegd ook bepaald geen succes. Mag toch aannemen dat Van Hese wel iets heeft geleerd afgelopen jaar? En als Van den Brom hem dus niks vindt begrijp ik niet waarom zijn contract dan niet ontbonden is. Steijn vond Mike de Geer ook niks en diens contract is ook ontbonden. Wat heb je aan een speler in je selectie die je toch nooit opstelt?
![]() |
Dinsdag 4 januari 2011 om 16:36 uur |
Midden-Oost
Je zegt dus dat die positie niet goed bezet is. Ik kan er een heel eind in mee gaan: Supusepa had niet aangetrokken moeten worden. Kum en Leeuwin staan daar op een verkeerde plaats. Bosschaart.... tja... Alleen ben ik van mening dat Van Hese helemaal zo slecht nog niet is. Begrijp niet dat hij geen kans heeft gekregen en dat al die anderen daar wel dit seizoen gespeeld hebben toen Piqué geblesseerd was. Het was allemaal niet echt een succes nee.
In Hese zie ik echt wel talent. Zelden zie je een speler met zo'n strakke inspeelpass. Prima gozer om nog te laten rijpen in het 2e. Voor je selectie heb je nu gewoon naast Piqué een topper nodig. Het liefst ééntje die ook kan koppen want met Leewin, Piqué en Coutinho heb je 3 kleine spelers. Zo verlies je altijd van pak'em beet een Groningen met een Granquist.
Ik heb het wel vaker gezegd, het liefst zie ik daar een killer, type Bogarde of Argentijnse moordenaar.
![]() |
Dinsdag 4 januari 2011 om 15:46 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
16 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |