Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: auto

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 106
Volgende pagina

Haagse Roel

Bert schreef:

Mijn laatste zin zegt genoeg bij tegenslagen haak je af. Je behoort tot het Ajax publiek.

Ik heb overigens nog steeds kritiek op VD Kallen maar die kan er niks aan doen dat die zo`n kut opstelling tevoorschijn tovert is toch echt Steijn verantwoordelijk voor.
Beste Bert ,

Dat jij niet verder komt dan dit soort reacties zegt mij genoeg.

Ben er een beetje klaar mee, dat jij vanuit Schipluiden of whatever een kwartiertje in de auto zit , om wanvertoningen te bekijken , ik doe er 5 x zolang over en dan ook weer terug. Maak mijn keuze`s zelf wel en daar heb ik geen beledigingen ( betreft Ajax) zoals door jou gedaan voor nodig. Ik kan nu , zoals jij , om mij heen gaan slaan , om mijn gelijk te krijgen , maar daar zie ik , laat ik de slimste maar zijn, even vanaf.
0
Maandag 2 april 2012 om 00:31 uur

Adowoman

Sjonge jonge ik was er ook weer (met de auto) en mijn 2 jongens... Begon aardig, zonnetje zat mee en ze begonnen beter dan RKC met de wedstrijd maar het duurde niet erg lang... ZOals meerderen aankaarten, waarom kan je een Immers en Toornstra er niet uithalen als ze er niks van bakken? Laat Steijn eens een keer een punt maken en laten voelen/zien dat ze zich moeten bewijzen om in het eerste te spelen... En niks geen gezeur dat het vorig jaar bepalende spelers waren. Wat men ook mag vinden van Van den Brom, hij had dat allang gedaan. Laat maar zien op trainingen wat je waard bent en als je nog niet eens een mannetje voorbij komt of passes komen niet aan, EXIT!

Over 2 weken moet mijn jongste het veld op met een van de spelers en dan ben ik er weer, tegen Vitesse uit op de vitesse familietribune (zonder sjaal ) en ik vrees het ergste vooralsnog.

Waarom tegen een Twente en Heerenveen wel en waarom tegen een RKC niet (met alle respect) die vandaag ook niet echt goed was...

0
Zondag 1 april 2012 om 18:09 uur

Bert

Kees schreef:

Nog bedankt voor die linknaar Ado-journaal met Alberto. Hij heeft vorige week nog mijn dochter geïnterviewed voor ADO - AJAX. Die mocht als studente een keer in het stadion werken. Ze was nog nooit in het stadion geweest maar vond het reuze leuk.
Die Emiel bij VI was erg positief over de manier waarop W. Verhoek door de supporters van Ado werd onthaald. Zo kan het ook zei hij.

Gelijk daarna helaas die Genee die over dat pak en die auto begon.
Gelukkig sabelde De Snor dat ook gelijk neer. Is een onzin verhaal zei hij het is gewoon normaal dat de auto op tijd ingeleverd wordt.
0
Maandag 26 maart 2012 om 21:13 uur

DaveDH

ADO500 schreef:

Dwangbevel? Trek het verhaal nog ff verder uit z`n verband. Hij heeft gewoon een brief gekregen van z`n oude werkgever met het verzoek om de leaseauto en z`n clubkostuum in te leveren. Dat had hij al eind januari moeten doen en het is nu al bijna april.

Als een werknemer bij mij weg gaat moet hij ook de spullen van kantoor inleveren. Maakt dan toch niet uit of hij 1 jaar of 16 jaar bij mij op de loonlijst heeft gestaan.

Wesley rijdt naar ik heb begrepen zelf al in een nieuwe auto van Huiskes-Kokkeler (de autosponsor van FC Twente) en laat z`n vriendin doodleuk rondrijden in de auto van ADO Den Haag. Toch niet zo gek dat ze vanuit ADO dan een keer een briefje sturen om hem te sommeren die auto in te leveren?
Sommige mensen lezen te veel Sjakie v/d Hoek, natuurlijk is het normaal dat je de auto van de zaak terug vraagt, ik vind het een beetje vaag dat Wes hem zelf nog niet heeft/had ingeleverd... Maar dat de leiding niets van zich laat horen vind ik wel een slechte zaak... Wie weet krijgt die nog een echt afscheid, want dat heeft die wel verdiend.
0
Maandag 26 maart 2012 om 12:30 uur

ADO500

Brian schreef:

SCHANDE SCHANDE SCHANDE !!!!!

Net keek ik naar 90 Minutes op Eredivisielive.

En daar wist de hoofdredacteur van de telegraaf te melden een verhaal over W.Verhoek.

Het is namelijk zo dat Wesley het echt super vond dat hij zo`n warm onthaal kreeg.
Maar hij had graag een officieel afscheid gekregen en heeft daar ook om gevraagd.
Maar in plaats van een uitnodiging kreeg Wesley een Dwangbevel van de hoge heren(mijn vermoeden de heren P.Beyersbergen & M. Van der Kallen) met daarin het verzoek om z.s.m zijn Club kostuum in te leveren en zijn leaseauto te regelen .


Schande!!!!
Dwangbevel? Trek het verhaal nog ff verder uit z`n verband. Hij heeft gewoon een brief gekregen van z`n oude werkgever met het verzoek om de leaseauto en z`n clubkostuum in te leveren. Dat had hij al eind januari moeten doen en het is nu al bijna april.

Als een werknemer bij mij weg gaat moet hij ook de spullen van kantoor inleveren. Maakt dan toch niet uit of hij 1 jaar of 16 jaar bij mij op de loonlijst heeft gestaan.

Wesley rijdt naar ik heb begrepen zelf al in een nieuwe auto van Huiskes-Kokkeler (de autosponsor van FC Twente) en laat z`n vriendin doodleuk rondrijden in de auto van ADO Den Haag. Toch niet zo gek dat ze vanuit ADO dan een keer een briefje sturen om hem te sommeren die auto in te leveren?
0
Maandag 26 maart 2012 om 10:49 uur

tanker070

WTF moet een club met zijn kostuum ? een kostuum is maatwerk, die kunnen ze niet meer opnieuw gebruiken......of willen ze die gebruiken als poetsdoek voor de auto`s van v/d Kallen en Beyersbergen ?
0
Maandag 26 maart 2012 om 10:39 uur

Kees

@ MAX,

Teletekst RTV WEST haalt als bron CADD aan m.b.t. de informatie over het jeugdtoernooi. Nog ff en CNN is hier kind aan huis.

Ik vond het uitstekend om te zien hoe de supporters op Wesley Verhoek reageerden. Mooi, en een compliment waard. Maar waarom moet diezelfde Verhoek nu weer dat m.b.t. de lease-auto en clubkostuum vermelden? Voor dit soort zaken heeft hij ongetwijfeld zelf getekend.

Houd dit toch allemaal buiten de pers. Nergens voor nodig.
0
Maandag 26 maart 2012 om 09:59 uur

ADODENHAAG

fcthehague schreef:

Heeft niks met de supporters te maken, maar heeft te maken dat ALI er niet bij was
En het heeft ook te maken met de kleine hoeveelheid auto`s die mee mag.
0
Zondag 25 maart 2012 om 22:13 uur

Advertentie

pajam

DaveDH schreef:

LOL als ik jou was zou ik SP stemmen, die hebben die zelfde ziekelijke gedachtegangen (communisme/socialisme). het is het kapitalisme dat het westen rijk heeft gemaakt en er voor zorgt dat jij een een rijk land kunt leven met alle voorzieningen die daar bij komen, allemaal bereikt door kapitalisme... wat jij wilt is weer terug naar de jaren 40/50.... mij niet gezien.
Hoe `rijk` zijn we?

Je huis is van de bank, je auto misschien ook, je tv op afbetaling?
Creditcard erbij en zo nu en dan lekker rood staan?

Lekker meer en meer belasting betalen, niet omdat je voorzieningen beter worden, maar omdat het bankwezen nog meer geld wilt en wij de risicos die ZIJ als onafhankelijk bedrijf hebben genomen gaan afdekken.

hoe moeilijk is het om te begrijpen dat je geen socialistische, communistische staat wordt wanneer men roept dat het geld wat jij en ik en onze medelanders met hard werken verdienen, eerlijk geinvesteerd en uitgegeven moet worden?

Het valt jou niet op dat je ziektekosten duurder worden en hetgeen er tegenover staat meer en meer uitgekleed wordt?
lekker steeds meer belasting betalen EN bezuinigen om de staatsschuld op te lossen.

leg mij eens uit Dave, hoe is die staatsschuld precies ontstaan?
0
Vrijdag 16 maart 2012 om 14:29 uur

Bolluhboeah

DaveDH schreef:

LOL als ik jou was zou ik SP stemmen, die hebben die zelfde ziekelijke gedachtegangen (communisme/socialisme). het is het kapitalisme dat het westen rijk heeft gemaakt en er voor zorgt dat jij een een rijk land kunt leven met alle voorzieningen die daar bij komen, allemaal bereikt door kapitalisme... wat jij wilt is weer terug naar de jaren 40/50.... mij niet gezien.
Het laatste wat ik wil is een overheid dat voor mij gaat kiezen welk merk tandpasta, melk, auto, tv toestel (tv station) etc ik mag gebruiken. Maar het bankwezen heeft bij mij ook wel afgedaan. Produkten verzinnen die totale onzin bleek (amerikaanse hypotheken), en die dan verkopen aan andere banken. Winst op korte termijn. Dikke bonus voor de bank medewerker. En op de lange termijn kan de samenleving dik geld betalen om die zelfde banken uit de schulden halen. Volgende keer lekker failliet laten gaan.
0
Vrijdag 16 maart 2012 om 14:20 uur

Nu online

Teeg070, Brian, Rob2002, Aad, Marten, Alle ballen op Jort, Ran1972, ADOZoetermeer, FC Den Haag!, Lellow en 165 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 106
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1