Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 106
Volgende pagina

rd..

BLEISWIJK-1 schreef:

Het is niet terecht om de schuld bij Lentze en Jol te leggen. Als je door Reintjes/ADO keihard wordt voorgelogen.
Ach die hebben ook elke keer aanvullende eisen. En terecht met zo`n tegenpartij!

Er zijn talloze redenen waarom zo`n proces niet wil vlotten. Want dat dat het niet doet, dat is wel duidelijk.

Of ze nou worden voorgelogen, weet ik niet. Het lijkt mij meer op oprechte onkunde. Totale onkunde.
0
Donderdag 9 september 2021 om 14:51 uur

yesyes

Eeuwig Den Haag schreef:

Stadion is hier alleen vol wanneer er wat te halen valt (Playoffs Europa etc), of als het heel goed gaat (ADO-Emmen). Enige jammere is dat ik al jaren het gevoel heb dat als het stadion een keer echt goed vol zit, dat we altijd een zaadpartij te zien krijgen.

Daarnaast verwacht ik gewoon een uitverkocht stadion wanneer we de playoffs promotie halen, zo gaat dat altijd hier. Successupporters?
Ach ja gewoon beleid voeren ala AZ , Utrecht ( weet dat ze investeerder hebben ) maar dan zit het hier ook gwn elke week vol
0
Dinsdag 7 september 2021 om 13:27 uur

lernst

Elke overtreding ado is geel, bizar
0
Zondag 5 september 2021 om 18:14 uur

Brian

Wat een kneusje koopmans elke week gegarandeerd voor 2 fouten
0
Zondag 5 september 2021 om 18:01 uur

haguhnees87

Max schreef:

Je mag het hele jaar door contracten ontbinden. Als je contract na het sluiten van de transfermarkt is ontbonden, mag je alleen pas bij de volgende transferwindow voor een nieuwe club uitkomen.
Dat is ook logisch anders zou elke speler te pas en te onpas zijn contract kunnen laten ontbinden en dan gelijk ergens anders tekenen en spelen. Dan is het leed niet te overzien en hebben de clubs niks meer te vertellen.
0
Woensdag 1 september 2021 om 14:43 uur

Eeuwig Den Haag

Red schreef:

Vertrek Meijers en Bijen is qua kosten interessant. Het levert natuurlijk niets op, maar het bespaart een heleboel.

Nu kun je makkelijker Elia halen.

Wellicht is Evjen van AZ ook een optie om te huren. Groot talent natuurlijk, maar wil zo`n jongen dat ook, of gaat `ie liever een jaartje terug naar Noorwegen?

Het liefst nog een linksback erbij, een rechtsback, een reserve spits - en misschien ook nog een middenvelder extra, en misschien is een verdediger centraal ook nog wel handig....
Oftewel op elke positie nog een speler haha??
0
Maandag 30 augustus 2021 om 18:09 uur

Eeuwig Den Haag

Toch wel even wennen zo een transferperiode op CADD waar je niet elke dag 5 onbekende spelers moet googlen, omdat ze gelinkt worden aan onze club.
0
Maandag 30 augustus 2021 om 15:02 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

ikke_adofan schreef:

Raar dat Brood zegt dat Meijers een blessure had. Staat ie dan te liegen of is ie zelf voorgelogen?
Dat liegen doen ze bij elke club. Je kan dit weekend nog zo 5 voorbeelden opnoemen.
0
Zondag 29 augustus 2021 om 18:42 uur

Wahter

Om toch enige lichtpuntjes te noemen na gisteravond:
Severina kan wel makkelijk passeren.
Van Mil heeft wel wat.
Kemper is wel een steunpilaar

Minpuntjes de tactiek van.1 5.2.3
Seedorf en Mulder zijn er nog lang niet aan toe de hele zijlijn te belopen.
Steijn en Klas werden overlopen elke Keer als nac de bal had.
Waarom geen wissel voor Besuijen heel erg zwak.
Goossens ja ach
0
Zaterdag 28 augustus 2021 om 08:48 uur

rd..

fcthehague schreef:

Man man man. Brood is idd geen ideale trainer. Maar hij had het zinkende schip allang kunnen verlaten. Het ligt ook aan de kwaliteit die op het veld staat. Kunnen we met ze alle alsjeblieft al onze frustraties op het bestuur afreageren. Want die zijn uiteindelijk echt verantwoordelijk. Als je ziet wat er de laatste jaren allemaal gezeten heeft. We zouden als supporters echt meer inspraak moeten krijgen. Gvd denk serieus even terug. Types als een fucking ad Melkert, Manders, etc etc hebben de club kapot gemaakt. Niet Ruud brood. Al die vriendjes politiek moet gwn nooit meer terugkomen.

Ik begin steeds meer te verlangen naar een complete restart in de 3e divisie. Lekker met de echte diehards de spelers steunen. En hopen op een Glasgow scenario.
Grappig. Als Melkert zijn zin had gekregen en het directeursproces `gewoon` was afgerond, dan hadden we nu allicht niet in deze ellende gezeten.

Maar goed, daar zitten we wel. En inderdaad zoals enkelen al zeggen: wij gaan gewoon niet direct terugkeren en niet elke week de tegenstander oprollen. Er moet gebouwd aan wat moois. Dat gaat echt even duren. En dat bouwen begint pas als er op bestuurlijk vlak rust is. Dus wen er maar aan dat het niet altijd even leuk is. Zat van dit soort jaren meegemaakt. Ik krijg er geen stress van.
0
Zaterdag 28 augustus 2021 om 08:40 uur

Nu online

Aad, wiegah070, Nigel070, adorob, Y, DenhaagLeo, Alle ballen op Jort, RickZ, BLEISWIJK-1, FC Den Haag!, Nees, broodjebal070 en 188 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 106
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1