Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
Mike
We zijn een club met een begroting van rond de vijftien miljoen. Een spiksplinternieuw stadion en we stellen een trainer zonder enige ervaring op het hoogste niveau aan die ons 5 wedstrijden voor het eind moet redden.
Ooievaar, HCF,Gonz en anti-beleid hebben toch wel enigszins gelijk. Een beleid als een jojo.
De geldbuidel van vd Kallen is leeg. Heeft het moeilijk genoeg zijn bedrijven in deze crisistijd draaiende te houden (net als bijna elke ondernemer). Er is gewoon geen geld voor een (dure) interim-trainer.
Atteveld werd gisteren nog beloond voor het klusje dat ie voor het bestuur eerder had opgeknapt (zaak vd Bergh) maar de spelers hebben het (weer) voor het zeggen. Hopelijk laten ze nu zien dat ze het waard zijn!
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 21:24 uur |
Bert
Voorlopige gaan we weer af op een gierend exploitatietekort omdat de club zo goed wordt geleid. Alleen al het ontslag van 'het licht' en nu de trainer kost al tonnen.
De club is op sterven na dood, door deze leugenaars, ijdeltuiten en brokkenpiloten aan het roer, doe gerust je ogen eens open.
We hadden natuurlijk ook Atteveld kunnen laten zitten terwijl
17 spelers het niet meer in hem zien zitten.
Atteveld heeft zichzelf onmogelijk gemaakt bij de spelers. Op basis van de prestaties had die van mij niet weggehoeven. Plek 12 of plek 16 daar zitten maar een paar gewonnen cq verloren wedstrijden tussen. Factor pech of geluk speelt dan ook mee.
Alleen we praten hier over een wandelende tijdbom die als een beest in de rust tekeer gaat, Derijck te kakken zet, Verhoek een oplawaai geeft, Zich bij VD Berg onmogelijk heeft gemaakt. Aan oren trekt. Genoeg denk ik om afscheid te nemen van deze man.
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 20:47 uur |
g
Waar ik niemand over hoor......
Wie gaat er in godesnaam deze zomer nieuwe spelers aantrekken ( als we erin blijven )
Niemand. We gaan het met de huidige selectie min 7 relschoppers makkelijk redden in de EREdivisie ...
Maar serieus: ik denk dat er genoeg onrust in de tent is geweest. Iedereen wacht nu met spanning af hoe het seizoen afloopt. Blijven we erin, dan mag Atteveld vast een paar dagen TD zijn en wat jonge, kneedbare jongens in huis halen.
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 19:31 uur |
marcellino
Hij heeft een doorlopend contract dan gaan ze heus wel hoog in de boom zitten.
Of denk jj dat VD Kallen een gaatje in zijn hoofd heeft.
Dan praten we wel over Janmaat achtige bedragen. Nou mooi toch met het vertrek van de dure krachten erbij zie ik het weer wat positiever in.
En nogmaals er komen zat spelers vrij. Aad de Mos of iets minder ambiteus Jan Everse moeten daar dan een eenheid van smeden.
maar eerst handhaven en dat gaat nog wel een hele klus worden!!!!!
Bert je weet dus echt niet waar onze club op dit moment staat.
waar heb je het over aad de mos
en ze gaan hoog in de boom zitten ,je denkt geloof ik dat we geld genoeg hebben!!!!
en dure krachten weg dat is zeker goed en jij denkt dat ze daar nieuwe spelers voor gaan halen met de zelfde kwaliteiten of meer!!!
ze hebben elk jaar een schuld van 3 miljoen,supporters die erin zijn getuind dat we wel eventjes in het linker rijtje gaan spelen etc..
zeggen massaal hun scc op,wat nou toekomst bert.
Om helemaal maar niet te praten over geld.
Ook ik blijf supporter en zal er ook zitten als we weer met 4000 toeschouwers op de tribune zitten.
Maar de uitslag wat er dan met den haag gebeurd is dan toch wel duidelijk.
Als er binnen nu en een half jaar geen sponsors opstaan met geld is het klaar en waneer gaan supporters dat nu eens in zien
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 19:03 uur |
<FCDH>
Hij heeft een doorlopend contract dan gaan ze heus wel hoog in de boom zitten.
Of denk jj dat VD Kallen een gaatje in zijn hoofd heeft.
Dan praten we wel over Janmaat achtige bedragen. Nou mooi toch met het vertrek van de dure krachten erbij zie ik het weer wat positiever in.
En nogmaals er komen zat spelers vrij. Aad de Mos of iets minder ambiteus Jan Everse moeten daar dan een eenheid van smeden.
maar eerst handhaven en dat gaat nog wel een hele klus worden!!!!!
janmaat ging weg voor 1.9 miljoen en van mij mogen ze volgend jaar de mos halen die heeft genoeg verstand en goeie connecties om talentvolle spelers te halen.....
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 18:51 uur |
marcellino
Vlogend seizoen zien we wel weer verder. Er komen genoeg spelers vrij.
Eerst zien te handhaven liefst zonder nacompetitie.
Het zijn niet alleen de kroonjuwelen die vertrekken bij Ado.
Sterker nog we hebben maar één kroonjuweel Jens Toornstra. Vastleggen voor een jaar of vijf.
dan zal ik je een nieuwtje vertellen toornstra zo goed als zeker weg.
vier clubs hebben intresse.
en met het financieele plaatje van den haag weet je dan genoeg
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 18:41 uur |
Bert
beste oplossing voor dit is toch geen oplossing.
spelers gaan als nog weg aan het einde van het seizoen.
geld om andere spelers te halen is er niet.
volgend jaar waarschijnlijk maurice steijn moet hij ons nu het linker rijtje bezorgen hou op zeg.
geld is er niet dus een goede trainer kunnen we ook niet halen en jameer genoeg dat niemand aan liefdadigheid nee alleen maar verliesers
Vlogend seizoen zien we wel weer verder. Er komen genoeg spelers vrij.
Eerst zien te handhaven liefst zonder nacompetitie.
Het zijn niet alleen de kroonjuwelen die vertrekken bij Ado.
Sterker nog we hebben maar één kroonjuweel Jens Toornstra. Vastleggen voor een jaar of vijf.
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 18:39 uur |
marcellino
Dit is voorlopig de beste oplossing voor iedereen rust in de tent...
beste oplossing voor dit is toch geen oplossing.
spelers gaan als nog weg aan het einde van het seizoen.
geld om andere spelers te halen is er niet.
volgend jaar waarschijnlijk maurice steijn moet hij ons nu het linker rijtje bezorgen hou op zeg.
geld is er niet dus een goede trainer kunnen we ook niet halen en jameer genoeg dat niemand aan liefdadigheid nee alleen maar verliesers
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 18:34 uur |
Advertentie
<FCDH>
Massaontslag in het betaald voetbal
di 30 mrt 2010,
Ontslagbrief Pantelic en Rommedahl
Marko Pantelic en Dennis Rommedahl...
Greene in wachtkamer
Technisch directeur Marc van Hintum van Vitesse doet vandaag...
Leegloop bij Willem II
Bij Willem II – dat serieus moet vrezen voor...
NAC hoopt toch op Zwaanswijk
NAC Breda praat in april verder met...
Bezem door Jong Utrecht
Bij FC Utrecht gaat de bezem vooral door...
Twingly blog zoekenJouw blog hier
Massaontslag in het betaald voetbal Van onze Telesportredactie
ROTTERDAM - Bij de clubs in het betaald voetbal gaan deze dagen stapels ontslagbrieven de deur uit. Hoewel bij sommige clubs de laatste gesprekken nog moeten plaatsvinden, leert een rondgang dat alleen al de 18 eredivisieclubs met zeker 100 spelers niet door willen. Althans, tegen de huidige voorwaarden.
Marko Pantelic (archiefbeeld) Foto: REUTERS Met groeiende verbazing las spelersmakelaar Sigi Lens de laatste dagen de sportpagina's: Ajax stuurt Pantelic en Rommedahl een ontslagbrief, Feyenoord zegt zeker zeven spelers de wacht aan, Willem II ten minste acht en bij Heracles Almelo vertrekt zelfs een compleet elftal. "Volgens mij gebeurde dat in voorgaande jaren toch minder", aldus Lens. "En het was in elk geval minder in het nieuws."
De noodzaak om te bezuinigen is echter groter dan ooit. "Wij roepen al lang dat de spelerssalarissen omlaag moeten. Op initiatief van FC Groningen zijn de clubs bij elkaar gekomen en hebben gediscussieerd over hoe we dat konden realiseren", zegt Groningen-directeur Hans Nijland.
Eén van de manieren is voor spelers die beschikken over een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt - en dat minimaal één keer is verlengd - formeel ontslag aan te vragen. Gebeurt dat niet voor 1 april, wordt zo'n contract namelijk automatisch tegen dezelfde voorwaarden met een jaar verlengd. Voor 1 april is gekozen om spelers genoeg tijd te geven op zoek te gaan naar een nieuwe club. Dat veel clubs tot 31 maart wachten voor zij de brieven (aangetekend) versturen, is volgens Ad Dieben van spelersvakbond VVCS om "een stukje onrust te voorkomen". Een ontslagbrief betekent echter niet altijd afscheid van de betreffende speler. Zo plaatste NEC de spelers Rein Baart, Arek Radomski, Mitchell Burgzorg, Joey Brock, Bastian Weiseren en Patrick Pothuizen gisteren 'in de wachtkamer'; zij krijgen een brief, maar als NEC zich handhaaft in de eredivisie kunnen zij wellicht alsnog bijtekenen. Ongetwijfeld tegen andere voorwaarden, dat dan weer wel.
Uitzonderingen zijn er ook. De selectie van regerend landskampioen AZ telde slechts twee aflopende contracten en die werden inmiddels allebei verlengd. Bij Vitesse doet technisch directeur Marc van Hintum vandaag slechts één ontslagbrief op de bus: naar Onur Kaya. Ook SC Heerenveen hoeft volgens directeur Yme Kuiper bijna niemand aan te schrijven. "Omdat we nauwelijks aflopende, verlengde contracten hebben. Desondanks is het wel het voornemen om de selectie flink - een plek of vijf, zes - in te krimpen. We kijken nu hoe dat zijn beslag krijgt."
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 16:23 uur |
Aad
Betrouwbare inside informatie:
Formeel blijft Atteveld hoofdtrainer maar hij krijgt een meer technische functie zoals wetzel. in de hoop dat hij eind van dit seizoen uit zichzelf gaat ipv een fikse afkoopsom. Hij krijgt zo ook nog een kans om ergens anders hoofdtrainer te worden.
Maurice Stijn, wordt informeel de hoofdtrainer. De spelers willen wel door hem getraind worden. Hij zal ook de selectie vanaf nu bepalen.
Nou Atteveld is na het vernietigende commentaar van Derksen gisteravond finito als hoofdtrainer. Geen club wil hem nog als zodanig hebben. Zeer stress-gevoelig en instabiel.
Volgens Derksen wel een goede hulptrainer.
Ik heb best met Atteveld te doen. Zoals ik ooit eerder shoutte: Geen enkele speler of trainer doet het bij ons goed genoeg. De supporters leggen steeds de lat veel te hoog.
![]() |
Dinsdag 30 maart 2010 om 16:04 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |