Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Johannes

Johannes schreef:

Brom lijkt wel verliefd op Leeuwin. Ik vind het ook een veelbelovende speler hoor, maar we hebben twee fitte linksbacks in de selectie..! Hese en Supusepa zullen wel balen; over Piqué's fitheid kan ik verder niet oordelen.

(oeps, te snel geklikt)

 

Ik wilde nog zeggen dat ik wel heel erg blij ben dat Kum terugkeert in het centrum!

0
Zaterdag 18 september 2010 om 17:46 uur

rien1

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Zover ik kan nagaan heeft Mitchel Pique afgelopen maandag niet meegedaan tegen NEC 2. Vd Brom zal toch ook wel gezien hebben dat Loekie abslouut niet in het centrum uit de voeten kan.

Toen hij in de tweede helft centraal achterin moest spelen tegen de Graafschap, heeft hij geen kopduel gewonnen.

 

Wat zou het toch mooi zijn als Kum weer centraal achterin staat met Derijck en Mitchel Pique links back.

Pique is er al zolang uit, waarbij ik hoop dat ALS hij nog eens terugkomt dat hij zijn niveau van zijn 1e seizoen bij ons in de ere weer haalt. Tuurlijk maakt iedere speler wel eens een foutje, maar Ik vond Pique echt een goeie speler! Wat Leeuwin betreft, wil ik toch liever maar dat Buijs snel op zijn plek terug is. Overigens heb ik nooit begrepen waarom Kum destijds (onder Atteveld begon de ellende) naar links is gezet. Afgelopen zondag kreeg hij voor de zoveelste keer geen poot aan de grond tegen een tegenstander, nu was het weer die Bargas. Kum kan inderdaad gewoon veel beter naast Dereick in het centrum gezet worden.

Ik moet eerlijk zeggen dat ik sinds lange tijd weer geniet van het aanvalsspel van ADO, dat moet ik de nieuwe trainer echt nageven. Toch lopen ploegen soms kinderlijk eenvoudig door onze defensie heen en worden we daar weer ondersteboven gespeeld. Dan denk ik juist weer aan Rancovic, en vraag me af hoe het met hem gaat. Pique, Rankovic en Buijs zijn spelers die ik liever vandaag terug zie dan morgen.  

0
Vrijdag 17 september 2010 om 23:29 uur

Kees

Jensen schreef:

                                    Pellatz

 

Loekie                Dereijck            Kum                Pique

 

                 Buys                                   Rado

                                  

                                     Toornstra

 

Verhoek                          Bulykin                       Kubik

 

Hier zou ik zo snel als mogelijk voor gaan. Geef aan onze Nico de keepers voorkeur. Ik heb nog niet gezien maar kan nooit slechter zijn dan wat we tot nu toe gezien hebben van onze ballenvangers.              

Ammi voor Leeuwin graag. Die Leeuwin heeft in verdedigend opzicht nog niets laten zien. Ik vind het een matige, typische eerste divisievoetballer. Ging zondag ook een enkele keer lelijk de fout in. Mag als je uit de Jupiler komt maar als we spelers a la Ammi achter de hand hebben dan snel op de bank of tribune met Leeuwin.

 

0
Woensdag 15 september 2010 om 18:47 uur

Jensen

                                    Pellatz

 

Loekie                Dereijck            Kum                Pique

 

                 Buys                                   Rado

                                  

                                     Toornstra

 

Verhoek                          Bulykin                       Kubik

 

Hier zou ik zo snel als mogelijk voor gaan. Geef aan onze Nico de keepers voorkeur. Ik heb nog niet gezien maar kan nooit slechter zijn dan wat we tot nu toe gezien hebben van onze ballenvangers.              

0
Woensdag 15 september 2010 om 17:16 uur

Ooievaar

oodh schreef:

Ton Thie was verreweg de beste. Was een topkeeper in de tijd dat er veel goede keepers waren in Nederland. Zat ook tegen het Nederlands elftal aan en dat zei toen wel heel wat.

Jaaaaaahaaa Ton Thie. Wat een gigant was dat. En dan nog niet het ned efltal halen. Kan je nagaan. Bijna iedere club had toen een goede keeper. Thie was een fantastische atleet, en zeer goed ook met hoge ballen. Werkelijk fantastische keeper. Had ook een voorstopper als Simon van Vliet voor zich. Een rots in de branding. Maar goed dat was toen.;(

 

Terug naar hier en nu. Ik hoop dat die duitser wat is, ik vind ook Coutinho niet veel soeps. Een junioren keeper qua lengte en uitstraling. En de verdediging is het zwakste deel van het team. Dus ik hoop nogmaals dat Ranco snel terugkomt want die kan tenminste coachen, en is rustig aan de bal. En uiteraard Piqué, spreekt voor zich.

 

Het middenveld en de aanval is heel behoorlijk dus daar zit het probleem niet. Zondag is erg leerzaam geweest ook voor de trainer die natuurlijk ook nog moet leren.

 

Al met al staan we er behoorlijk voor. Dus geen reden om bij de pakken neer te zitten.

Het 2e was gisteren dramatisch, maar ook zij zullen nu niet meer zweven en gewoon gaan voetballen, anders win je niet bij Ajax. Komt ook echt wel goed,

 

0
Dinsdag 14 september 2010 om 22:19 uur

bulldog

zie net dat je op je eigen quote  reageer  xD ok dan denk

dat ik the snel las excuses

0
Maandag 13 september 2010 om 20:39 uur

Ooievaar

ADODENHAAG schreef:

Jong ADO 0-2 Jong NEC

Niet in de war van raken. Dit elftal is ervoor om op te leiden en om zich te handhaven. Niets aan het handje dus.

 

Gisteren jammer. Maar is natuurlijk zeer leerzaam geweest. Kubik en Verhoek zullen echt niet meer zo zelfzuchtig zijn en Leeuwin kan prima uit de voeten op het middenveld maar niet centraal achterin.

Overigens liep ook Kum -ben geen fan hem - als een oud wijf te verdedigen.

 

Het loopt allemaal heel behoorlijk al met al, dus geen reden om moord en brand te schreeuwen na deze halve zeperd. Vorig jaar hadden we deze pot geheid verloren.

 

We moeten ons zien te handhaven, en liefst zo snel mogelijk, we hoeven niet op te gaan voor europees voetbal. Dus de zaken wèl in het juiste perspectief blijven zien.

 

Excelsior verliest dadelijk gewoon zeven keer op rij, dus daar maak ik me echt niet druk om.

 

We staan 12e dus dat is prima. Dit seizoen zullen we echt wel een stap maken omhoog. Maar groeien gaat met vallen en opstaan.

Als iedereen moet doen waarvoor hij opgesteld wordt zullen we nog een hoop leuke potjes gaan meemaken.

 

Keeper is zeker een aandachtspunt ook deze jongen kan me niet overtuigen. Vind hem ook veel te klein. Wellicht is die Pallatz wat. Anders in de winterstop één of andere pool zien op te sporen.

0
Maandag 13 september 2010 om 19:54 uur

Advertentie

supporter-noord

Ricky schreef:

Buys pikt ook nog zijn doelpuntje mee, dat zie ik Leeuwin niet doen....

 

Maar idd, op het middenveld komt ie goed uit de verf.

 

Centraal achterin drama

Inderdaad, als je nog eens goed kijkt, zijn de twee doelpunten van de Graafschap in eerste instantie fouten van Leeuwin. Jammer.....funktioneel of niet, dus beter maar op het middenveld laten staan. Hoop echt dat Ranko zo snel mogelijk weer achterin kan staan en Buijs voor Ammi, en ook weer Pique, zal een stuk beter staan.

0
Zondag 12 september 2010 om 19:22 uur

ADODENHAAG

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Ja dat klinkt leuk, laten we het maar even afwachten.

Ik denk dat het juist beter is als je snel veel zwakken achter elkaar krijgt. Je bent daar dan een beetje op ingespeeld en kan (hopelijk) een goede lijn doorzetten naar de volgende wedstrijd. Je speelt de wedstrijd dan met ongeveer dezelfde instelling. Als je elke keer om en om een makkelijke wedstrijd , moeilijke hebt dan is het steeds weer aanpassen aan de speelwijze. Kortom; ik denk niet dat we met dat moeilijke slot niet veel problemen gaan krijgen; dan hebben we denk ik punten zat.

0
Zondag 12 september 2010 om 10:51 uur

Ooievaar

warmado schreef:

Die een kans, hem schrijven we af en die kan er niks van.

Allemaal speculatie, concurrentie maakt de ploeg sterker.

We zullen zien wie de echte profs zijn, vd Brom zit er niet mee.

Dit wordt een geweldig seizoen denk ik en hoop ik ook stilletjes. Na jaren van spelen in de marge hebben we eindelijk voor onze begrippen op dit moment dan een top selectie.

Kan niet wachten tot zondag, en vele met mij denk ik.

Ja laten we het eens hebben waar het echt omgaat. De club, en niet een individu, die denkt dat hij groter is dan de club.

 

Ik verwacht een lekkere pot zondag, tegen een De Graafschap dat zal strijden voor elke meter. Dus niet onderschatten, maar gezonde agressie tonen, en het veld breed houden met Kubik en Verhoek. En dan ballen voor de pot, Of hoog: inkoppende Don Kozak, of laag, dat hij ze teruglegt in de zestien voor een opkomende Immers of Toornstra.  

 

Indien het middenveld als een zuiger werkt, dan pakken we gewoon de punten. Daar moeten we toch gewoon naartoe. Dat we m.n. tegen ploegen uit het rechterrijtje gewoon de punten in huis gaan houden. Daar hebben we echt het materiaal voor. Ben er van overtuigd dat we snel van dat thuiscomplex af zijn.

 

Goedspelend ADO stuurt De Graafschap puntloos naar Doetinchem.

0
Zaterdag 11 september 2010 om 00:15 uur

Nu online

vakkiel, wiegah070, Alle ballen op Jort, Dannyy, ADO079, kojak1 en 222 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1