Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: excelsior

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 107
Volgende pagina

Langebach2

opper schreef:

Zit ook bij de zaakwaarnemer van de Waal en Kemper. Zie dat ze daar ook de transfervrije Eiting onder hun hoede hebben. Als je die kunt vastleggen ben je klaar qua middenvelders, maar ben bang dat hij naar de Eredivisie kan en wil.
Denk dat bij die zaakwaarnemer er een hoop richting Excelsior kunnen gaan.
Niels van Duinen was daar zaakwaarnemer en nu TM van Excelsior.
0
Maandag 4 juli 2022 om 13:24 uur

GroenGeelHart070

Eeuwig Den Haag schreef:

Bovenop de straf die voor excelsior thuis gaat komen kunnen we dus al concluderen dat we sowieso 1 uitwedstrijd zonder publiek gaan spelen? Dan verwacht ik ook wel een pittige straf voor de thuiswedstrijden
Voorwaardelijk. Dus bij volgende schermutselingen binnen 2 jaar wordt het omgezet in onvoorwaardelijk en dan dus een wedstrijd zonder uitpubliek.

Voor Excelsior-thuis verwacht ik een zware geldboete en ook weer een voorwaardelijke straf van een thuiswedstrijd zonder publiek bij eerstvolgende...enz.
0
Vrijdag 1 juli 2022 om 17:50 uur

fcdh17

Eeuwig Den Haag schreef:

Bovenop de straf die voor excelsior thuis gaat komen kunnen we dus al concluderen dat we sowieso 1 uitwedstrijd zonder publiek gaan spelen? Dan verwacht ik ook wel een pittige straf voor de thuiswedstrijden
Uitspraak is na dh excelsior geweest, dus lijkt me niet dat ze daarmee nu 1 uitwedstrijd zonder publiek gaan toepassen. Maar ik verwacht ook zeker een aardige straf voor excelsior thuis..
0
Vrijdag 1 juli 2022 om 17:01 uur

Eeuwig Den Haag

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Boete en voorwaardelijke uitwedstrijd zonder publiek
ADO Den Haag is bestraft door de aanklager betaald voetbal.
Lees het nieuwsbericht
Bovenop de straf die voor excelsior thuis gaat komen kunnen we dus al concluderen dat we sowieso 1 uitwedstrijd zonder publiek gaan spelen? Dan verwacht ik ook wel een pittige straf voor de thuiswedstrijden
0
Vrijdag 1 juli 2022 om 16:38 uur

ADODENHAAG

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

NAC moet schade ADO-stadion betalen
NAC Breda is bestraft wegens wanordelijkheden tijdens het play-offs-duel bij ADO Den Haag.
Lees het nieuwsbericht
Boete van 5k. Als de wanordelijkheden tegen Excelsior 5x erger waren, hoop ik idd op 25k boete en daar mee af...
0
Donderdag 30 juni 2022 om 17:38 uur

JB

dude78 schreef:

Het nieuwe seizoen staat op ons te wachten. Denken jullie dat de eerste thuiswedstrijd wedstrijd tegen Den Bosch met publiek afgespeeld zal worden na de taferelen van de playoff finale? Ik heb niks gehoord over een eventuele straf daarvoor.
Van de site van de KNVB om een indicatie te hebben van mogelijke straffen:

Heracles Almelo heeft een schikkingsvoorstel van de onafhankelijke aanklager betaald voetbal, inhoudende een geldboete van € 15.000,- vanwege wanordelijkheden gepleegd door een deel van haar aanhang tijdens de wedstrijd Heracles Almelo – FC Twente d.d. 30 april 2022, geaccepteerd.

De wanordelijkheden betreffen het afsteken van vuurwerk, het gooien van bekers met vloeistof en voorwerpen richting het speelveld en de spelers van FC Twente (waarbij de keeper van FC Twente is geraakt), het slaan van een speler van FC Twente, en het betreden van het speelveld.

Na beoordeling van het dossier heeft de KNVB de toeschouwer die de speler van FC Twente heeft geslagen een landelijk stadionverbod opgelegd.

Vooronderzoeken naar mogelijke wanordelijkheden door toeschouwers gedurende de wedstrijden Heracles – Sparta Rotterdam d.d. 15 mei 2022 en Heracles – Excelsior d.d. 21 mei 2022 lopen nog.
0
Donderdag 30 juni 2022 om 13:27 uur

Red

Langebach2 schreef:

Komljenovic hebben we ook, Michael Mulder kan als defensieve middenvelder spelen.
Maar denk dat je gelijk hebt, om een stap verder te zetten hebben we twee KKD waardige middenvelders met ervaring nodig.
Jesse Bosch loopt uit zijn contract bij Twente weet niet of dat haalbaar is, Javier Vet is nog niet onder de pannen en ook Daan Rienstra is beschikbaar.

Asante is ook wel sterk op 6 en Dicke kan er ook.

Wingers zijn nog echt nodig. Creatieve middenvelder op `10` - want daar heb je nu alleen De Waal. Die vind ik prima, maar 1 is wat karig.

Belarbi/Velland/Severina vanaf links, maar Belarbi is ook geen pure buitenspeler.
Alleen Catic vanaf rechts. (El Karicha) is ook niet zwemmen in de opties.
Rodriguez zou misschien rechtsbuiten kunnen, dat deed hij tegen Excelsior heel aardig, maar dan moet je Asante als rechtsback zien en ben je je elftal flink door elkaar aan het husselen. Dus een rechtsbuiten of een speler die de hele flank kan bestrijken is ook nog wel handig.

En een keeper mocht Koopmans nog vertrekken. (Wentges en Nikiema zijn prima, maar je hebt er 3 nodig)
0
Donderdag 30 juni 2022 om 09:55 uur

Advertentie

Langebach2

Niels van Duinen TD van Excelsior.
0
Woensdag 29 juni 2022 om 23:51 uur

BLEISWIJK-1

ADOZoetermeer schreef:

Geen slecht talent, alleen hopen dat ie heel blijft. Werker heb ik mijn bedenkingen bij. Ik hoop dat ie verbaast, maar ik zie niet de meerwaarde op het moment.
Waarom denk je dat hij minder dan Matthys is? Die kwam ook van een matig Excelsior. En er was geen eredivisie club die hem wilde hebben.
0
Dinsdag 28 juni 2022 om 16:21 uur

BLEISWIJK-1

Eeuwig Den Haag schreef:

Tegen excelsior vonden ze hem en de keeper juist by far de allerbeste
Tegen Excelsior, werd heel het middenveld overlopen. Die Wiefer was toen ontzettend goed. Dat lag niet aan de verdediging.
0
Dinsdag 28 juni 2022 om 15:51 uur

Nu online

KvR, ADO73, Erik070, Bastiano, Tante Wil, Tuurke63, Aad, wiegah070 en 80 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 107
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1