Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tribune

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 107
Volgende pagina

slash070

derput schreef:

Net bij die wedstrijd geweest. Wat is dat sparta slecht, ongekend. Daar heeft Dickie een hoop werk aan. Doet pijn aan je ogen.
Inderdaad. Heb een groot gedeelte op Fox zitten kijken, het is daar niet voor het grootste gedeelte de poppetjes op de juiste plek zetten, zoals bij ons toen Groenendijk kwam. Die selectie is gewoon vreselijk ondermaats, zit niks in, en moet heel wat bij. Kramer zat daar trouwens ook op de tribune.
0
Zaterdag 6 januari 2018 om 18:14 uur

T3

Kees schreef:

De huishouding is duur, te duur waarschijnlijk.
Mogelijk is het uit economisch en sportief oogpunt niet verantwoord in één keer de begroting vrijwel kloppend te maken. Je zult dan onder meer van vele werknemers afscheid moeten nemen.
En de inkomsten te laag. Met een goed gevulde hoofd tribune heb je (bijna) geen tekort meer ....
0
Vrijdag 5 januari 2018 om 15:39 uur

T3

grijze gek schreef:

Ga er maar van uit dat Lazio toestemming geeft wat Kishna komt denk ik nooit meer terug van het niveau Lazio en wel niveau Eredivisie want dit is en blijft een Micky Mouse competitie
Denk ook dat langer verblijf zou moeten kunnen lukken. Op dit moment heeft Lazio niets aan Kishna. Tweejarig contract en een zwaar geblesseerde speler. Hun belang is een fitte speler. Dat zal eerder bij ADO zijn waar hij zich - mits blessurevrij - makkelijk in de basis moet kunnen spelen dan bij Lazio waar hij op tribune of hooguit bank begint. Daar wordt hij niet fitter van, dus kan win-win-win situatie voor Ado, Lazio en Kishna als hij hier zich weer helemaal fit speelt in een omgeving waar hij zich prettig voelt. Dan zou hij laatste jaar evt weer terug kunnen naar Lazio. Of dat ze hem nog voor een redelijk bedrag kunnen verkopen.
0
Zondag 31 december 2017 om 10:27 uur

harryk

Haagse Roel schreef:

Kramer mag/moet in de winterstop weg bij Feyenoord (NOS)
Sprak gisteren van as op tribune,hij zei dat ze geen geld (over) hebben voor kramer
0
Zaterdag 23 december 2017 om 11:15 uur

ypenburg070

Wat ik gister leuk vond om te zien dat er 485 kinderen van voetbalclub vv meerburg (club uit zoeterwoude)op de tribune zaten. Leuk dat de club inversteert in de jeugd buiten de regio haaglanden.
0
Zaterdag 23 december 2017 om 09:13 uur

FCDHZwoude

Langebach2 schreef:

Geef die Van kins ook maar een keer wat speelminuten en Bas Kuipers
Van Kins leuke speler. Leuk dat zn oude cluppie Meerburg op de tribune zat ook. Benieuwd hoe die het gaat doen.
0
Vrijdag 22 december 2017 om 22:18 uur

FC Den Haag!

Voetbalprimeur:

`20-jarige Jupiler League-revelatie in belangstelling van drie Eredivisie-clubs`

vrijdag 22 december 2017 om 07:55

FC Emmen heeft regelmatig scouts op de tribune zitten voor revelatie Keziah Veendorp (20). De centrale verdediger kwam afgelopen zomer over van FC Groningen en wordt nauwlettend in de gaten gehouden door diverse Eredivisie-clubs.

Volgens RTV Drenthe gaat het om clubs als Heracles Almelo, ADO Den Haag en sc Heerenveen. De clubleiding van Emmen houdt rekening met een tussentijds vertrek van Veendorp, die wekelijks uitblinkt bij de Jupiler League-club. Er liggen echter nog geen concrete aanbiedingen op tafel.

Emmen-trainer Dick Lukkien kan zich voorstellen dat clubs op de tribune zitten voor Veendorp. "Keziah is gewoon een hele interessante speler, is jong en heeft natuurlijk ook een aardig verleden met zijn wedstrijden in de nationale jeugdelftallen en de belangstelling die er was van de Franse topclubs AS Monaco en Paris Saint-Germain. Maar er is bij mij niets bekend dat er iets op stapel staat en eerlijk gezegd hoop ik dat hij hier ook het seizoen gewoon afmaakt."

Veendorp zelf weet van niets en is ook niet met een andere club bezig. "Natuurlijk wil ik hogerop. Het liefst zo snel mogelijk. Wie weet kan dat met Emmen. Maar voorop staat dat ik ook gewoon een jaar lang wil voetballen, een heel seizoen dus. We zijn nu halverwege en ik wil deze lijn gewoon doortrekken. Eigenlijk vind ik dat ik weer beter moet presteren, want de laatste weken ging het toch wat minder."
0
Vrijdag 22 december 2017 om 08:36 uur

Advertentie

Tikki Takka

ADODENHAAG schreef:

Hoe worden die toeschouwers geteld? Ik zag het ergens anders ook al, ongeveer 9100 man tegen Roda. Dit is toch niet in de buurt van het correcte?
Bij clubs wordt altijd vaag gedaan over het begrip `aantal toeschouwers`. Ik zat gisteren in het stadion en daar zaten echt geen 9.100 lichamen op de tribune. Denk dat 6.000 bezoekers dichter bij de waarheid komt.
0
Donderdag 14 december 2017 om 11:24 uur

R.E.

Anne van Schuurman schreef:

In het weekend zit het ook niet vol. Hij heeft gewoon een punt.
Op zich wel, maar toch twee kanttekeningen. Bij Twente - ADO zaten er geen 30.000 toeschouwers op de tribune, maar 23.000 (nog altijd heel veel natuurlijk). Belangrijker is echter dat je bij een club als ADO nooit kunt spreken van een "ploeg in opbouw" en dat je daar dus ook niet de oorzaak kunt leggen van problemen met het "maken van het spel". Wanneer is die opbouw dan voltooid? Het "maken van het spel" is ALTIJD moeilijker dan counteren met een defensiever ingestelde tactiek. Groenendijk heeft voor een groot deel gelijk, maar hij mag zijn spelers toch ook aanspreken op hun inzet en scherpte tijdens thuiswedstrijden, niet alleen om meer fans aan de club te binden maar ook omdat een offensievere tactiek dan in uitwedstrijden nu eenmaal meer energie, inzet en scherpte vergt.
0
Dinsdag 12 december 2017 om 19:01 uur

Kees

Shouter Zuid-Tribune. Gaat het nog?
0
Zondag 10 december 2017 om 16:17 uur

Nu online

superfcdenhaag2 en 311 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 107
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5