Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

miq72

Jurriƫn schreef:

Heb gewoon vertrouwen

 

Zondag vs RODA JC

 

Zwinkels

Ammi-Derijck-Bosschaart-Supusepa

Buijs-Toornstra

vd Bergh

Verhoek-Immers-Kubik

 

Zwinkels herpakt zich net als vd Bergh. Het is onzin om hun (en Buijs, Ammi) er al na 1 wedstrijd uit te gooien.

Meteen weer op Bosschaart zeiken is onzin want die deed het gewoon redelijk.

 

Supusepa speelde idd kut, maar gewoon hem nog een kans geven!

Sorry hoor , maar v/d Bergh herpakt zich .Wat herpakt ie dan in godsnaam!!Herpakt ie dat ie weigert achter zijn man aan te lopen ,zijn dramitische spelhervattingen of herpakt ie zijn gedrag als die volgende week weer op de bank zit .Het enige wat onze ster Ricky steeds maar weer herpakt is zijn frikandelletje en zijn vedetteneigingen !!Opzoutuh met die nepperd en wel heel snel .

0
Zondag 8 augustus 2010 om 21:50 uur

Malle Pietje

hjfff schreef:

Is toch ook wel logisch als je anderhalf jaar alleen maar rondjes loopt en wat fietst dat je wat aankomt?!

Dus het is normaal om als Dik Trom aan te komen wandelen als je een vet salaris ontvangt??

 

Sorry, het is gewoon een amateur die de club en de supporters blijkbaar niet serieus neemt. Ik ben snel klaar met dat soort types. Daar ga je het als club niet mee redden.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 19:29 uur

Wallace

Zo net terug uit Arnhem, heb wat shouts gelezen en kan me er in vinden. Eerste helft waren we echt zoveel beter. Conclusie Immers, hard gewerkt en alle kopduels gewonnen. Kubik, begon goed, zakte wat in, maar gezien het spelbeeld logisch, wel heel erg snel spelertje. Ammi werd echt kinderlijk eenvoudig afgeslacht, wat een domme voetballer is dit toch. Helaas heeft Ricky het weer niet waar kunnen maken, kreeg op zijn lazer van Timothy omdat hij weigerde mee te verdedigen en deed werkelijks alles fout. Zwinkels had rood moeten hebben voor de handsbal en ging 3 x naar dezelfde hoek. De 1-1 was mede zijn fout.

 

Saillant detail, we zaten naast Harm van Veldhoven, onze volgende tegenstander.Overigens een leuke vent, helaas niet zenuwachtig kunnen maken middels ons spel.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:57 uur

Mike

GroenGeel schreef:

Dat klopt Vincent, is nog nooit iemand beter van geworden. maar helaas ook niet van positief gelul.

Weet je wat pas erg is, als je zo lamgeslagen bent als jij, je er gewoon weer bij neerlegt, accepteert dat we als lamzakken het weer weg geven.

Dit is een forum waar over voetbal gelult wordt, dit hoort erbij. Ff afreageren, anders is moeders de vrouw weer de klos om naar DH gelul te luisteren :P

Het wordt tijd dat die zogenaamde sterren van ons zich eens gaan beseffen dat ze blij mogen zijn dat ze bij ons van hun hobbie hun overbetaald beroep mogen maken.

Zo snel komen ze ergens anders niet aan de bak, dat is wel gebleken (Ammi, Buys, Immers, vd Bergh...)

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:38 uur

Kees

Ooievaar schreef:

Overigens kan je voor Zwinkels beter een veldspeler opstellen en de plek voor Zwinkels vervangen door een jas.

Volgens mij is Van der Brom geen trainer die zijn spelers zo snel laat vallen. Ben ik ook geen voorstander van.

 

Als je dan toch wisselt, liever echt niet, dan Ammi eruit, Buijs naar achteren, Immers naar het middenveld en Iwan de Rus in de spits, en

 Coutinho voor Zwinkels.

 

Dit is mijn ideale opstelling van al voor de competitie. Heeft dus niets met vandaag te maken.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:11 uur

miq72

Kees schreef:

Vind het wel gemakkelijk hoe sommige hier meteen de vloer met Zwinkels aanvegen. Is dat nou achter je team staan?

 

Kom op zeg. Ik ben ook doodziek maar om nu meteen een aantal spelers de grond in te boren gaat mij veels te ver.

Dat ben ik met je eens Kees ,als je maar niet gaat roepen dat v/d Bergh goed was .Hoop dat ze m nu snel laten oprotten of dat ie zijn poot breekt!!!!!!!

0
Zondag 8 augustus 2010 om 16:53 uur

Advertentie

supporter-noord

Ach ja, het gros was ook veel te optimistisch na wat overwinningen tegen amateurs. Het eerste half uur prima, daarna totaal weggezakt, onbegrijpelijk !!!, hoe geef je het weg.

Buijs niet gezien, vd Bergh niet gezien, Ammi, hoe dom om dat voetballend op te lossen, Zwinkels, wat is die onzeker zeg, en zelfs bij 11 meters had hij er zo één kunnen pakken, doet niet eens moeite om een hoek te kiezen. Graag zo snel mogelijk Coutinho weer erin.

Afgang om tegen nog niet eens ingespeelde amateurs te verliezen.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 16:30 uur

pascal-070

miq72 schreef:

deed Carracialo ook de 1e wedstrijd , dus wel erg vroeg om de conclusie te trekken dat ze weer succesvol zijn!!! Vind het zelfs vrij knap dat je dat nu al gezien hebt .

Ik kijk niet alleen naar de doelpunten ook naar zijn spel. Hij is erg snel en kan een actie maken. Caracciolo was fysiek niet sterk genoeg en totaal niet snel. Geen appels met peren vergelijken en nogmaals aan zijn spel kon je zien dat Plet wel wat kan.

0
Zaterdag 7 augustus 2010 om 22:15 uur

Vlakko

Mochten er nog mensen twijfelen:

 

Dmitry Bulykin speelt volgend seizoen bij ADO Den Haag, maar het had niet veel gescheeld of de hofstedelingen hadden de aanvaller gewoon in België gehouden. John van den Brom was in eerste instantie niet overtuigd, maar liet zich overhalen. “Toen ik hem zag juichen bij zijn goal dacht ik: ‘ja, die wil graag’”, aldus Van den Brom.

De coach stond op het punt om de Russische testspeler van Anderlecht teleur te stellen. “In eerste instantie waren we van plan hem weg te sturen”, geeft Van den Brom toe in AD/Sportwereld. “Toen ik hem wilde zeggen dat hij niet het type was dat wij zochten, trok hij zijn shirt uit. Kijk eens, trainer, zei hij. Spieren dus. Hij was nog op veertig procent van zijn kunnen, vertelde hij.”

Van den Brom besloot om Bulykin toch maar een kans te geven. “Hij had het erg naar zijn zin en wilde me overtuigen. Dat heeft hij gedaan, want hij ging in een paar dagen vooruit. Hoe verder we van het doel spelen, hoe gevaarlijker hij is. Aan de bal goed en in de lucht sterk. Aan Jurgen Seegers, onze conditietrainer, vroeg ik: krijg je hem snel fit? Daar kon hij voor zorgen, dus zijn we aan de slag gegaan.”

0
Vrijdag 6 augustus 2010 om 09:45 uur

Vincent

Hallo voetbalvrienden.. we gaan bijna beginnen!!!

 

Ik heb geen digitale tv en eredivisielive , maar koop regelmatig een kijkcode voor internet-eredivisielive (dat gezeik met zoeken naar stilstaande streams was ik al snel zat :_)

 

Deze kost 6,-- per wedstrijd.

Voor 17 wedstrijden betaal je 50,-- (=3,-- per wedstrijd)

 

Deze codes zijn uniek en voor elke wedstrijd te gebruiken.

Je snapt het al: stort 3,50 (voor niks gaat de zon op) op mijn giro en ik mail je een code voor de wedstrijd.

Aanbod is onbeperkt, want als ze op zijn, koop ik er weer gewoon 17..:_)

Idee? Mail maar ado-vincent@zeelandnet.nl

 

 

0
Vrijdag 6 augustus 2010 om 01:46 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Marcie, GS, barney0700, Jacco, Bolskie, ADOZoetermeer, Kees, vakkiel, SSimons en 166 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1