Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 108
Volgende pagina

<FCDH>

Poemba99 schreef:

Dat is wel zo maar fransje heeft het duidelijk over Alves gehad toch?
Klopt en ik ga er ook vanuit dat frans geen onzin verteld maar meestal weet de media het dan ook te melden zelfs niet achteraf ? bv ado loopt alvez mis ofzo
0
Maandag 22 augustus 2011 om 17:24 uur

TONH

Haagse Roel schreef:

Leuk , zo`n avondje shouts doornemen na een aanfluiting van een wedstrijd,want dat was het.

Dat je van PSV verliest is geen schande maar wat een kutinstelling zeg, als ik op EL dan die Steijn weer hoor brabbelen wordt je ook niet vrolijk van.

Ik weet ook wel dat we geen EL playoffs halen dit seizoen, maar er moet wel wat gebeuren wil je weer geen billenknijpseizoen krijgen. Samenhang , vertrouwen enz ontbreekt volledig...........de grote mannen cq leiders : Derijck & Bulykin zijn vertrokken en dat is pijnlijk, zeer pijnlijk zichtbaar..........

Met dit team ( mentaal gezien) is ook volgende week bij de Graafschap nul punten een zekerheidje....




kutinstelling?
WOEHAHAHAHAHAHA
en dat zegt HAAGSE roel?
haagse roel heeft 1 ding zeker niet...
een haags karakter,....
waarschijnlijk ben je hagenaar en geen hagenees
(hagenees is rasecht,hagenaar is import,zoals bv beatrix,..ook import)
ik zal je een advies geven roel
kies een andere club uit als je zo denkt over je eigen(nah ja eiguh)
cluppie.
de graafschap......zonder problemen,...3 punten,....
als je nu al denkt aan verliezen ben je een 1e klas schijtuhbroekkie
woehahahahaha
0
Maandag 22 augustus 2011 om 00:30 uur

zuid tribune

Hier al weer 138 mensen die het beter weten, investeringen eisen. Geld is er niet en Den Haag wil BV blijven spelen. Als die 138 man/vrouw nu mee willen investeren, wordt dan donateur van de stichting, dan heb je letterlijk en figuurlijk recht van spreken.

www.wijsteunenadodenhaag.nl

Max een ban is wel op zijn plaats na vanmiddag voor een persoon.
0
Zondag 21 augustus 2011 om 20:07 uur

Adowoman

Nu pas thuis en wat een wedstrijd weer. Vraag me af waarom strijk gewoon niet toornstra en bv immers erin laat. Laat ze voelen dat ze niet automatisch maar in de wedstrijd blijven spelen puur op basis van vorig jaar. De nieuwe spelers waren misschien niet veel beter maar wel gretiger en meer vechtlust. Vond alleen couthino en ammi nog aardig spelen. Wrang als bulykin op tribune gezeten zou hebben en wel had willen spelen maar hij mag niet spelen.

Adowoman
0
Zondag 21 augustus 2011 om 19:51 uur

rien1

jamesjones schreef:

En voglens mij had hij die al afgewezen tijdje geleden ook.
Psv, ja klopt. Volgens de media. Ook feijenoord heeft hij afgezegd. En over ADO wilde hij bedenktijd........(?).
Ado moet gewoon zijn best doen om buly te halen, en (in de loop van de tijd )een speler bv toornstra verkopen.
0
Zondag 21 augustus 2011 om 13:07 uur

rien1

kako schreef:

Hoop toch wel op een redelijk volle bak, hoop niet dat na twee magere wedstrijden de animo al weer af neemt qua supportersaantallen.
Het is snel gegaan met ADO sinds het nieuwe stadion war begonnen werd in de Jupiler. Het beleid was binnen korte tijd terug naar de eredivisie, maar dat ging al in 1 jaar gebeuren. Wel een klote seizoen met iets van 20 punten achterstand op nr 1 en 2 Volendam en RKC, maar via na-comp toch terug in de ere. Nu na een paar seizoenen zelfs subtop en Europees voetbal. Zo hard gaat het. Maar blijkbaar gaat het voor de ADO-leiding te snel en wordt daar niet best op geanticipeerd bv als je kijkt naar vervanging van vertrokken spelers. Waarvan je (eigenlijk) zeker wist dat ze weg zouden gaan. En dan heb ik het over Bulykin en Derijck. Als dat niet gebeurt, moet je niet vreemd opkijken dat we weer ver wegzakken.
0
Zondag 21 augustus 2011 om 11:08 uur

Advertentie

Haga

jajoh schreef:

wil wel doneren, alleen is een meyertje nu echt ff teveel in 1 keer. ...
Maar zodra het kan of er kan binnenkort een bedrag a een tientje per maand bijvoorbeeld doe ik zeker meteen mee. Heel goed en mooi initiatief!!
Tip: Hoeft geen meijertje in 1 x, bedrag kan bv. per kwartaal.
0
Zaterdag 20 augustus 2011 om 19:41 uur

rien1

oodh schreef:

Verhaal over Alves slaat volgens mij nergens op. Vervelende speler (of zeker zijn zaakwaarnemer). In Engeland weinig klaargemaakt en de afgelopen twee jaar weinig gespeeld in de woestijn. Is gewend een megasalaris te verdienen. Is ook inderdaad iemand die maar wat aanrommelt voorin en past dus niet echt bij ons. Geloof van het hele verhaal niets. Begreep de euforie rondom zijn aantrekken ook niet. Ja, als die zo zou spelen als bij Heerenveen, maar dat doet hij natuurlijk allang niet meer anders had hij overal kunnen voetballen en was hij bij ons echt niet in beeld. Of staat ergens in de vorige 453 shouts dat bewezen is dat wij in gesprek met hem waren?
Het zogenaamde bewijs was Frans. Nu geloof ik echt wel dat Frans geen lulverhaal ophangt, maar ik kan me er niets bij voorstellen dat Alves in de belangstelling stond. En na al die dramajaren en geouwehoer met allerlei clubs (bv gewoon wegblijven), en dat ado ook nog een megasalaris wildegeven, denk ik dat misschien zelfs Frans fout zit.
Als dit waar zou zijn, zou ik voor maar 1 speler gaan waarvan je weet dat hij er minimaal 18 in schiet.
Ado komt misschien wel met een speler die we (nu) niet echt verwachten.
0
Zaterdag 20 augustus 2011 om 18:06 uur

rien1

B1905 schreef:

Ik denk niet dat bulykin ver onder doet voor Alves. Qua salaris dan.
Ik begrijp het niet. Treb zegt dat ado aan alves een verschrikkelijk (hoog dus) salaris heeft geboden. Dan kan je en heb je toch geld om bv die Rus en of andere groten te kopen?
0
Vrijdag 19 augustus 2011 om 21:04 uur

rien1

the mouse schreef:

Ik wil graag afwachten tot het allemaal zeker is wie er komt als spits...
Maar Calabro, alsjeblieft zeg, liever NIET
Als je naar de shouts van Treb kijkt, staat daarin bv zoiets in als ""oooooo,jongens die spits, ongelooooofelijk als die komt"".
En nog meer van dit soort uitdrukkingen. Ik neem aan dat je toch niet klaar komt bij het horen van de naam Calabro.
0
Vrijdag 19 augustus 2011 om 15:33 uur

Nu online

Langebach2, Law, Haraldberg1, den haag, Jurriƫn, BLEISWIJK-1, KvR en 228 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 108
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5