Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tweede

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 108
Volgende pagina

Fan abroad

Erik070 schreef:

Als ze nu Santoni hoofdcoach maken is er een heel smerig spelletje gespeeld.
Het kan bijna niet anders want ten eerste zijn de centen op of niet voldoende aanwezig en ten tweede welke ervaren of jonge trainer stapt in dit wespennest waarbij je hoofd bij voorbaat al op het hakblok ligt van alle deskundige shouters op de CADD-box.

0
Zondag 8 november 2020 om 03:03 uur

Max

Superfan schreef:

Ja, natuurlijk is hij, net als Jol medeschuldig aan het feit dat er een verkeerde trainer voor de groep gezet is maar dat gebeurt 6x per seizoen in de eredivisie. Hamdi moet zich niet met het technische beleid bezighouden.
Laten we nu maar gewoon eerst eens een andere trainer voor de groep zetten.
Dit is wel de tweede verkeerder trainer die hij heeft aangesteld in zes maanden tijd. En de Algemeen directeur van ADO is gewoon verantwoordelijk voor het technisch beleid. Ook delegeren moet je goed doen.
0
Zondag 8 november 2020 om 00:15 uur

Max

Ik mag hopen dat Hamdi ook de eer aan zichzelf houdt. Na Pardew is Rankovic zijn tweede misser.
0
Zaterdag 7 november 2020 om 23:46 uur

Max

Allereerst, waarom speel je 532? Dat is een opstelling voor de laatste vijf minuten in de bekerfinale. Als Del Fabio niet voldoet, geef je hem een hand (of in deze tijden een tik met de elleboog) en zet je m op de trein terug naar Italië. Dan zet je toch niet nog een extra verdediger in de achterhoede?

Maar ten tweede, och, och, och wat is hij opgescheept een matige selectie.. Rankovic zal er binnenkort wel weer uit worden gegooid, want het zal wel aan hem leggen, net als eerder aan Van As, Groenendijk, Pardew die het NL voetbal niet kent en corona.
0
Zaterdag 7 november 2020 om 22:23 uur

adotiel

4-3-3 / 5-3-2 / 4-4-2 / etc. Ik geloof dat het allemaal niet veel uitmaakt.
De basis is toch een minimale kwaliteit aan 1)spelers- en 2)staf/trainers capaciteit.
Wat 1) betreft: dat is echt fors onvoldoende, op elk gebied. Zelfs in de eerste divisie kun je met dit materiaal niets betekenen. Het is gewoon niet goed genoeg. Ik denk dat een tweede divisie
club niet veel onder doet van dit ADO. Hioemen er toe gekomen is om dit niveau aan te trekken met als oogmerk handhaving in eredivisie, is voor mij echt een raadsel. Ik ben bang dat je dit jaar met heel veel moeite m`x. 10 á15 punten bij elkaar gaat sprokkelen.
wat 2) betreft: geen echte hoogvliegers, gewoon te weinig ervaring zonder enige uitstraling; gewoon een forse misser.
0
Zaterdag 7 november 2020 om 20:35 uur

marcellino

Tommy schreef:

Ik heb het geprobeerd maar als ranko een vraag krijgt heb je spijt dat je met 5 verdedigers bent begonnen als je het laatste kwartier ziet .
Zegt hij we moeten ophouden het systeem heeft er niks mee te makeb. Toen heb ik hem maar uit gezet.
Wat zijn ze opgeschoten met de eerste en tweede helft volgens mij scoort Twente in allebij de helften 2x.

Zorg eerst dat je verdedigend staat en denk dan aan aanvallen is de eerste les die je leert als je gaat voetballen op niveau.

Had hij gelijk begonnen met 4-3-3 had het zomaar 2-6 of meer kunnen zijn en dat is zeker niet goed voor het zelf vertrouwen
0
Zaterdag 7 november 2020 om 19:10 uur

Mr. FC DEN HAAG

Rankovic gaat zijn wanhopig falende spelers een donderspeech in de rust geven, zodat ze de tweede helft keihard gaan vlammen.... hahaha! ;-D
0
Zaterdag 7 november 2020 om 17:20 uur

barney0700

Gezien het verleden lijken ze het de tweede helft vaak wel te kunnen. We staan nog 0-0 dus wie weet. Hoop tegen beter weten in denk ik.

En terwijl ik het schrijf if het 0-1.

Kk rankovic . Lekker weer niks doen joh. Niet coachen , niet schreeuwen helemaal niks. Die wil gewoon ,elf weg joh en wacht op ze oprot premie.
0
Zaterdag 7 november 2020 om 17:13 uur

Advertentie

Ado Vakkie S

Pff.. En ja haar Valentijn Gifmenger Driessen doet ook weer zijn ding. Het zal. Erger is dat sommigen hier er blij mee zullen zijn, met hun #teamranko VS #teamjol. VS #teamhamdi. 5Ongelofelijk. Na jaren van roepen en smeken steekt een van Ados legendes z`n nek uit en zet zich eindelijk in. Is er beleid en instemming van de eigenaar. Geld is er niet, komt er niet, krijgen ze niet. Schoon schip, heilige huisjes worden opgeruimd. Tommie en Lex, wereldgozers, maar we moeten door. Dat doet au.

Nieuwe visie, noodgedwongen gebaseerd op tweede keus en potentieel. Kan je heel veel van vinden, maar het is de ingeslagen weg.
Echte kwaliteit, waar Ranko om vroeg, gewoon niet haalbaar.
Dàt is de situatie. En dat Ieman als John van Z. daar achter gaat staan en zij enthousiasme ongepolijst ventileert: ook zijn goed recht. Dat geldt ook voor de tegenstanders. Maar, die waren en zijn al afgehaakt bij dat au. En blijven daar in hangen. Richten zich op de man. De voorzitter, Jol, John van Zweden. Verspreiden interne geruchten, fake news en kraken de spelers, sommigen zelfs zonder ze te hebben gezien genadeloos af. Veel stoere praat, grappig bedoelde maar infantiele # en, zoals ze dat zelf noemen #Poppenkast.

Dat ze de club daar mee uithollen en meer kwaad dan goed doen zien ze niet. Lekker vanaf de zijlijn trollen en stoken. Totdat ook deze lichting bestuur of trainer het toneel verlaten. Zij blij. En dan? Ook hier, klein groepje twittergeile is aandachtzoekers verpest het voor de rest.
0
Vrijdag 6 november 2020 om 09:08 uur

gillah

Een club icoon (wat Rankovic voor ons is) aanstellen kan je grofweg om twee redenen doen. De eerste reden is omdat je vertrouwen in deze persoon hebt en een plan hebt om met die persoon iets te bereiken. De tweede reden is omdat je de supporters tevreden wil houden en wil afleiden van de werkelijkheid.

Als je vertrouwen hebt in iemand zorg je dat de randvoorwaarden om te presteren voor diegene zo goed mogelijk zijn. Je geeft hem ervaren assistenten waar hij op kan vertrouwen, je zorgt voor een sterke, stabiele selectie en naar buiten toe hou je hem uit de wind.

Jol publiceerde vorige week een stuk op de website waarin hij aangaf dat, hoewel de spelerskosten met 1/3 zijn teruggebracht, er toch een `op elke positie` sterkere selectie staat dan vorig jaar.. .
0
Donderdag 5 november 2020 om 09:12 uur

Nu online

tjapi01, john 147, buurmanBrutus, Michiel en 334 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 108
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5