Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: utrecht

<FCDH>

ADO vergeet te winnen van FC UtrechtDoor STATS EUROPE / By Sjoerd Noordermeer
Zondag, 28 september 2008, 14:50

DEN HAAG (SE) -- ADO Den Haag heeft twee punten laten liggen in het thuisduel tegen FC Utrecht. De thuisploeg was de bovenliggende partij, maar kon de kansen niet benutten. De Utrechters zullen de eindstand van 0-0 en het daaraan verbonden punt als een overwinning vieren, aangezien ze recht hadden op niets.

Willem van Hanegem kan alles behalve tevreden zijn over het spel van zijn team. Van het frisse, aanvallende voetbal van de Utrechters van vorig seizoen is niets meer over. Het FC Utrecht van dit seizoen hangt als los zand aan elkaar en het combinatiespel was bedroevend.

In de beginfase ontliepen de ploegen elkaar nauwelijks. De kansen waren schaars en de duels pittig. De tackles vlogen over en weer en de duels waren hard. Onsportief was de wedstrijd niet. De acties waren vooral op de bal gericht. De enige gele kaart van de wedstrijd was, ver in de tweede helft, voor Simon Cziommer.

De eerste mogelijkheid van het duel was voor de bezoekers. Cziommer legde vanaf een mooie positie aan voor een vrije trap. De inzet van de Duitser was onvoldoende, maar omdat de bal werd aangeraakt moest de Haagse doelman Robert Zwinkels zich volledig strekken om de bal uit het doel te houden.

Geleidelijk aan kreeg ADO Den Haag de controle over de wedstrijd. Het team van Wetzel drong de Utrechters ver terug. Na 27 minuten spelen kreeg Aleksandar Rankovic een grote kans voor de thuisploeg. De aanvoerder zag zijn inzet worden gekeerd door Michel Vorm. Negen minuten later leken de Hagenaren dan toch op voorsprong te komen, nadat Fabio Caracciolo vrij opdook voor Vorm, maar de aanvaller schoot de bal op de Utrechtse sluitpost.

De bezoekers kwamen niet verder dan wat afstandschoten. Cziommer, Mihai Nesu en Tim Cornelisse probeerden het van ver, maar konden het Zwinkels nauwelijks moeilijk maken.

Ook na de hervatting was de thuisploeg de bovenliggende partij. FC Utrecht bleef met hangen en wurgen overeind tegen een hard werkend Den Haag. Ondanks het overwicht wisten de Hagenaren weinig kansen meer te creëren. Alleen Knopper was, met een aantal afstandschoten, dichtbij, maar keer op keer stond Vorm goed opgesteld. Mitchell Pique verschalkte de Utrechtse sluitpost nog bijna met een mooi gekruld schot, maar opnieuw was het Vorm die zijn ploeg op de been hield.

De ingevallen Ali Boussaboun kreeg voor de bezoekers nog een uitstekende kans, maar de Marokkaan schoot de bal in het gezicht van Zwinkels. FC Utrecht nam in het verloop van de tweede helft genoegen met een punt en een slotoffensief zat er voor ADO Den Haag niet meer in. De ploeg van Wetzel had gesmeten met de krachten en was niet bij machte de winst binnen te slepen. Lex Immers had in de 87ste minuut de drie punten op zijn schoen, maar de inzet van de middenvelder was te zwak om Vorm in verlegenheid te brengen.

» LAATSTE NIEUWS
0
Zondag 28 september 2008 om 15:37 uur

fc

Klasse gespeeld!
Verdiend om te winnen, hard gewerkt.
Punt tegen utrecht is gewoon goed!
0
Zondag 28 september 2008 om 14:49 uur

marcellino

schijnt op de farenheidstraat bal te zijn wat ik gehoord heb van kennis utrecht suppporters tegen den haag supporters
0
Zaterdag 27 september 2008 om 22:33 uur

ffl

the part. schreef:

Als we morgen winnen is het onze 200ste wedstrijd die we in de eredivisie winnen.

en toevallig de 500 ste die utrecht verliest :p
0
Zaterdag 27 september 2008 om 17:23 uur

Brian

http://www.vi.nl/WebTV/WebTVVoetbalInsite/GroningenHeeftEenBeterElftalDanFeyenoord.htm


Vanaf de 3 min kijken hij zegt dat denhaag leuk voetbalt en utrecht het opzeker moeilijk krijgt en dat Meric Iets heel leuk heeft.

Veel kijkplezier
0
Vrijdag 26 september 2008 om 23:10 uur

marcellino

uitverkocht schreef:

11 bussen van uit utrecht
dan is get uitvak uitcerkocht we mogen we bier meet dan 500. In verder vind ik gmhet zo een slap gelul dat de supporters niet komen omdat Ze dan lang moeten wachten utrecht hoort gewoon uitverkocht te zijn
0
Vrijdag 26 september 2008 om 19:04 uur

uitverkocht

11 bussen van uit utrecht
0
Vrijdag 26 september 2008 om 18:52 uur

Advertentie

Dee

optimist schreef:

zijn die schamele 10.000 kaartjes nou nog niet weg, zelfs in Doetinchem zaten er zondag 12.500..........
ADO heeft gewoon het meest strenge deurbeleid van Nederland en dat kost je vet veel publiek. Bij de meeste clubs loop je met een kaartje zo t stadion in. Geen gelul gewoon doorlopen. Zelfs bij Fey, 020, Utrecht en helemaal Grafschap.

Wen er maar aan want het zal niet snel veranderen...helaas
0
Vrijdag 26 september 2008 om 15:18 uur

fad

wat is beter 020 winnen of utrecht ??>.....

utrecht kom dan mis zondag in een flo..
0
Donderdag 25 september 2008 om 22:00 uur

Voila

Nou, gewoon netjes zullen we maar zeggen. Ben benieuwd naar de loting. Moet wel bijdragen aan het goede gevoel deze pot. Ben benieuwd wie er tegen utrecht in de goal staat. Ik ga uit van Zwinkels.
0
Donderdag 25 september 2008 om 21:47 uur

Nu online

lulijzer, Ronaldo, James, ADOZoetermeer, wiegah070, Rikkie1, Lellow, Teeg070 en 156 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1