Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: feyenoord

Frans

Jensen schreef:

Frans, wat is de positie van die ex feyenoorder?

Hi Jensen,

Kan zowel op het middenveld als achterin...
ADO DH wil hem voor de verdediging contracteren.
Feyenoord vroeg vorig jaar nog meer dan 1 miljoen
euro voor hem....
Nog broos, maar Wetzel - de speler en zijn zaak-
waarnemer bekijken nu of het haalbaar is.....

Groet Frans
0
Maandag 14 juli 2008 om 17:09 uur

Frans


Vele proefspelers momenteel bij ADO Den Haag !
Zelfs zo druk dat er in 2 groepen gegeten word.
Op het trainingsveld 40-45 man aanwezig.
Momenteel is Wetzel in onderhandeling met een ex-
speler van Feyenoord - dure jongen - en zijn zaakwaarnemer, maar de 1e gesprekken zijn gaande......

Groeten Frans
0
Maandag 14 juli 2008 om 16:35 uur

<FCDH>

gewoon 5 miljoen vragen voor janmaat az en feyenoord loeren ook op hem dus omhoog die prijs en mocht hereveen niet verder gaan dan 3 miljoen gewoon vast laten zetten dat als ie later verkocht word den haag 50 % krijg
0
Woensdag 9 juli 2008 om 21:09 uur

den haag

<FCDH> schreef:

voor hunteljood kregen ze ook 10 miljoen en ze hadden ook nog een griek daar kregen ze ook 10 miljoen voor toen?
jij bedoelt SAMARAS .. die stond laats nog in belangstelling van feyenoord ...
0
Woensdag 9 juli 2008 om 14:42 uur

Sander

Van Geel algemeen directeur ADO Den HaagDoor Sander Berends
Dinsdag, 08 juli 2008, 13:25

Martin van Geel wordt de nieuwe algemene directeur van ADO Den Haag. De promovendus is al 2,5 week in gesprek met de 47-jarige Brabander om de vacante positie binnen de club in te nemen. Deze week zou Van Geel, die op 22 april opstapte bij Ajax als technisch directeur, laten weten of hij op het aanbod ingaat.

Binnen de club wil men niet officieel reageren. Harm de Boer, algemeen directeur ad-interim, wil slechts bevestigen dat zijn opvolger binnen veertien dagen bekend wordt gemaakt. ``Op namen wil ik absoluut niet ingaan. Ik zal geen enkele naam ontkennen noch bevestigen”, vertelt hij tegenover Sportsignaal Voetbal Magazine.

Van Geel speelde tussen 1977 en 1995 als voetballer bij Willem II, Ajax, Roda JC en Feyenoord. Bij Willem II maakte hij ook zijn debuut als technisch directeur. Daarna vervulde hij dien functie bij AZ en sinds 2005 bij Ajax.
0
Dinsdag 8 juli 2008 om 15:01 uur

<FCDH>

Een oudere voetbalsupporter schreef:

Wanhopig bedoel ik als reactie op kojak die schreef:

`je moet toch blij zijn als iemand sowieso al naar ons komt. `

Dat vind ik wel erg wanhopig klinken.
onze club leeft als nooit tevoren er is geen ene club behalve feyenoord dan in nederland waar 2000 man afkomt op de eerste training met fakkels rookbommen en vuurwerk welke club dan ?juist bij ons dus onze club leeft
0
Dinsdag 8 juli 2008 om 12:44 uur

<FCDH>

ADO: wát een start!
Door DENNIS JANSEN

DEN HAAG - Zelfs clubdokter Ed Beeftink knipperde zaterdagochtend even met de ogen.
De eerste training van ADO Den Haag werd bijgewoond door meer dan 1500 supporters die in het Zuiderpark de voetballers verwelkomden met spetterend vuurwerk, een gigantisch rookgordijn en liederen. "Ik ben 32 jaar werkzaam bij deze club, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt," glunderde Beeftink.

Wát een verschil met vorig jaar toen ADO Den Haag na de degradatie in een diep dal belandde en anderhalve man en een paardenkop de eerste training bezocht. Aan de oproep van de fans om naar de openingstraining te komen, werd massaal gehoor gegeven. De training was zelfs een uur uitgesteld om zanger Henna Grünholz de gelegenheid te geven de fans alvast voor te verwarmen. Onder de 1500 belangstellenden: ADO-topman Mark van der Kallen én Pierre Heijnen, de scheidende preses van de raad van commissarissen. De spelers stonden vol ongeloof op het veld. "Fantastisch," zei Rick Hoogendorp. "Dit is Feyenoord in het klein," glunderde Mitchell Piqué, één van de nieuwkomers bij ADO Den Haag, naast Ekrem Kahya, Tim de Meersman, Karim Soltani.

In het Zuiderpark heeft André Wetzel al rap veranderingen doorgevoerd. De trainer heeft het hoofdveld laten omzomen door een groot groen zeil waardoor de spelers niet meer de leegte om zich heen voelen, maar je een intiem karakter krijgt op de training. Wetzel sprak de fans een paar maal voor én tijdens de training toe. Het programma van zijn 35 manschappen was ontspannen.

Een dag later, gisteren, was het pittiger en werd de training van ADO Den Haag bezocht door Harm de Boer. De algemeen directeur ad interim ontkende noch bevestigde de komst van Kees Jansma als zijn opvolger, het gerucht dat de laatste dagen rondzingt in Zuiderpark en Forepark. "Ik kan daar niets over zeggen," aldus De Boer. Ook hij nam het woord tot de selectie. "Ik heb onder meer verteld van de belangrijkste speerpunten dit seizoen: werken aan veiligheid, aan een spelersfonds én aan het imago."

Wat dat laatste betreft deed ADO Den Haag alvast een forse stap in de juiste richting.

0
Maandag 7 juli 2008 om 09:38 uur

Advertentie

<FCDH>

Nou.. schreef:

Is Greene niks?
Moet weg bij `F`noord
slory moet ook weg bij feyenoord en hofs en buijs allemaal goeie spelers voor ons
0
Zondag 6 juli 2008 om 19:50 uur

ricardos

de 3 schreef:

Waterman 3e keus bij AZ achter Didulica en Romero
Gommans moet weg bij Vitesse
Yakubu zit zonder club, na aflopen contract Vitesse

waterman moeten ze zeker proberen tehalen en saidie bij feyenoord moet weg voor centraal achterin en de voorin de spits is gommans een leuke keuze maar het kan beter denk ik

0
Zondag 6 juli 2008 om 16:06 uur

Storm

Ado den haag en Sherif Ekramy bijna rond.


Sherif Ekramy, de derde keeper van feyenoord, is bijna rond met Ado den haag over een contract van 3 jaar. De 25-jarige doelman staat nu nog onder contract bij feyenoord maar heeft te horen gekregen dat hij bij een goed bod mag vertrekken omdat hij geen echte indruk heeft kunnen achterlaten. Trainer andre wetzel, die opzoek moest naar een andere keeper omdat Stefan Postma weer vertrekt, heeft laten weten zeer blij te zijn met de nieuwe aankoop.

0
Zondag 6 juli 2008 om 15:09 uur

Nu online

pajam, James, Edje, Marcelvld, Aad, Tante Wil, Matt2, Erba1 en 196 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2