Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Ooievaar

Don schreef:

Onze club heeft gewoon een paar jongens met de haagse mentalitiet die zich niets laten zeggen door wie dan ook, en daar is atteveld het slachtoffer van.

 

Op zich prima als je maradona heet, -en je die mentaliteit ook op t veld laat zien- maar niet als je buijs, immers, vd bergh of bosschaart heet.

 

Onze helden hebben welgeteld 2x die mentaliteit laten zien, ajax thuis en utrecht uit. Diezelfde helden vonden de onortodoxe en soms vreemde manier van omgang van atteveld reden om hem weg te pesten.

Als de spelers elke wedstrijd die mentaliteit hadden laten zien dan had ik er makkelijker mee kunnen leven dan nu.

 

Ik vind nogmaals dat de spelers minstens evenveel schuld aan de beschadiging van atteveld en de eindklassering hebben als atteveld zelf.

 

Dat ben ik volledig met je eens. Atteveld is slachtoffer geworden van een onzinnig verwachtingspatroon, ingegeven door 'het licht' directie en RvC. Wat natuurlijk al voor de nodige druk zorgde voordat de voorbereiding startte.

 

Selectie was door het wegvallen van Ranco, Knopper Pique minder als de jaargang daarvoor. En toen was het al niet bijzonder.

 

Buijs heeft goeddeels als een drol gespeeld, dus die heeft echt z'n verantwoordelijkheid niet gepakt. Al z'n domme kaarten staan me eigenlijk het meest bij.

 

Enigste positieve is het de doorbraak van Toornstra, maar daar moeten we komend seizoen echt geen wonderen van verwachten. Ook die jongen krijgt waarschijnlijk een terugslag.

 

Ik kijk eigenlijk niet meer naar dat programma, maar omdat Atteveld kwam heb ik gekeken. Ik vond het tenenkrommend, en die Guinee vind ik een ontzettende gluipdekûh, wat een engnek de onbetrouwbaarheid slaat van z'n valse smoel van hem af. Mr personality van de koude grond Derksen die niet meer naar het stadion durft wat een slapjanus zeg, slaat alleen maar onzin uit, dus daar heb ik weinig aan gemist  de afgelopen maanden.

 

Atteveld heeft fouten gemaakt, is handtastelijk geweest, en kan wellicht de druk ook niet aan. Valt ook absoluut niet te handhaven. Dit voor alle duidelijkheid. 

 

Maar om alle schuld louter en alleen bij hem te leggen is voor mij veel te kort door de bocht. De man had gewoon te maken met een matige selectie, die het ook nog verdomde om de mouwen op te stropen. En een stel idioten als bestuur. Wens de nieuwe trainer veel succes!!

 

Overigens heeft Atteveld niet met modder naar de club gesmeten, en dat vind ik wel zo prettig. Dat hadden die Guinee en Derksen graag gewild. Ze waren natuurlijk helemaal niet geïnteresseerd in z'n verhaal maar het betere gooi- en smijtwerk zagen deze pseudo persoonlijkheden natuurlijk wel zitten. Alles voor de kijkcijfers niet waar?

 

Dat hele programma heeft de diepgang van een surfplank.

 

Hoe dan ook, ga plat. Wens een ieder een goede nachtrust en morgen gezond weer op. Laat ik eens mild zijn.

 

JB jongen, laat je snel eens wat van je horen?

 

 

 

 

 

0
Maandag 17 mei 2010 om 23:00 uur

Ooievaar

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Jeffrey van As in beeld bij ADO
Jeffrey van As wordt mogelijk verantwoordelijk voor het technisch beleid bij ADO Den Haag, nu Raymond Atteveld definitief is vertrokken.
Lees het nieuwsbericht

Dat is in ieder geval iemand die weet waar hij het over heeft. De zaken bij NAC marcheren heel behoorlijk dus ik neem aan dat hij daar wel een aandeel in heeft. Lijkt me in ieder geval wel iemand die z'n mond duft open te doen, en dat is zeer aan te bevelen, tevens is hij in ieder geval een praktijk jongen, en zal als oud ADO speler, ongeveer wel weten wat voor sentimenten hier leven.

 

Wellicht kan hij een goede backup zijn voor Fons, die ik te week vind. Maar mocht je toch een aardige selectie bij elkaar krijgen dan moeten we het maar proberen.

 

De club moet nu niet langer blijven dralen en eens een keertje spijkers met koppen gaan slaan. En laat die van As liever vandaag dan morgen beginnen. Er is zeer veel werk te doen.

 

Als die idioten van de raad van elf, met Henk - waar is de pers?- Jagersma nu eens uit de publiceit blijven, en de technische staf van de juiste middelen voorziet om de selectie gestalte te geven, dan moeten we maar eens van start gaan. Waar de club nu vooral behoefte aan heeft is visie, en rust in de tent. Dat gaat heel vaak samen, en dat hebben ze geheel zelf in de hand.

 

Overigens zijn ook die jongens van de HCF niet door iedereen geliefd, maar dat krijg je er van als je je wanbeleid aan de kaak stelt, maar zaten helemaal goed met de voorspelling van meen ik -Jan- Hague City Firm dat ze van As graag wilden zien en dat die ook inderdaad in beeld was. Dat mag best wel eens gezegd worden.

 

Ook die jongens hebben geen behoefte aan onrust en wanprestaties maar willen een ADO FC DEN HAAG wat niet om de onderste plekken meeprutst. We zitten niet meer in het Zuiderpark, waar natuurlijk veel- veel minder mogelijk was.

 

Zal je zien dat die jongens - net als ik - een stuk milder worden als er beleid wordt gemaakt, en ook wordt uitgevoerd. We verwachten echt geen wonderen, wel dat er nu eens normaal wordt gepresteerd, en de mensen geen lulverhalen op de mouw worden gespeld. Trouwens die Wetzel heeft natuurlijk geen éne klote gepresteerd, noch als trainer noch als TD. Dus(...)

 

Dus aan het werk, geen excuses, en lulverhalen maar zorg eens dat je wat meer uit dat stadion haalt. We zijn geen dorpsclub, maar hebben hier de derde stad van nederland dus wat minder lullen en eens fllink gaan poetsen voor je vele geld.

 

En voor die éne Jan Verveel: morgen ga ik weer werken.

 

 

0
Maandag 17 mei 2010 om 11:13 uur

Midden-Oost

GroenGeel schreef:

Onhaalbaar natuurlijk, die wil de hele subtop in de eredivisie wel hebben, en wij hebben geen piek te besteden natuurlijk.

Vind hetwel jammer voor Sparta, gewoon een traditionele eredivisieclub, net als wij. GAE had ik er ook wel graag bij gehad.

 

Ben benieuwd wat wij gaan halen jongens, we gaan toch niet weer zo'n stille zomer tegemoet...

Wat denk je zelf GroenGeel ? We worden nu al lekker gemaakt met Slushpuppi, Steur en Visser nou dan weet je het wel. ADO moet een paar miljoen terug in begroting en met de inmiddels zeker 12 vertrokken spelers, is dat gat precies gedicht.

 

Ik verwacht zelf nog een paar proefspelers, afvallers en talentjes uit het 2e en daar moeten we het mee doen. Nee, ik verwacht niet dat namen als een Koevermans weer op de box verschijnen.

 

Laten we hopen dat een goede trainer wel de juiste snaar bij het restant van de selectie kan raken en er 30 puntjes uit kan slepen.

 

Voordeel is dat De Graafschap, Excelsior en Willem II bijna nu al verzekerd zijn voor de laatste plaatsen.

0
Zondag 16 mei 2010 om 20:41 uur

Midden-Oost

<FCDH> schreef:

Ik zou strootman en valkenburg proberen te halen die blijven daar niet nu ?

FCDH, die staan al in de belangstelling van AZ die 2 miljoen geboden heeft. Kunnen we dus wel vergeten. Ze zeggen dat de selectie van Sparta zo talentvol is. Ik heb er niks van gezien, Strootman, Viergever en ook Falkenburg, sorry helemaal niks van gezien.

 

By the way, had veel liever GAE gezien dan Excelsior.

0
Zondag 16 mei 2010 om 20:32 uur

Ooievaar

rien1 schreef:

Daar ben ik van overtuigd!

Maar toch, ik hoop echt dat de "plucheplakkers" nu inderdaad eens gaan luisteren naar de mensen met een (haags) voetbalhart, en vooral verstand van zaken. Want dit (met die 15e plek) blijft natuurlijk niet ieder jaar goed gaan. Ik ben ook niet de alwetende, maar ik had eigenlijk toch liever Everse gehad dan (waarschijnlijk) Groenendijk. Maar goed, we zullen zien. Hopelijk zet Kallen dus de deuren open voor verstandige mensen. Ik weet het, het klinkt natuurlijk zo makkelijk, maar als er nu eens goed/meer geinvesteerd zou worden, dan draai je mee in de middenmoot. En reken maar dat dit zich dan laat uitbetalen in meer supporters en dus inkomsten. Veel supporters hebben langzamerhand wel een keer de balen ervan om ieder seizoen met ellende en hangen en wurgen overeind te blijven. Dan kunnen die-hards zeggen, ach dan ga je maar naar 020 of PSV, maar dat is natuurlijk een dooddoener en veel te makkelijk.

Even alle gekheid op een stokje Rien.

We maken alleen stappen achteruit.

Begroting omlaag,

Dus een minder elftal en het was al zo matig, omdat er totaal geen know how aanwezig in directie of raad.

 

RvC weet van toeten nog blazen en heeft plucheplakken als hoogste doel verheven. Ze laten zich adviseren, maar ze weten wel heel goed verborgen te houden door wie.

 

Wellicht Groenendijk trainer. Aardige jongen maar heeft als trainer net zo veel pit als een banaan.

 

Door falend bestuur en directie nog steeds geen stadionsponsor in zicht, we lopen ook met een jupiler shirtsponsor te pillen. Ook op dat gebied wordt nou niet bepaald een krachtdadig beleid gevoerd.

 

Scouting is dat opgeheven of zo? Lijkt er wel op als je iemand van Ajax 2 laat mee trainen die daar altijd ziek en onderweg was. En een reserve speler van Heracles, nou dat zal volle bakken trekken zeg.

 

Is dat waar ze mee aan komen zetten? Wordt 'lachen' straks met de voorbereiding reken maar op proeftroep à la niveau Jean Claude Maran(...)

 

Ook met een dalende begroting kan je nog steeds met een zeer acceptabel elftal komen anders hoor? Kijk eens naar Heracles.

Laten daar nou net verstandige mensen zitten. Smit, Hoogma, en hadden een uitmuntende trainer, die werkelijk alles uit z'n smalle selectie wist te persen. Het kan dus wel, alleen heb je wèl lieden nodig die verstand van zaken hebben.

 

Het enigste wapenfeit van deze beleidsmakers is het verhogen van de scc prijs. Kijk, na tien thuis nederlagen is dat nog eens een sterk staaltje van klantenbinding.

 

Wij hoeven natuurlijk niet naar een andere club te gaan, je gaat toch ook niet bij je buren wonen? Dus de wereld moet niet op z'n kop gezet worden.

 

De tijd dringt, maar het kan nog steeds. Luisteren naar mensen met kennis van zaken, stap over je eigen ego heen. Zo niet, dan zullen de beleidsbepalers grote spijt hebben straks, want dan gaat de pleuris ongenadig uitbreken.

 

Ik zal in de voorste linie staan, ik ben het strontzat. Dus klapvee aan de kant.

 

 

 

 

 

 

0
Zondag 16 mei 2010 om 14:24 uur

Bleek

Op bestuurlijk niveau moeten er inderdaad nog veel dingen gebeuren voor we op een lange termijn rust in de te tent kunnen krijgen.. Of dat op korte termijn gaat gebeuren is maar zeer de vraag.

 

In tegenstelling tot de meeste hier maak ik me qua selectie niet zo'n zorgen. Veel overbetaalde en overschatte spelers gaan weg en zoals het er nu naar uitziet blijven Verhoek en Toornstra. Ik kan er met me pet alleen niet bij dat ze Bosschaart verlengen (ik hoop maar voor de breedte) en dat we alle drie de matige keepers willen houden. Ik zou opteren om Zwinkels en Coutinho te houden als respectievelijk 2e en 3e keeper en een nieuwe 1e keeper aan te trekken. Een keeper in ieder geval met lengte en bij voorkeur 1 die rust uitstraalt.

 

Als je kijkt naar wat we nu in huis hebben, heb je toch al redelijk het geraamte van je team voor volgend jaar staan..

Is nog heel erg vroeg maar ik zie het zo:

 

    Vicento  Immers  Verhoek

   Toornstra Ranko VD Berg

  M. Pique  Kum Derijk  Saeijs

             Aankoop

 

Geen selectie voor Europees voetbal maar daar hebben we ook de begroting niet naar. Met deze selectie inclusief nog een aantal gerichte aankopen van een nieuwe trainer die het optimale rendement uit deze ploeg kan halen denk ik toch dat je tussen plek 10 en 14 moet kunnen eindigen..

 

 

0
Zondag 16 mei 2010 om 10:56 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Voor de hoofdtribune stonden Van der Kallen, Reijenga en Jagersma af en toe met elkaar in overleg. Waarover het ging? Ik weet het niet. Ze hebben me er niet bij betrokken (begrijp ik overigens nog niet).

 

Na afloop doken ze de kleedkamer in. Kan natuurlijk ook zijn om de spelers uit te zwaaien???????????

 

Wat ik begreep van "iemand" is dat Atteveld wrs. toch aanblijft als TD en Groenendijk tezamen met Gentile en Valk komt. Er is nog een hobbeltje te nemen maar dat moet ik voor me houden. Overigens is degene die mij informeerde altijd uitstekend op de hoogte.

HA HA Ha dat is toch kostelijk Atteveld TD. Kallen laat zich echt niet piepelen. Even laten zien wie de baas is. Hebben we dadelijk een selectie van 7 man. En steraankoop Supesepa natuurlijk(...) 

0
Zaterdag 15 mei 2010 om 20:56 uur

Johannes

Kees schreef:

Alphense Boys - ADO Den Haag 1-3

 

Na 7 minuten 1-0 achter. Voor de rust Immers 1-1 en Residihardjo 1-2. Na de rust Cornelisse 1-3 (met radslag).

 

Redelijke tot matige wedstrijd gezien waarbij in de tweede helft natuurlijk veel gewisseld werd. Bijna de gehele selectie speelde mee m.u.v. Zwinkels, Pique, Ranko, Ammi en Van der Bergh.

 

Na afloop ging de gehele selectie met Jagersma en Reijinga nog de kleedkamer in. Mogelijk de bekendmaking van de nieuwe trainer( overigens is dat mijn invulling). Groenendijk?

 

ps Met dank aan Vincent voor het chaufferen door de polders. Opmerkelijk veel ADO supporters waren er. Ik schat een drie- tot vierhonderd. Totaal zo'n achthonderd man publiek.

 

Voor de hoofdtribune (en de enige overigens) waren onze bobo's druk in gesprek met Jansma (die is daar voorzitter overigens).

Mooie update Kees! Leuke nieuwtjes. Resodihardjo scoort, prettig bericht. Hopelijk maakt hij de stap een keer die Toornstra gemaakt heeft.


Het bericht dat van Reijenga en Jagersma kwam zal vast snel uitlekken als de gehele selectie er was. Het zou ook nog over het vertrek van Raymond A. kunnen gaan trouwens.

0
Zaterdag 15 mei 2010 om 20:19 uur

Advertentie

Kees

Alphense Boys - ADO Den Haag 1-3

 

Na 7 minuten 1-0 achter. Voor de rust Immers 1-1 en Residihardjo 1-2. Na de rust Cornelisse 1-3 (met radslag).

 

Redelijke tot matige wedstrijd gezien waarbij in de tweede helft natuurlijk veel gewisseld werd. Bijna de gehele selectie speelde mee m.u.v. Zwinkels, Pique, Ranko, Ammi en Van der Bergh.

 

Na afloop ging de gehele selectie met Jagersma en Reijinga nog de kleedkamer in. Mogelijk de bekendmaking van de nieuwe trainer( overigens is dat mijn invulling). Groenendijk?

 

ps Met dank aan Vincent voor het chaufferen door de polders. Opmerkelijk veel ADO supporters waren er. Ik schat een drie- tot vierhonderd. Totaal zo'n achthonderd man publiek.

 

Voor de hoofdtribune (en de enige overigens) waren onze bobo's druk in gesprek met Jansma (die is daar voorzitter overigens).

0
Zaterdag 15 mei 2010 om 19:42 uur

Ooievaar

Max schreef:

Even een klein verzoekje: Kunnen we wat minder op de man spelen en ons op de inhoud richten.

Dus ik moet me tot op het bot laten beledigen door Aad en Johannes? Ik dien ze van repliek, moet ik me als werkloze laten afserveren?

 

Ik beledig mijn medesupporters anders niet hoor, hoe stompzinnig ik een aantal shouts ook vind.

 

Overigens heb ik het doorgaans over de inhoud. Ik kom tenminste met argumenten, en ga ik jou niet jankend mailen. Wat een persoonlijkheden zeg.  Zijn altijd lieden van Zuid die Midden Noord menen te moeten te beledigen achter de pc wel te verstaan.

 

Laten we het eens over de huidige gang van zaken hebben. Of geloofd iedereen in sprookjes?

 

Half mei, met een WK voor de deur - ik gun die van alle werkelijkheid los zijnde patsers drie poule nederlagen, maar dit ter zijde - enig idee hoe we in hemelsnaam de selectie op sterkte krijgen? Hoe we omhoog zouden moeten komen? wie er nu eens beleid gaat maken? Of raken we weer in de war als we in de voorbereiding met 4-0 winnen van We Komen Net De Kroeg Uit(...)

0
Zaterdag 15 mei 2010 om 00:47 uur

Nu online

Ran1972, Aad, Swaber, James, Law, MikeDH, ADOZoetermeer, Bleek, Kees, fcdh-denhaag, ADO079 en 266 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2