Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: anderen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

TONH

Ik vind dat het super gaat met ons kluppie,..we mogen niet vergeten dat we zoals altijd een paar keer door de arbitrage zijn benadeeld.
Als er een videoscheids zou zijn geweest hadden we op zeker minstens 6 punten meer gehad en eigenlijk zelfs 9.
Als we dan even naar de lijst kijken zouden we de 7e plaats bezetten en bij 9 punten meer maar liefst de 4e plaats,...ok ja daar valt weer veel van te zeggen want ook anderen zijn genaait maar toch he? zeker zouden we dik in het linker rijtje hebben gestaan en we weten dat er schijtrechters zijn geweest die achteraf toe moesten geven ADO min of meer te hebben benadeeld.
Mag toch zo hopen dat de videoscheids er echt ooit eens zal gaan komen.Al met al staan we 10e,...Ja de 17e januari zal zeker moeilijk zijn maar wie weet gaan we weer sensatie zien in t Kyocera. Beste mensen van CADD en iedereen die dit leest.
FEENUH DAGUH EN UH SUPAH 2016.
Tot 17-01-2016
PROOOOOOST
0
Woensdag 23 december 2015 om 10:51 uur

GreenYellowTheHague

marcellino schreef:

ook de mening over wang blijf ik achter staan.ja hij is laat met betalen maar wat kan mij dat schelen als hij maar betaald.
heb geen zin meer in het hele verhaal maar niemand wil en wou er in stappen kan iemand mij dan vertellen als wang niet had gekomen waar we nu dan wel hadden gestaan.
liever een wang die tot nu toe te laat zijn verplichtingen na komt dan iemand die al uberhaubt geen geld meer in ado kon stoppen inclusief de groot praters van zweden,jansma,advocaat en jansen grote bek maar hun geld trekken ho maar.
maar goed laten we liever achter de groot praters gaan staan en wang weg pesten en dan ja dan komen de geldschieters met getallen binnen en toen werd ik wakker.
Omdat dat hij veel te laat is met betalen is het gewoon een slechte zaak dat deze man de club heeft overgenomen. Dat er geen anderen waren dat weet ik ook. De hele discussie in het begin was of Wang de verlosser zou zijn, en dat we stappen zouden maken. Doordat hij vele malen te laat betaald, en gewoon niks laat horen heeft hij de club in diskrediet gebracht en dat is een hele slechte zaak. Dat we op plek 10 staan daar verbaas ik me over, net zoals dat we wel punten pakken tegen de clubs waar je van mag verliezen en dat we het niet kunnen opbrengen tegen de mindere of op papier gelijke clubs. Verder wil ik hier ook niet meer op ingaan. We staan 10e in de winterstop en dat is mooi. Ook jij fijne dagen, en maak je niet zo druk, iedereen wil dat het goed gaat met de club
0
Woensdag 23 december 2015 om 08:56 uur

GreenYellowTheHague

Kees schreef:

En toch heeft Marcellino grotendeels gelijk gekregen met zijn voorspellingen. Dat mag ook weleens gezegd worden.
Qua Wang totaal niet en daar was de discussie over. Ik denk en ik denk ook dat veel anderen die eerst zelfs positief waren inzake Wang die mening niet meer hebben. Inzake de doelstelling heeft hij wel gelijk, door de overwinningen op AZ en Heerenveen uit heb je een flinke sprong gemaakt
0
Dinsdag 22 december 2015 om 22:54 uur

pajam

over iets heel anders;

hebben anderen hier ook problemen met het openen van omroep west videos op de website van Omroep West?

bij mij doen ze het 9 van de 10 keer niet : (
0
Maandag 21 december 2015 om 22:23 uur

slash070

Ondanks alle randzaken en gebreken heeft de trainerstaf de tijd gekregen om hun ding te doen, en we staan halverwege nog keurig 10 de ook, reactie voetbal of niet. En hoe ik de spelers vanmiddag gezamenlijk zag juichen na een doelpunt, inclusief de reserves en trainers, kan er best nog wat moois groeien dit seizoen. Vooral het Tommie Beugelsdijk moment was voor mij kippenvel, zonder anderen te kort te doen natuurlijk. En Duplan is voor ons de absolute vedette, week in week uit laat hij dat weer zien.
0
Zondag 20 december 2015 om 21:53 uur

dirk

Heb in de eerste helft van dit seizoen vaak kritiek gehad op Aaron Meijers, Kevin Jansen en Danny Bakker, maar vanmiddag hebben ze net als alle anderen een puike pot gespeeld. Het moet gezegd dat met name Jansen de laatste drie weken steeds beter gaat spelen.
Verder is de eerder als centrumverdediger veel verguisde Timothy Derijck op het middenveld een aanzienlijke defensieve versterking gebleken. En ja, ook de geregeld door mij als voetballende balletdanser aangeduide Kristensen voldeed vanmiddag zowaar in het 4-4-2 systeem.
Met voorsprong de beste speler was vanmiddag Eduard Duplan, die in samenwerking met Schalken de defensie van Heerenveen compleet dol draaide. Mooie goal trouwens van Beugelsdijk, die als centrumverdediger koppend zowel Te vrede als Veerman voortdurend de baas was. En zo zal Foppe, die graag collega`s (Van Basten; Lodeweges) afbrandt en het liefst achter hun ruggen ter promotie van zichzelf, nu wel even een toontje lager zingen.
0
Zondag 20 december 2015 om 20:20 uur

Advertentie

liefhebber

Een oudere supporter schreef:

Goed verwoord
Sterk spul hè? Maar idd, er zitten goed punten tussen. Alleen wat kun je er aan doen? Een sterke man naar voren duwen en oorlog maken. Allen voor 1 en 1 voor allen. Maar helaas zijn wij ook verdeeld. En door splitsen van groepen niet slagkrachtig meer. Ook ik verlang naar het zuiderpark. Hoewel ook dit wordt opgehelderd. Zie me nog zitten met 3000 anderen op een vrijdag avond, rond vriespunt, 6bft en natte sneeuw.
0
Zondag 20 december 2015 om 11:06 uur

GreenYellowTheHague

lernst schreef:

Goh zelfs de bank van Heerenveen is beter als onze basis, de trainer is veel beter maar als wij winnen zondag staan we wel boven Heerenveen. Wat klopt er niet
Factor inzet en geluk. Je heb de meeste punten gepakt tegen " top ploegen "
( Feyenoord 3, AZ 3, Uitwedstrijd Twente 3 ) ADO heb teveel punten laten liggen tegen de clubs van hetzelfde of mindere kaliber... Ik had liever punten tegen de grotere laten liggen en tegen die anderen gewonnen.. Had je nu in de top 6 gestaan
0
Vrijdag 18 december 2015 om 14:01 uur

JB

Petah schreef:

Haha dus jij valt nu iemand aan voor bepaalde dingen die hij aanneemt en in de wandelgangen hoort

Maar jij doet niks anders met je grote wang kleine wang dikke wang dunne wang
Nee, iemand valt anderen aan op basis van wat hij zelf "feiten" noemt maar wat niets anders zijn dan eigen aannames en "horen zeggen in wandelgangen".

En voor het "Grote Wang / Kleine Wang" verhaal waren in de beginperiode van de overname een hoop behoorlijk solide aanwijzingen te vinden.
Geen vaststaande feiten ieder voor zich, maar wel een hoop zaken die in samenhang op zijn minst "meer dan toevallig" waren.

Hoe de huidige verhoudingen in China liggen weet ik niet, misschien dat daar de bron van de huidige ellende ligt.....

Wat wel vast staat is dat "onze" Wang zelf in China absoluut niet voldoende status heeft om bijv. de school van de "Opperchinees" als partner binnen te halen, een zeer prominente partijchinees/presentator als commissaris binnen te halen of om op het podium te mogen komen bij een staatsbezoek van Rutte.
0
Woensdag 16 december 2015 om 14:47 uur

Bert

Wedstrijdschema bekeken.
Even vooruit lopen op het komende jaar ik ga naar W2 uit, Heracles en Excelsior. Wilde graag naar De Graafschap uit maar dat is op woensdag.

Het moeten wel autocombi`s zijn.

Heb een plekkie over dus als er iemand nog mee wil tegen die tijd hoor ik het wel.

Feyenoord uit laat ik graag aan anderen over
0
Zondag 13 december 2015 om 11:36 uur

Nu online

Edje, DHFC070, GS, ADOZoetermeer en 327 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1