Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: haar

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

ADODENHAAG

JoostJ schreef:

Ja dat bedoel ik ook haha, maar is er een mogelijkheid om deze gasten naast een stadionverbod en boete nog verder juridisch te straffen? Ik heb geen idee namelijk.
Lijkt me hetzelfde als je iemand tijdens zijn werk discrimineert en dat is gewoon strafbaar. Je hoort het idd nooit, maar de club moet uit haar perspectief handelen, omdat het imago van ADO de eerste prioriteit heeft. Zero tolerance zoals in Engeland. Maar dat half optreden is iets typisch Nederlands he...
0
Zondag 17 januari 2016 om 23:59 uur

Moi

dirk schreef:

Vrees dat ADO vanmiddag een grotere nederlaag heeft geleden dan de 0-1.
Den Haag heeft vandaag niet van 020 maar van haar eigen aanhang verloren
0
Zondag 17 januari 2016 om 20:57 uur

JB

pajam schreef:

Wie kan ADO Den Haag nog redden?

Op 23 januari is het exact een jaar geleden dat ADO Den Haag officieel in Chinese handen viel. Na vijf mislukte deadlines en maandenlange frustraties maakte United Vansen het bedrag van tien miljoen euro over op de rekening van grootaandeelhouder Mark van der Kallen. Alles leek vergeten en vergeven, helemaal nadat Hui Wang (foto) zich enkele weken later had gepresenteerd met een glimlach. Oefenwedstrijden tegen Europese topclubs, zo snel mogelijk terug naar natuurgras, maar vooral aansluiting bij de topvijf van Nederland bracht Den Haag in extase. Wang mocht een paar dagen later zelfs meetrainen, want hij voetbalde elke vrijdag in eigen land met een paar vrienden en dat kon hij nu niet doen. De knuffelchinees had de Hofstad in zijn greep en wat was het allemaal mooi en veelbelovend.

We zijn bijna een jaar verder en de conclusie is allesomvattend:
het Chinese project is totaal mislukt. Wang beloofde afgelopen zomer nog wel een injectie van 3,7 miljoen, maar daarna bleef het heel lang stil. Ondanks herhaaldelijke beloftes en wederom vier deadlines. ADO staat op de drempel van grote financiële zorgen, met plaatsing in Categorie 1 van de licentiecommissie van de KNVB. Een deel van het beloofde geld is immers al uitgegeven, onder meer aan renovatie van het jeugdcomplex en videoschermen in het stadion.

De Haagse directie is helemaal klaar met China
Algemeen directeur Jan Willem Wigt had de garantie van de miljoenen zwart op wit, dus voelde hij geen enkele twijfel een deel alvast te investeren. Een logische handeling, maar met de kennis van nu zal hij nooit meer die fout maken. Vorige week sprak hij met de commissarissen Martin Jol en Ton Rutgrink over een nieuwe koers, zonder Chinese invloeden. ADO moet zelf het liquiditeitstekort van ongeveer 1,3 miljoen zien weg te werken
en daarna zonder verliezen overleven in de Eredivisie.

Het is de laatste strohalm, en in theorie te krankzinnig voor woorden. Een club die voor 98 procent bezit is van een partij, stippelt een koers uit zonder invloed van diezelfde partij. Het is net zo ridicuul als de zoektocht naar een structurele oplossing. Volgens de statuten moet de rvc de grootaandeelhouder op de vingers kunnen tikken voor zijn gedrag. Maar de voorzitter van de rvc is Wang. Wigt zou dus bij Wang moeten gaan klagen over de absurde handelwijze van Wang zelf. Om nog maar te zwijgen over het laatste lid van de rvc, Liu Jian Hong, over wie medecommissaris Rutgrink onlangs zei: ‘Ik weet niet wie hij is en of hij überhaupt bestaat. Dat klinkt als een grap, maar het is helaas de werkelijkheid.’

ADO is het lachertje van Nederland geworden en onderkent sinds vorige week zelf die status. De Haagse directie is helemaal klaar met China, de gemeente wil bijspringen om de aandelen terug te krijgen en ook de supporters hebben Wang een brief gestuurd om het vertrouwen in hem op te zeggen. En Wang zelf? Die zit en blijft in Peking, waar alleen hij bepaalt wat er wanneer gaat gebeuren. Niemand heeft het in Den Haag nog over oefenduels met Real Madrid, de geur van natuurgras of een aanval op de top. De enige vraag die telt is: wie kan ADO nog redden?
Volgens mij heeft ene JHdB (minstens) 2x buiten de pot gepiest bij een mevrouw Jansen en haar zus.
Met Freek en Dennis als resultaat.....

O ja, voor de rest bestaat ook dit breaking news weer voor de volle 100% uit copy-pastes van oud nieuws en halve waarheden die al tig keer zijn uitgekotst door de media.
0
Zaterdag 16 januari 2016 om 11:19 uur

Wizard

http://www.dumpert.nl/mediabase/6710959/872b5398/charlotte_laat_haar_tetten_zien.html

Dit is zeker onze nieuwe keeper(ster).... Is heeft zichzelf in elk geval in het stadion gepresenteerd!
0
Dinsdag 12 januari 2016 om 21:00 uur

Langebach2

Ferdy schreef:

Wie hier nog 1 keer de naam WANG shout moet n liedje zingen.

DOODZWIJGEN GRAAG DIE ZAK!
Doodzwijgen? United Vansen is de aandeelhouder, die onze club kapot maakt en als er geld is, de kas ook leeg trekt. Deze aandeelhouder verkoopt haar aandelen nooit ivm gezichtsverlies, zal nooit geld overmaken. Wigt moet gaan snijden en spelers verkopen. Vervolgens zal hij ontslagen worden door de aandeelhouder en komt er een chineze directie, wellicht op afstand. Het is dan over en uit, sponsoren beëindigen contracten enz. Enige optie is in overleg met de KNVB gaan. De licentie is toch in handen van de hfc ADO den Haag???
0
Zondag 10 januari 2016 om 22:59 uur

gillah

We hebben hier te maken met een eigenaar die eenzijdig bepaalt dat de begroting omhoog moet en afspreekt dat hij dat bedrag aanvult. Vervolgens betaalt hij niet en geeft hij een interview in de NYT waarin hij zegt dat hij bepaalt en geen verantwoording hoeft af te leggen omdat het zijn club is, de club haar handje niet omhoog hoeft te houden en zelf maar voor extra inkomsten moet zorgen. Kortom, de man is volstrekt onbetrouwbaar.

Vervolgens lees ik hier reacties dat je dan ook maar geen deadlines moet noemen, dat het ook wel goed is als het geld er met sint juttemus is, dat het een cultuurverschil is en dat geld overmaken uit China ongelofelijk ingewikkeld is en dat ze er dus nog alle vertrouwen in hebben. Tsja.
0
Donderdag 7 januari 2016 om 01:05 uur

Advertentie

JB

Sorry voor de onderstreping....

Speciaal voor jou Kees, een artikel dat hier een week of 3 geleden op de site stond, overgenomen van West (?):


ADO op zoek naar geld voor verbouwing Aftrap

8 december 2015


ADO heeft mogelijk geen geld om de verbouwing van De Aftrap te bekostigen.

Als Wang Hui de beloofde investeringen niet nakomt, moet ADO op zoek naar financiële middelen voor de bouw van het nieuwe jeugdcomplex.

De aannemer wordt niet vrolijk van de berichtgeving.
“Als een kastekort werkelijkheid wordt, dan heeft de bouwer daar last van,’’ zegt Arjo Riedijk van Bouwmaatschappij Weboma in het AD. Weboma verzorgt samen met Van Mierlo Bouw& Ontwikkeling de nieuwbouw.

Vooralsnog is er niks aan de hand. “Tot nu toe is er geen reden om aan ons contract te twijfelen, want ADO Den Haag komt haar verplichtingen keurig na.”

ADO heeft nog niet voor geld bij de gemeente aangeklopt. “Als United Vansen niet betaalt, zal ADO zelf een oplossing moeten vinden voor de financiële tekorten die dreigen te ontstaan”, aldus een woordvoerder van wethouder Tom de Bruijn

Zoals je ziet een hoop "alsen" en een kop die de inhoud niet dekt......
0
Woensdag 30 december 2015 om 17:07 uur

JB

Kees schreef:

Maar de partijen die nog, gedeeltelijk, betaald moeten worden (zoals de aannemer op De Aftrap en clubs waar we spelers van willen kopen/huren) staan waarschijnlijk te trappelen van ongeduld.
Ook dit is een aanname van mij maar wel een heel waarschijnlijke. Overigens heb ik het gevoel dat het best allemaal goed komt.

De laatste uitleg op de officiële site is op heel veel wijze te interpreteren. Zie onderstaand:

""UVS heeft zich inmiddels tot het uiterste ingespannen om tot een financiële oplossing te komen. Die oplossing levert ADO Den Haag een meer dan sluitende begroting op voor het lopende seizoen en de dreigende indeling in categorie 1 van de KNVB is daarmee afgewend.""
Speciaal voor jou Kees, een artikel dat hier een week of 3 geleden op de site stond, overgenomen van West (?):


ADO op zoek naar geld voor verbouwing Aftrap

8 december 2015


ADO heeft [u]mogelijk[/u] geen geld om de verbouwing van De Aftrap te bekostigen.

Als Wang Hui de beloofde investeringen niet nakomt, moet ADO op zoek naar financiële middelen voor de bouw van het nieuwe jeugdcomplex.

De aannemer wordt niet vrolijk van de berichtgeving.
“Als een kastekort werkelijkheid wordt, dan heeft de bouwer daar last van,’’ zegt Arjo Riedijk van Bouwmaatschappij Weboma in het AD. Weboma verzorgt samen met Van Mierlo Bouw& Ontwikkeling de nieuwbouw.

Vooralsnog is er niks aan de hand. “Tot nu toe is er geen reden om aan ons contract te twijfelen, want ADO Den Haag komt haar verplichtingen keurig na.”

ADO heeft nog niet voor geld bij de gemeente aangeklopt. “Als United Vansen niet betaalt, zal ADO zelf een oplossing moeten vinden voor de financiële tekorten die dreigen te ontstaan”, aldus een woordvoerder van wethouder Tom de Bruijn

Zoals je ziet een hoop "alsen" en een kop die de inhoud niet dekt......
0
Woensdag 30 december 2015 om 17:04 uur

Bert

Ik maak hieruit op dat het geld binnen is.

Update omtrent financiële situatie NV ADO Den Haag
De afgelopen weken hebben er intensieve en constructieve overleggen plaatsgevonden tussen de NV ADO Den Haag en haar grootaandeelhouder United Vansen (UVS). Tijdens deze gesprekken stond uiteraard de toekomst van de NV ADO Den Haag centraal. De gesprekken hebben een positief effect gehad op de relatie tussen ADO Den Haag en haar grootaandeelhouder UVS. De door UVS onlangs aangehaalde en genoemde cultuurverschillen bleken wederzijds en zijn onderkend. Wederzijds begrip heeft de partijen inmiddels dichter bij elkaar gebracht, voor zover dit nodig was. Uit de gesprekken bleek dat zowel de club ADO Den Haag als haar grootaandeelhouder UVS dezelfde visie voor ADO Den Haag delen.

UVS heeft zich inmiddels tot het uiterste ingespannen om tot een financiële oplossing te komen. Die oplossing levert ADO Den Haag een meer dan sluitende begroting op voor het lopende seizoen en de dreigende indeling in categorie 1 van de KNVB is daarmee afgewend.

ADO Den Haag en UVS blijven de komende tijd intensief met elkaar in gesprek om een gezonde toekomst voor ADO Den Haag te verzekeren.
0
Zaterdag 19 december 2015 om 12:02 uur

poemba

De afgelopen weken hebben er intensieve en constructieve overleggen plaatsgevonden tussen de NV ADO Den Haag en haar groo...

Lees het volledige artikel: http://adodenhaag.nl/nieuws/laatste-nieuws/overig/4697-update-omtrent-financiele-situatie-nv-ado-den-haag
0
Zaterdag 19 december 2015 om 11:52 uur

Nu online

lulijzer, Nees, viarijn, Priapus Rex en 181 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1