Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sport

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

grijze gek

VICENTO maar weer terug halen?

Vicento bezorgt Kluivert zege




WILLEMSTAD -
Het voetbalelftal van Curaçao, dat wordt gecoacht door Patrick Kluivert, heeft een oefenwedstrijd tegen Trinidad en Tobago in Willemstad met 1-0 gewonnen.





Foto: ANP



De Zoetermeerse aanvaller Charlton Vicento, die Willem II heeft verlaten voor een profbestaan bij Helmond Sport, maakte de enige treffer vijf minuten voor tijd.
0
Zondag 7 juni 2015 om 10:57 uur

Ron001

dewa schreef:

Met Robben hoef je Huntelaar niet op te stellen. Die krijgt echt geen bal. Van Persie speelde trouwens wel een goede wedstrijd maar dat heb jij vast anders gezien.
Yep, en wat mot die blind nou in oranje!? Echt een kruiwagen verhaal!! jammer! En dan opa Snijder erin ! Nee dit ek gaan we met deze trainers echt niet halen, america is soccer nog steeds een vrouwe sport!! En wat er in kwam speelde in het schoolteam en dan winnen van een land waar voetbal nummer 1 sport is!!! Jongens ga je schamen....
0
Zaterdag 6 juni 2015 om 10:18 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Vicento naar Helmond Sport
Charlton Vicento verhuist naar Helmond Sport.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 3 juni 2015 om 11:58 uur

Don

Vicento naar helmond sport
0
Dinsdag 2 juni 2015 om 18:12 uur

kako

Marktwaarde van Kramer weer iets hoger? Gisteren met twee doelpunten in top tien nu in elftal van het jaar volgens journalisten bij studio sport.
0
Maandag 1 juni 2015 om 22:57 uur

adowatcher

2x keer kramer bij top 10 mooiste doelpunten bij studio sport
0
Zondag 31 mei 2015 om 19:48 uur

Bolluhboeah

Voor diegene die sarcasme begrijpen. En geen problemen hebben met yanks die `onze` sport behandelen. Niet uniek, maar het is wel spot on. https://www.youtube.com/watch?v=DndIvtPQ1bU


We love you Federal Bureau of Investigation, we do. We love you FBI we do. Loooovve the feds, we love you.




0
Zaterdag 30 mei 2015 om 16:17 uur

JeffreyP

Wat een gezeik hier elke keer weer. Het lijkt wel alsof veel van jullie er een sport van maken om alles zo negatief mogelijk te zien. Wat ben ik toch benieuwd wat voor persoonlijkheden er achter sommige zitten en hoe contactgestoord sommige werkelijk zijn.

Jullie blijven discussiëren over welk jaar het slechtste is van de afgelopen jaren en wanneer we weer eindelijk zullen degraderen. Volgens sommige is het nog nooit zo slecht gegaan met de club. Wat een droeftoeters heb je hier toch.

Als we voor het gemak eens kijken naar 10 jaar terug en hoe we er 10 jaar later voorstaan:
Speelde we de toen de helft van de jaren in de 1e divisie en zat er geen hond op de tribune en waren we zonder hulp van derden al 10x failliet geweest, nu 10 jaar later zit het stadion elke wedstrijd voor 80% gevuld, waaromder veel jeugd (wat in de toekomst de trouwe supporters zullen worden). En we serieus de komende jaren enkel nog naar het linker rijtje van de eredivisie kijken terwijl we volledig gezond zijn en hierbij geen financiële risico`s nemen.

Dus wat nou wanbeleid? We zijn de snelstgroeiende (met nadruk op stabiele) club van de afgelopen 10 jaar.

Droeftoeters die hierop reageren dat Cambuur en Zwolle ons voorbij zijn hebben geen enkel idee wat een bedrijf runnen betekend.

Laten we trots zijn op onze club, ook wat we hebben bereikt in de laatste 10 jaar, en laten we positief vooruit kijken. Zeikerts die vinden dat het allemaal niet snel genoeg gaat moeten zelf eens hun volledige portomonnee uitgeven in het casino en vervolgens kijken of je daar op het lange termijn beter van wordt.

Beleid is de grote sleutel van succes. Dat wij, als supporters, niet alles horen wat ee gebeurt is logisch en alles wat je in de media hoort moet je ook met een korrel zout nemen.
0
Zondag 24 mei 2015 om 14:30 uur

Advertentie

Marijn

H@@GenEES schreef:

Ik ben nooit topvoetballer geweest nee, dat heeft er ook niets mee te maken beetje flauwe opmerking.
Het is niet perce in profvoetbal hoor, het is in elke sport van voetbal tot hockey, van snelwandelen tot honkbal! Je komt niet zomaar terug, er moet een traject zijn. Die is bij hem te snel gegaan, dat zag je dit seizoen. maar ohja was het eigenlijk niet zo dat geen enkele ado speler in de basis thuishoort volgens jou
0
Vrijdag 22 mei 2015 om 19:09 uur

<FCDH>

16:48 extra lange west sport over ADO
0
Maandag 18 mei 2015 om 16:41 uur

Nu online

RickZ, Aad, FC Den Haag!, wiegah070, Nigel070, adorob, Y en 191 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1