Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: winnen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

Gast

Gun hem van harte de overstap naar GA. Maar persoonlijk ben ik blij dat hij weggaat deed het in het begin redelijk goed maar is daarna is hij stil blijven staan in zijn ontwikkeling en dat er ondertussen anderen zijn gekomen is gewoon heel normaal je moet als club ook niet blijven hangen bij spelers die zo aardig zijn maar gewoon door met spelers die nog wel kunnen doorgroeien. Overigens was afgelopen seizoen de hele verdediging matig tot slecht daardoor kreeg je veel te makkelijk doelpunten tegen nu maar hopen dat Kuijt begint met het belangrijkste van het elftal namelijk verdedigen. Kijk maar naar Emmen hoe zij zijn gepromoveerd vaak was een 1-0 voorsprong was al genoeg om te winnen.
0
Maandag 4 juli 2022 om 10:05 uur

James

Langebach2 schreef:

Nog minimaal drie a vier nodig. Waarvan twee buitspelers.
Als die er voor de wedstrijd tegen Laakkwartier bij zijn zou dat geweldig zijn.
Jazeker, anders ga je echt niet winnen bij Laakkwartier
0
Donderdag 30 juni 2022 om 08:28 uur

Law

GroenGeelHart070 schreef:

90% over welk aantal, ik kan er niks over vinden.
Natuurlijk zal dit aantal lager zijn dan het seizoen ervoor vanwege onzekerheden (destijds) rond Covid en de uiteindelijke degradatie.
Het enthousiasme in de regio kan nu misschien wel weer toenemen nu Verheydt blijft, Kuyt de nieuwe hoofdtrainer is geworden en er mogelijk nog interessante spelers bij komen.
Ik zou zo`n real time teller dus echt wel leuk vinden
Vroegtijdig verlengen van de seizoenskaart was reeds gedaan door 80 a 90% van de bestaande scc houders. Als ik me niet vergis hadden we er vorige seizoen 2700 a 2800 scc houders. Er valt nog een hoop te winnen
0
Vrijdag 24 juni 2022 om 12:10 uur

ghostdrift

GroenGeelHart070 schreef:

Voor wie dacht dat we sinds een paar weken tot de bodem gezonken waren
Zoals je in de verklaring leest treft ADO geen schuld dus wees gerust hoop maar dat ze winnen kom je ook positief in beeld
0
Vrijdag 10 juni 2022 om 20:49 uur

slash070

Barend schreef:

De nacompetitie liet m.i. wel een agressiever ADO zien.
Maar verder eens met slash070. De periodetitel hield ons `in leven`.
Jawel, maar de agressie en de wil om te winnen is anders als natuurlijke fysieke duelkracht Maar de instelling tijdens de pkay offs was zeker top .
0
Donderdag 2 juni 2022 om 17:47 uur

slash070

Ik ben nog he-le-maal naar de klote dat we niet gepromoveerd zijn en wéér tegen die jong elftallen moeten waarvan we nauwelijks van kunnen winnen, hebben jullie dat niet. . . ?
0
Woensdag 1 juni 2022 om 14:36 uur

HJ

Bleek schreef:

Ik word zo moe van dat gejank over dat we we weer jaren terug geworpen zijn. We waren een paar maanden terug bijna failliet!
Niet door de supporters maar door structureel mismanagement.

Lekker makkelijk om dan te zeggen dat ze het beste voor hadden met de club. Poe poe mag het. Wat mij betreft worden de verantwoordelijke voor het beleid net zo hard gestraft als de idioten die een gezinsvak met Excelsior aanvallen.

Allebei net zo schadelijk voor de club. Komt ze wel goed uit om nu alleen maar weer naar de supporters te wijzen. Jarenlang in de eredivisie bungelde we onderaan het lijstje met incidenten.
Hebben we toen zo’n geweldig beleid gehad dan? Zijn er toen
Geweldige sponsoren aangetrokken?

Schoon schip maken nu en naast die Hoolies zeker ook de verantwoordelijke op bestuursgebied aanpakken. Hamdi en Manders een levenslang stadionverbod!!
We zijn het helemaal niet zo oneens denk ik? Ik zeg helemaal niet dat Manders en Hamdi perfect waren. Ik zeg ook niet dat deze wedstrijd zo geweldig gemanaged was; daar zijn misschien ook fouten gemaakt.

Maar ik denk wel dat we qua hooliganisme een stijgende lijn te pakken hadden (het ging immers al weer even een tijdje redelijk goed, tot aan de buscombi) als je het mij vraagt. Daarnaast waren we wel van Manders en Hamdi af en hebben we een failissement af kunnen wenden. Dat is iets wat mij 1 jaar geleden bijna onmogelijk leek. En daarnaast hebben we bijna vrolijk gepromoveerd. Ondanks wat er gebeurd is rond Brood en het feit dat we waarschijnlijk puur uit nood Franken tijdelijk hebben aangesteld zonder diploma.

Ik heb het opgevat als zijnde er is weer iets positiefs in de maak. Zo heb ik de afgelopen paar weken beleefd. Tot en met zondag.

Wat de sponsors betreft; zoals ik al aangaf, dat heeft wat jaren nodig om het vertrouwen te winnen. Ik denk qua hooliganisme zaten we op het goede spoor, we waren bijna gepromoveerd, er stonden weer vaders met kinderen aan de poorten zondag. Het had ook maar zo een hele mooie revival kunnen zijn waarbij nu wel een keer 1 of 2 grote sponsors de stap wagen. En als 1 schaap over de dam is... Het is misschien optimistisch maar ik denk wel dat het soms gewoon zo simpel is.

Kuyt was waarschijnlijk al min of meer rond voor zondag; en ik denk dat we blij mogen zijn dat zo`n naam naar ons in de KKD komt en niet naar een eredivisie club gaat zoals een van nistelrooy, bronckhorst of een andere topvoetballer van enig statuur. Ik zie dat ook als iets positiefs.
0
Dinsdag 31 mei 2022 om 19:02 uur

Max

Ik kan een boek schrijven over gisteren. Dat past allemaal nooit in 1 stout, dus laat het er maar bij. `We` hebben het zelf verpest.

Jammer van de Jong-teams, maar verder spelen we volgend jaar in de sterkste KKD in jaren. Gaan we er een stuk meer winnen dan dat we in de eredivisie hadden gedaan.
0
Maandag 30 mei 2022 om 19:24 uur

Advertentie

Petah

Aad schreef:

Natuurlijk zijn Reijntjes en zijn voorgangers niet de juiste mensen op de juiste plek en was vrije verkoop vragen om moeilijkheden en een belediging voor club- en seizoenkaarthouders.

Natuurlijk is het belachelijk dat de spelers een 3-0 voorsprong laten verdwijnen als sneeuw voor de zon en een trainer niet onmiddellijk een nieuwe rechtsachter inbrengt als Asante (overigens ten onrechte, ik verwijt hem niets) rood krijgt.

Natuurlijk waren supporters zwaar teleurgesteld. Ik heb een, normaal gesproken, onweerstaanbare babi pangang spek onaangeroerd de vriezer ingegooid voor betere tijden.

Maar geen van die zaken rechtvaardigt het gooien van voorwerpen, het veld oplopen en later de rellen in en rond het stadion. En dat kan en mag niemand goedpraten.
Die had bij mij gewoon winnen of verliezen het huichie ingegaan
0
Maandag 30 mei 2022 om 17:11 uur

Vakkie-G

supporter-noord schreef:

Stein eruit, Verheijd eruit, wie er nu moet scoren weet ik niet.
We hebben alleen nog kans als het uitdraait op strafschoppen maar die zie ik ze ook niet winnen
0
Zondag 29 mei 2022 om 20:30 uur

Nu online

haguhnees87, Johan vakkie M, ADOZoetermeer, Tante Wil, buurmanBrutus, Swaber, Langebach2, Franky, Bleek en 109 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 109
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
24 april 2025 om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -30 35 - 10