Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

<FCDH>

Mogelijk zeven spelers weg bij ADO Den Haag
vandaag 17:39

DEN HAAG - Het aanblijven van Raymond Atteveld als trainer heeft grote gevolgen voor de ADO-selectie van komend seizoen. Zeven bepalende spelers hebben van het bestuur geëist dat zij mogen vertrekken, als Atteveld ook volgend seizoen aanblijft.

Het gaat om Buijs, Ammi, Verhoek, Knopper, Van den Bergh, Immers en Derijck. Deze spelers hebben aangegeven komend seizoen niet meer onder Atteveld te willen werken. ADO Den Haag zal meewerken aan hun vertrek, ook als hun contract nog niet is afgelopen.

Knopper en Verhoek vertrekken sowieso, hun contract loopt af aan het eind van het seizoen
 

BESTUUR BEDANKT NU RAKEN WE 7 SPELERS KWIJT VOLGEND JAAR.....

0
Maandag 29 maart 2010 om 17:58 uur

Ricky

g schreef:

Als 'jullie' zondag op het veld staan, hebben 'jullie' het inderdaad weer gedaan.

 

Waar er twee (en-twintig) strijden, hebben er twee (-en-twintig) schuld. Ik ben ook niet blij met de uitkomst, omdat het een polderoplossing is die de kool en de geit spaart, maar we zullen moeten accepteren dat dit de weg is -in ieder geval tot het eind van dit seizoen.

 

We kunnen er nu in ieder vanuit gaan dat heel veel aflopende contracten niet gaan worden verlengd -en dat zijn vooral contracten van spelers die toch al niet met RA door een deur kunnen.

Lekker laten vertrekken dus, en dat geldt ook RvdB -tenzij die eindelijk een keer laat zien dat hij een pro is, in plaats van een huilbaby.

 

En laat RA dan zijn eigen selectie maar samenstellen. Als hij het daarmee wel voor elkaar krijgt, zegt dat pas werkelijk iets over hem.

Ben je niet wijs?????

 

Atteveld zijn selectie samen laten stellen......

 

Dan krijgen we de opertjes en luiksjes......

 

ach ach ach wat een drama

0
Maandag 29 maart 2010 om 17:36 uur

g

jajoh schreef:

ongelovelijk dat het bestuur/RvC niet dor heeft dat dit de meest gevaarlijke uitkomst is. maar ach, nu kunnen ze na zondag weer verkondigen dat wij het weer gedaan hebben, want daar zijn ze in de loop der jaren echt goed in geworden....

 

De wedstrijd van zondag is nu opeens in een heel ander daglicht komen te staan. Ik schat een peletonnetje of 3 ME om het stadion en een "lekker" explosief sfeertje

Als 'jullie' zondag op het veld staan, hebben 'jullie' het inderdaad weer gedaan.

 

Waar er twee (en-twintig) strijden, hebben er twee (-en-twintig) schuld. Ik ben ook niet blij met de uitkomst, omdat het een polderoplossing is die de kool en de geit spaart, maar we zullen moeten accepteren dat dit de weg is -in ieder geval tot het eind van dit seizoen.

 

We kunnen er nu in ieder vanuit gaan dat heel veel aflopende contracten niet gaan worden verlengd -en dat zijn vooral contracten van spelers die toch al niet met RA door een deur kunnen.

Lekker laten vertrekken dus, en dat geldt ook RvdB -tenzij die eindelijk een keer laat zien dat hij een pro is, in plaats van een huilbaby.

 

En laat RA dan zijn eigen selectie maar samenstellen. Als hij het daarmee wel voor elkaar krijgt, zegt dat pas werkelijk iets over hem.

0
Maandag 29 maart 2010 om 17:33 uur

jajoh

Afkoopsom houdt Raymond Atteveld 'nog in het zadel'
Door Alain op 29 maart 2010 - 184 x bekeken

Trainer Raymond Atteveld blijft vooralsnog als trainer/coach verbonden aan ADO Den Haag. Dat is de uitkomst van het urenlange overleg dat er vandaag op het trainingscomplex in het oude Zuiderpark-stadion heeft plaatsgevonden.

Tekst: Rob Blankenstein

Tijdens dat gesprek met de voltallige selectie, onder meer in de aanwezigheid van algemeen directeur Dick Vierling, is de spelersgroep onder druk van de RvC (Raad van Commissarissen) maar onder protest akkoord gegaan met het aanblijven van Raymond Atteveld.

Tijdens een stemming onder de spelers bleken liefst zeventien spelers van de selectie niet meer met Atteveld door te willen gaan. In het contract van de trainer/coach, dat doorloopt tot 1 juli 2011, staat een afkoopsom van 200.000 euro, indien de Haagse BVO eerder afscheid wil nemen van de geboren Amsterdammer.

Dat is ook de grote bottleneck, waarvoor de RvC zich geplaatst ziet. Het moet al een kleine 150.000 euro aan de ontslagen oud technische directeur André Wetzel ovemaken ten gevolge van de uitspraak van de arbitragecommissie.

Maurice Steijn, de huidig trainer van Jong ADO Den Haag, zal dichter op de A-selectie worden gezet om wat taken over te nemen.

Commentaar

Het is nu nog slechts een kwestie van tijd, dat het compromis dat er nu uitgerold is - en wat onder protest door de spelersgroep is geaccepteerd (of eigenlijk niet is geaccepteerd!) definitief uiteen zal spatten.

Het nu nog verleende uitstel van executie kan wel eens (hoe ironisch !) komende paaszondag alsnog zijn beslag krijgen als Scheveninger en oud-ADO speler Martin Jol met Ajax op bezoek komt en ADO een ruime nederlaag toebrengt.

Het is dan wel te hopen, dat de supporters van ADO Den Haag zich beheersen en hun gezonde verstand gebruiken en niet zoals destijds bij trainer Frans Adelaar het veld bestormen.

Bron: Haaglandenvoetbal.nl

0
Maandag 29 maart 2010 om 16:25 uur

Johannes

rh_vakm schreef:

Ik ken die gasten niet en voel me er zeker niet mee verwant. Edoch, een ieder toont zijn emoties op een andere wijze.

Prijs jezelf gelukkig dat jij jezelf wel in de hand hebt als je door emoties overmand bent, toch?

Ikzelf zou mijn frustatie in ieder geval toch anders geuit hebben, laat me daar duidelijk in zijn. Begrijp de mannen wel.

 

Verder valt het me op dat wel erg veel shouters het falen van spelers, trainer, bestuur in de schoenen van de supporters proberen te schuiven.

 

Nee dat wil ik zeker niet zeggen! Het falen van dit seizoen is te wijten aan: gebrekkige selectie, slecht beleid dus, en daarna aan onrust binnen de club o.a. door een lek in de spelersgroep en een zwalkende trainer. Niet op de laatste plaats: falende spelers met veel te dikke salarissen. Tja en de steun kan in elk geval in thuiswedstrijden ook wel een stuk beter. Louder than a bomb geldt allang niet meer.

De capuchonnie's kunnen nu de club de doodsteek geven door bestormingen van wat dan ook. Dat valt op geen enkele manier te verdedigen.

0
Maandag 29 maart 2010 om 16:17 uur

friuli

Alsof we opeens alles gaan winnen met deze selectie als je de trainer eruit gooit!!! Sommige supporters vinden het volgens mij gewoon heerlijk om onrust te saaien rond de club en de trainer is altijd de klos hier maar zelden de spelers,geen trainer die straks nog bij onze club wil werken.

 

 

 

0
Maandag 29 maart 2010 om 14:59 uur

friuli

rh_vakm schreef:

Als dat zo zo zijn vindt ik het de meest onwaarschijnlijke uitkomst van deze dag. Wat moet je denken aan meer bevoegdheden. Kan me niet voorstellen dat dit iets gaat uithalen.

Dat Atteveld minder zich gaat bemoeien met bepaalde taken en die worden dan overgnemen door Maurice Steijn!!!!!Daar heeft de selectie waarschijlijk om gevraagd.

0
Maandag 29 maart 2010 om 14:46 uur

Advertentie

ADO voor altijd

Wie zou het over kunnen nemen van Atteveld, laten we nu eens gelijk een goede trainer halen. We hebben altijd de beste resultaten gehad met buitenlandse trainers (Happel/Jezek/ iets van Malatinski of zo). Dus graag nu ook weer.

 

Voor volgend seizoen staat er beslist een heel nieuw elftal op het veld. Ik denk dat we van de huidige selectie weinig overhouden en dan wie wil er nog naar ons toekomen in dit zooitje

0
Maandag 29 maart 2010 om 10:57 uur

Jensen

Ooievaar schreef:

Zo lang deze beleidsbepalers - wanbeleid is ook beleid niet waar? - blijven zitten kan je elk jaar een trainer de laat uit sturen. Met het wegzenden van Atteveld neem je de oorzaak niet weg. Club wordt ontstellend slecht geleid door ijdeltuiten, plucheplakkers en grote ego's die het niet toestaan om professionals, lees persoonlijkheden aan de knoppen te laten draaien.

 

Wordt wèl een dure grap op deze manier. Eerst 'het licht' wegsturen, kost behalve imagoschade zeker 1 1/2 ton en het meest trieste is eigenlijk dat de man niet wegens wanprestatie is weggestuurd, maar doordat hij het ego van de Raad van Carnaval schendde, anders had deze ijdeltuit nog vrolijk door mogen prutsen, net zoals zijn bazen dat blijven doen. Alles voor hun eigen ego niet waar?

 

Nu moet de trainer het veld ruimen, dat de man deze selectie die bijzonder matig is, niet heeft mogen samenstellen laten we voor het gemak maar even buiten beschouwing. Hij moest opboksen tegen ee3n volstrek irreëlt verwachtingspatroon, dat was neergezet door leugenaars, amateurs, ijdeltuiten en prutsers.

 

Ook dit doet het imago van de club, wat al zo broos is geen goed.

De spelers moeten zich eigen kapot schamen, ze schoppen geen krant van tafel af, en verdienen ministerssalarissen, ze hebben met deze klanten gemeen dat ze ook geen éne moer presteren. Op Toornstra na zijn te slecht voor de topklasse.

 

Het kan alleen wat worden als deze beleidsbepalers onder druk van de grootste sponsor de gemeente dus zo snel mogelijk het veld ruimen. Zij zijn de oorzaak van deze malaise. Met z'on stadion voldoe je aan dè randvoorwaarde om te groeien, en dan bedoel ik niet naar beneden groeien.

 

Ik ben het haast nooit met je eens.

Ik kan je nu wel volgen in wat je schrijft over de selectie van Atteveld. Hij heeft er geen invloed op gehad, behalve zijn recente versterkingen en er was een niet reeel verwachtingspatroon.

Tot nu toe verwijs je alleen maar naar wat er allemaal fout is bij de club.

Oplossingen, met naam en toenaam, draag je niet aan.

 

Er moet snel een oplossing komen.

We moeten het dit jaar weer redden en moeten ook naar onze toekomst kijken. Daar moet je goede beleidsbepalers voor hebben en die hebben we als Atteveld vetrekt niet (meer).

Alle clubs zijn nu ook al met volgens seizoen en verder bezig.

Dat kan bij ons niet omdat er niemand is die dat kan.

 

Ik ben nooit een echte voorstander van hem geweest maar denk dat hij nu wel een van de weinigen is die ons zou kunnen helpen.

Aad de Mos.

Hij ligt nu vast maar wellicht vanaf de zomer en dat hij  nu al gaat "meedenken".

 

En voor nu, als Atteveld weg is, zou ik met Kootwijk en Steijn verder gaan. Er ddenk ik ook geen geld om ook nog eens een tijdelijke aan te stellen. Of good old Piet de Zoete maar weer eens uit de kast halen.

0
Maandag 29 maart 2010 om 10:56 uur

Max

Ik ben er nu helemaal uit dat de situatie onhoudbaar is. Natuurlijk moeten die verwende kutspelers ook in de spiegel kijken, maar een trainer gooi je er makkelijk uit dan een hele selectie. En een trainer is ook verantwoordelijk voor de chemie.

 

Zou dus erg blij zijn met het gesprek dat morgen komt, maar helaas heb ik geen vertrouwen in deze rvc. Ben dus eerder bang.

0
Zondag 28 maart 2010 om 23:02 uur

Nu online

Marcie, Priapus Rex, ruudjuh070 en 229 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2