Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gelijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

Gast

Haagse Haas schreef:

Als dat hele verhaal van die kandidaat überhaupt al waar is.
Daar geloof ik ook geen hol van nee. Dat zou een ultieme smoes wezen ja om zo een oude bekende naar voren te schuiven in de rvc omdat anderen zogenaamd afhaakte door supporters. Dan hebben ze ook gelijk de internet dominees mee die om het hardst roepen: zie je nou wel middenoord ze schuld.
0
Woensdag 15 juni 2022 om 10:33 uur

rd..

DHFC070 schreef:

Dat mag, de term weggooier heeft natuurlijk wel een bepaalde lading.
Maar kom je kent ons verleden en het ging jarenlang echt goed in tegenstelling tot bijna alle clubs in het betaalde voetbal. Dan gaat het een keer weer is mis en komt de selectieve verontwaardiging weer bovendrijven. Als professioneel met bakken ervaring dat dan populistisch, met me de menigte mee, als mening aanhalen vind ik getuigen van weinig ruggengraat en ben dan blij dat hij of zij elders hun geluk gaat beproeven.

Laat Bolt maar lekker doorgaan met mensen in dienst nemen die geen binding hebben met het Haagse. Daar ben ik onderhand wel klaar mee en heeft ons op zijn zachts gezegd niet verder gebracht de afgelopen 15 jaar. Allemaal hoe dan ook op hun eigen manier haantjes gedrag wat gewoon in de genen van de stad zit.
Sterker nog, het bracht ons echt aan de rand van de afgrond. De nieuwe mensen, heel benieuwd naar. Al is het nog op een plek in de luwte.

En je hebt gelijk dat vanuit Haags perspectief wel iemand moeten hebben die de hitte wel kan verdragen.
0
Dinsdag 14 juni 2022 om 19:37 uur

rd..

Belastingontwijking is niet strafbaar, ontduiking wel.
In dit geval had Blackstone gelijk: het volgt exact de regels en doet niks verkeerd. Of het ethisch ook verantwoord is, valt te bediscussiëren. Dat NL een tax paradijs is, is helaas waar. Kijk maar naar de Stones die een slordige 1.6% belasting betalen voor hun Amsterdamse brievenbusfirma.

Vage deals met multinationals zijn een voorbeeld van het feit dat ons belastingstelsel ziekig is. Daar zit overigens wel beweging in de goede kant op. Maar een eerlijk belastingsysteem, waar het kabinet zo naar streeft, is het nog niet.
0
Dinsdag 14 juni 2022 om 19:35 uur

James

Edwin schreef:

Omdat ze jou niets laten weten, vind je het een vreemde zaak?
Weet jij wel wat dan? Als je als supporter dit geen vreemde zaak mag vinden dan heb je gelijk de reden waarom het bij de club nooit wat wordt, waarom de hoge heren de degradatie hebben veroorzaakt en vervolgens er voor hebben gezorgd dat directe promotie de prullenbak in kon. Maar goed, gelukkig hebben we zat supporters die en geen cent om geven
0
Dinsdag 14 juni 2022 om 11:46 uur

Gast

Vreemde zaak (of toch eigenlijk niet) bij iedere club zijn ze druk bezig om alles op orde te hebben voor het nieuwe seizoen. Bij ons is het uiteraard weer muisstil en dat lijkt er bijna op dat we ook niet echt voorruit zijn gegaan met Globalon. Dat is op zich vreemd want bij de rechtbank werd toch echt gezegd dat zij minimaal 7.5 miljoen zouden gaan investeren. De rechter had toen ook al zijn bedenkingen en het lijkt erop dat hij helaas hierin gelijk gaat krijgen.
0
Dinsdag 14 juni 2022 om 10:52 uur

ghostdrift

Kees schreef:

1 Miljoen om te besteden door Kuyt?
Ik veronderstel minder dan de helft.
Ik ben nog netjes want als Kuijt gelijk wil promoveren heeft hij wel 6 a 7 goede spelers nodig om naar eredevisie niveau te groeien en voor de 2de helft ook 500.000 voor nog 2 a 3 spelers zit je komende seizoen alvast stevig in het zadel maar ach ik blijf maar dromen 😊👍
0
Maandag 13 juni 2022 om 18:39 uur

yesyes

ADODENHAAG schreef:

Rodriguez kan er niks van en Pires is ook niet aan te gluren
Haha vraag me dan echt af waren sommige blind die wedstrijd. Wat speelde die pires dramatisch geen enkele dreiging alles tikkie breed of terug (afgezien van ze goal dan) maar dat was ook gelijk het enige
0
Zaterdag 11 juni 2022 om 17:58 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

ADOZoetermeer schreef:

Vooral bij de kleintjes, maar zoals vorig seizoen waren Emmen en Volendam al aardig op orde en konden aan spel beginnen. Als je niet rond hebt dan moet je gaande eerste wedstrijden weer gaan inpassen en/of omgooien. Heb je meteen achterstand. Dat je nog 1 of 2 versterkingen in moet passen kan ik begrijpen, maar bij ADO is het altijd een half tot heel team dat nog moet komen.
Als Verheydt er gewoon bij is de eerste competitiewedstrijden. Dan komt het wel goed.

Wij wonnen afgelopen seizoen de eerste periode. Toen waren de eerste weken pas een zooitje. Geen spits, spelers die nog vertrokken, stagelopers. Het hoeft daarom niet gelijk gevolgen te hebben.
0
Donderdag 9 juni 2022 om 16:50 uur

Bolskie

Je heb gelijk was er paar vergeten. Maar goed zo schrikbarend is het niet vooralsnog. Die er nog zijn kan je een prima opstelling mee maken toch?
0
Donderdag 9 juni 2022 om 16:20 uur

opper

Wahter schreef:

Maar wat als Koopmans in de voorbereiding een verpletterende indruk maakt en weer eerste keeper wordt.
Want onze nieuwe trainert wil ervaring in zijn as. Dan is Wentgens voor een halve ton op te halen.
Heb gekkere beslissingen genomen zien worden door ons voormalig trainersgilde.
Het zou verstandig zijn Koopmans deze zomer voor een tonnetje van de hand te doen. Maar zie ik niet gebeuren.
Zou Koopmans altijd achter de hand proberen te houden, anders val je gelijk terug op Nikiema. Schoonderwaldt is naar Quick Boys, Damen en Zwinkels zijn ook weg.
0
Dinsdag 7 juni 2022 om 15:58 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 77 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo Telstar Logo ADO Den Haag
1-1
11 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
Vandaag om 14:30 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 34 - 76
2 Excelsior 34 - 65
3 ADO D.H. + 34 - 63
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 34 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -30 35 - 10