Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: groep

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

marcellino

ADO Zuidplas schreef:

Goeie vraag.
Ik hoop, hoop is het beste woord, dat er wat gedaan kan worden met de licentie en hoop op clementie vanuit de KNVB en gemeente Den Haag en dat er nog genoeg in kas is om nog 1 keer het juridische gevecht aan te gaan met uvs.
Er staat toch een stadion die tig miljoen heeft gekost en zo dicht op de snelweg staat dat er gelukkig niet meer gebouwd kan worden met de huidige fijnstofnormen.
Misschien een belangrijk argument voor de gemeente om de club te steunen in juridische zin.


dat is geen oplossing

uvs is weg en wat dan?

waar spelen we ere of kkd
spelen we de eerste tien jaar kkd
blijven we schulden maken
hulp van de gemeente kan je vergeten zeker zoals de formatie er uit komt te zien met d66,vvd,groenlinks en cda
wie gaat de nieuwe groep betalen van spelers die moeten komen omdat de helft weg gaat en gehuurd is.
0
Woensdag 10 maart 2021 om 12:12 uur

pajam

ADO Zuidplas schreef:

Chinezen en eergevoel?
Dan moet je in een ander Aziatisch land zijn waar ze volledig gericht zijn op samenwerken.
Dit zijn pure investeerders en opkopers met andere intenties dan een club kopen voor het voetbal.
De eerste reden om de club te kopen is allang niet meer relevant en is men overgeschakeld op plan b, spelers opleiden en verkopen om het geld terughalen en ondertussen de club in leven houden.

Het niet kunnen of willen betalen begon overigens al vanaf dag 1 bij de koop van de club en Fontein kon voordat hij begonnen was meteen weer vertrekken.
Chaos en onbegrip vanaf dag 1 en daar zijn ze als eigenaar volledig verantwoordelijk voor.








Zo is het en niet anders.

Groep lokale ondernemers die al eerder poging waagde om ADO uit de klauwen van UVS te trekken, kan nu zijn slag slaan.

Rechtszaak ga je gewoon 100% winnen, er is sprake van herhaling. Een formaliteit meer niet.
Het pas reageren op het allerlaatste moment, met de mededeling dat men er klaar mee is (willen/kunnen niet meer betalen) laat aan duidelijkheid ook niks te wensen over ; China wilt ervanaf en gaat er geen cent meer aan uit geven.

Aandelen UVS worden afgepakt i.v.m. achterstallige betalingen die ze ook niet meer wensen te betalen & Groep lokale ondernemers neemt aandelen over met garantie dat de openstaande schulden bij de club zelf (en niet aan China) worden gedekt.

Reorganisatie vanuit de core (opnieuw) t/m op het veld en dan hopelijk snel weer promoveren.

0
Woensdag 10 maart 2021 om 11:21 uur

marcellino

Tommy schreef:

Ja en dan gaat het spelletje weer opnieuw beginnen.
Niet inversteren wanneer nodig. Maar wel als de nood aan de man is.
Als Uvs aan het begin van het seizoen gedaan had wat het in de winter gedaan heb dan hadden we nu veilig in de middemoot gestaan.

Trouwens wel kunnen betalen maar niet mogen betalen is ook nog mogelijk
China heeft alles wat met voetbal te maken heb afgeschaald.
Ik denk dat hamdi idd nog contacten heb bij de city group.
Die inversteren zelfs in een australische voetbal club dus dit zou ook zomaar kunnen.
De rechter heeft zeker wel de macht om de club te verlossen van de chinezen.
Die niks hebben geleerd van hun vorige verlies in de rechtzaal.
Je noemt punten die gewoon niet waar zijn.
Er is van te voren besloten dat ze een nieuwe weg wilde inslaan(gaan investeren in jeugd die geld op kan leveren)dat is besloten door hamdi .jol en de rest van de groep ,je kan hier dus niet uvs de schuld over geven.

Sterker juist omdat het plan eigenlijk in duigen viel en je met de jeugd gewoon weg geen potten kon breken zijn er in de winter spelers gehaald.
En of er is betaald en of er nog betaald moet worden is de vraag ,is er nog niet betaald dan hebben we in ieder geval een mazzel, ze kunnen het betalen en dat is een pluspunt.
Betalen ze niet kunnen ze uit hun macht ontheven
worden dus betalen gaan ze zeker.

City groep nou dan is het toch makkelijk leg 25 miljoen neer en ado is van de city groep maar dat doen ze dus ook niet, is er al een bod uitgebracht naar uvs want dat lees ik ook nergens of is het zo dat je een investeerder die er al 25 miljoen hebt inzitten probeerd om via een slinkse wijze er uit te bonsjoeren iets van stank voor dank

Er is veel meer gaande want als uvs echt niet wil betalen dan hadden ze wel willen verkopen
0
Woensdag 10 maart 2021 om 10:37 uur

Aad

Max schreef:

Had UVS een hoop geld bespaard als ze toen ja hadden gezegd.
Volgens mij was dat nog vóór UVS. Er was, voor zover ik mij herinner, een groep die de aandelen van van der Kallen wilde overnemen maar beslist niet die 8 mio wilde betalen. En terecht want zelfs toen (met winst en een positief eigen vermogen) was de club niet meer waarde dan een miljoen of 4.

UVS heeft volgens mij nooit een bod op de aandelen gekregen.

Ik ben ervan overtuigd dat degene die nu toezegt de leningen (ca. 5 mio) af te lossen de aandelen mag kopen voor een symbolisch bedrag van 1 euro. ADO staat bij UVS, conform de mondiaal geldende accountancy-regels, al lang op 0 euro. Dat verlies is al een poosje geleden genomen. Ook die leningen zullen voor een groot deel of helemaal zijn voorzien.
0
Dinsdag 9 maart 2021 om 09:46 uur

Daily Shorts

Bolskie schreef:

Welke groep wilde dat toen indertijd voor een paar mil kopen dan?
Ik dacht dat er een groep was die het symbolisch wilde overnemen voor 1 euro ofzo ? Of een heel klein bedrag, een ton of 1 miljoen ofzo. En dat die Chinezen toen woest werden. Dacht zoiets gelezen te hebben toen. Oa de behangplakker zat volgens mij in die groep
0
Dinsdag 9 maart 2021 om 08:45 uur

Bolskie

pajam schreef:

simpel ; niemand.

Chinesen moeten of hun verlies voor een deel nemen en de club voor een klein bedrag verkopen (groep die dat indertijd wilde zal het nog altijd wel willen voor een paar miljoen max) óf volledig afschrijven.

6 jaar China heeft onze volledige fundament weggeslagen ; van spelersgroep tot kantoor ; alles zonder identiteit óf eenheid en met de grootste verliezen ooit geregistreerd door de club.

Er is ooit geroepen dat we niet uit het betaald voetbal konden "vallen" omdat onze amateurtak de voetballicentie heeft. Kan me niet voorstellen dat dat zo simpel werkt, maar als dat echt zo is, is een herstart onze enige redding met de miljoenenstrop en nakende degradatie.
Welke groep wilde dat toen indertijd voor een paar mil kopen dan?
0
Dinsdag 9 maart 2021 om 08:32 uur

pajam

Max schreef:

Maar wie koopt een club die 15 miljoen aan achtergestelde leningen achter zich aansleept?
simpel ; niemand.

Chinesen moeten of hun verlies voor een deel nemen en de club voor een klein bedrag verkopen (groep die dat indertijd wilde zal het nog altijd wel willen voor een paar miljoen max) óf volledig afschrijven.

6 jaar China heeft onze volledige fundament weggeslagen ; van spelersgroep tot kantoor ; alles zonder identiteit óf eenheid en met de grootste verliezen ooit geregistreerd door de club.

Er is ooit geroepen dat we niet uit het betaald voetbal konden "vallen" omdat onze amateurtak de voetballicentie heeft. Kan me niet voorstellen dat dat zo simpel werkt, maar als dat echt zo is, is een herstart onze enige redding met de miljoenenstrop en nakende degradatie.
0
Dinsdag 9 maart 2021 om 07:50 uur

Anne van Schuurman

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Bij opraken wedstrijden stijgt de frustratie
Kommer en kwel in de kleedkamer van ADO Den Haag na het geflatteerde verlies bij Heerenveen.
Lees het nieuwsbericht
De goedkope reactie is: het zou een keer tijd worden. Maar het geeft een sprankje hoop want het is wat die groep keihard nodig heeft: boosheid, irritatie, er is echt leven in de brouwerij nodig; geen trainingen in een sfeer van matheid en gelatenheid!
0
Zondag 7 maart 2021 om 15:46 uur

Advertentie

rd..

Kaos schreef:

Ben het met jullie beiden eens. Maar ik heb zo een gevoel dat hij z’n lichaam echt voor 100 procent wilt laten herstellen.

Een jaar lang aanvallend voetbal spelen. 30 wedstrijden
Goals maken. Het gevoel weer helemaal terug krijgen.
Je ziet dat hij dat heeft maar nog niet helemaal
Meer dan welkom. Tevens drie / vier toppers uit de KKD bij je concurrenten weghalen, snijdt het mes aan twee kanten. Dan komen we een eind. En een goede AD. En op verzoek van Aad, Polak voor de groep. Klaar zijn we.
0
Zondag 7 maart 2021 om 10:57 uur

Aad

Tot de 2-0 had ik er gisteren vertrouwen in dat we er minimaal 1 punt uit gingen halen.

Keeper en laatste lijn waren goed bezig. Goossens deed het aanvallend beter dan in alle vorige wedstrijden bij elkaar maar verdedigend is het niet veel bijzonders en Kishna deed het ook goed.

Kramer weliswaar een heel stuk minder dan vorige wedstrijden maar hij altijd een bevlieging krijgen en toch scoren. Adekanye kan ook een momentenvoetballer zijn maar ik had hem allang gewisseld met Besuyen.

Vejinovic is een groot drama en niet alleen vanwege die pupillenblunder. Deze man hoort thuis te zitten met een bak koffie en de krant binnen handbereik maar op het veld van een betaald voetbalclub hoort hij niet meer thuis.

El Khayati wil wel maar kan (nog) niet. Verdedigend geen klap waard en aanvallend niet de man die we kenden. Kenmerkend vond ik de 2 keer dat hij, weliswaar van afstand, vrij op doel kon schieten. De echte El Khayati had de bal minimaal binnen de palen gekregen. Nu waren het slappe richtingloze trappen.

Voor zo`n opstelling, met een uit vorm zijnd slap verdedigend middenveld, kan je maar 1 persoon verantwoordelijk stellen. Net als met het aantrekken van spelers is ook het opstellen van spelers een god-zegene-de-greep-tactiek.
Het seizoen kost toch al een kapitaal aan mislukte spelers en ontslagen trainer(s) en overig personeel dat een afkoopsom voor Brood er nog wel bij kan.

Dispensatie vragen aan de KNVB en Polak voor de groep. De oudjes en gehuurde spelers loodsen en anticiperen op de KKD door nu jonge spelers ervaring te laten opdoen. De Boer, Steijn, de Mulders, etc. kunnen het niet slechter doen.
0
Zondag 7 maart 2021 om 10:29 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Marcie, fcsoep, DenHaagCity070, Swaber, Bert, Lellow, ADOZoetermeer en 223 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1