Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: mogelijkheden

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

VDS5

Supusepa vind ik best een goeie om erbij te hebben. Het is geen top, maar jongen hoor je nooit en als bij speelt doet hij altijd degelijk zijn ding. Komt weliswaar snelheid te kort als back en lengte te kort als centrale, maar is idd een ideale 12e man waarvan je ook weet dat je hem rustig kan inbrengen bij schorsingen etc. Meijers heeft idd vaak aangegeven liever middenveld te lopen maar kan me ook interview herinneren van begin vd voorbereiding dat hij zei dat hij zich toch maar op de plek van back gaat focussen omdat daar weinig goeie van zijn in nl en dat er mogelijkheden liggen op die plek. Wat gezegd wordt over Koppers ben ik het ook wel mee eens. Denk dat het toch een zelfde soort is als Meijers. Meijers is geen back maar probeert zijn verdedigende taken uit te voeren. Koppers is wel een back maar zo aanvallend opgegroeid in dat 020 dat ik hem puur verdedigend als back ook geen top vond, al helemaal niet met de vraagprijs van die pijpenkrullen. Piqué was ook verdedigend misschien niet de allerbeste maar die hadden ze nooit zo makkelijk moeten laten gaan, die was nog best nuttig op die plek. Ze kozen toen voor Luksik en daar ben je sowieso zwakker van geworden
0
Donderdag 25 juli 2013 om 14:09 uur

GroenGeleGroninger

Gegroet,

Roda JC heeft zich echt niet denderend versterkt hoor. Alleen Anouar Kali is een speler die ze vooruit gaat helpen. Voor de rest is de voorhoede erop achteruit gegaan en is de verdediging tot het niveau middenmoot gebracht in plaats van degradatie. Die drama keeper Kurto is er immers ook nog altijd, maar daar gaat wel vervanging voor geregeld worden. Den Haag doet er niet voor onder. In de huidige staat zijn clubs als FC Utrecht, FC Groningen en SC Heerenveen nog wel clubs die boven ADO gaan eindigen komend seizoen. Maar een plaats in het linkerrijtje is zeker niet ondenkbaar voor ADO, zeker niet nu clubs als Heracles, NEC, NAC en RKC zijn verzwakt zie ik veel mogelijkheden om in ieder geval als negende of achtste te eindigen.

Cabral moet ik nog maar eens zien trouwens. Was bij Feyenoord toch een beetje mooi weer voetballer. Kon sommige wedstrijden geweldig ballen, maar meeste wedstrijden was het kut met peren wat die op de mat liet zien. Bij Twente willen ze er ook maal al te graag vanaf, slechte mentaliteit en komt zwaar tekort voor het gewenste niveau van Twente. Neemt natuurlijk niet weg dat hij in zijn vertrouwde omgeving bij een leuke club als ADO volledig gaat opbloeien. We gaan het zien!

Gouriye vind ik echt een topprestatie van het bestuur om die vast te leggen. Snap niet dat ze die bij Heracles zo makkelijk hebben laten gaan. Schet, Kramer en Esajas zijn ook leuke spelers voor erbij, dus dat is ook allemaal prima. Vraag me alleen nu wel af hoe het zit met de creativiteit nu Chery weg is. Catalin moet het maar gaan laten zien in de Eredivisie.

Gegroet, Triple G
0
Woensdag 24 juli 2013 om 00:26 uur

Mike

oodh schreef:

Welnee man. We spelen nooit met een 10. Als Steyn dat zou willen had hij dat allang gedaan. Maar nee, hij zet Chery (een 10) echt een heel seizoen op de rechtsbuitenplaats hoor. Dusse... Tira komt in de spits wanneer hij beter blijkt dan Kramer. Ik ga er maar gemakshalve van uit dat Van Duinen hier niet meer gaat spelen, helaas.
Chery is altijd aan de zijkant gezet omdat we absoluut geen vleugelspelers hadden. Nu genoeg dus en heb je meer mogelijkheden. Tira zal op 10 het beste uit de voeten kunnen. Is onze meest creatieve voetballer.
0
Dinsdag 23 juli 2013 om 13:39 uur

GroenGeleGroninger

Gegroet,

Nijland vertelt vaak een hoop dingen die niet waar zijn om de onderhandelingspositie van Groningen te verbeteren. Maar over bedragen liegt hij vrijwel nooit. Als hij zegt dat ze geen 900.000 euro gaan betalen voor Chery, dan doen ze dat ook absoluut niet. Ga er maar vanuit dat het bedrag daaronder zit. Ik gok dat het bedrag rond de 750.000 euro zal plus een dooverkooppercentage van 15% en eventuele bonussen die zouden kunnen oplopen tot 2 ton. Met dat soort constructies werkt Groningen wel graag. ADO wil graag ook spelers aantrekken en dan zijn verkopen wel nodig, dus dat zou een reden kunnen zijn dat ADO afwijkt naar beneden van de in eerste instantie gevraagde prijs.

Van ADO Den Haag naar FC Groningen is wel een stap vooruit qua ambities, een betere opstapplaats naar een grotere club en je hebt er een beter salaris. Maar het is zeker geen grote stap, dat klopt. Maar er zijn wel genoeg mogelijkheden voor een speler van ADO om er te tekenen. Strootman en Toornstra gaan ook niet van ADO naar PSV, die hebben vaak nog een tussenstap nodig.

Groetjes, Triple G
0
Maandag 22 juli 2013 om 14:02 uur

Langebach2

ze spelen best goed, meerdere mogelijkheden en 1e kans excelsior was meteen raak.
0
Zaterdag 20 juli 2013 om 15:20 uur

frans swa

"Ruststand 1-1, ADO Den Haag sterker en feller dan de eerdere wedstrijden, tempo veel hoger. Zeker acht mogelijkheden voor ADO #adoexc"

aldus de officiele twitter
0
Zaterdag 20 juli 2013 om 15:20 uur

Advertentie

JP

Timothy Derijck is gecharmeerd van de belangstelling van FC Utrecht. Volgens zijn zaakwaarnemer is een gang naar de Domstad voor de Belg zeker een optie. FC Utrecht kan Derijck huren van PSV, mits de club zijn salaris volledig overneemt.

Utrecht mag Derijck zonder huursom overnemen

De Utrechters hoeven dan geen huursom aan PSV te voldoen. Derijck zegt zelf dat hij snel over zijn toekomst wil beslissen. "In de fase van mijn loopbaan waarin ik nu zit, is het belangrijk dat ik speel", aldus de verdediger. "Ik denk dat mijn toekomst snel duidelijk is." Hij meldt zich woensdag overigens nog gewoon op De Herdgang.

Ook ADO Den Haag informeerde eerder naar Derijck, die club heeft niet dezelfde financiële mogelijkheden als FC Utrecht. De zaakwaarnemer van Derijck liet eerder al doorschemeren dat een teruggang naar ADO mede daarom niet realistisch is, hoewel Derijck met een goed gevoel op de periode in Den Haag terugkijkt.


bron eindhovensdagblad
0
Woensdag 17 juli 2013 om 10:12 uur

ADO500

Frans is iemand die werkt bij ADO Den Haag en heel dicht op het vuur zit. Hij HOEFT hier niets te posten en doet dat voor de trouwe shouters die hier zitten. Reden dat Frans weer terug is (en hopelijk blijft) is dat de sfeer hier de afgelopen maanden een stuk beter is dan vorig jaar. Het is een shoutbox dus iedereen mag zeggen wat hij vindt van aankopen of spelers die in het geruchtencircuit genoemd worden. Maar laat elkaar wel in waarde. En als je de berichten van Frans niet wilt geloven dan lees je ze toch lekker niet. Maar het is dan toch nergens voor nodig om 25 keer te shouten dat je het waardeloos vindt.

De drukte op de shoutbox is met name de afgelopen periode toegenomen omdat op deze site regelmatig nieuwtjes als eerste of in ieder geval heel snel vermeld worden. Jammer dat er een paar de sfeer nu weer zo nodig moeten verzieken.

En nogmaals een beetje realiteitszin over hoe de transfermarkt cq de voetbalwereld in elkaar zit en over de mogelijkheden en onmogelijkheden van ADO Den Haag kan ook geen kwaad. Het is pas 16 juli. De transferperiode duurt helaas nog heel lang en zo lang zal het ook onrustig blijven en blijven er allemaal geruchten rondzingen. Sommige echt complete onzin sommige berusten op waarheid. Maar zoals het nu is kan het over een halve dag weer heel anders zijn. Veel hangt af van transfers bij andere clubs. Daar hebben we helemaal geen invloed op. ADO zit bijna aan het einde van de transferketen dus het is continue schakelen en aanpassen aan de nieuwe omstandigheden.
0
Dinsdag 16 juli 2013 om 09:29 uur

ADO500

Tira Catalin is overigens nog steeds een interessante optie maar ook hier is de vraag of het haalbaar is. ADO heeft een heel strak budget ook voor de salarissen. Door de indeling in cat. 1 is er gewoonweg heel weinig speelruimte. Er kan niet worden afgeweken van de ingediende begroting. Als Tira wordt vastgelegd en er gaat niemand weg dan heb je bijna geen andere mogelijkheden om achterin nog een echte versterking vast te leggen. Het is dus een kwestie van keuzes maken.
0
Maandag 15 juli 2013 om 14:55 uur

FFL

ADOnieuwegein schreef:

Er gaan hier "geruchten" dat Utrecht maandag (morgen dus) een bod van 1,8 milj zal doen op Van Duinen! Ik heb al gezegd dat ADO ook dat bod van tafel zal vegen!!
Toch zou het mij niet verbazen als er straks een bod geaccepteerd wordt.
Het is veel geld waarmee meerde opties ineens haalbaar zijn, zoals Derijck, Koppers en mogelijkheden Kum.

Verder vind ik. Amwlijk ook opvallend dat Tira ernog steeds is, zegt ook wel iets lijkt mij..

0
Zondag 14 juli 2013 om 21:22 uur

Nu online

Bert, lulijzer, Langebach2, MichelAdamsMatje, carbayon, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, Q0172, Haraldberg1, KickOff, superfcdenhaag2, JvDH, VakkieJ, ton, Madmax, RF, Fido, Mike en 244 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5