Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sport

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

<FCDH>

Gisteren melde studio sport dat chery ze laaste wedstrijd heb gespeelt voor gronningen dus kassa voor ADO
0
Maandag 18 mei 2015 om 14:09 uur

<FCDH>

Chery zo goed als zeker laaste wedstrijd voor gronningen gespeeld

Melden ze bij studio sport
0
Zondag 17 mei 2015 om 20:45 uur

yesyes

janjazz37 schreef:

Heb dat vorige week uren geprobeerd zonder sukses.
Ook toe sprak Klantenservice Ziggo over "landelijke storing".............
Ben zelf momenteel fysiek niet instaat stadion te bezoeken. Zal nu vooral de festiviteiten erg gaan missen.
Je hoeft net per se via ziggo in te loggen. Je kan ook gewoon via je fox sport go inloggen dan werkt het ook. Maar dan moet je hem wel koppelen geloof ik. Ziggo werkt bij mij idd ook niet die fox sport go inlog wel
0
Zondag 17 mei 2015 om 09:49 uur

grijze gek

De Jong denkt dat hij 4x gaat scoren in oh oh den haag, aldus telegraaf sport
0
Vrijdag 15 mei 2015 om 18:26 uur

pajam

Engelse interesse voor verrassing uit Jupiler League
13 Mei 2015 19:31



In het troosteloze seizoen van Helmond Sport is er met Stanley Elbers toch nog een lichtpuntje. De linkeraanvaller scoorde dertien keer en is dan ook opgevallen bij de diverse scouts. De 22-jarige mag zelfs hopen op een transfer naar Engeland.

Elbers speelde voor ADO Den Haag en kwam drie seizoenen geleden nog tot vijftien wedstrijden. Hij verdween vervolgens richting de bank en besloot een nieuwe kans te wagen bij Helmond Sport. Volgens VI staan er nu diverse clubs voor hem in de rij uit Engeland. Dat geldt ook voor Lars Hutten.

Hij moet nog wel een stukje verder, want de 25-jarige middenvelder is op stage in Schotland bij Kilmarnock. Tegenover het vertrek van twee mogelijke basiskrachten moeten Charles Kazlauskas, Ferry de Regt en Koen Weuts ook weg. Zij kregen geen nieuwe aanbieding.


Lees verder: http://www.soccernews.nl/news/315711/Engelse_interesse_voor_verrassing_uit_Jupiler_League#ixzz3a3BEZbPB
0
Woensdag 13 mei 2015 om 21:55 uur

slash070

Er is nog steeds geen info naar buiten gekomen van Wang, en de journalisten proberen met hun speculaties een tegenreactie van de club los te krijgen, vooral Onno Hansen die wekelijks op West Sport dreinerig roept van “ja, er moet nu echt wat gebeuren hoor met die soap”. Toch verwacht ik wel degelijk wat van Wang volgend seizoen, een organisatie en selectie op subtop eredivisie niveau. Vraag mij niet waarom, maar lijkt mij niet dat de club gekocht is om jaarlijks een paar weken voor het einde van de competitie net veilig te spelen, daar zal geen hagenees, chinees, rus, eskimo of wie dan ook als eigenaar iets mee opschieten.
0
Dinsdag 12 mei 2015 om 21:07 uur

<FCDH>

070-Hagenees schreef:

Hoe gek het ook klinkt, maar ik denk dat we zonder chinees geld het volgend seizoen echt wel beter kunnen doen dan dit seizoen. Maar dan moet kramer uiteraard wel blijven. Het enige probleem is dat ie nog maar een contract van een jaar heeft. En verlengen wordt een lastig verhaal. Een ander punt: Ado heeft tegen vitesse echt wel bewezen dat we kunnen voetballen. Ook zou het lekker zijn als we vanaf speelronde 1 scheidsrechters hebben die wél verstand van voetbal hebben. Oke...1 of 2 keer benadeeld worden is al erg, maar dat kan nog. Maar 8 wedstrijden achterelkaar gaat te ver...
ADO-trainer Henk Fraser teleurgesteld over gelijk blijven begroting voor volgend seizoen
image: http://www.omroepwest.nl/sites/default/files/imagecache/cp_main/erasmus/af/2844157.jpg


04-05-2015 | 17:37

DEN HAAG – Het bericht van ADO Den Haag-directeur Jan-Willem Wigt dat de begroting voor komend seizoen nagenoeg hetzelfde zal blijven, kwam niet geheel onverwacht voor trainer Henk Fraser. ‘Dat is uiteraard een teleurstelling, maar aan de andere kant ook wel iets wat ik had verwacht. Ik vind het een grotere teleurstelling voor de supporters.’
Fraser is ondertussen al begonnen met het benaderen van mogelijke versterkingen voor het komende seizoen. ‘We moeten hier snel mee handelen. Ik heb niet zo lang geleden al mijn bezorgdheid uitgesproken, omdat ik vind dat het in een te langzaam tempo gaat. En daardoor oogt het voor mij bijna als stilstand. We zijn nu bezig, maar dat is rijkelijk laat. We weten allemaal waar dat mee te maken heeft.’

In de uitzending van TV West Sport zegt Henk Fraser verder dat hij verwacht ook komend seizoen trainer van ADO Den Haag te zijn. ‘Ja. A omdat ik er trots op ben dat ik bij deze club trainer mag zijn, en B omdat de supporters ons altijd fantastisch hebben gesteund. Ik heb het echt goed naar mijn zin hier. In het verleden zijn er wel andere clubs en mogelijkheden geweest, maar daar ben ik nu totaal niet mee bezig.’
0
Maandag 4 mei 2015 om 18:51 uur

Tommy

<FCDH> schreef:

West vraagt aan fraser als je volgend jaar geen trainer meer ben bij ADO hopen we dat we je hier nog zien?

Waarom zeg fraser niks op ie vraag? Hij hoort toch te zeggen ik heb nog een jaar contract?
lijkt me toch duidelijk.

In de uitzending van TV West Sport zegt Henk Fraser verder dat hij verwacht ook komend seizoen trainer van ADO Den Haag te zijn. ‘Ja. A omdat ik er trots op ben dat ik bij deze club trainer mag zijn, en B omdat de supporters ons altijd fantastisch hebben gesteund. Ik heb het echt goed naar mijn zin hier. In het verleden zijn er wel andere clubs en mogelijkheden geweest, maar daar ben ik nu totaal niet mee bezig

verder ben ik redelijk overtuigt dat het komend seizoen veel van hetzelfde blijft.
En ga ik pas wat anders geloven als ik het zie.
Onze chinees wil duidelijk voor een dubbeltje op de eerste rij zitten.
Spelers die gehaald zullen worden zullen of nog heel jong zijn of gehuurd of zoiets en de 7 versterkingen geloof ik helemaal niks van.



0
Maandag 4 mei 2015 om 17:46 uur

Advertentie

Petah

Begroting blijft nagenoeg het zelfde Henk fraser rtvwest sport
0
Maandag 4 mei 2015 om 17:07 uur

Bert

Dannyy schreef:

Ieder zijn ding, vind het persoonlijk geweldig.
Dat kan uiteraard. Mij boeit geen enkele sport buiten het voetbal.

Ga nog liever een voetbalwedstrijd van bal op het dak 16 kijken dan bv naar de Formule 1 race.
0
Vrijdag 1 mei 2015 om 09:57 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, tjapi01, fcsoep, ADO079, GGH, Vink, GS, Vak_W, Aad, ado united, wiegah070, langnek, Joop de graaff en 201 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 110
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1