Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
<FCDH>
Ga mee naar Feyenoord! nog 200 kaarten over
Zondagmorgen gaan we naar De Kuip voor het duel met Feyenoord. Eén trein is al helemaal vol, maar we hebben er nog één gehuurd. Er zijn nog ruim 200 kaarten en we willen u oproepen om ons te komen steunen.
Henk Patat komt zondagmorgen met zijn kramen naar station Holland Spoor om alle supporters die mee gaan naar De Kuip te voorzien van een ouderwets Haags Broodje Worst. Het wordt vroeg zondag, rond negen uur al, maar dat geldt voor ons als selectie ook. Samen zijn we dan dus al in voorbereiding op deze mooie wedstrijd.
Meldt u alsnog aan, het kan nog tot donderdagavond via Ticketbox, zodat wij vol trots de steun van een vol groengeel uitvak kunnen voelen in De Kuip. We hebben jullie nodig, ga met ons mee!
Raymond, Bob, Maurice, Rene, Danny, Ricky, Robert, Ahmed, Karim, Richard, Bogdan, Wesley, Christian, Timothy, Kai, Lorenzo, Jens, Santy, Lex, Csaba, Barry, Boy, Gino, Pascal, Mitchell, Kees, Levi, Yuri, Leroy, Aleksandar en Andres
![]() |
Woensdag 17 februari 2010 om 10:54 uur |
Ooievaar
opstelling gister avond
welke speler die in de basis stond was nog niet bij ado ???
aan het begin van de comp
We hebben nu meer mogelijkheden. Luickx, Knopper, voorin Oper en jongens als Toornstra en Hulst die nu verder in hun ontwikkeling zijn als dat ze dat waren afgelopen zomer. En last but not least het van het toneel verdwijnen van 'het licht' die zich met de opstelling bemoeide, wat natuurlijk spanning gaf.
Dus wat mij betreft een wezenlijk verschil met wat er nu voor materiaal voorradig is, waardoor je kan switchen en of tactisch anders kan spelen t.o.v. het begin van de competitie.
Dus vandaar mijn stelling dat we met het huidige materiaal zeker een punt of 10 hadden gepakt - met name thuis - als we deze selectie hadden gehad aan het begin van de competitie.
![]() |
Zondag 14 februari 2010 om 21:51 uur |
Ooievaar
Hoe dan ook: gisteren een verenigd ADO gezien. Er werd op alle fronten uitgestraald dat er voor de tegenstander niets te halen viel.
Er stond een team dat voor elkaar wenste te werken, en men voetbalde gewoon erg goed. Ricky speelde erg sterk en was beslissend, Toornstra is een toptalent, Hulst deed het ook prima en Bosschaart speelde uitmuntend, eindelijk.
Het publiek pakte het goed op, en de trainer had het goed neergezet. Overigens een goede keuze om Buijs back te zetten.
Had je deze selectie gehad aan het begin van het seizoen dan had het me worst geweest wat Sparta vandaag had gedaan.
![]() |
Zondag 14 februari 2010 om 20:08 uur |
Ooievaar
Nou en of !! Dit heb ik al een aardig tijdje niet meer gezien. En eindelijk werd de ploeg ook vocaal goed gesteund! Ik zit altijd in de rotzenuwen in de wedstrijd, waarbij men mij wel eens vraagt of dat wel leuk kan zijn. Ook in het begin zat ik al aardig te hyperventileren, maar dat was snel afgelopen na de 1-0.
Daarna heb ik na lange tijd echt zitten genieten.
PSV en Grun dan wel (eigenlijk ingecalculeerd) verloren, gelijk tegen Sparta in een uitwedstrijd, en thuis van Heerenveen en Willem2 gewonnen. 7 puntjes uit 5 na de winterstop gaat lekker.
Nu nog effe aanhaken bij de rest
Ja we krijgen nog een paar leuke thuiswedstrijden waar we goed zeken kunnen doen? Verrote jammer dat we deze selectie van de zomer niet hadden, had me ook heel wat zenuwen gescheeld. Denk dat die Oper levens gevaarlijk is.
Moet niet gekker worden zeg, krijg ik net door dat BEN CRAMER goud heeft gewonnen
![]() |
Zondag 14 februari 2010 om 01:43 uur |
Haagse Roel
Zo ook weer thuis, endelijk een leuk ritje naar huis. Hulde aan de boys, natuurlijk was Willem II verzwakt maar mooie overwinning.
Toppertjes vandaag : Ricky, Jens en Kees , Bossie ook weer aardig.
Het is duidelijk dat Milic zijn laatste basisplaats heeft gehad. in die ongeveer 15 min dat Oper meedeed liet hij zien dat ie, als ie fit blijft, een echte meerwaarde heeft : Bal vasthouden, inzicht en zodra hij de kans ziet direct afvuren.
Een zwaluw maakt nog geen zomer .........maar met deze selectie moet handhaving zonder nacompetitie toch mogelijk zijn.
Goeie coach trouwens die Atteveld
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 23:55 uur |
Ooievaar
Daar heb je ook volkomen gelijk in. Het eerste seizoen na de promotie kon ik me zoiets nog wel voorstellen maar dit seizoen hadden we zeker rond plaats 10 moeten voetballen. Dit alles is voor iedereen een grote teleurstelling.
Mochten we vanavond verliezen dan neemt de druk nog meer toe en ben ik benieuwd wat men met Atteveld doet.
Er is volgens mij sowieso geen geld voor een vervanger en of we daarmee überhaupt geholpen zijn is ook maar de vraag.
Ik denk denk dat de selectie op dit moment goed genoeg is om Willem II te verslaan. Maar eigenlijk zou je je eigenlijk alleen maar hoeven af te vragen met hoeveel er vanavond gewonnen zou worden. Maar daar is absoluut geen sprake van. Trainer en spelers hebben vanavond onze steun broodhard nodig.
Als men ook Atteveld wil ontslaan - iets wat ik volledig onterecht zou vinden - dan mag die hele RvC inclusief Kallen gelijk ook opstappen.
De zegeningen van deze club zijn mij compleet duister. Er loopt nu van alles rond bij de club: zakenlieden met twijfelachtige motieven of geloof je in Sinterklaas?, cricketers, ijdeltuiten, en baantjesjagers. Allen hebben ze één ding gemeen. Ze hebben geen allen verstand van voetbal,geen hart voor ADO -hooguit voor Quick - en helpen derhalve de club nou niet bepaald vooruit.
Wetzel was een ijdeltuit en lichtgewicht die een hoop ellende heeft veroorzaakt door alles en iedereen tegen zich in het harnas te jagen, en een sterk geromantiseerd beeld van de werkelijkheid te creëren, na eerst te zijn weggelopen van diezelfde werkelijkheid, maar naar mijn mening zijn de problemen met zijn vertrek bij lange na niet opgelost.
Er zal toch heel snel een duidelijke visie ontwikkeld dienen te worden, met mensen aan het roer die wèl verstand van zaken hebben anders steven je af op degradatie en een miljoenentekort waar de honden geen brood van lusten. Iedereen zal dan over elkaar heen vallen om de beschuldigende vinger naar een ander te wijzen, maar de ramp is niet te voorzien.
Deze club wordt tot op de dag van vandaag uitermate slecht en amateuristisch geleid. Triest maar waar. Club en achterban verdienen beter dan deze bende die nu de scepter zwaait.
Overigens kende ADO hoogtijdagen toen er nog clubmensen in het bestuur zaten, die er voor de club zaten en voor de club alleen. Al die avonturiers daarna hebben weinig vreugde gebracht.
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 16:00 uur |
Kees
Het gerucht gaat dat Marianne Thieme hem gaat opvolgen(...)
Kom op zeg hé. Winnen vanavond is het devies. Een goede organisatie neerzetten, goede mensen op de juiste posten. Mensen die betrouwbaar zijn en doen wat ze zeggen, en geen lulvehalen afsteken in de media en zich laten omringen door jaknikkende papagaaien.
In weerwil van alle jubelverhalen hebben we nog steeds geen stadionsponsor, stevenen we wederom af op een deficit, en heb ik geen flauw vermoeden wat de machthebbers in petto hebben als we dit moeizame seizoen hebben overleefd, want dat is het overleven.
Ik heb nog steeds niet de indruk dat de club wordt geleid door mensen die know how koppelen aan liefde en tomeloze inzet.
We hebben nu een nieuw stadion, we trekken duidelijk meer publiek. we hebben de negende begroting, maar kijken nog steeds aan tegen degradatievoetbal. Naar mijn stellige overtuiging omdat we een matige selectie hebben. Volgens mij hebben we een ongeveer gelijkwaardige begroting aan die van NAC, maar zijn de resultaten daar nou niet bepaald naar.
Als de RvC denkt ook komend sezoen met ronkende verhalen - lees intervieuws die bol staan van aannames, en wish full thiinking, maar de facto gewoon volksverlakkerij is, waardoor je dus een hoop onrust krijgt- dus daardoor een nog zwakkere selectie de wei in te sturen dan red je situatie niet door een trainer of TD weg te sturen.
Eind van de rit mag de gemeente het weer opknappen
Ook jij weet toch dat alles valt en staat bij de resultaten van het eerste.
Deze selectie was aan het begin van het seizoen absoluut niet in balans en veels te zwak om mee te starten. Nu met Knopper, Oper en Luijckx en een aantal spelers die meer ervaring hebben opgedaan hoop ik dat we het nog redden. Als je vanavond verliest dan gaat het enkel nog tussen RKC, Sparta, Willem 2 en wij. Terwijl we dan ook nog een achterstand hebben op de veilige vijftiende plaats.
De zwakke samenstelling van de selectie mag op het conto van Wetzel worden bijgeschreven.
Hadden we 10 punten meer gehad dan was er sprake van een jubelstemming geweest.
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 12:39 uur |
Advertentie
Ooievaar
Van der Kallen treedt terug als directeur bij:
08:45 Aantal bedrijven Thieme GrafiMedia failliet
Het gerucht gaat dat Marianne Thieme hem gaat opvolgen(...)
Kom op zeg hé. Winnen vanavond is het devies. Een goede organisatie neerzetten, goede mensen op de juiste posten. Mensen die betrouwbaar zijn en doen wat ze zeggen, en geen lulvehalen afsteken in de media en zich laten omringen door jaknikkende papagaaien.
In weerwil van alle jubelverhalen hebben we nog steeds geen stadionsponsor, stevenen we wederom af op een deficit, en heb ik geen flauw vermoeden wat de machthebbers in petto hebben als we dit moeizame seizoen hebben overleefd, want dat is het overleven.
Ik heb nog steeds niet de indruk dat de club wordt geleid door mensen die know how koppelen aan liefde en tomeloze inzet.
We hebben nu een nieuw stadion, we trekken duidelijk meer publiek. we hebben de negende begroting, maar kijken nog steeds aan tegen degradatievoetbal. Naar mijn stellige overtuiging omdat we een matige selectie hebben. Volgens mij hebben we een ongeveer gelijkwaardige begroting aan die van NAC, maar zijn de resultaten daar nou niet bepaald naar.
Als de RvC denkt ook komend sezoen met ronkende verhalen - lees intervieuws die bol staan van aannames, en wish full thiinking, maar de facto gewoon volksverlakkerij is, waardoor je dus een hoop onrust krijgt- dus daardoor een nog zwakkere selectie de wei in te sturen dan red je situatie niet door een trainer of TD weg te sturen.
Eind van de rit mag de gemeente het weer opknappen
![]() |
Zaterdag 13 februari 2010 om 11:55 uur |
<FCDH>
De oorzaken van het tekort van ADO Den Haag wijt Jagersma onder meer aan de economische crisis, maar ook aan een aantal tegenvallers. Zo moest ADO Den Haag toeleggen op het concert van Kane, dat vorig jaar zomer in het stadion werd gehouden.
Wat een triest bericht, zitten er dan echt geen mensen met verstand van zaken doen. Toeleggen op een concert van Kane door een voetbalploeg??????? Hallo we zijn een voetbalclub en geen concert organisator. Welke persoon heeft hier dan zijn handtekening onder dit contract gezet?.
Tip1. Laat een congresorganisator of evenementen buro dit regelen. Ado verhuurt de locatie voor een goede prijs en de risico's zijn voor de organisator.
Tip2. Iedereen wist dat er een kredite crisis zou komen, dus anticipeer daarop.
Tip 3. Verkoop of verhuur de door Andre Wetzel aangekochte stervoetballers, zoals de Balkanreus, Cornelisse, Pascal Boss. etc
Tip 4. Schoenmaker hou je bij je leest.
Henk Jagersma, voorzitter RvC ADO Den Haag, doet beroep op gemeente
11 February 2010 om 07:31
Tijdens de woensdagmiddag gehouden besloten raadscommissievergadering Jeugd en Burgerschap heeft Henk Jagersma, voorzitter van de Raad van Commissarissen van ADO Den Haag, een beroep gedaan op de gemeente om de Haagse BVO een helpende hand toe te steken om het tekort van 2,5 miljoen, waar de club aan het einde van dit seizoen op afstevent, aan te pakken.
tekst: Rob Blankenstein
In het plan van aanpak dat de club inmiddels heeft ingediend, wordt onder meer gedacht aan het zelf exploiteren van de reclamemasten bij het stadion, waarvoor ADO dan een x-bedrag betaalt aan de gemeente en dat voor een periode van 25 jaar. Probleem is alleen, dat de gemeente deze masten dan eerst weer terug zal moeten kopen van de huidige eigenaar van deze masten (Zoutwater - red.).
bezuinigen
Verder behelst het plan het bezuinigen op de energiekosten, veiligheid en het niet verlengen van het huurcontract, dat afloopt, van de huidige parkeergelegenheid op P4 van Zegwaard Beheer. Voorstel van ADO is om het gemis aan deze parkeergelegenheid te compenseren door de gemeente te laten bemiddelen om bij omliggende bedrijven parkeerruimte te mogen gebruiken tijdens competitieduels. Dit voorstel werd overigens niet ‘met liefde’ ontvangen binnen de leden van de raadscommissie. Opmerkelijk in dit verband is overigens, dat Henk Jagersma eerst nog een ring op het stadion wilde zetten en nu nauwelijks een jaar later P4 wil afstoten!
Ook het aanvragen van een deel subsidiegeld voor bijvoorbeeld de jeugdopleiding en het damesvoetbal is één van de voorstellen die de eredivisieclub in gedachten heeft. Jagersma gaf de raadscommissie verder mee, dat de club zal gaan bezuinigen op de salariskosten van de selectie, omdat er een aantal ‘dure’ contracten afloopt (bijvoorbeeld. van Pascal Bosschaart en Richard Knopper - red.).
oorzaken
De oorzaken van het tekort wijt Jagersma onder meer aan de economische crisis, maar ook aan een aantal tegenvallers, zo heeft ADO Den Haag moeten toeleggen op het concert van Kane, dat vorig jaar zomer in het stadion werd gehouden.
Naar verluidt heerste er een gelaten sfeer in de raadscommissie en was men zeer ontdaan, dat ADO Den Haag opnieuw in de problemen verzeild is geraakt. Aan Henk Jagersma werd het zeer dringende advies gegeven, dat de Raad van Commissarissen maar eens de tering naar de nering moet gaan zetten en dat het niet zo kan zijn, dat er weer gemeenschapsgeld naar het Forepark gesluisd wordt.
Volgende week donderdag, 18 februari, komt de gemeenteraad bijeen en volgt er zeer waarschijnlijk een door de PvdA, D’66 en CDA geïnitieerd interpellatie debat over de nieuwe problematiek bij de Haagse BVO.
samenvattend
In directe zin vraagt ADO Den Haag nu geen geld, maar probeert de gemeente nu wel te bewegen om mee te werken aan een aantal constructies, waardoor het begrotingstekort teruggebracht kan worden tot 1,2 miljoen, waarbij de gemeente - min of meer - in een spagaat is beland, omdat de totale som aan investeringen die er in de loop der jaren ingepompt is nu al meer dan 50 miljoen euro bedraagt.
Tot slot is inmiddels duidelijk geworden, dat eigenaar Mark van der Kallen zijn eerste bijdrage voor dit seizoen - die hij had toegezegd - inmiddels heeft overgemaakt, terwijl het resterende bedrag op afroep beschikbaar is voor de geplaagde betaald voetbalorganisatie.
© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)
![]() |
Donderdag 11 februari 2010 om 19:31 uur |
RicoFCDH
NAC Breda neemt afscheid van Zwaanswijk
NAC Breda en Patrick Zwaanswijk scheiden na dit seizoen hun wegen. De clubleiding heeft de 35-jarige verdediger dinsdag laten weten zijn aflopende contract in principe niet te verlengen.
"Ook nu geldt: zeg nooit nooit. Maar de kans dat we met elkaar door gaan is klein", aldus technisch directeur Earnest Stewart in BN/De Stem. "Mocht het zo zijn dat we geen vervanger kunnen vinden voor Patrick, dan houden we de mogelijkheid open dat we alsnog met hem doorgaan. Maar heel groot acht ik die kans niet." NAC Breda wil een jongere vervanger voor Zwaanswijk aantrekken.
De verdediger is teleurgesteld over het besluit van NAC, omdat hij zich fit voelt en nog zeker een jaar aan zijn loopbaan wil vastplakken. Zwaanswijk gaat nu op zoek naar een club in de Eredivisie of een nieuw avontuur in een buitenlandse competitie. Met NAC heeft hij in ieder geval de afspraak gemaakt dat hij na zijn carrière 'iets' kan doen bij de club.
Naast Zwaanswijk neemt NAC komende zomer ook afscheid van dertigers Ellery Caïro, Kurt Elshot en Martijn Reusers. Jongeling Kees Luijckx wordt na dit seizoen aan de selectie toegevoegd, terwijl Jens Janse (Willem II) en Ruben Schaken (VVV-Venlo) nadrukkelijk in beeld zijn bij de club.
Mischien iets voor ons?
![]() |
Woensdag 10 februari 2010 om 12:29 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |