Welkom in de shoutbox, gast
Kies een pagina
adgasdg
Lange zijde bijna uitverkocht
De rijen voor de stadionkassa waren woensdagmiddag vroeg al indrukwekkend, de wedstrijd tegen de Spaanse topclub Valencia is erg in trek. Dusdanig dat de lange zijde bijna is uitverkocht, dus wie daar wil zitten, rijd vanmiddag nog even langs.
Kaarten voor de Aad Mansveldtribune waren er aan het begin van de middag nog genoeg, dus u hoeft sowieso niet bang te zijn er niet in te kunnen vanavond. Maar houdt rekening met druktes bij de kassa en kom op tijd!
www.adodenhaag.nl
![]() |
Woensdag 22 juli 2009 om 14:24 uur |
Hans
Hoeveel miljoenen heb jij al in de club gestoken? Supporters mogen meeleven met het wel en wee van de club. Zonder v.d.Kallen was ADO allang ter ziele gegaan. De waarheid doet pijn blijkbaar.
Vraag eens aan Kallen wat hij heeft mogen kopen van de gemeente, je zit kennelijk dicht genoeg bij het vuur. Laat het ons nog even weten.
![]() |
Woensdag 22 juli 2009 om 12:46 uur |
bOGGELINO
bezuinigen op premies is nooit goed.
Ook vind ik dat we ons niet kunnen vergelijken met feijenoord.
Die heeft gewoon vorig jaar zwaar ondermaats gepresteerd en is het ook normaal dat daar bezuinigd wordt op de premies.`MOETEN ZE MAAR MEER HUN BEST DOEN"
ado daar aan tegen heeft gewoon het maximale resultaat gehaald en ik vind het daarom dan ook onterecht dat je dan gaat korten op de premies.
komt nog eens bij dat de inkomsten daaruit een lachertje zijn want zo vaak wint den haag niet.
Wat je hier mee berijkt is dat spelers die gekozen hebben voor den haag en alles hebben afgewogen eigenlijk voor lul staan.
ZO GA JE NIET MET JE SPELERS OM.
het is maar te hopen dat deze spelers groep het zonder premies nog wel opbrengt om zich 200% te geven want dit slaat echt in als een bom.
Over de aankopen ik denk dat we ze na deze actie wel kunnen vergeten een premie kunnen we ze al niet bieden en dan zeker ook geen goede salaris.
Verder ben ik er wel van overtuigd dat als de groep het nog steeds op kan brengen ze ook met deze groep zich kunnen handhaven.
En een oproep aan de beleids bepalers van den haag ,ga eerst alles uitzoeken voordat je je supporters een koe met gouden hoorns belooft.
Want ik weet niet hoe jullie hier over denken maar ik voel me lichtelijk in de maling genomen
Maak je niet druk man!
Kan jou die premies nou schelen.
ZE VERDIENEN AL GENOEG GASTEN!
HELEMAAL KOEKIE
![]() |
Dinsdag 21 juli 2009 om 22:32 uur |
Rob
Of een laatste poging om aan de ene kant te bezuinigen zodat er aan de andere kant nog 1 of 2 spelers bij kunnen???
Roep ook maar wat hoor....
Denk dat het allemaal maar tactiek is hoop ik dan..
laters
Die overwinningsbonus krijgen ze na afloop wel van hun publiek!
Ik ben blij dat er nu eens reeel met de centen wordt omgegaan. Die bezuinigingen zijn ongetwijfeld niet voor niks. Huren, salarissen en vooral afbetalingen vanuit het verleden zullen dit nodig maken.
Dat geroep om openheid is goed bedoeld maar daar wordt volgens mij genoeg toezicht op gehouden.
![]() |
Dinsdag 21 juli 2009 om 22:16 uur |
Hans
Wakin` up the giant. Togethah..toch??!
Mail van de HCF naar de BVO ADO Den Haag dd. 19 juli 2009:
Tot onze teleurstelling heeft de BVO ADO Den Haag besloten om het supporters niet toe te staan met een stand op de Fit 4 Free (??) familiedag supportersmerchandise te verkopen.
Het standpunt van de club is dat alleen de BVO ADO Den Haag zijn merchandising mag verkopen op de open dag. .
Het standpunt van de club is dat alleen de BVO ADO Den Haag zijn merchandising mag verkopen op de open dag.
Wij stellen dat mede door de inzet van de supporters het imago van ADO Den Haag in 1 seizoen tijd is omgedraaid van zeer negatief naar zeer positief.
Vanaf de nacompetitie van vorig jaar hebben wij er alles aan gedaan om ADO Den Haag te promoten en iedereen er op aan te spreken waarvan wij vonden dat zij zich niet in het belang van ADO Den Haag gedroegen..
De supporters hebben de heetste kolen (ook de kastanjes) voor ADO Den Haag uit het vuur gehaald. Ze hebben namelijk het afgelopen seizoen heel veel moeten slikken, hebben bijna hun mond niet geroerd, wat de Haagse aanhang op de tribunes en daarbuiten een positief imago heeft bezorgd én dat heeft ADO Den Haag absoluut veel goodwill opgeleverd..
Daardoor konden direct, maar kunnen ook op de langere termijn, veel kosten worden bespaard (bijv. geen boetes voor spreekkoren) en kan er door de BVO ADO Den HAAG meer inkomsten gegenereerd worden.
.
Wij stellen dat dit zonder de vele (vrije) tijd, energie, en het geld dat er door veel supporters is ingestopt en de onderlinge sociale controle niet gelukt zou zijn..
Alles wat wij wilden -en niet alleen voor ons- was de mogelijkheid om op de familie dag met een stand aanwezig te zijn. Niet alleen voor de verkoop van HCF Merchandise maar om te laten zien dat ADO Den Haag en de supporters alles uit de kast trekken om er SAMEN wat van te maken.
Alle winst die wij namelijk met de verkoop van merchandise maken, komt ten goede van de club in de vorm van bijv. de sfeeracties die ADO Den Haag dit seizoen veel credits hebben opgeleverd. Denk bijv. aan de sfeeractie tegen Feijenoord en de eerste trainingen van dit en vorig seizoen.
Wij doen dit alles op vrijwillige basis, in het belang van de club en willen er absoluut niks aan verdienen. Integendeel, we hebben er wel wat voor over. En niets, NIETS, verdwijnt in onze eigen zak! Laat dat duidelijk zijn.
.
En dat werd in 1 zin van tafel geveegd..
Supporters maken dus weer alleen deel uit van de club als het de beleidsbepalers van dat moment zo uitkomt. En zo begint het dus erg op éénrichtingsverkeer te lijken, iets waarvan de supporters juist dachten dat dát verleden tijd was ....
.
En dat stelt ons zeer teleur.
.
.
.
HAGUE CITY FIRM
Doe toch eens normaal en denk niet dat de club van jou en je trawanten is. Er zitten er genoeg onder het groepje HCF met een inktzwart verleden, waarvoor we nog jaren moeten boeten. Nu wil weer een groepje een bijzondere plaats claimen. Wat een ego\`s!
Laat de club alles in eigenhand houden. Dat is eerlijk tegenover de zwijgende meerderheid, die nu EINDELIJK eens aan de beurt kan komen.
Laat je niet in de maling nemen, directie en bestuur.
We hebben al een enorme achterstand opgelopen door al die zogenaamd goedbedoelde acties.
![]() |
Zondag 19 juli 2009 om 22:49 uur |
Bert
hmmmzz
![]() |
Zaterdag 18 juli 2009 om 18:15 uur |
Advertentie
faker
Maar niemand gelooft jou nu zowiezo, gaa eerst maar eens leren om je te registreren!
![]() |
Zaterdag 18 juli 2009 om 17:04 uur |
fcdh sassem
andy
Ik kom net van het stadion en heb 2 kaartjes gehaald. Er liggen nog hele stapels te wachten op kopers.
TOT 17.00 UUR te koop bij het stadion
![]() |
Zaterdag 18 juli 2009 om 13:40 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |