Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gelijk

ADODENHAAG

BLEISWIJK-1 schreef:

Op het einde werd hij door NAC ook niet meer in de basis gebruikt. Dat klopt dus niet.
Je kan lullen wat je wilt om je gelijk te krijgen maar voorin is Jozefzoon de beste man die ze hebben op het moment. En voor de rest is het allemaal niet zo sterk, ja van Peppen een prima linksback.. mooi dat die Ramos niet meedoet, want dat is normaal een goede verdediger.. als ik dat mag zeggen...
0
Donderdag 16 augustus 2012 om 23:52 uur

supporter-noord

Beest schreef:

en wat denken jullie van ammi rechtsbuiten heeft goede voorzet veel creativiteit en overzicht

denk dat je de gaten best binnenshuis gewoon kan dichten

vinmdt het jammer dat jullie supis talent niet willen erkennen heeft vorig jaar goed gedaan is jong kan alleen maar beter worden
hahaha, Ammi rechtsbuiten . Je hebt snelheid nodig geen vertrager.
Heb je die wel eens op zien komen ? Kappen, kappen, weer terug, weer kappen. Die moet je inzetten als je tijd wilt rekken. Succes verzekerd.
Supi ?? pfff, gelijk Visser erbij lozen dan kan Bodde een contract krijgen.
0
Donderdag 16 augustus 2012 om 10:29 uur

Bert

janjazz37 schreef:

0.2% , Bert.
Bij 2% hangen we de vlag uit.
Ja klopt heb jij gelijk in.

Klopt het dat Lukoki nog steeds in beeld is?
0
Woensdag 15 augustus 2012 om 19:40 uur

Remy V

uhm ik denk het niet. Hij heeft geloof ik wel eens rechtsback gestaan en dan ging niet al te best. Hoewel ik hoop dat hij fit wordt en een contract tekend bij ado, vraag ik me ook gelijk af of we nog een middenvelder nodig hebben. Ik denk toch dat er eerst iets moet vertrekken.
0
Woensdag 15 augustus 2012 om 14:45 uur

070

Sound schreef:

Gadver, nog zo één. Ik ben niet van het meelopen hoor, maar de manier waarop DaveDH hier wordt aangevallen is echt zum kotzen. Of ik het nou met hem eens ben of niet, hij is JUIST één van de weinigen hier die wel degelijk zijn statements onderbouwt met argumenten. Maar telkens zijn er weer mensen die als ze het niet met hem eens zijn verschrikkelijk kinderachtig beginnen te doen.
@070 volgens MIJN bescheiden mening ben jij dus degene met gebrekkige capaciteiten aangezien je gewoon schijnheilig zit te doen met je zogenaamde "ik val je niet persoonlijk aan, alleen je posts" opmerking. Dat is er echt zo eentje van "Ik heb niets tegen moslims, maar alleen tegen de islam".
`Nog zo één`, wat bedoel jij? En het gaat mij er nergens om dat Dave iets wel of niet onderbouwt, lees ook maar even goed mijn shouts terug, maar het gaat mij erom dat hij werkelijk nooit serieus ingaat op al even onderbouwde tegenargumenten. Dan reageert hij niet, of geprikkeld, of hij komt met een opmerking als `einde verhaal`. Dat is voor mij geen discussie, maar alleen maar willen kijken naar je eigen gelijk. En wat mij betreft doe je dat lekker thuis, maar niet op een shoutbox.

en die vergelijking met die `moslim-islam`-opmerking gaat natuurlijk volledig mank, beste Sound. Dave beweerde dat ik hem persoonlijk aanviel, en dat deed ik op dat moment niet. Zou ik best een keer kunnen doen hoor, maar op dat moment klopte zijn bewering niet. Heeft dus niets te maken met dat ik wel of niet iets tegen Dave heb.

In algemene zin valt het me trouwens op dat onze trainer wel een beetje de splijtzwam op dit forum is. Mensen die 100 procent achter Steijn staan, dekken elkaar voortdurend (Kees die DaveDH zelfs `positief` noemt, terwijl hij gisteren wel even de vloer aanveegde met Rado> dat laatste mag uiteraard en maakt hem niet eens negatief, maar wanneer je hier kritisch bent over Steijn of Visser ben je ineens niet positief), en vice versa. Heeft Maurice toch mooi voor elkaar!
0
Woensdag 15 augustus 2012 om 14:11 uur

Advertentie

ADODENHAAG

Edwin schreef:

De lege hoekvakken komen door het niet verkopen van SCC`s in de hoeken en het doorlopen van mensen met een los kaartje voor een hoekvak naar het midden. Zelfs als het uitverkocht is, zijn er lege stoelen (er kunnen namelijk veel meer mensen staan, dan zitten..)
Vergeet niet dat er elke thuiswedstrijd 1 of 2 vakken worden gereserveerd, het is dus de vraag of die altijd vol zitten. Verder heb je gelijk
0
Woensdag 15 augustus 2012 om 01:18 uur

Thijs

Ik weet het niet hoor maar ik zie Dave alleen zijn visie verdedigen.
Gelijk weer dezelfde lieden die gefrustreerd gaan roepen dat het "weer het oude niveau" is.
Als jullie je mening verdedigen is alles toegestaan en als Dave dat doet is het gelijk weer alleen maar recalcitrant gedrag

Verder mogen we het niet over de dames hebben want daar is geen brede interesse voor

Als er Hagenezen naar een wedstrijd gaan is dat niet meer noemenswaardig

Kortom alleen meehuilen met de wolven is hier toegestaan en afbranden van het eerste elftal en de Jeugdopleiding.

Gezellig zeg vrijheid van meningsuiting
0
Dinsdag 14 augustus 2012 om 19:14 uur

Beest

DaveDH schreef:

Ik beoordeel liever iemand op zijn prestaties dan op zijn uitspraken in de pers als je het niet erg vind... het hijgerige gejaag op Steijn van de overgrote groep is is om te kotsen om eerlijk te zijn... alles wat de man doet (of laat) wordt tot in het idiote overtrokken geanalyseerd en becommentarieerd, veel mensen hier laten zich absoluut niet remmen door gebrek aan kennis en huilen net de Wolven mee (eigen mening wordt sowieso door die groep niet op prijs gestelt zie de comment van Yesyes)

Maar ik reken straks liever af op wat er aan resultaat behaald is, en bekijk de gang van zaken realistisch, en realistisch is dat Visser op dit moment beter is dan Rado en dat het logisch is dat hij naar een andere club mag uitkijken zie vorig seizoen. Dat het ook logisch is dat Ammi gaat als je daar nog wat centen voor kan vangen, want die is meer geblesseerd dan dat die speelt.

En hoe Steijn zijn pers momentje doet zal me eerlijk gezegd een worst wezen, en het is niet zo dat ik niet kritisch kijk naar wat hij doet, maar zoals het hier af en toe gaat is echt compleet van de zotte....

Dat is MIJN mening en daar moet je het maar mee doen.

uitstraling is ook belangrijk neem onze nieuwe bonds coach van gaal bij vi gister was ie ook al aan de beurt een trainer dient ook een boegbeeld te zijn voor de club en niet iemand die zich alvast indekt voor het geval we weers klop krijgen of die gaat zitten janken om zaken die er niet toe doen beetje zelfspot zou een heleboel frustaties schelen \

en je heb idd gelijk dat er een hoop m liever zien gaan ik voor me zelf hou het in het midden vindt dat ie een kans verdiend maar ben er niet helemaal zeker van dat ie het gaat waarmaken
en het probleem ligt m in het feit als ie het nu verkloot is het met m gedaan dan kan je hem als ado ook niet meer binnenshuis houden want dan is weer een jaar naar de kloten komt weer een b trainer die zijn eigen selectie wil en moet wennen

en daar licht het grootste verschil de jongens die denken dat ms wel kan handhaven geven hem het volle vertrouwen mensen die dat niet doen leggen elke uitspraak handeling onder de loep en das bij een bvo normaal
ik vind zeker dat je iemand die een publieke/representatieve functie bekleed ook de pers terwoordt moet kunnen staan zonder al te vreemde uitspreken en iedereen de schuld te geven en niet inzien dat je zelf het toch ook niet altijd even handig heb gedaan

0
Dinsdag 14 augustus 2012 om 13:44 uur

Bert

Als ze een speler op het oog hebben bv een goede linksback en daarom af willen van Rado en Ammi kan ik er begrip voor opbrengen.

Anders niet. Je ziet na zondag al het aantal gele kaarten gelijk oplopen. Zeker Ammi zou ik er dan graag bijhouden ondanks zijn blessuregevoeligheid. De keren dat die meedoet voegt die bijna altijd wat toe. Selectie moet ook niet te smal worden.
0
Dinsdag 14 augustus 2012 om 12:19 uur

Haagse Kelt

D.H.zuid-west schreef:

MS is duidelijk in zijn keuze, de ouderen gaan het veld ruimen voor jonge talenten. Klinkt leuk maar Rado en Ammi ga je alleen al door hun ervaring missen.

Omeruo hoort te spelen als cv. Dan heb je Malone en Ammi voor de RB positie en is hij dus niet overbodig lijkt me.

Rado bezit een schat aan ervaring en hoort minimaal bij de eerste 18. Geef hem vertrouwen, lukt het dan nog niet dan kan je hem in de winterstop nog proberen te verkopen. Dat Visser als betere speler gezien wordt door MS is mij nog steeds een raadsel.
Ammi was vorig jaar toch echt vaak in defensief opzicht 1 van je zwakke plekken, Malone is hem nu al voorbijgestreefd. Ammi had (begin) vorig jaar nog het voordeel van zijn klik met Verhoek, maar dat is nu ook weg. Omdat het geen gioedkope jongen is snap ik heel goed dat Ammi weg mag.

Rado is en blijft een vraagteken. Tuurlijk, hij was top in het vd Brom jaar, mar bvorig jaar was hij daar geen schim meer van. Ik geloof niet dat dat alleen met een gebrek aan vertrouwen van Steijn ligt. Iemand van zijn leeftijd en met zoveel interlands raakt toch niet in de war omdat een beginnende trainer het niet in hem ziet zitten. Er is meer aan de hand en het kan zo maar zijn dat hij inderdaad over the hill is en zijn oude niveau gewoon niet meer haalt. Op zijn positie is Holla sowieso beter. Omdat ook Rado een dure jongen is snap ik heel goed dat je die dan laat vertrekken om op posities waar je wel wat nodig hebt (RV, LB) dan iets extra`s te kunnen doen.

Ik denk dus dat Steijn gelijk heeft door deze heren te laten gaan en hopelijk je zwakke plekken dan te kunnen verbeteren. dan maak je stappen. Niet door te blijven hopen op de Rado van 2 jaar geleden en vervolgens financieel niks meer te kunnen doen.
0
Maandag 13 augustus 2012 om 17:09 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, jbdh, Rob2002, Tante Wil, Martgroen, Franky, James, LeoH, Lellow, Erba1, R.E., KvR, RickZ, Twa en 259 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1