Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: auto

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 111
Volgende pagina

rien1

ADODENHAAG schreef:

We houden goed stand.. beter dan ik dacht.
Ben aan het werk (uiteraard buiten de auto) . Zie niks, hoor niks, kijk
alleen CADD omdat ik moet wachten op collega. Grrrrrrrrrrrrr
0
Zondag 2 oktober 2011 om 15:59 uur

Vincent

Beste shouters,

Zoals misschien bekend zit mijn dochter in een rolstoel en is zuurstof afhankelijk (waardoor ze nooit langer dan 4-6 uur van huis af kon)

Deze week hebben we een 2e handse peugeot expert gekocht. aangepast voor rolstoelvervoer , en hierin past ook de voorraadtank zuurstof , waardoor we langer met zijn allen weg kunnen.

Mijn dochter speelt rolstoelbasketbal en dit zijn landelijke wedstrijden (vorige week eindhoven, dit weekend rode-groningen)

Dit kost een hoop geld, en ook de auto is niet zo goedkoop (zware diesel)
De vraag is logisch;

Wie wil haar sponsoren om haar hobby uit te kunnen oefenen?
Bij voldoende animo laat ik dan een sticker maken (van cadd) die op de auto zal komen..)
ado-vincent@zeelandnet.nl
0
Woensdag 28 september 2011 om 12:38 uur

rien1

Kees schreef:

Wel lekker dat De Graafschap alsnog na 2-1 voorsprong verliest. Laten we eerst maar afstand van plaats zestien nemen na zo`n slechte competitiestart.

Sfeer in het stadion was gister gelukkig weer een stuk beter al miste ik vele vlaggen.
Waaaaaat??????
De Graafschap verloren van Grun?? In de auto luisterde ik naar ``langs de lijn`` tot effe voor tijd. Toen ik uit de auto ging stond het 2-1 voor De Graafschap. Toen dacht ik nog ``dat is gespeeld``. Maar nee dus.

Ik hoorde van die commentator dat De Graafschap vorig jaar over de hele competitie maar 3x verloor op de eigen Vijverberg. Nu is het na wedstrijd 7 dus al zover.

Ik moet zeggen dat ik er nog steeds een hard hoofd in heb voor dit seizoen. Het is doodzonde dat we niet enigzins op het niveau van vorig jaar zijn gebleven. En dat in feite terwijl er maar 2 spelers weg zijn. Maar de spitspositie is het grootste verschil met vorig jaar.

Toch zou ik Van Duinen ook de kans geven in wedstrijden waar het met JVerhoek niet loopt. Ik heb gewoon het gevoel dat vDuinen na een korte aanpassingsperiode echt beter is dan JVerhoek.

Ovetrigens toch weer een groot compliment voor Supusepa. Die Musa kwam er echgt niet aan te pas. En weer 0 tegendoelpunten met hem in de basis. Ik vind het alleen zo vreemd dat zijn voortzetting te wensen over laat. Typisch....
0
Zondag 25 september 2011 om 17:14 uur

pmc

Kuipers leidt ADO Den Haag – VVV-Venlo

Het uitduel tegen ADO Den Haag, van zaterdag aanstaande, staat onder leiding van Björn Kuipers. Aan de zijlijnen wordt hij bijgestaan door E. Zeinstra en N. Simons. M. van den Heuvel is vierde official.


Busreis ADO Den Haag – VVV-Venlo gaat NIET door! 12 aanmeldingen voor de bus en 7 voor auto combi!!
0
Donderdag 22 september 2011 om 15:13 uur

b.fijman

lieve SHOUTERS,

Na een aantal dagen geen SHOUT te hebben gestuurd, wilde ik jullie
even berichten dat het met hem een stuk beter gaat. ik ben hier zo blij om.Morgen gaan ze de pomp er weer even uit halen, dat doet de ARTS
weer en de wond na kijken, Als het er dan hopelijk beter uit ziet, zei de ARTS vandaag dan mag hij binnenkort naar huis, maar dan met een
kleinere pomp, en dan 3 keer in de week terug naar het ZIEKENHUIS
voor controle. Ik ben blij als hij dan weer thuis is.Hij kreeg in het weekend van de kleinkinderen , een klein ADO SHIRTJE EN BROEKJE
om in de auto te hangen, dit is zo leuk en dan de reacties van het
verplegend personeel we kunnen wel zien van welke club U SUPPORTER
ben. Zaterdagavond heeft hij de wedstrijd gevolgd via de radio in het ZIEKENHUIS de broeder had hem een kop telefoon gegeven, zodat hij lekker rustig de wed strijd heeft kunnen volgen. hij vond het erg dat we
verloren hebben. Gisteravond heb ik nog wat gezien van gisteren in
DRIEVLIET wat was dat leuk zeg, en het OPTREDEN VAN
JOHN MEDLEY prachtig.



Als ik morgen weer bij BEN geweest ben dan stuur ik nog wel een shout.

Veel liefs BEN EN LIA FIJMAN.
0
Maandag 12 september 2011 om 21:59 uur

Advertentie

pmc

Goedemorgen/middag Groen gele vrienden,
Eerst even het aller belangrijkste welkom thuis Ben en dat het snek beter met je gaat en als je naar de training of wedstrijd wil kan ik je eventueel wel brengen.

Maar dan nu de day afther, zag vanmorgen de krant en eigenlijk zou die Bulykin zich kapot moeten schamen dat hij rechts boven staat als bijna topscoorder en als enigste transfer vrij moest vertrekken omdat anders niemand hem wou hebben.
Ik denk dat we over een maand of drie denken, ben blij dat hij niet voor 4 of 5 ton per jaar in Den Haag voetbalt. ADO heeft niet zitten slapen er waren al afspraken maar Bulykin heeft het gewoon uitgespeeld jammer dan weg wezen.
Zie ook shouts over Bulykin over zijn ADO hart??? dat is net als bij judas onzin een ADO hart heb je niet na 1 seizoen en volgens mij kan je die ook niet krijgen daar wordt je mee geboren.

Ik lees hier vaak dat vd Kallen zijn zakken zou vullen met de verkoop van judas, Derijck enz enz echter dit geld komt gewoon binnen op de rabo rekening van ADO Den Haag, en verder weet niemand of vd Kallen überhaupt wel of hoeveel geld in ADO gestoken heeft.

En voor wie klacht dat vd Kallen via ``zijn`` bv`s, bewaking en auto`s geld verdient aan ADO, moet toch eens op ggh tv kijken naar het interview met de man van het voetbal blad elf.

Ik heb vertrouwen in de toekomst en iedereen die dat niet heeft en maar negatief blijft over de BVO ADO Den Haag en/of zijn bestuurders moet zijn cc en scc lekker inleveren en in het vervolg naar BMT,GONA of VCS gaan kijken of zo weet alleen niet of deze verenigingen met dit soort supporters blij zijn denk het niet.








0
Donderdag 1 september 2011 om 12:09 uur

b.fijman

Kees schreef:

Hoi Ben,

Goed om te lezen dat je weer in ons midden bent. Wie is Buly? Ken ik niet meer.

Ga die shouts maar niet teruglezen. Zijn er een paar duizend in die korte periode. Op de training was het gister druk met een kleine 100 supporters en veel pers. Ben benieuwd wanneer jij de training als supporter weer kunt bijwonen.
Beste Kees, ik hoop zo spoedig mogelijk naar de training te komen maar mag nu nog 4 weken geen auto rijden, en met m`n scoot kom ik die hekjes niet door. Ik zal je goede raad opvolgen de shouts niet terug te lezen, maar we gaan gewoon weer aan een goed elftal bouwen!!!!
0
Donderdag 1 september 2011 om 11:51 uur

slager

Mensen kap alsjeblieft met dat nagemaakte positivisme over Bulykin. Bedankt voor een jaar. Hou op zeg

Je bent getrouwd en je heb met zn tweeen hekel aan die zo`n eng wijf met een veel te dure auto en een veel te grote bek. Je verlaat haar en je gaat verder met die griezel.

Denk je dat je nog een bloemetje krijgt?

Bulykin is een erg inteligente kerel, die precies weet welke sentimenten er tegen Ajax heersen. Bah bah bah
0
Woensdag 31 augustus 2011 om 16:39 uur

pmc

Ferdy schreef:

Top man, is er wel ruimte in de straat voor 300 CADD-auto`s?
En moeten de shouters hun eigen slaapzak meenemen of zal er van slapen niet zoveel komen?
Heb de training van de kozakken boys maar weer opgestart voor de voor wedstrijd

300 auto`s kunnen wel bij het oude stadion vieren we het daar
0
Maandag 29 augustus 2011 om 17:22 uur

Ferdy

pmc schreef:

ik heb zo`n voorgevoel dat er voor woensdag 24 uur nog veel rare dingen gebeuren ik ga de wodka maar eens in de vriezer leggen
Top man, is er wel ruimte in de straat voor 300 CADD-auto`s?
En moeten de shouters hun eigen slaapzak meenemen of zal er van slapen niet zoveel komen?
0
Maandag 29 augustus 2011 om 17:19 uur

Nu online

ton, wiegah070, Ronnie, Alle ballen op Jort, Martgroen, vakkiel en 199 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 111
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1