Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 111
Volgende pagina

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Veel groen-geel bij `brandend` spandoek Legia Warszawa
ADO Den Haag voetbalde gisteren niet, maar toch was er veel groen-geel in een stadion.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 10 februari 2020 om 12:49 uur

Barend

rd.. schreef:

Ik nog niet. Juich pas als we over de streep zijn. En gebleven zijn. Waar het om gaat zijn de punten. Nog steeds. En we hebben er gisteren twee laten liggen. Dan zal ik wel weer zuur zijn, maar dat zal Pardew ook gezegd hebben tegen zijn mannen. Als die Necid de koudste mentaliteit had gehad, had ie tweemaal de man, de bal en zichzelf over de doellijn geramd.. Ik denk dat Falkenburg ze wel had gemaakt.
Een paar wedstrijden terug zag ik Necid een prima penalty nemen. Een streep in de (voor hem) rechterhoek. No nonsense.
Gisteren wilde hij er een kunstje van maken. Onbegrijpelijk op zo`n moment, voor zo`n ervaren speler.
Terecht eruitgehaald door Pardew.
Goossens miste vorige week ook al een penalty. Dat is dus een stevig probleem.
0
Zondag 2 februari 2020 om 21:28 uur

Ooievaar

morley schreef:

Blijft interessant hoe de menselijke psyche werkt. Na RKC maakte het spel allemaal niet uit, het ging alleen om de punten. En nu na dit qua punten teleurstellend weekend houden we ons weer vast aan het vertoonde spel... :-D
We zijn er sterker op geworden. Dan is het logisch dat je beter gaan spelen, daardoor meer zelfvertrouwen krijgt wat zich vertaald in punten.

Gisteren was veelbelovend.
0
Zondag 2 februari 2020 om 20:17 uur

rd..

morley schreef:

Blijft interessant hoe de menselijke psyche werkt. Na RKC maakte het spel allemaal niet uit, het ging alleen om de punten. En nu na dit qua punten teleurstellend weekend houden we ons weer vast aan het vertoonde spel... :-D
Ik nog niet. Juich pas als we over de streep zijn. En gebleven zijn. Waar het om gaat zijn de punten. Nog steeds. En we hebben er gisteren twee laten liggen. Dan zal ik wel weer zuur zijn, maar dat zal Pardew ook gezegd hebben tegen zijn mannen. Als die Necid de koudste mentaliteit had gehad, had ie tweemaal de man, de bal en zichzelf over de doellijn geramd.. Ik denk dat Falkenburg ze wel had gemaakt.
0
Zondag 2 februari 2020 om 17:14 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Ik zie ons als de grote winnaar van het weekend. Weliswaar niet in punten maar wel gezien het vertoonde spel en een paar bepalende spelers dat eindelijk perspectief biedt.

Ook zijn wij de enige die Ajax niet meer treft van de onderste zoveel. We moeten het zelf doen en 35 punten moet haalbaar zijn. Daarnaast hebben wij het, op papier, gemakkelijkste programma. Komt helemaal goed.
Zeker weten Kees. Het vertoonde spel gisteren is goed voor het moreel.
Moraal van het verhaal. Een frisse wind, ervaren coaching staff en nieuwe spelers - die er volgens de `kenners` die nog nooit in Engeland zijn geweest, geen hout van kunnen- zullen ons naar een veilige plek spelen.

Ben er van overtuigd dat we voortaan verschoond blijven van degradatievoetbal.

Voorin worden we ook sterker, dus dat moet genoeg zijn.

Ja ik heb er alle vertrouwen in. Sinds Pardew er is wel.
0
Zondag 2 februari 2020 om 16:51 uur

FCDHZwoude

pajam schreef:

In ieder geval een opstelling die meer past bij onze club, competitie en zelfs selectie.
Voetbal was al stukken beter dan vorige week, al was Vitesse ook gewoon minder dan FC Utrecht was.

Vond Baluta al stukken beter overkomen dan vorige week, de Bock ook iets beter en Stubbs is gewoon de Engelse versie van Beugelsdijk.

Necid was meer een aanspeelpunt dan ik eerder onder Fons gezien heb, maar mistte tot 3x toe (incl penalty). Ondanks dat toch wel duidelijk de 1e spits voor Kramer en alle gehuurde spelers (wat mij betreft).
Meijers speelt prima op het middenveld!

Summerville egoistisch en letterlijk licht als een veertje ; geen oog voor een afspeelbal en technisch door "buffelen" tot ie weer eens omvalt.
Goossens op 1 mooie schot na waardeloos als je mij vraagt.

Dure avonden (waar je 3 punten voor het grijpen heb en ze niet pakt), maar tekende vooraf voor 1 punt.

Op naar Sparta en wederzien met Henk Fraser
Vind wel dat je nog erg voorzichtig bent Pajam. Stubbs is een stuk beter dan Beugel. Speelde echt heel degelijk gisteren. Baluta strooide met mooie steekpassjes (o.a. Summerville weet hij goed te vinden) en was verdedigend ook sterk. Echt 2 aanwinsten.
0
Zondag 2 februari 2020 om 10:35 uur

Thommetjsh

Gisteren het bericht uit Engeland al gedeeld, nu de bevestiging dat ADO Den Haag en Cardiff City overeenstemming naderen over een verhuurovereenkomst van spits Omar Bogle.
0
Donderdag 30 januari 2020 om 19:40 uur

CrazieD

Vakkie-G schreef:

ze hadden nooit moeten verlengen met groenendijk dat is van as zwaar aan te rekenen.. iedereen kon zien dat de chemie eruit was
De chemie verdwijnt omdat de groep geen vernieuwing kreeg.. Heeft Groenendijk meerdere malen, zelfs nog voor de camera van Foxsports, gezegd.. Nieuw bloed enzo..

Zonder het voor Groenendijk op te nemen.. Als het waar is wat hij gisteren bij West allemaal zei.. Is zijn falen volledig te wijten aan UVS en van As.. Die hadden hem een betere selectie moeten geven..

Ik weet dat onze begroting hoger ligt dan andere clubs, maar er zijn genoeg factoren aanwezig waarom spelers niet voor ons kiezen..

Die Engelsen zijn er alleen voor hunzelf, niet voor de club...
0
Zaterdag 25 januari 2020 om 17:44 uur

Advertentie

harryk

Na gisteren staat ado voor alles door ondergrens
0
Zaterdag 25 januari 2020 om 15:39 uur

CrazieD

Mike schreef:

Niet om jouw afbreken branden maar Malone is geen back. Hem opstellen doe je tegen een zwakkere tegenstander waar hij af en toe lekker naar voren kan. Tegen Utrecht dodelijk.
We kunnen discussiëren over wie beter is dan een ander maar dat zijn subjectieve meningen. Feit is, is dat de nieuwelingen niet met kop en schouders boven hun voorgangers uitsteken.
Verder lijkt me dat je niks hebt aan het huren van een speler met potentie. Zo’n speler moet er meteen staan.

Natuurlijk hebben we nog een behoorlijk aantal wedstrijden maar het huidige strijdplan van Pardew wekt geen geruststelling.
Ik had Malone ook niet in mijn opstelling op back staan.. Gewoon van Ewijk, die nieuwe knaap daarachter.. Malone mag het met Immers uitvechten voor de rechtshalf positie..

Ik snap de punten van een hoop shouters wel.. Maar ik blijf erin geloven.. En de Bock is met een optie tot koop gehaald, vandaar de “potentie” opmerking..

Het maakt naar mijn mening niet uit welke poppetjes je neer zet.. Als ze structureel uit hun formatie lopen, krijg je ze tegen dit soort ploegen om je oren..

De kwaliteit van een Kerk en een Klaiber werden gisteren weer duidelijk.. En onze tekortkomingen ook...
0
Zaterdag 25 januari 2020 om 14:46 uur

Nu online

Wahter, ton, LeoH, kojak1, Aad, ADOZoetermeer, Marcie, sander75, hagenees abroad, ADO079, LemonHaze en 213 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 111
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5