Welkom in de shoutbox, gast
Tommy
Wordt de hoogste tijd dat ik de cup met de grote oren weer eens een keertje vast houd. Zou wel relaxed zijn als ik dat met ADO zou mogen meemaken. Zou ik daarna een hele kroeg leegdrinken.
Maar goed. Da's voor later, eerst maar even die uefacup winnen. Vind het een lelijk ding, maar tussen al dat zilverwerk in onze prijzenkast valt'ie toch niet op.
Is die duikboot al boven water? of komt ie pas in Zweden boven
hahaha meneer heeft vanaf zn vakantie adres laten weten dat hij niet verwacht had dat de bv om zou vallen.(stadion,leliveld)
was de bedoeling om hem overeind te houden.
hij moet er nog maar eens goed over nadenken of die het stadion wil kopen want dat kost hem 23 miljoen euro en zijn kinderen zitten er vast nie op te wachten om een stadion te erven.
Denk dat ie er over een paar jaar mee kapt
![]() |
Dinsdag 5 juli 2011 om 19:42 uur |
ADO supporter Leidschenveen
![]() |
Dinsdag 5 juli 2011 om 19:09 uur |
JB
uh dat zei ik net al hoor dat ze failliet waren Phanos/Midreth
en Jens WEsley is oud nieuws want die gaan niet te duur te hoge salariseisen of wilden niet voor Utrecht spelen maarja wie wil dat wel aandacht Utrecht is nu verlegd naar Scandinavie alle spelrs die ze wilden in Nederland gaan niet door hahahaha en met dat berichtje van Midreth wie weet zijn ze dat transfergeld ook wel kwijt nu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
als je daar tekent heb je soweiso niet de garantie dat je betaald word... dag utreg droom maar lekker verder dommestad
Dat Phanso/Midreth failliet waren, was al langer bekend en raakte Utrecht doordat het daarmee zijn shirtsponsor kwijt was.
En waarschijnlijk niet het hele sponsorbedrag van het afgelopen seizoen heeft ontvangen.
Het stadion is in een aparte BV ondergebracht, juist om die buiten een eventueel faillissement van Midreth/Phanos te houden en dat plannetje blijkt nu dus mislukt.
Doordat Midreth/Phanos het stadion had gekocht (zonder er voor te betalen naar nu blijkt) werd Utrecht ook in de huur van eht stadion "gesponsord".
Of te wel: ze betaalden eigenlijk te weinig huur.
Dus of ze (vS) moet nu zelf het stadion kopen, of iemand anders (evt. de gemeente) koopt het, maar dan gaat wel de huur voor Utrecht (flink) omhoog.....
![]() |
Dinsdag 5 juli 2011 om 15:23 uur |
JB
Laatste (serieuze!) nieuws uit het Utrechtse:
Paniek in Utrecht: stadion Galgenwaard is failliet
05-07-2011
De bv Midreth Galgenwaard, waar Joop Leliveld het stadion van FC Utrecht in heeft geparkeerd, is vorige week omgevallen.
Frans van Seumeren, eigenaar van FC Utrecht, weet nog niks van het faillissement van Midreth Galgenwaard, vertelt hij vanaf zijn vakantie-adres aan Quote. ‘Ik dacht dat het de bedoeling was dat die bv overeind zou blijven. Dit is nieuw voor mij. Ik kan nog niet echt overzien wat dit betekent. Ik weet wel dat een lening van de gemeente Utrecht nog niet is afgelost. Ik wacht het maar rustig af.’
Van Seumeren, telg uit een steenrijke hijskranenfamilie, heeft wel eens geopperd zelf het stadion te kopen. Het zou een mooie uitweg zijn voor de gemeente. Maar Van Seumeren lijkt daar nu toch weer sterk aan te twijfelen, dan wel alvast de aankooponderhandelingen te openen. ‘Ik ga even aankijken hoe het zich ontwikkelt. Een stadion is niet bepaald het meest solide onroerend goed. Een stadion is een stadion en zit vast aan voetbalclub. Wat moet je er verder mee? Ik weet niet of mijn kinderen na mijn overlijden zo blij zullen zijn een stadion te erven.’
Overigens: de schuld die nog bij de Gemeente Utrecht open staat vanwege het stadion is €23.000.000 (23 miljoen euro) plus nog wat achterstallige rente.
Jens/Wesley letten jullie op! !
Niet wat op een stuk papier staat is je salaris, maar wat daadwerkelijk op je rekening is gestort!
![]() |
Dinsdag 5 juli 2011 om 15:08 uur |
rien1
Vroeger is dood, en komt nooit meer terug. Heden zijn wij groter dan Utrecht en menig ander eredivisie club. We hebben heel goed ingekocht, misschien wel een beter elftal als vorig jaar. Plek 4 moet de doelstelling zijn want je bent zeker niet beter als de top 3, maar wel gelijkwaardig of zelfs beter als de normale plek 4-8 clubs
Juist! Vroeger is dood, en komt nooit meer terug. We zijn de goede richting allang ingeslagen met dat nieuwe stadion. Het stadion dat yesyes een tijdje geleden nog zo graag wilde ophijsen en weer in het Zuiderpark neer wilde laten ploffen. Na de terugkeer in de eredivisie gaat het steeds beter. Er zit nu een goed bestuur incl Kallen. Als je ziet wat de eredivisieclubs (Utrecht bv) behoudens de top 3,4 kwijtraakt aan hun betere spelers en vooral wat ze ervoor terug krijgen, dan staan wij er echt heel goed op. Voorlopig is er nog niemand weg, en als Verhoek al dan niet gaat, loopt hij niet zoals Elia of Castelen voor een appel en een ei de deur uit maar komt er 5 miljoen binnen. En die sponsors dat komt ook echt wel dik in orde.
![]() |
Zondag 3 juli 2011 om 21:23 uur |
Haegsche Nees
Waar ligt het Grote Geld ? NEE, niet hier ...
Het echt Grote Geld ligt bij de Europese topclubs.
Dus DAAR moet je als speler zien te komen.
En dat doe je bv. door jezelf in de EtaLage te zetten.
De spelers hebben voor zichzelf een unieke kans gecreeërd.
Zich nu in de kijker te gaan spelen met ons zeer goede team.
En dan ga je in één keer echt goed weg Europa in.
Biedt jezelf (en je collega's) deze grote kans.
En ga dus nu niet weg naar Utrecht of Vitesse.
Dat kan altijd nog wel een keer als dat echt je droom is
Maar dan mis je deze zeer grote en eenmalige kans zeker.
Dus speel met ADO de pannen van het dak in de EL dit jaar.
En verhuis dan naar een echt mooie club in het buitenland.
Want wij willen natuurlijk geen ex-ADO toppers
tegen ons in de Nederlandse competitie hebben.
![]() |
Zondag 3 juli 2011 om 08:36 uur |
rien1
Jij denkt als Verhoek en Derijck en eventueel Toornstra weggaan dat Lex zonder v/d Brom er maar 1 seconde over denkt om te blijven .Nogmaals de grote leegloop is begonnen !!!!!
Verhoek speelt nou al zo'n 83 jaar voor ADO, en nu eindelijk heeft ie eindelijk een mooi seizoen achter de rug.
Overigens had Verhoek ook een behoorlijk aantal wedstrijden waar het (weer eens) voor geen meter liep.
Maar het ging nu beter omdat we (vooral) een superspits in huis hadden. Die 82 jaren daarvoor schoot meneer Verhoek zowat elke bal het stadion uit.
Meneer speelt een aantal leuke wedstrijden, denkt dat heel de wereld op hem wacht, denkt dat ie de boel naar zijn hand kan zetten, en gaat als klap op de vuurpeil lopen ouwehoeren om zijn (nog 2 jaar durende) contract open te breken.
Als bv Villa komt met die 5 GBP gewoon strik erom en wegwezen. En met de snelheid van het licht aub.
We hebben toch prachtige opvolgers klaarstaan? Maar daar schijnt bitter weinig vertrouwen in te zijn. Hocher, Vogel en Chadli en die Slowaak lijken mij regelrechte versterkingen!
Waar ik het wel mee eens ben is die 5 of 6 ton (die extra ton krijgt ADO als Vitesse niet degradeert, geloof ik) daarmee het salaris van Derijck opschroeven.
Komt echt wel goed dit seizoen! Geen paniek.
![]() |
Donderdag 30 juni 2011 om 13:01 uur |
Bert
Bert, veel te naief gedacht. Kan jij maandag op de training met een blij gezicht klappen voor Brom ? Kom op zeg.
Het zint me trouwens helemaal niet dat die Brom ook precies van de hoed en de rand weet wat betreft bestaande contracten. Als er een speler naar Vitesse wordt gehaald, is het echt oorlog. Ik sluit niks meer uit met die knakenpooier daar in Arnhem.
Die Jordania zit nu in Marbella, omdat zijn verblijdsvergunning is verlopen in Nederland, en dat moet daar in Arnhem een club leiden, dat is toch niet te filmen ? Ongelooflijk dat de KNVB dit soort mallotige investeerders toe staat.
Weet je wat het verschil is met vroeger en dan heb ik het niet over de tijd dat Mijnheer Stoop onze club leidde dat was ook een geweldige vent!
Maar over daarvoor en daarna. Bv Elia die voor een paar ton kon vertrekken. Maar met VD Kallen aan het roer is die tijd geweest.
Er wordt een goed beleid gevoerd binnen Ado als Vitesse spelers wil prima, maar ze mogen wel de knip trekken zodat wij vervangers kunnen halen.
Wie zou jij graag zien als nieuwe trainer? En hebben we geen TD nodig?
![]() |
Zaterdag 25 juni 2011 om 11:56 uur |
Advertentie
Leidschenveen
Ik denk dat vd Brom alleen maar aangetrokken is door Vitesse om de supporters een beetje te vriend te houden. Er is natuurlijk afgelopen seizoen al heel veel gemor geweest daar. De grote trainer die men daar eigenlijk wil is nog even niet beschikbaar (van Gaal bv) en men stelt vd Brom, die natuurlijk goed ligt bij de supporters, tijdelijk aan als tussenpaus. Daarom komen ze nu ook met een laag bod. Het mag eigenlijk niet teveel kosten allemaal. Als ze in vd Brom echt hun droomkandidaat zouden zien hadden ze meteen een fors bedrag op tafel gelegd.
Ik dacht echt dat vd Brom een slimme man was, maar hij blijkt toch niet zo snugger. Anders trap je hier niet in. Een paar jaar bij A*#x werken doet niet aleen iets met je mentaliteit maar tast blijkbaar ook je hersenen aan.
![]() |
Zaterdag 25 juni 2011 om 10:53 uur |
Vincent
Kun je als je geen "Tweetapparaat" hebt zoiets ook volgen en hoe eventueel?
ja op je computer kees.
bv naar manders: http://twitter.com/#!/mpbmanders
ff aanmelden op twitter en daarna zoeken op mensen die je evt wilt volgen
ado-vincent bijvoorbeeld..
ik tweet bijna nooit dus dat is lekker rustig.
ook handig; http://twitter.com/#!/voetballive
succes ouwe:_))
![]() |
Zaterdag 25 juni 2011 om 01:00 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |