Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hagenezen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 112
Volgende pagina

<FCDH>

Drama schreef:

Terug bij af 

geen geld geen kwaliteit op het veld
anti supporters beleid
 
we hadden lekker in het zuiderpark moeten blijven minder kosten betere sfeer meer supporters dan nu straks gaan we gvd faiilliet? door dat tering bestuur met hun mooie verhalen van alles gaat beter worden

zat net nog oude filmpjes te kijken van het zuiderpark wat een sfeer en wat een beleving kreeg gewoon weer kippevel ook die halve finale uit in de beker tegen psv uit zat het hele vak achter de goal vol met hagenezen met een goed elftal wat we toen hadden vechten voor elke bal dat waren nog eens tijden
0
Dinsdag 20 november 2007 om 15:01 uur

haagse tweeling

Aad schreef:

Eindelijk iemand die het begrijpt.

Zonder de onbezonnen acties van de supporters in de afgelopen 25 jaar (en dus niet alleen de recente jaren) hadden we een goede naam gehad, waren er meer en beter betalende sponsors geweest, had het stadion een merknaam gehad, hadden er betere spelers en trainers rondgelopen, hadden we minimaal met oa Heerenveen geknokt om europees voetbal en ons nu geen zorgen hoeven maken om onze club.
ik weet niet waar jij over praat mooie pino. maar waarom kan het bij ajakkus of feyenoord wel dan. al die acties waren wel nodig. want wij zijn geen joden maar hagenezen. en aad kan jij niet beter naar een andere club opzoek gaan. f.c.denhaag r.i.p.
0
Maandag 19 november 2007 om 18:41 uur

D.

De veldlopers zijn trouwens helden! Zonder hun hadden we een vak voor in elkaar geschopte Hagenezen gehad. Zonder hun had Den Bosch zijn slag kunnen slaan.
0
Vrijdag 16 november 2007 om 15:58 uur

KKH - kalekophagenees

Ongelovelijk die Kesler, volgens mij moet je maar eens naar de organisatie kijken van beide clubs!

Hoe kan er vuurwerk in het uitvak komen, hoe kan die staaldraad beschadigd zijn. teven wat een hek zeg kippegaas met steiger pijpen en een staaldraad zo dun als wat. Hoe kan het dat het uitvak vlak naast het vak van de M-side zitten? Hoe kunnen honderden FCDB supporters 10 min voor het einde proberen toegang te verschaffen tot ons uitvak maar stranden op de ME. Hoe kunnen een kleine 40 FCDB supporters zo makkelijk op het veld komen, dit werd gezien en de 10 man die de spelers feliciteerden kregen steun van 50 hagenezen.

Hoe kunnen er naast het goal bij de eretribune buizen en reclameborden op het veld aanwezig zijn?

Nee allebei de veiligheids teams hebben gefaald dus opkankuren met Ben Jan bij FCDH, ook de KNjB Wist dat deze wedstrijd een enorm risico met zich mee droeg maar vond extra maatregelen niet nodig. we konden bij FCDB zo naar binnen lopen zonder nagekeken te hoeven worden.

Jammer dat er alleen naar ons wordt gewezen ook FCDB treft blaam....
0
Vrijdag 16 november 2007 om 01:52 uur

Richard

Aad schreef:

Ik ben zo oud dat ik je kan vertellen dat ook Mansveld begon met zulke klotenwedstrijden dat ik (wij waren nog niet aan het grove schelden toe) hem een spoedige terugkeer naar het amateurvoetbal toewenste. Had hij dat gedaan dan hadden we een geweldige voetballer gemist.
Geef de jonkies de tijd maar wanneer je de ouderen bekritiseert mag je van mij uitgebreid je gang gaan.
Het is gewoon te erg voor woorden dat men praat over jeugd wat doorstroomt, hoe kan je nou jeugd laten doorstromen als de ouderen een verkeerd voorbeeld geven. Als er gesproken word over jeugd dan heb ik het over een Janmaat en Blonk. Met een sterke ploeg eromheen komen die jongens misschien ergens, maar op deze wijze niet. Verder laten we eerlijk wezen loopt er niet veel soeps in ons elftal om titelkandidaat te zijn, we mogen blij zijn om bij de bovenste in het 2e rijtje te eindigen. Schande voor de club met het hoogste budget. Stoffels, Schwiebbe, El Moussa, Cornelisse etc hebben het niveau van een 2e klasser en ik snap al helemaal niet dat dit Den Haag waardige spelers zijn volgens het bestuur en Vloet. Ook wil ik even kwijt dat er veel schreeuwlelijken zijn hier, ze reageren wel als een zwaar kut word gespeeld, maar bij een redelijke serie is men stil op de box. Ik zelf vind als je van je club houd dat je gewoon gaat in goede en slechte tijden. Toeschouwers bepalen de club, een snoepwinkel waar geen snoep word verkocht loopt ook niet. Over Aad mansveld gesproken. Ik heb de eer gehad om de goede man via zijn zoon te kunnen leren kennen, wekelijks bezocht Aad de wedstrijden van zoon Ruud bij ADS. Mede door Aad heb ik de eer mogen hebben om bij FC te kunnen spelen. Die tijd had je echte jeugd, hagenezen in een jeugdelftal van je favoriete club, tegen clubs als 020 je zelf de lopen en strijden om voor je club het maximale te behalen. Die instelling is er al jaren niet meer helaas maar toch blijf ik wel gaan. Supporters zijn ook niet meer wat het waren, de naam Den haag word vergeleken met clubs als Fortuna qua supporters, is het niet eens tijd om dat te doen keren? DEN HAAG IS DEN HAAG NIET MEER.. ZOWEL SPORTIEF ALS MAATSCHAPPELIJK.


Maar toch blijft het MIJN CLUB
0
Zondag 4 november 2007 om 12:54 uur

Advertentie

Rico

Supporter schreef:

Vind je het gek dat het stadion leeg is?


Hagenaar discrimineert allochtonen nog flink
DEN HAAG - Ruim een kwart van de Hagenaars zegt wel eens te worden uitgescholden of gediscrimineerd om afkomst, religie en gedrag.
Autochtone Hagenaars zijn aanzienlijk minder positief gestemd over de multiculturele samenleving dan Hagenaars van buitenlandse afkomst.

Dat blijkt uit de Stadsenquête 2007, waarvan de uitkomsten gisteren openbaar zijn gemaakt. De enquête is een representatief onderzoek onder vijfduizend Hagenaars dat de gemeente jaarlijks via internet en telefoon uitvoert.

Het college van b en w neemt de uitkomsten over discriminatie en ander ongepast gedrag zeer serieus. Met het Bureau Discriminatiezaken wordt overlegd hoe hier wat aan veranderd kan worden. Uit het onderzoek blijkt dus dat vele migranten de Haags samenleving wel zien zitten. Minder vertrouwen is er in de Nederlandse arbeidsmarkt. Tweederde van alle ondervraagden - autochtoon én allochtoon - denkt dat Hagenaars van Nederlandse afkomst meer kans maken op een carrière dan andere Hagenaars.

Een andere uitkomst van de enquête is dat de Hagenaars zich prettiger voelen in hun stad dan in de afgelopen jaren. De mensen zijn positiever over hun leefomgeving. Het cijfer voor het veiligheidsgevoel in de stad is gestegen van 6,2 naar 6,4 en in de eigen wijk van 6,9 naar 7,3. De gemeente doet in de ogen van 60 procent van de Hagenaars voldoende om de veiligheid te verbeteren.
Er word gesproken over hagenezen, allochtonen zijn van oorsprong geen hagenezen. Ik sluit me geheel bij jajoh aan... Kijk is om je heen, het zijn idd de marrocies die het beeld van Den Haag ( en elders ) bepalen. Elke wijk heeft zijn hangplekken, zelfs de oudere echte hagenezen durven er niet langs te lopen. Waardeloos tekst plaats je. Haal die emmer is van je kop af
0
Zondag 28 oktober 2007 om 11:23 uur

Pietje

De teloorgang van de volkssport: Fc Den haag - Fortuna Sittard

--------------------------------------------------------------------------------

De teloorgang van de volkssport: Fc Den haag - Fortuna Sittard (3-0)

" Ik zou best nog een keertje in Moerwijk willen wonen" . De opening van een van Nederlands beste (semivoetbal) songs. Een klassieker. Dat is het liedje van FC Den Haag. Het schitterende geel-groen, de bekende voetballers en de fatalistische sfeer om een club die speelt in Nederlands derde grootste stad. Daar waar de stad achter de duinen vol expat`s, internationale overheden en hoofdkantoren bijna verzuipt in High cultuur is daar altijd de tegenhanger: Fc Den haag of ook al wel simpel weg Ado genoemd. Deze low-culture, onder voetbalpubliek liever volkscultuur genoemd, komt het beste tot zijn recht op de " Midden-Noord tribune", het Sodom en Gemorra deel van het stadion van FC Den haag. De rellen tegen Ajax, de vuurwerkbommen, de schitterende graffiti`s enz. Fc Den haag is een fenomeen en daarom besloot uw webmaster samen met nog zo`n 25 andere "low culture genieters" naar Den Haag af te reizen. We wilden dit in het echt zien!!!

De dag begon dan ook prima. In café de Gats werd de "Octoberfeste" opgebouwd en beiden webmasters dronken zich gepast een paar glaasjes in. Het gevoel voor vandaag? Licht positief. De prestatie tegen Haarlem gaf moed en blijkbaar vonden een 100 tal andere supporters dat ook. Want dat was het aantal dat een uurtje later bij het stadion van Fortuna Sittard op de bussen stond te wachten. Keurig op tijd verlieten we Sittard. Op weg naar Fc Den haag!

In de bus was het al snel gezellig. De 6 treetjes bier bleken akelig snel op te gaan, maar gelukkig bleken er ook geheime voorraden te bestaan zodat eenieder in de bus wel doorhad " dat we Den haag wel zouden halen" . Met webbie MD maakten we de eerste foto in de Nederlandse voetbalwebsite historie die vervolgens enige seconden later op Fortunahome.com stond. Toch weer een mijlpaaltje gezet. Manmoedig werd begonnen aan het opdrinken van het beschikbare bier van de SV (het eigen bier natuurlijk als back-up achter de hand houden..). Dit leidde ertoe dat we eenmaal in Rotterdam aangekomen, we besloten hadden ons aan te passen aan de westerse mentaliteit en klederdracht. De laatste twintig kilometer werd dan gemaskerd afgelegd. Den Haag zou niet zomaar een busje Limburgse boeren gaan ontmoeten :.

Dan de laatste meters en in de verte doemde de glorie op. Het stadion van FC Den Haag. De roemruchte tempel van het genot en verderf. De laatste tempel waar de supporters nog baas zijn van een club. Reikhalzend keek ik ernaar uit. Wat plichtplegingen aan de poort en onze maskers moesten af. Wat jammer…. Dan het moment. Het betreden van het stadion. De eerste gedachte gaat uit naar " beton" . Wel mooi wit geverfd beton. Enfin. Doorlopen denk ik. Naar het hart van dit stadion. Als een van de eerste loop ik het stadion binnen. Een rilling trekt door me heen. Verbaasd ben ik. Ik zie een prachtig gebouw, maar het heeft werkelijk helemaal niks met FC Den Haag te maken. Althans niet het FC Den Haag dat ik ken. Een standaard 21e eeuw stadion, leuk rond gebouwd, maar akelig efficiënt, geen sfeer, veel plastic, veel beton en…geen publiek. "Zo moeten de uitsupporters zich voelen als ze naar Sittard komen" , realiseer ik me. Teleurgesteld verken ik de kooi waarin we terecht zijn gekomen. En dikke plastic wand en een visnet tot aan het dak. Naast ons een kindervakje met beschaafde kinderen (vermoedelijk van de expat`s) en rechts van ons een vakje met wat student-achtige types. Prima hoor, maar dit heeft wederom niks te maken met het FC Den Haag te maken dat ik ken.

Gelukkig zet het vakje van Fortuna Sittard een aantal liederen in zodat we de kunstmatige boxenmuziek van de leiding van Den Haag niet hoeven te horen. Waarom draaien ze de enige echte Haagse song niet? Waarom neemt men niet de randstad houding aan? En waarom in hemelsnaam zou Vloet denken dat we onder de indruk zouden zijn van dit stadion? Mijn god, het stadion van MVV is twintig keer mooier en belangrijker nog, aanzienlijk sfeervoller!!

Daar ik moet terugrijden heb ik besloten niet langer meer te drinken. De alcohol trekt zich terug uit mijn lichaam en met de alcohol verdwijnen ook de laatste restjes sentiment. De hersenen nemen het vanaf nu over en de lijdensweg begint. De spelers komen het veld op. Ik spring op en juich de geel-groene toe. Een verkeerde keuze want de onze spelen in witte shirts. Euhm. Wit? Ik zal wel wat gemist hebben. Na ja, maagdelijk wit begint de zeer vervelende wedstrijd. FC Den Haag begint voorzichtig maar zet wel degelijk druk via de flanken. Met name Geenen wordt voorbij gelopen alsof die er niet stond. Drie a vier keer volgt er een scherpe voorzet in de " 5-meter box" van Christianen. Deze besluit keer op keer niet uit te lopen en te gokken op de lijnreflex. Een zeer linke strategie die na 30 minuten dan ook terecht wordt afgestraft. Wederom een klassieke aanval (die hadden we al drie keer eerder gezien) en nu kopt een geel-groene hagenees hem wel in. 1-0.

Aan de overzijde zie ik warempel iets bewegen. Het blijken vlaggen te zijn. De support van de nieuwe lichting FC Den Haag supporters blijkt te bestaan uit het zwaaien met vlaggen. Mijn god. Wat is men hier hard achteruit gegaan. Nu ik toch aan het kijken ben, verrek daar op links. Zou dat nu de beruchte "midden-Noord" tribune zijn? Het zou kunnen. Het zit lekker vol en het straalt iets uit van de Den Bosch Harde kern vak. Maar waarom zingen ze niet? Dit is het uitvak van Fortuna ook opgevallen en de spotliederen zijn buitengewoon hard. "Midden Noord, nog nooit gehoord" , " Ajax publiek" en natuurlijk een klassieker over een Haagse keeper met een dildo. Het doet de Hagenezen niks. Ze gaan weer keurig op de plastic stoeltjes zitten en wachten af. Dat laatste doe ik ook en al wachtend wordt het 2-0. Geheel terecht overigens. Dj Derksen en Flo krijgen geen enkele diepe bal, noch krijgen ze een bal waar ze een kaats met Heinrichs kunnen opzetten. Deze driehoek wordt geheel weggespeeld en daarmee werd Fortuna gedegradeerd tot opvulling van een saaie vervelende FC Den Haag show. Misschien dat een Amerikaanse expat het nog leuk zou kunnen vinden. Ik niet. Inmiddels is de stand 3-0 en heeft Fortuna nog geen kans gehad. Geen schot op goal, geen corner, geen bal in de 16-tien. Brrr. De rilling komt weer over me heen en weer is het teleurstelling. Wat is dit team toch bij vlagen heel erg zwak. Gelukkig fluit de scheids, die licht in het voordeel van de thuisclub floot, deze nepwedstrijd af. Met een fikse nederlaag worden de witte maagden naar Limburg teruggestuurd.

Eenmaal buiten blijken er godzijdank nog wel enige wel Haagse schoffies te bestaan. Iemand in de bus roept wat ik denk " doe alsjeblieft wat!" Gooi een ruit in, steek een band met een kersboom in de fik, maar doe iets. Laat ons niet met deze desillusie naar huis gaan!!! Maar ook de paar kortharige schoffies, (waar is die goudeerlijke Haagse mat gebleven?" ) beperken zich tot een veilig vingergebaar. Fc Den Haag is niet meer! De low-culture lijkt wel verjaagd naar de buitenwijken en de zoontjes van de directeuren lijken FC Den haag te hebben overgenomen. Ik sluit de ogen. Deze constatering dat een voetbalbal bolwerk is verslagen doet meer pijn dan de totaal kansloze nederlaag van 3-0. En ja, zelfs meer pijn dan de constatering dat Fortuna Sittard wederom in de onderste regionen staat en laatste in de 3e periodetitel...….
0
Zondag 21 oktober 2007 om 09:04 uur

Sparta forever

Hey hagenezen net op de training gehoord.
Sjaak Polak keert in de winterstop terug bij jullie hij wordt tot het eind van het seizoen gehuurd, daarna neemt ado hem mogelijk over.

jammer ik vond het wel een goede speler voor mijn cluppie.
0
Dinsdag 16 oktober 2007 om 13:30 uur

northy

Leidschenveen schreef:

Gaan wij er nog plezier aan beleven aan die weddenschappen van jou of zuip je alles alleen op?

Ik heb ook dorst,en volgens robbie riskant zijn hagenezen erg goklustig,dus maken wij hier een poultje niet over het feit óf er gegokt is door onze jongens maar wié het geweest is.
0
Vrijdag 28 september 2007 om 21:26 uur

Frans

Staedion Stadion.... zomaar een gedachte hoor !!

Klinkt mijn inziens best tof bij de Hagenezen, ligt
best lekker in de mond als je het een paar keer
uitspreekt.

alleen de afkorting S.S. ligt iets gevoeliger...!!
0
Vrijdag 28 september 2007 om 15:35 uur

Nu online

ADOZoetermeer, lulijzer, fcdh-middennoord, Alle ballen op Jort, Marcie, SSimons, Twa, James, Jacco, ADO079 en 181 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 112
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1