Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gelijk

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Jij wordt steeds optimistischer. Mag ik wel.
Ook Danny Hoesen is vanaf begin volgende week weer in Nederland. Dan kunnen ze die ook gelijk keuren. Ik zie het al voor me, een wachtkamertje Poepon, Holla, Jansen en Hoesen in het sportmedisch centrum!
0
Vrijdag 15 juni 2012 om 12:59 uur

Zuiderparker

dirk schreef:

Beste Kees en Zuiderparker,
Ook ik heb als betrekkelijke ouwe l.l. me suf zitten prakkizeren over de speler die ooit naar Kortrijk is vertrokken. De door Zuiderparker aangegeven Wim Reijers is evenwel nooit bij ADO of FC Den Haag geweest. Die kwam van DHC en is na zijn tijd bij Holland Sport naar België vertrokken.
Ouwe (....) Dirk -en Kees-,

Dirk, je hebt helemaal gelijk. Maar omdat Kees maar zo bleef aandringen - kwam ik op Wim Reijers, vooral omdat ik me toendertijd heb bescheurd als hij bij het Belgische StudioSport verscheen. Hij sprak met een mengeling van Plat Haags en Belgisch!!
0
Vrijdag 15 juni 2012 om 10:04 uur

Ron001

Bert schreef:

Geweldig die Ieren dat is achter je land staan.

Ze zingen en zuipen tot ze er bij neer vallen. Echte voetbalsupporters.
VD Gijp begrijpt er niks van en maakte dat nog belachelijk ook. Maar die kijkt alleen naar het voetbal en blijft maar geilen op Spanje.

Zouden de Oranje supporters wat van kunnen leren. Ik erger mij wel aan die (commerciële) gekte die altijd om Oranje hangt.

Nu Nederland is uitgeschakeld ben ik voor Rusland met Haagse Dickie aan het roer. Hopelijk geven ze die spanjolen een trap onder hun kont als ze daar tegen moeten spelen.

Je mag inderdaad wel een feestje maken van die ek, maar bij ons zijn de verwachtingen hoger. Ja gijp laat zijn voorkeuren een beetje op hol slaan, net als die mislukte braziliaan , die ook maar gelijk in het Ned..elftal moet!!!!! Ik vind die jongen maar een hersenloze voetballer !!! Er lopen in ons land echt wel betere!!! Maar ja we zitten nu opgescheept met een ongeleid project!!!!
0
Vrijdag 15 juni 2012 om 09:57 uur

Bert

janjazz37 schreef:

Zoals Rien al aangeeft.
Waarom zo`n risico lopen voor een waarschijnlijk niet al te hoog
bedrag?
Spreekwoord zegt "onderste uit de kan, en het lid op de neus"
Wie het onderste uit de kan wil krijgt toch de deksel op zijn neus.

Maar je hebt helemaal gelijk. Beknibbelen op zo`n transfer lijkt mij niet logisch. Als het afketst ben je mooi weer terug bij af. Verkeerde zuinigheid noemen ze dat.
0
Donderdag 14 juni 2012 om 23:38 uur

Zuiderparker

Kees schreef:

je vergist je. 100 % zeker. Blije was met die iets minder fraaie neus. Voetbalde ook bij RVC naar ik meen.

Zelf weet ik de naam ook niet meer. En PMC laat me ook in de steek.
NOG MAAR EEN KEER DAN;

Heb na jouw beriChtje ook nog ff gegoogled- bb, kortrijk- en ja hoor....
Zelfs een intervieuw met zijn trainer, Houwaart; " Heb BB gehaald van DH, werd topscorer met 16 doelpunten dat seizoen``
Wist gewoon dat ik gelijk had KOEKOEK
0
Donderdag 14 juni 2012 om 15:13 uur

marcellino

Jacco schreef:

Wat zit jij nou popie Jopie te doen?

Neefje van vd Bergh die weet wat de spelers in het weekend doen! Vanaf dat moment heb je bij mij af gedaan!

Ook qua spel en taalfouten irriteer ik me mateloos aan jou (maar dat is persoonlijk)!

Ik heb ook informatie van dicht bij (rvc lid) maar als jij denkt het beter te weten, prima dan heb jij gewonnen!

Zoals ik al eerder heb geshout, ik ben positief en zal me door jullie niet minder positief uitlaten over Den Haag, ik heb wel mindere tijden meegemaakt namelijk ( jij ook denk ik) maar nu gaat de discussie over 2 ton tekort of een speler als poepon, toen over miljoenen en spelers als tammer!

Op naar een mooi seizoen!
krijgen we dat weer taal fouten begrijp je me niet.
of ben je zo een jan lul die daar niet door heen kijkt.

ik zal voortan op mijn schrijven letten ben jij ook blij.
gelukkig ben je daar wel goed in want verstand van voetbal is niet aan jou besteed net zo als die zogenaamde lid van de rvc,ik weet niet wat hij jou verteld maar niet de waarheid.

en neefje van v/d bergh ja ik had het kunnen weten als je een niveau hebt van lik mijn reet blijf je daar maar op terug komen ,bestrijd me nu eens met feiten en niet met dingen die er totaal niet belangrijk zijn.

gewonnen daar denk ik helemaal niet aan ,feiten en feitelijk heb je totaal geen gelijk gehad zo zijn de feiten
0
Donderdag 14 juni 2012 om 00:06 uur

Advertentie

Haagse Kelt

Ooievaar schreef:

Die pers Kees die zien hun winst verdampen omdat niemand die krantjes koopt bij een nederlaag. Dat zijn valse sentimenten. Net zoals dat hele commerciële gedoe er omheen.

Overigens kom je hier geen landen tegen als Japan of Uruguay. EK is natuurlijk altijd veel zwaarder.

Voor de echte fans - althans diegenen die het gehele jaar door geïnteresseerd zijn- vind ik het sneu.

Maar het was gewoon een totaal kansloze missie. De absolute wil ontbreekt gewoon, afgezien dat de coach tactisch gewoon heeft gefaald. Te defensief met De Jong en Van Bommel, zo geef je keer op keer het middenveld weg.

Overigens valt het z`on beetje elke keer als we een goed toernooi hebben gedraaid tegen. Wellicht de druk, of het niet goed kunnen inschatten van het eigen kunnen.

Maar dit is elftal, het is een verzameling losse elementen. Totaal geen lijk te ontdekken in het veld.
Helemaal met je eens. Het ergste is dat ik steeds banger wordt dat je mbt ADO ook helemaal gelijk hebt....
Maar toch als Holla komt vind ik niet dat we er slecht opstaan qua team. Het grappige was dat ik vanmiddag nog dacht dat als ik moest kiezen ik liever Holla naar ADO zie komen dan het NL XI tal naar de volgende ronde...
0
Woensdag 13 juni 2012 om 22:58 uur

langepino

Kees schreef:

Zullen we hier op de box afspreken dat we Steijn een nieuwe kans geven met een selectie die hij nu zelf grotendeels heeft samengesteld.

Iedereen, nou ja bijna iedereen, verdient een tweede kans en zeker Maurice. Is een jongen van de stad, beginnend trainer, opgezadeld met een erfenis van Van der Brom en had vorig seizoen ook nog eens de pech dat de start heel onrustig was en twee bepalende spelers a la Derijck en Bulykin niet meer aanwezig waren.

Het zou de echte supporters sieren om nu achter Steijn en de ploeg te gaan staan. Seizoen 2010-2011 is nu echt voorbij.
je hebt helemaal gelijk!
0
Woensdag 13 juni 2012 om 22:22 uur

marcellino

Jacco schreef:

2 dingen Ooievaar:

1. typisch dat je geen antwoord geeft op mijn vorige reactie op een eerdere shout van jou!
2. Klagen dat de selectie kwalitatief niet op orde is, maar laten de betere spelers (vb Bulykin) nou vrij duur te zijn! En gelijk ook klagen dat er een tekort in de begroting is! Hoe had dat tekort er uit gezien met die duurdere spelers en duurdere contracten?

Ben benieuwd of je nu wel antwoord
prachtig,prachtig!!!!!!

we worden om ons oren geslagen hoe goed het wel niet gaat met ado,dat ze goed naar de financieen kijken.
en dat het goed is na een top jaar om de inkomsten van de verkoop van spelers het verlies te dekken.
iedereen op enkele na wisten te melden dat ado zwarte cijfers zou schrijven met een uitgebreide analyse waarom dat zo was.

echter hebben heel veel shouters hier niet door dat je oude shouts terug kan halen.
hebben jullie nou echt zo een grote bord voor je kop om nu nog het lef te hebben om je gelijk te halen.

ongelooflijk een top jaar spelers verkocht,meer sponsors als we ado mogen geloven maar toch rode cijfers.
nee i.p.v je rust te bewaren als shouter en je ongelijk te bevestigen proberen jullie nog steeds je gelijk te halen.

volgend jaar als ik jullie dus mag geloven schrijven we wel zwarte cijfers
waar basseer je dat op want het is nu al zeker dat we juist verder de rode cijfers in gaan .
en als je een beetje je verdiept in ado weet je ook waarom
voor de mensen die ook daar een uitleg over willen hebben doe ik het graag.

nee misschien gewoon meer luisteren naar mensen die dicht bij ado betrokken zijn en niet je gek laten maken door mensen die een mooi verkoop plaatje verschotelen en daar nog niets van kan waar maken.
op mijn werk hebben ze daar een mooi wordt voor people managmet.
(iemand een veer in ze reet stekken die daar eigenlijk niet hoort)
0
Woensdag 13 juni 2012 om 20:21 uur

Jacco

Ooievaar schreef:

Ik heb het niet over plek 10 waar je overigens ook weinig mee opschiet, maar over wegblijven van de onderste plaatsen.

Het elftal wordt steeds meer uitgekleed. Bulykin, Kubik, Verhoek, Derijck, Immers, Buys, Piqué en een hele goede trainer. Allemaal verdwenen. En dan toch nog rode cijfers, hoe moet dat dan wel niet komend seizoen?

Als je dat afzet tegen wat er nu rondloopt, of eventueel komt dan is plek 10 echt te hoog gegrepen.

Van verdedigende middenvelder Holla verwacht ik echt geen wonderen. Het is een harde werker die niet goed genoeg was voor F C Groningen, dus niet doen of er een Cor Lems is binnengehaald.

Als die al komt hè? Het is tekenend dat die kruideniers net zo lang blijven klootzakken totdat hij naar dorpsclub VVV gaat, dan heb je helemaal niets. Denk dat men eerst probeert om Toornstra te slijten.

Maar ja, als je de scouting vanaf een dvd doet, dan moet je ook niet te veel verwachtingen hebben natuurlijk.
2 dingen Ooievaar:

1. typisch dat je geen antwoord geeft op mijn vorige reactie op een eerdere shout van jou!
2. Klagen dat de selectie kwalitatief niet op orde is, maar laten de betere spelers (vb Bulykin) nou vrij duur te zijn! En gelijk ook klagen dat er een tekort in de begroting is! Hoe had dat tekort er uit gezien met die duurdere spelers en duurdere contracten?

Ben benieuwd of je nu wel antwoord
0
Woensdag 13 juni 2012 om 20:08 uur

Nu online

Brian, JB96 en 221 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1