Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: feyenoord

fc hageneez

ADO Den Haag laatste op `Fair Play lijst`




Op de deze week door de KNVB gepubliceerde `Fair Play lijst` neemt ADO Den Haag een `ongewenste` postitie in.

De Zuiderparkclub sluit in de eredivisie - in punten - de rij met Sparta, maar ook op de KNVB Fair Play lijst neemt de club momenteel de laatste plaats in. Vlak boven ADO Den Haag staat op de voorlaatste plaats Feyenoord.

Bovenaan staat deze week AZ, op de tweede plaats gevolgd door RBC Roosendaal en daarna de Graafschap.

0
Donderdag 2 november 2006 om 19:11 uur

fc hageneez

Adelaar plukt de dag bij ADO
30 oktober 2006

Hij hoorde het AZ-collega Louis van Gaal zondag zeggen na de overwinning op FC Utrecht (5-1) en dacht: `Hé, dat is mijn tekst`. Coach Frans Adelaar trok een dag eerder na de langverwachte competitiezege van zijn ploeg ADO Den Haag op Heracles Almelo (2-0), de eerste sinds 12 april, dezelfde conclusie: "Eén zwaluw maakt nog geen zomer."





Adelaar (45) kon maandag nog smakelijk lachen om het afgekloven cliché. "AZ zit natuurlijk wel in een iets andere positie dan ADO. Wij hebben lang in het verdomhoekje gezeten. Nu we eindelijk een keer hebben gewonnen, zijn we er natuurlijk nog niet bovenop. Maar het is wel het begin van een nieuwe periode voor ADO. Daarin zullen we laten zien dat we absoluut in de eredivisie thuishoren."



Adelaar is met ADO Den Haag geen onbekende in de onderste regionen van de ranglijst. De ex-prof van FC Utrecht (1977-1990) eindigde in zijn eerste twee jaren in het Zuiderpark op de veertiende en vijftiende plaats. Dit seizoen is door de Residentieclub met enig gevoel voor dramatiek omgedoopt in het Farewell Season, als voorschot op de verhuizing in 2007 naar het nieuwe stadion in het Forepark aan de rand van Den Haag. Door de povere resultaten in de eerste negen duels zagen cynici ook de dubbele betekenis in de ondertitel: vaarwel eredivisie.

Adelaar: "Onze doelstelling is en blijft: handhaven zonder nacompetitie. Dat is met deze selectie zeker haalbaar. We voetballen bij vlagen goed en creëren ook voldoende kansen. In de afronding zat het echter vaak niet mee. Ik bestrijd echter dat we scorend vermogen te kort komen. Het heeft vooral met vertrouwen te maken. Zoals collega Huub Stevens onlangs zei: sta je in de middenmoot dan vliegen de ballen er sneller in dan als je onderin hangt. Maar uiteindelijk sta je toch altijd weer op de plek waar je hoort te staan."



Adelaar beaamt volmondig dat hij niet bij een "gemakkelijke" club werkt. "Je kunt ADO vergelijken met FC Utrecht en Feyenoord. Dat zijn ook volksclubs met een fanatieke aanhang. Als de prestaties dan tegenvallen, kun je wachten op teleurgestelde reacties in welke vorm dan ook vanuit publiek en pers. Gelukkig heeft de clubleiding geleerd van het verleden. Ze hebben voortdurend rust gepredikt en vertrouwen uitgestraald naar spelers en technische staf toe. Daar ben ik hen heel dankbaar voor."

Adelaar: "Ik denk dat ik na negen competitiewedstrijden zonder zege bij veel andere eredivisieclubs was ontslagen. De clubleiding van ADO heeft echter ook ingezien dat we de ingezette lijn moeten blijven volgen. Het vertrouwen in elkaar is nooit verdwenen. Van enige onrust bij mij of in de spelersgroep is geen sprake geweest.



De eerste overwinning was niets meer of minder dan een kwestie van tijd. We hebben een zwaar programma achter de rug waarin we tegen bijvoorbeeld AZ (2-2), Ajax (0-2) en PSV (0-2) bij vlagen heel aardig hebben gevoetbald. Maar ik heb op dit moment toch liever de punten dan de complimenten."

Met de wedstrijden tegen Excelsior (thuis) en Sparta (uit) in het verschiet, liggen meer punten op ADO te wachten. Adelaar laat zich echter niet onnodig onder druk zetten. "We leven van wedstrijd naar wedstrijd in een prima sfeer. Ondanks de eerste acht nederlagen viel er doordeweeks altijd wel wat te lachen bij ADO. Zaterdag konden we ook eens na de wedstrijd gein maken. Later heb ik thuis met mijn vrouw nog een lekker wijntje soldaat gemaakt. De kop is eraf. Eindelijk."



0
Maandag 30 oktober 2006 om 16:53 uur

Midden-Oost

fc hageneez schreef:

den haag thuis tegen excelsior en sparta uit tegen hoereveen die raken dus achterop
11e speelronde:
FCDH-Excelsior 2-0
Heerenveen-Sparta 1-1
RKC-AZ 1-3
NEC-Willem II 2-1 

..... en we staan gewoon weer (op doelsaldo) boven de streep met 3 punten achterstand op Vitesse (14e) als die bij Feyenoord verliezen.

Niks onderschatten, zaterdag a.s. weer 1000% inzet een aub een volle bak. Dat Excelsior moet met schijt in de benen hier komen !!

Haagse heksenketel, Iedereen komen !!!!!!!!
0
Zondag 29 oktober 2006 om 22:03 uur

supporter

Oranje U17 nipt langs Noorwegen
Geschreven door Pieter Hanson op vrijdag, 27 oktober om 20:52

Oranje U17 heeft vanmiddag Noorwegen verslagen. De Nederlandse jeugdinternationals spelen in Estland momenteel een EK-kwalificatietoernooi.

De Noren werden met 1-0 geklopt. Het winnende doelpunt werd gemaakt door Feyenoord A1-speler Georginho Wijnaldum.

Door de zege heeft Oranje U17 nu 6 punten uit twee wedstrijden. De formatie heeft in het laatste duel tegen Kroatie aan een punt genoeg om verder te bekeren.

Opstelling Oranje U17: 1. Jeroen Zoet 2. Ridny Cairo 3. Timothy Van der Meulen 4. Patrick van Aanholt 5. Martijn Thomassen (46. Anthony Benthem) 6. Daley Blind 7. Jarchinio Antonia (53. Kevin Cameron/ADO) 8. Leroy Fer 9. Genero Zeefuik 10. Georginio Wijnaldum (73. Ben Rienstra) 11. Luciano Narsingh.
0
Vrijdag 27 oktober 2006 om 21:08 uur

hagedammetje

snik schreef:

ADO zonder Bosschaart
ADO Den Haag kan vanavond in het duel met Ajax niet beschikken over Pascal Bosschaart. De oud-Feyenoorder heeft last van een kuitblessure. De Haagse club hoopt in Amsterdam de eerste zege van het seizoen te boeken. telesport
daarin tegen heeft feyenoord zelf ook last van een kuyt-blessure

hahaha,

maar gelukkig zijn wij niet 010 en ook niet 020
0
Woensdag 25 oktober 2006 om 12:41 uur

Advertentie

supporter

Midden-Oost schreef:

I have a dream :

Ajax - ADO Den Haag 0 punten
ADO Den Haag - Heracles Almelo 3
ADO Den Haag - Excelsior 3
Sparta - ADO Den Haag 1
ADO Den Haag - Vitesse 1
FC Groningen - ADO Den Haag 0
ADO Den Haag - NEC 1
Feyenoord - ADO Den Haag 1
ADO Den Haag - Willem II 3
NAC Breda - ADO Den Haag 1
ADO Den Haag - RKC Waalwijk 3
PSV - ADO Den Haag 0 (30 dec.)

We hebben in de winterstop gewoon 19 punten, niks aan het handje.

Ajax - ADO Den Haag                    0  punt
ADO Den Haag - Heracles Almelo   3
ADO Den Haag - Excelsior              3
Sparta - ADO Den Haag                  3
ADO Den Haag - Vitesse                 1
FC Groningen - ADO Den Haag      1
ADO Den Haag - NEC                    3
Feyenoord - ADO Den Haag            0
ADO Den Haag - Willem II              3
NAC Breda - ADO Den Haag         1
ADO Den Haag - RKC Waalwijk    3
PSV - ADO Den Haag                     0 (30 dec.)
Tataal                                                21
0
Dinsdag 24 oktober 2006 om 22:36 uur

Midden-Oost

I have a dream :

Ajax - ADO Den Haag 0 punten
ADO Den Haag - Heracles Almelo 3
ADO Den Haag - Excelsior 3
Sparta - ADO Den Haag 1
ADO Den Haag - Vitesse 1
FC Groningen - ADO Den Haag 0
ADO Den Haag - NEC 1
Feyenoord - ADO Den Haag 1
ADO Den Haag - Willem II 3
NAC Breda - ADO Den Haag 1
ADO Den Haag - RKC Waalwijk 3
PSV - ADO Den Haag 0 (30 dec.)

We hebben in de winterstop gewoon 19 punten, niks aan het handje.

0
Dinsdag 24 oktober 2006 om 22:05 uur

supporter

Bosschaart: plezier terug bij ADO
Door DENNIS JANSEN

Pascal Bosschaart verruilde Feyenoord vlak voor het sluiten van de transfermarkt voor ADO Den Haag. Hoewel de...

De FC-Utrecht clan bij ADO: Bosschaart, Postma, Vreven , Mols en coach Adelaar. FOTO Robert van stuyvenberg.


...Rotterdammer ook met die club in zwaar weer zit, heeft hij geen spijt van die keuze.

DEN HAAG

Heb je het naar je zin bij ADO?

„Het gevoel was meteen al goed. En hoewel we nog altijd maar één punt hebben, lijkt het wel alsof we Champions League spelen, zo is de sfeer. Misschien een gekke vergelijking, maar de spelers gaan hier geweldig met elkaar om, zowel binnen als buiten het veld. Bij Feyenoord was het niet altijd één geheel.”



Was Feyenoord te hoog gegrepen?

„Nee, vind ik niet. Ik heb vrijwel alles gespeeld. Natuurlijk zaten daar slechte wedstrijden bij, maar ook goede. Die worden helaas vergeten. Ik móest ook niet weg bij Feyenoord. Mijn contract liep nog door, het is mijn eigen beslissing geweest om voor iets anders te kiezen.”



Is je droom om bij Feyenoord te spelen uitgelopen op een nachtmerrie? Je kreeg nogal wat over je heen.

„Ik heb heel veel kritiek gekregen, kranten, radio, televisie. Dat gaat je niet in je kouwe kleren zitten. Op zulke momenten heb je dan een schouderklop nodig. Wat is er prettiger dan een trainer die iets bemoedigends tegen je zegt? Ik miste dat vertrouwen. Gelukkig heb ik veel steun gehad aan mijn ouders, die kritisch zijn en altijd in me zijn blijven geloven. Maar natuurlijk heb ik aan mezelf getwijfeld. Huilend hing ik toen bij mijn moeder aan de lijn. Kon ik er dan helemaal niets meer van?’’



Wat was het breekpunt?

„Ajax-thuis in de play-offs. Maakte ik in het begin van de wedstrijd een fout, waardoor Ajax op 1-0 kwam en de kansen voor Feyenoord verkeken waren. In de voorbereiding op dit seizoen zei de trainer dat hij de voorkeur zou geven aan Drenthe op mijn positie. Dan weet je genoeg. Kun je beter elders elke week spelen dan bij Feyenoord op de bank zitten. Daarnaast heb ik het als heel erg vervelend ervaren dat mijn vader bij wedstrijden van Feyenoord een aantal keren is bedreigd. Het plezier verdwijnt dan.”



Voelde ADO als een verlossing?

„De mensen, de sfeer, het gevoel hier bij ADO, het deed me allemaal heel goed. Ik ben geweldig opgevangen. Dat maakte het gemakkelijker om het Feyenoord-hoofdstuk af te sluiten. Ik heb het plezier terug.”



En toen liet je in je allereerste minuut namens ADO Den Haag een balletje van je voet stuiteren en stond NAC prompt op voorsprong...

„Denk je een frisse start te maken. Dramatischer kon natuurlijk niet. Je komt nieuw binnen bij een club, wilt wat laten zien en dan zo’n fout... Gelukkig gaat het nu een stuk beter.”



Je zei bij binnenkomst dat je liever geen linksback wilde spelen. Inmiddels ben je de vaste linksback .

„Klopt, maar dat is deels noodgedwongen en de trainer wil op die positie iemand die kan opbouwen. Ik prefereer een plek op het middenveld, maar als de trainer vindt dat ik als linksback nodig ben, sta ik daar.”



Nu nog wat punten...

„Sinds PSV hebben we de opwaartse lijn te pakken. Ook tegen AZ en FC Twente hebben we laten zien goed te kunnen voetballen. Het mooie is, niemand loopt hier chagrijnig rond. Na de wedstrijd tegen PSV stapte het bestuur van ADO de kleedkamer binnen om het vertrouwen uit te spreken. In de spelers én de trainer. Die staat, geheel terecht, niet ter discussie.” 

Bron: AD
0
Dinsdag 24 oktober 2006 om 20:29 uur

Vincent

VB schreef:

FUCKING Regillio Simons bedoel je?
Denk niet dat het simons was.
23/01/2004 AZ ADO Den Haag 0-1
01/02/2004 Ajax ADO Den Haag 4-0
08/02/2004 Willem II ADO Den Haag 1-0
11/02/2004 ADO Den Haag FC Groningen 3-1 2
15/02/2004 ADO Den Haag Feyenoord 2-2
29/02/2004 FC Volendam ADO Den Haag 0-2
06/03/2004 ADO Den Haag AZ 2-3
14/03/2004 Vitesse ADO Den Haag 1-0
21/03/2004 RBC Roosendaal ADO Den Haag 0-0
26/03/2004 ADO Den Haag FC Zwolle 1-1
04/04/2004 FC Utrecht ADO Den Haag 5-3
25/04/2004 NAC Breda ADO Den Haag 1-0
01/05/2004 ADO Den Haag SC Heerenveen 1-0
09/05/2004 PSV ADO Den Haag 3-2
16/05/2004 ADO Den Haag NEC 4-1 1 
speelde niet zoveel voor ado. En in die wedstrijd tegen nac/ met vd gun en castelen in de spits/ werd hij na 42 minuten gewisseld voor hofstede


0
Dinsdag 24 oktober 2006 om 11:19 uur

Smirnoff

Midden-Oost schreef:

Mols is top, Elia en Verhoek komen tekort voor een basisplaats in de Eredivisie, middenveld zijn breiers zonder overtuiging en allemaal verdedigend ingesteld, geen verassing en geen snelheid (Tininho, Ranko, Bodde). Achterin heb je een versleten rechtsback, een Servier die eingelijk ook niet gemotiveerd is (lees ik net) en een linksback die wel naam heeft maar mentaal gebroken is. Verder een keeper die nooit meer voor ADO kan spelen en dan een afhaal-Canadees. Verder op de bank of in de lappenmand een Roiha, Rijaard, etc...

Het bestuur denkt al 3 jaar, joh dat redden we wel.... mooi niet !! Adelaar had voor het seizoen moeten opstappen als signaal naar het bestuur!

Bestuur moet er nou snel een paar miljoen inpompen anders zijn ze die ook wel kwijt aan image-schade de komende weken en een degradatie.
Wij zijn zeker niet slechter dan Feyenoord. Maar ik mis gewoon die vechtlust van vroeger. Gewoon er voor gaan,ten koste van alles. Nu of nooit, als we nog langer wachten is het seizoen voorbij en spelen we in een nieuw stadion voor duizend man tegen AGOVV of zo iets.  Betuurskoppen moeten nu rollen, anders is het te laat. Wij moeten massaal achter onze spelers staan anders wordt het niks. Den Haag heeft altijd in zware tijden overleefd door de 12e man, het publiek. Laat ze maar komen, nog 26 wedstrijden te gaan ? en dus 20 punten.  
0
Maandag 23 oktober 2006 om 15:33 uur

Nu online

grijze gek, Advocado, tjapi01, JB96, Ado Vakkie S, ruudje, Mike en 330 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1