Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jong

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 113
Volgende pagina

Madmax

FJDH schreef:

Moet dit eigenlijk betwijfelen.
In mijn beleving was het 40/60.
In mijn beleving speelde we tegen Jong Ajax, en niet tegen Jong Jong Ajax of Jong Jong Jong Ajax.
0
Zondag 28 augustus 2022 om 22:03 uur

BLEISWIJK-1

Baco070 schreef:

Grappig om te zien dat iedereen nu vind of denkt dat het lek boven is na een overwinning op een veredeld B1 elftal. We moeten vooral blij zijn dat Ajax 1 tegelijkertijd speelde en er dus een aantal zeer goede spelers er tegen ons niet bij waren. De rest wat er bij hun op het veld stond had nog niet eens de leeftijd om een Toto’tje in te mogen vullen. Er was er 1 ouder als 19 en waren het vooral 17 en 18 jarige jongetjes met het fysiek dat bij die leeftijd gebruikelijk is.

We hadden bij rust 24% balbezit. Tuurlijk weet ik dat je niet altijd veel balbezit hoeft te hebben om goed te spelen of te winnen maar 24%(!) is wel heel erg weinig. Verdedigend was het weer een aantal keer zeer matig. Verschil met de afgelopen wedstrijden is dat je ze voorin er nu wel in schiet.

Ik wil niet te negatief zijn na zo een goed resultaat maar ik denk niet dat, ondanks dat je nu natuurlijk wat meer zelfvertrouwen hebt gekweekt, we vrijdag ineens Willem 2 gaan oprollen en we weer aan de bovenste 2 plekken kunnen gaan denken.

Ik vind ons nog lang niet op het niveau van vorig seizoen en daarmee doel ik niet eens op het laatste deel van het seizoen. Ook in het begin van vorig seizoen vond ik ons beter als dat we nu zijn. Zal natuurlijk ook wel met het een en ander te maken hebben kwa druk die de ploeg is opgelegd door onze staf en de buitenwacht.

Deze overwinning is een stapje in de goede richting maar als we willen meedoen bovenin moet er echt nog heel veel gebeuren. Een ervaren centrale verdediger (beter dan het niveau Werker) zou daarbij heel veel schelen.
Dat Ajax erg jong was......klopt. Maar wat verwacht je dan vandaag? Dat we met 10-0 winnen? Een gala voorstelling neerleggen? We hadden drie keer verloren. Je kan het wat dat betreft nooit goed doen.

Geniet gewoon van de mooie goals. Volgende week kan het al weer anders zijn.

Ik kijk liever naar de positieve punten. Zo geniet ik nog van het voetbal.
0
Zondag 28 augustus 2022 om 18:03 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Verheydt scoort niet maar is wel belangrijk
Thomas Verheydt scoorde niet tegen Jong Ajax en kwam amper in het spel voor.
Lees het nieuwsbericht
0
Zondag 28 augustus 2022 om 18:02 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Severina: ik houd me niet meer in
Xander Severina, man of the match tegen Jong Ajax, is op het veld een ander dan vorig seizoen.
Lees het nieuwsbericht
0
Zondag 28 augustus 2022 om 17:58 uur

Sprinkhaan070

slash070 schreef:

Prima overwinning, hoeft niet ‘gedowned’ te worden, nergens voor nodig. Tegenstander heeft op alle fronten vele middelen meer tot hun beschikking als alle kkd clubs ooit zullen hebben. Severina prima wedstrijd. Minpuntje gemiste kans om op het laatst doelsaldo bij te spijkeren. Maar het gaat groeien als team, let maar op, bovendien is de transferwindow tot en met woensdag nog open.
Als ajax niet tegen utrecht had gespeeld vandaag dan had er een wat sterker jong ajax gestaan vandaag. Kudus, Baas en Lucca hadden er dan opzeker bij gezeten.
0
Zondag 28 augustus 2022 om 17:31 uur

Bollie74

rd.. schreef:

Je tankt in ieder geval vertrouwen. Dat scheelt. Maar er misten wel wat mannen bij Ajax, dat klopt.
Waren maar 4 anderen dan vorige week waarvan er geen 1 bij het 1e zat. Dit is een jong team zoals het tenminste hoort en hoe AZ, PSV en Utrecht al jaren hun team samenstellen.

Zwarts had gewoon die 2 ballen moeten afgeven en je doelsaldo had nog een stuk positiever uitgezien.
0
Zondag 28 augustus 2022 om 15:11 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Yes, daar zijn ze: 3 punten voor ADO
ADO Den Haag heeft tegen Jong Ajax de eerste punten van dit seizoen gepakt.
Lees het nieuwsbericht
0
Zondag 28 augustus 2022 om 14:56 uur

Advertentie

Ranthehague

Daily Shorts schreef:

Leuk hoor tegen de B1 van 020.
Volgende keer belangrijker.
Dus deze hadden we mogen verliezen van je? Vreemde opmerking van je omdat een winstpartij na 3 verliezende belangrijk is voor het vertrouwen. Ook al is dat tegen jong Ajax..
0
Zondag 28 augustus 2022 om 14:04 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Vermoedelijke opstelling ADO - Jong Ajax
Dirk Kuyt gaat tegen Jong Ajax zeer waarschijnlijk zijn opstelling op het middenveld wijzigen.
Lees het nieuwsbericht
0
Zaterdag 27 augustus 2022 om 20:04 uur

slash070

Kees schreef:

En gedeeld topscorer van de Bundesliga met vier doelpunten en een paar assists.

Heeft Petrovic toch goed gezien. Enkel die gemiste transfersom voor de club blijft jammer. Ik weet de gang van zaken indertijd niet meer.

" Petro heeft met hem gebeld. Petro heeft met hem gezeten. Petro heeft met hem gedronken. Petro heeft met hem gegeten" Aldus Petrovic over Petrovic, die Becker wilde hebben bij mooie kloep ADO.

En die trouwens ook geen kans onbenut liet om tijdens de Wang Crisis bij oefenpartners tijdens de voorbereiding om gratis spelers te bedelen, om het even wie. Gewoon tijdens de persmomenten, inclusief camera erbij. De `adviseur`, ons icoon die hem aanbevolen had, was ook snel vertrokken, `de loel`.

Vreselijke periode was dat. Maar ja, hebben we er meer van gehad.

Ps, morgen tegen Jong 020, risico wedstrijd ook nog, om zondag 12:15;uur, waarvan je ook zomaar op je klote kan krijgen. Over vreselijke periodes gesproken.

En nog een Ps, . . . 3-0


0
Zaterdag 27 augustus 2022 om 19:51 uur

Nu online

Teeg070, Ftuur, Alle ballen op Jort, Fido, Swaber, Bollie74, Bolskie, frans swa, ADOZoetermeer, sander75, Prutser 070, ADO079 en 156 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 113
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1