Welkom in de shoutbox, gast
supporter
Jong AZ - SC Genemuiden
Achilles `29 - Sparta Rotterdam
Haarlem - FC Den Bosch
FC Twente - NEC
Roda JC - ASWH
De Graafschap - FC Emmen
RBC Roosendaal - FC Eindhoven
Be Quick `28 - Willem II
RKC Waalwijk - Feyenoord
FC Utrecht - Rijnsburgse Boys
Vitesse - PSV
MVV - Stormvogels/Telstar
Ajax - ADO Den Haag
AZ - SV Meerssen
Go Ahead Eagles - Excelsior
![]() |
Vrijdag 22 september 2006 om 00:12 uur |
Ooievaar
Slcechter kan het niet. Heracles wint van Utrecht, Excelsior wint van de sigaren en die lullebek van een de Mos - onze nieuwe trainer volgend jaar - kan niet van dat kut Nak winnen, sterker nog; zie net dat hij verloren heeft.. Hoe krijgen ze het voor mekaar. En die Ringeling maar zwetsen dat Adelaar minimaal tot de kerst blijft. Of is het toch maar een rookgordijn. Want met 6 nederlagen in de pocket is het kwaad kersen eten, of niet dan?
![]() |
Zaterdag 16 september 2006 om 21:54 uur |
ran
Vanavond bleek wederom dat de trainer de ploeg gewoon niet aan het voetballen kan krijgen. Maar daar ligt ook een tactische reden aan ten grondslag.
Adelaar begion wederom met Said Bakkati en Ferrie Bodde. Twee spelers die wekelijks falen n grove en vaak kostbare fouten maken.
De logische vervanger voor de linksback positie is Pascal Bosschaart, die zichzelf op deze positie zelf in het Nederlands elftal voetbalde destijds bij FC Utrecht.
Echter Adelaar zette Bosschaart op het middenveld, een positie die hij niet aan kan en dat is ook bij Feyenoord gebleken.
Ferrie Bodde leidt veel te veel balverlies met zo`n pragmatische passes welke zelden aankomen. De simpele oplossing zoeken lijkt voor hem niet weggelegd.
Aleksandar Rankovic lijkt een logische vervanger voor Bodde. Sinds hij dit seizoen vanaf het begin van de voorbereiding op zijn `eigen` plek speelt, centraal op het middenveld, lijkt Rankovic te zijn opgeleefd en gaat hij voorop in de strijd.
Laurent Delorge, die vorig jaar nog Champions League speelde met Anderlecht zat vanavond op de bank. Kunt u het nog volgen?
ADO Den Haag stond vanaf het begin tactisch verkeerd. Verkeerde opstelling en verkeerde instelling. De ploeg van Adelaar lijkt het wel best te vinden en er schijnt totaal geen gedrevenheid of zoals vroeger Haagse trots, de over-mijn-lijk mentaliteit, meer te zijn.
De spelers willen niet meer voor Adelaar door het vuur. Dit zullen zij waarschijnlijk ontkennen maar feit blijft dat de ploeg week op week ongeinspireerd voetbalt.
Het einde van Adelaar moet nu toch echt komen. En als hij nog een klein beetje respect wil afdwingen, neemt hij zelf ontslag.
De supporters hebben het helemaal gehad met Adelaar en dat lieten zij ook vanavond weer horen: "Wij zijn klaar, met Adelaar" werd meerdere malen gescandeerd.
Hoe lang het bestuur echter Adelaar de hand boven het hoofd blijft houden is de vraag.
De Haagse bluf moet weer snel terugkeren anders krijgt ADO Den Haag het heel moeilijk om degradatie te ontlopen.
![]() |
Zaterdag 16 september 2006 om 20:57 uur |
Haagse Roel
Ook Talpa maakt zojuist bekend dat de bus
richting Den Haag opgewacht gaat worden.
Frans Adelaar zit ook in de bus en zal zo
dadelijk op een niet mis te verstane wijze
duidelijk gemaakt worden om zich niet meer
met de coaching van ADO DH bezig te houden.
EN AL HELEMAAL NIET ZO`N K*NKERHOND UIT UTRECHT
![]() |
Vrijdag 15 september 2006 om 23:58 uur |
HHMMPPFFF
Gert Kruys (Utrecht, 8 mei 1961) is een Nederlands voetbaltrainer en een voormalig professioneel voetballer.
Kruys speelde vrijwel zijn gehele carrière voor FC Utrecht. Alleen in het seizoen 1986/1987 kwam hij tijdelijk uit voor RKC. Na zijn voetbalcarrière ging aan de slag als trainer in het amateurvoetbal, eerst bij Holland en later bij AGOVV. In 1998 werd hij trainer in de Eredivisie bij Cambuur Leeuwarden. In 2002 vertrok Kruys naar FC Den Bosch, waarmee hij in 2004 kampioen van de Eerste divisie werd. Kruys werd na het kampioenschap trainer bij De Graafschap. Na degradatie en tegenvallende resultaten in het begin van het seizoen 2005/2006, nam hij daar in oktober 2005 ontslag. In het seizoen 2006/2007 werkt Kruys voor FC Dordrecht.
Gert Kruys is tevens de vader van voetballer Rick Kruys.
Alweer een Utrechter, dat kan geen toeval zijn. En t zijn nou geen prestaties om over naar huis te schrijven..
Beetje jammer....
![]() |
Woensdag 13 september 2006 om 10:27 uur |
een zorg minder
Geschreven door Matthijs van Laar op maandag, 11 september om 20:02
RKC zal het de komende weken moeten stellen zonder verdediger Vergilio Teixeria. De 33-jarige verdediger brak afgelopen zondag zijn neus in het duel met FC Utrecht (0-5).
Al na een kwartier moest Teixeira het veld verlaten nadat hij een tik tegen z’n gezicht had gekregen.
In het ziekenhuis werd geconstateerd dat hij een gebroken neus heeft opgelopen. De verdediger is naar verwachting zo’n drie weken niet inzetbaar.
![]() |
Maandag 11 september 2006 om 20:37 uur |
supporter
Geschreven door Rogier Deelstra op maandag, 11 september om 15:19
In de categorie `Waar hebben we dat eerder gehoord?` hebben supporters van RKC Waalwijk hun selectie opgesloten na de 5-0 nederlaag in en tegen Utrecht. Een actie die eerder dit seizoen al gepleegd werd door Feyenoord-supporters.
De selectie zag bij terugkomst in Waalwijk het hek gesloten. Enkele spelers slaagden er via een omweg in om bij hun auto te komen, maar zij konden niet van het terrein af. Hans van de Haar en Tim Bakens probeerden de fans om te praten, maar dit lukte niet.
Pas toen aanvoerder Patrick van Dieman een uitgebreide uitleg had gegeven over de wanprestatie tegen FC Utrecht ging het hek open en konden de spelers naar huis.
![]() |
Maandag 11 september 2006 om 15:38 uur |
Advertentie
Haagse Roel
Dromen zijn bedr.......... liever niet.
nb: Utrecht is ADO niet. Bij Utrecht zitten meer dan 20000 supporters hun eigen clupje aan te moedigen. Meer mensen ----->meer centen.------>meer kwaliteit in het elftal.
Feit is dat we van Adelaar af moeten, niemand staat boven de club dus zeker die Vogel niet.
![]() |
Maandag 11 september 2006 om 01:17 uur |
supporter
Heeft niets met verstandige supporters te maken!!!!!! Adelaar vergelijken met Booy of Jans heeft geen zin !!
Booy laat Utrecht spelen zoals het publiek dat wil, in Utrecht verschilt dat niet veel met DH. Dan kan het tegenzitten ja. Maar Utrecht gaat thuis altijd uit van eigen kracht.
Maar bij ons zit het al bijna drie jaar tegen en we zien alleen maar laf kutvoetbal zonder overleg en systeem.
Droom maar lekker verder . Mocht ( en dat hoop ik van harte !!) de lijn opwaarts worden ingezet dan is dat NIET de verdienste van Adelaar.
Dromen zijn bedr.......... liever niet.
nb: Utrecht is ADO niet. Bij Utrecht zitten meer dan 20000 supporters hun eigen clupje aan te moedigen. Meer mensen ----->meer centen.------>meer kwaliteit in het elftal.
![]() |
Maandag 11 september 2006 om 00:27 uur |
Haagse Roel
toch zijn er verstandige supporters aanwezig
Booy laat Utrecht spelen zoals het publiek dat wil, in Utrecht verschilt dat niet veel met DH. Dan kan het tegenzitten ja. Maar Utrecht gaat thuis altijd uit van eigen kracht.
Maar bij ons zit het al bijna drie jaar tegen en we zien alleen maar laf kutvoetbal zonder overleg en systeem.
Droom maar lekker verder . Mocht ( en dat hoop ik van harte !!) de lijn opwaarts worden ingezet dan is dat NIET de verdienste van Adelaar.
![]() |
Maandag 11 september 2006 om 00:09 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |