Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ooit

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 114
Volgende pagina

DHFC070

Mike schreef:

Je praat wel erg gemakkelijk over ‘marketing-mannetjes’. Tuurlijk zijn het voornamelijk ‘mannetjes’ die bij hun aanstelling vertellen dat ze voor hun baas wel even veel geld gaan verdienen. Dat is waar je ze op kunt aanvallen, hun arrogantie. Maar iedereen weet inmiddels ook dat er amper nog groeimogelijkheden zitten in de sponsor-inkomsten. Het aanbod aan sponsor- en reclame-mogelijkheden is enorm gegroeid. Ik ben al ruim 20 jaar sponsor en vindt het nog steeds leuk omdat ik me verbonden voel met de club. En inmiddels betaal ik 5x zoveel als die 20 jaar geleden. Ik zie ieder jaar sponsors vertrekken en erbij komen. Je kunt je inkomsten pas essentieel laten groeien als je een multinational als sponsor hebt. Bij ADO? Kansloos!
Goed te lezen dat je na al die jaren nog een trouwe sponsor en supporter bent. Hulde daarvoor!

Verder heeft JB natuurlijk gewoon gelijk en heeft Manders alles stelselmatig beter doen overkomen dan het was. Het is immers maar net hoe je het verpakt naar de buitenwereld. Gelukkig zijn er ook nog zat mensen die hier wel doorheen kunnen prikken.

Denk aan de grootste sponsordeal ooit. Het betreft wel een package-deal en brachten voorheen meerdere sponsoren niet een groter bedrag op voor dezelfde sponsoring? De bezettingsgraad hoofdtribune omhoog maar daarvoor wel de capaciteit met 1/3 is vervangen door een tafeltje? En zo kun je er nog velen meer verzinnen.

Mbt je regel over een multinational als sponsor ben ik het absoluut niet met je eens. Juist de sponsoren daaronder en een grote business club kunnen van goudwaarde zijn. Waarom denk je dat de sponsorinkomsten al jaren lang met tonnen tegelijk dalen? 1 blik naar de hoofdtribune en je weet het antwoord. Oke dit enkel ophangen aan Manders is niet eerlijk want heel het China verhaal heeft hier een groot aandeel in.

Manders zijn doelstelling was om binnen 3 jaar de eigen broek op te houden. Een jip en janneke evaluatie kan zijn dat hij een 20% te grote broek aan heeft. Kan me ook niet aan de indruk onttrekken dat hij daarom "weggepromoveerd" is naar de KNVB.
Opgeruimd staat netjes ben benieuwd welke passant we nu weer aan het roer krijgen die enkel oog heeft voor de korte termijn lees eigen belang, wat ik ergens ook nog wel kan begrijpen aangezien je er toch max 2 a 3 jaar zult zitten.
0
Vrijdag 2 augustus 2019 om 11:12 uur

ADODENHAAG

Jordy schreef:

Waarom niet? Ould-Chik heeft (volgens transfermarkt.nl) het laatste half jaar bij een club op het 2e turkse niveau gezeten. Daar heeft hij 1 keer op de bank gezeten en voor de rest op de tribune. Het jaar daarvoor heeft hij bij Utrecht alleen in Jong gespeeld waarbij hij in de KKD 1 goal maakte in 11 wedstrijden. Dan hebben Mokhtar en Da Cruz toch een veel betere staat van dienst. Maar goed, veel slechter dan Lorenzen kan Ould-Chik niet zijn en veel salaris zal hij ook niet krijgen dus je kan het altijd proberen. Hij is pas 22 en als hij zich gedraagt kan het nog wat worden.
Die jongen slaagt alleen nergens omdat hij zich nergens kan gedragen. Eerlijk is eerlijk, zijn voetbalkwaliteiten zijn voor ons van toegevoegde waarde, maar het wordt de moeilijkste jongen in het eerste elftal die wij ooit hebben gehad.

Enige dat voor ons spreekt is dat in het (recente) verleden, moeilijke jongens wel bij ons zijn geslaagd. Becker, Alberg, noem er nog een aantal..
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 15:02 uur

ENW02

R.E. schreef:

De interesse van Benfica voor Ebuehi heb ik eerlijk gezegd nooit begrepen. Is hij onder Fons nou echt zoveel beter geworden? Becker heeft toch alleen in zijn laatste paar maanden echt naar zijn mogelijkheden gespeeld? Van Pinas durf ik nu niet al te zeggen dat die structureel echt veel beter is geworden. En dan is er ook nog een ander probleem met Van As: Ebuehi en Becker hebben geen transfersom opgeleverd omdat Van As ze niet tijdig verkocht of niet tijdig hun contract verlengde. Laten we hopen dat dat met Pinas niet gebeurt, naar ik vrees het ergste
Weet je wat het is. Je kan het op 2 manieren bekijken.
Positief of negatief. Veel vinden alles slecht en niemand snapt er wat van. Wat verwacht je dan van een trainer bij Den Haag. Dat ze alle 11 stuk voor stuk beter worden.
Als dat zo was, zat GD niet bij ons en de spelers ook niet.
Iedereen die bij ons speelt of traint heeft een niveau wat hier bij hoort. Zo niet, dan zijn ze na een jaar weer weg zoals vd brom. Of de interesse van Benfica nou logisch was of niet, hij speelt er. Heeft op het wk gespeeld dus kan echt wel wat. Zo kan je dus door blijven praten zoals jij en ik nu doen. Als echt alles zo tegenstaat zoals sommige hier laten blijken moet je wat anders gaan doen.
Ik kom sinds 1982 en de illusie dat het ooit beter gaat heb ik naast me neer gelegd. Er zullen altijd zakkenvullers blijven, eerst vd kallen, later Manders. Die hield Jansma buiten btw. Kijk even fox 10 jaar terug wat voor bagger er rond liep in onze selectie. Ik wens je veel succes de komende maanden met den haag
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 11:18 uur

Mike

rd.. schreef:

Jongen van de stad met een goede techniek. Wordt hij niet meer fit, heb je een jeudgtrainer in huis die nog snapt wat de jongens beweegt. Ik blijf het geen gekke optie vinden.
Als, als, als..... Feit is dat hij niet fit is, en ernstig te betwijfelen valt of hij dat ooit zal worden. Feit is dat wij iedere euro 2x om moeten draaien en wie zegt dat hij überhaupt trainer wil worden of zijn toekomst wel in Nederland ziet?
Maar, net als jij, zou ik het beslist super vinden om een fitte Kishna in ons team te hebben.
0
Woensdag 31 juli 2019 om 09:34 uur

morley

Red schreef:

Hij kan El K. vervangen. Eventueel kan hij ook hangend vanaf rechts zoals een Falkenburg vanaf links doet.
Ik geloof niet dat hij een directe versterking zou zijn. Zoveel heeft hij toch nog niet gepresteerd? Als hij geen Turks bloed had gehad, denk ik ook niet dat Fener hem ooit had gekocht.
0
Woensdag 31 juli 2019 om 01:01 uur

rd..

pajam schreef:

& Jurrien (kan er niet 2 tegelijk quoten);

dus NAAST de jaarlijkse toevoeging van 3 miljoen uit China, verdampt er in 3 jaar tijd 6 miljoen aan transferinkomsten?

Dat betekent jaarlijks 30% tekort op de begroting?

Welke broek wilde Manders zelf ophouden eigenlijk?
Hoe moeilijk is het nou van DH een draaiend geheel te maken?

Ik denk echt héél moeilijk. Relatief weinig sponsorinkomsten. En als ik zie dat kaartjes voor 5 eu van de hand gaan (reclame een tijdje terug)... Dan denk ik: Sja, dan wordt het een moeilijk verhaal!

Hoeveel rek zit er nog op? Ook niet veel meer, dat denk ik echt. De marge waarbinnen alles moet gebeuren is echt buitengewoon krap.

Met Cars Jeans was een sponsordeal afgesproken waar we trots op konden zijn. Beter dan ooit. Hopelijk wordt dat enigszins zichtbaar in de jaarcijfers. Maar het gaat ons niet naar de zwarte cijfers tillen gok ik.
0
Maandag 29 juli 2019 om 12:36 uur

Petah

Aad schreef:

Er is bij ons nog nooit een back, links of rechts, geweest die ons naar een hoger niveau bracht. Janmaat was, toen hij bij ons speelde, een goede verdediger met soms een leuke aanvallende actie maar niet meer dan dat.

Middenvelders met een goed overzicht en benen die doen wat het hoofd bedenkt, die maken je beter. En aanvallers met een individuele actie.

In al die jaren is er ook maar 1 trainer geweest die ons ooit naar een hoger niveau bracht
0
Maandag 29 juli 2019 om 10:24 uur

Advertentie

Aad

Kees schreef:

Of het mogelijk is, weet ik absoluut niet. Kan er wel allerlei theorieën op loslaten maar weet niet of die kloppen.

Wat ik wel bespeur is dat het bij velen (ook bij mij) tussen de oren zit. Zowel bij voor- als tegenstanders of het dan wel op een succes uitdraait.
Ook in dit geval rot vis bij de kop. Laat UVS eerst maar eens duidelijk vertellen wat men SPORTIEF met de club wil. En van daaruit volgend wat men FINANCIEEL wil.
Dat hebben ze nog nooit gedaan.

De luchtfietserij van Wang in de eerste periode na de overname viel toen al weinig serieus te nemen. En dat deed ook een klein deel van de supporters toen niet.
De grote 3 in Nederland voorbijgaan, CL spelen, ring er bovenop! En dat zonder enige aanzienlijke geldimpuls.

Daarna weliswaar de gaten gedicht die Manders liet vallen maar dat waren steeds investeringen / leningen achteraf en onder dwang van een contractuele overeenkomst. Geen geld om spelers te halen die het team sterker konden maken.

Ik denk dat de Chinezen die doelstellingen niet willen en kunnen geven omdat ze al lang niet meer weten waarom ze Wang ooit toestemming hebben gegeven om geld te investeren in de aankoop van een middelmatig clubje uit een middelmatige competitie. Een clubje dat al jaren geen aansprekende resultaten had gehad.
0
Zondag 28 juli 2019 om 13:05 uur

fcvakQ

daveadodh schreef:

Gaan er nog mensen gezellig naar Honserlesdijk vanavond? Gratis toegang met seizoenskaart
Nou je moet toch wel een enorm eenzaam en een saai leventje hebben om naar dat godvergete westland te gaan voor zo een trainingswedstrijdje met dit weer. Als of er in den haag geen grasveld te vinden is. Het is de meest idiote oefen periode ooit en wie dit zo geregeld heeft die mankeert echt serieus wat. net zoals khayati die gewoon weg mag blijven van de training en open dag. En wat als die helemaal niks anders vindt waar ado wel op rekent blijkbaar en op hoopt? Lekker goed voor de verstandhouding allemaal zo.
0
Vrijdag 26 juli 2019 om 17:36 uur

Madmax

GroenGeelHart070 schreef:

Ik ben ervan overtuigd dat hij snel weer op het veld staat als het niet doorgaat. Hij is wel een man van zijn woord. Hij zal dan eerder nog 1 of 2 jaar verlengen bij ons.
Het enige domme is dat hij geen zaakwaarnemer heeft
Van As schrijft dat hij zeker nog 4 jaar meegaat, mocht hij ooit nog om de tafel gaan zitten met Van As, dan zal El Khayati wel heel dom zijn om voor 1 of 2 jaar te tekenen.
0
Vrijdag 26 juli 2019 om 11:32 uur

Nu online

Marcie, KickOff, Jap en 199 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 114
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1