Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

marcellino

Bert schreef:

Tussenstand 81% is voor de komst van Ricky.
 
Dat lijkt mij genoeg steun. Over Meric kon je ook eindeloos discusseren.  Kum zelfde verhaal Verhoek ook en Horvath of Zwinkels/Waterman.

Bij iedere club zijn er supporters voor of tegen een speler. Iedereen ziet een wedstrijd ook anders. Dat houdt het boeiend. Ik vind Immers ook een harde werker die bovendien een wedstrijd kan beslissen en dus een goede speler. Mijn oordeel is gebaseerd op de mogelijkheden die Fc Den Haag heeft. Tuurlijk zijn er betere.  
mensen moeten besseffen dat spelers met bepaalde kwaliteiten niet voor het oprapen zijn.

bij ricky weet je als je hem binnen hebt hij pas weg gaat wanneer den haag hem zat is.

en dat kan je van veel spelers van den haag niet zeggen.


de vergelijking met buijs en knopperd gaat ook niet op.
knopperd heeft kwaliteiten die jammer genoeg zondag pas weer werden getoond.inzicht.balgevoeligheid en scorend vermogen maar hij mist snelheid en vechtvoetbal.

buijs werklust,vechtlust en passie maar inzicht,pass en scorend vermogen nihil verder een speler die zijn kaarten genoeg gaat pakken.

begrijp mij niet verkeerd liever heb ik dat knopperd en buijs blijven.

maar we mogen toch stellen dat ricky een completere voetballer is als de twee hier boven genoemd
inzicht,pass,scorend vermogen,vechtlust en passie

iemand die hier dan roept dat ze hem liever niet zien komen begrijp ik totaal niet.

en nogmaals ricky wou graag komen maar moest telkens plaats nemen in de wachtkamer.
op een gegeven moment moet je voor je zelf ook knopen doorhakken.
had hij dat niet gedaan had hij nu nog voor kranenburgh gevoetbald.
0
Donderdag 19 maart 2009 om 22:40 uur

Bert

marcellino schreef:

beste Me

iedereen mag een mening hebben maar soms zijn er ook fijten.

en die fijten heb ik ricky is het neefje van mijn vriendin.

en komt wel eens over de vloer met zijn broer danny dan gaan we pokeren.

zijn moeder sonja past altijd op onze kinderen.


ik verdedig ricky hier vaak maar als ik sommige hoor denk ik dat hij beter weg kan blijven al ben ik in hart en nieren den haag supporter.

ik vind dat je alles mag zeggen alleen als er fijten komen mag je het ook een keer aannemen en dat gebeurt niet.

daarom heb ik ook geen zin om op sommige shouters te reageren die toch maar alleen een bord voor hun kop hebben.

ricky is een emotionele voetballer die de steun van het publiek nodig heeft.
en die steun proef ik jammer genoeg  bij veel mensen niet
Tussenstand 81% is voor de komst van Ricky.
 
Dat lijkt mij genoeg steun. Over Meric kon je ook eindeloos discusseren.  Kum zelfde verhaal Verhoek ook en Horvath of Zwinkels/Waterman.

Bij iedere club zijn er supporters voor of tegen een speler. Iedereen ziet een wedstrijd ook anders. Dat houdt het boeiend. Ik vind Immers ook een harde werker die bovendien een wedstrijd kan beslissen en dus een goede speler. Mijn oordeel is gebaseerd op de mogelijkheden die Fc Den Haag heeft. Tuurlijk zijn er betere.  
0
Donderdag 19 maart 2009 om 20:44 uur

marcellino

Me schreef:

En hij neemt een advies van jou aan? Lijkt me niet echt een goede manier om een dergelijke keuze te maken.... Een normale discussie voeren is moeilijk als je de uitkomst in jouw richting wilt hebben, maar je `tegenstanders`  ook argumenten hebben.

Laat Ricky maar komen, als Wetzel hem in de hand denkt te kunnen houden..... (of hij zichzelf)
beste Me

iedereen mag een mening hebben maar soms zijn er ook fijten.

en die fijten heb ik ricky is het neefje van mijn vriendin.

en komt wel eens over de vloer met zijn broer danny dan gaan we pokeren.

zijn moeder sonja past altijd op onze kinderen.


ik verdedig ricky hier vaak maar als ik sommige hoor denk ik dat hij beter weg kan blijven al ben ik in hart en nieren den haag supporter.

ik vind dat je alles mag zeggen alleen als er fijten komen mag je het ook een keer aannemen en dat gebeurt niet.

daarom heb ik ook geen zin om op sommige shouters te reageren die toch maar alleen een bord voor hun kop hebben.

ricky is een emotionele voetballer die de steun van het publiek nodig heeft.
en die steun proef ik jammer genoeg  bij veel mensen niet
0
Donderdag 19 maart 2009 om 20:04 uur

Tja

den haag want ricky! schreef:

tja je bent zo`n beetje de enigste die negatief is,(wat natuurlijk mag)
maar 1 voetbal is van ons!(supporters).
en 2 alweer dhr adelaar vergeten?

met zijn gang van zaken waren de supporters het ook niet eens,waarop hij vertrok,dus er word wel degelijk geluisterd naat wat wij supporters denken cq willen.
Wat een post vol nonsens. Adelaar heeft zelf de handdoek in de ring gegooid na dreigementen aan zijn adres en aan die van zijn vrouw en kinderen. Verder zit er nu een heel ander bestuur dan 2 jaar geleden. Typisch dat jij schemert met wat er gebeurd is met Adelaar. Als jij bedreigt wordt blijf jij ook niet rustig op je plekkie zitten. Of wel soms. Er zijn genoeg tegenstanders alleen laten ze het niet merken en praten ze met de wind mee. Nog steeds geen motivatie gezien waaruit blijkt dat Ricky ons naar het linkerrijtje zou kunnen brengen. Hij heeft alleen bij degradatieclubs gespeeld en niet bij middenmoters. Waarom eigenlijk niet? Simpelweg omdat hij;
1. Het niveau niet aan kan
2. Schopper wat hem kaarten oplevert
3. Om de zoveel weken geblesseerd
4. De meest gewisselde speler bij Heracles.

Conclusie; hij voegt niets toe en is geen versterking voor ons elftal. Geef mij Knopper maar.
0
Donderdag 19 maart 2009 om 17:54 uur

Bert

rien1 schreef:

Daarom zou het zo lekker zijn als we zondagmiddag om 14.15u van 27 naar 30 punten gaan! Overigens kunnen wij volgens Haaglanden voetbal (dat op North-side staat), een heel gemotiveerd Roda JC verwachten. De spelers zijn boos op het stuk in VI waarin staat dat zij het niet kunnen vinden met trainer v.Veldhoven. 
Ik las net op N-side dat we vermoedelijk met 4 busjes afreizen naar Roda. Oke, het ligt niet naast de deur, maar we moeten de jongens dit keer met zijn allen steunen daar in het "vijandelijke" stadion, waar ze ongetwijfeld de dikke hoon en extra fluitconcerten over zich zullen krijgen. Want mocht hun Roda verliezen van ons cluppie, dan ziet het er voor hun slecht uit.

Dus komop, en steun de jongens!! Kaarten zijn nog tot morgenavond 21.15u te koop!!  
Je kan oproepen plaatsen wat je wil maar zo`n buscombi houdt een hoop mensen thuis.

Een autocombi ook maar dan gaan er al wat meer.

Zelfs als we thuis spelen heb je iedere week dat gegil hier op de box om live strings of streams  of weet ik hoe die dingen heten. 

De club leeft nog steeds niet genoeg bij de hagenaars maar stap voor stap maken we vorderingen.

Ga er maar vanuit dat alleen wij de twee extra uitsupporters zijn tegen Roda. De rest zijn de echte die hards waar ik ook niet bijhoor die altijd gaan uit en thuis. Alleen tegen 020 met de trein is een populaire uitwedstrijd.
0
Woensdag 18 maart 2009 om 22:06 uur

ADO Den Haag kan zondag rekenen op gemotiveerd Rod

ADO Den Haag kan zondag rekenen op gemotiveerd Roda JC
18 maart 2009 om 12:20

ADO Den Haag treedt zondag in Kerkrade aan tegen Roda JC. De ploeg van André Wetzel kan erop rekenen, dat er - gelet op alle publicaties de laatste dagen - een uiterst gemotiveerd Roda JC op het veld zal verschijnen.

Tekst; Ton Beije

ADO Den Haag zal het zondag moeten doen zonder Christian Kum. Hij liep afgelopen zondag tegen NEC tegen zijn vijfde gele kaart aan en dat betekent automatisch een uitsluiting van één duel.

Ook Roda JC mist spelers, want ook Hadouir en Volmer liepen tegen hun vijfde gele prent aan en mogen het duel dus vanaf de tribune bijwonen.

Maar er is natuurlijk meer aan de hand bij de roemruchte club uit Limburg. Er zijn uitspraken gedaan in Voetbal International, die niet zo goed vielen bij de Raad van Commissarissen van de club. In de betreffende publicatie werd o.a. gesproken over het feit, dat de spelersgroep het helemaal gehad zou hebben met hoofdtrainer Harm van Veldhoven (zie foto).

stelling

De Raad van Commissarissen van Roda JC liet inmiddels een persbericht uitgaan, waarin men stelling neemt tegen deze bewering: `Niets is minder waar. Er wordt op een uitstekende professionele manier gewerkt, er is een optimale samenwerking en 100% concentratie voor de komende wedstrijden. Dit wil vooral ook de spelersgroep zeer benadrukken`, aldus de RvC.

`Juist in misschien wel het moeilijkste en meest turbulente seizoen uit de historie is het zaak en wenselijk dat de gelederen gesloten blijven en de rust zo veel als mogelijk wordt bewaard. Daarom is het teleurstellend te moeten constateren dat de heer Arnold Hendriks zich juist op dit moment heeft geuit in de media`, besluit de RvC van de Limburgse club. En dan is er ook nog het onderzoek dat de aanklager van de KNVB heeft gestart naar de uitlatingen van trainer Harm van Veldhoven. De trainer vroeg zich af of er een `complot` bestond tegen zijn ploeg.

vertrouwen

Kortom, spelers en trainer zullen zondag gemotiveerd genoeg zijn, om het eigen publiek een dienst te bewijzen. ADO Den Haag daarentegen neemt het vertrouwen mee, van vier punten uit de laatste twee thuisduels. Een vooral de wijze waarop zondag in het Forepark is gestreden tegen NEC geeft extra vertrouwen. `Wij mogen zondag niet verliezen`, zei trainer André Wetzel eerder al. De Haagse ploeg kan in het `verre` Limburg inderdaad goede zaken doen om het behoud van een plaats in de eredivisie weer een stap dichterbij te brengen.

Het beladen duel moet in goede banen geleid worden door scheidsrechter Ruud Bossen. Hij laat om 12.30 uur aftrappen, geassisteerd door de heren Rutgers en Schenkels. Cairo is de vierde official.

© Haaglanden Voetbal (TR Media)
0
Woensdag 18 maart 2009 om 21:37 uur

Advertentie

Ricky lonkt naar Sparta

DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAG!!!

Van den Bergh lonkt naar Sparta
Door MIKOS GOUKA
ROTTERDAM - Ricky van den Bergh heeft een aflopend contract bij Heracles. Ondanks het feit dat de middenvelder bezig is aan een goed seizoen, hebben de Almeloërs de Hagenaar nog geen nieuwe aanbieding gedaan.
afbeelding vergroten Oud-Spartaan en Heracles-middenvelder Ricky van den Bergh. FOTO PRO SHOTS
Van den Bergh keert zaterdag even terug op het Kasteel, al moet hij door een schorsing op de tribune plaatsnemen. De ex- Spartaan staat niet onwelwillend tegenover een terugkeer op het Kasteel.

Bij Sparta klonk er bijna gejuich toen bekend werd dat jij zaterdag niet mee doet vanwege een schorsing.
Van den Bergh: ,,Ik stond al weken op vier gele kaarten en wist dat de eerstvolgende een schorsing zou betekenen. Dat het uitgerekend tegen mijn oude club is, is vervelend. Vooral omdat het ook voor Heracles een belangrijke wedstrijd is. Als wij winnen, zijn wij veilig.’’

Jullie dachten al eerder veilig te zijn, maar het blijft billenknijpen.
,,We hadden uiteraard zaterdag gewoon van Volendam moeten winnen. Dat is niet gebeurd en dat kostte ons twee dure punten. We maakten vlak voor tijd gelijk, maar wij waren heer en meester. Volendam is een matige ploeg. Ik denk dat zij rechtstreeks degraderen.’’

Dat is goed nieuws voor Sparta, want jouw oude club vreest ook nog steeds het allerslechtste scenario.
,,Sparta zit in een dip, maar volgens mij is de selectie sterk genoeg om drie ploegen onder zich te houden. Er is veel talent doorgebroken, maar je mag van die jonge gasten niet week in, week uit topprestaties verwachten. In Almelo speelde ik tegen Kevin Strootman. Die gozer is nog A-junior maar heeft al bijna het hele seizoen in de basis gestaan. Dat is al een prestatie op zich.’’

De trainer ligt onder vuur. Bij een nederlaag kan het wel eens gebeurd zijn met Foeke Booy.
,,Dat lijkt mij toch een onverstandig besluit. Ik was een paar weken geleden op het Kasteel en toen was iedereen nog laaiend enthousiast over Booy. Vervolgens maakt hij bekend dat hij gaat vertrekken en dan deugt er helemaal niets meer van. Al moet ik wel eerlijk zeggen dat het bij clubs waar de trainer vertrekt vaak iets minder gaat. Ik zag zondag ADO tegen NEC spelen. NEC heeft een prima selectie, maar nu Mario Been gaat vertrekken, lijkt het beste er ook wel af.’’

Waar speel je volgend seizoen?
,, Ik heb een aflopend contract, maar de club heeft mij nog geen nieuwe aanbieding gedaan. Vreemd? Ja, ik heb zes keer gescoord. Daarnaast raakte ik acht keer de paal en de lat. Tot op heden is er volgens mij alleen met spelers van Jong Heracles gesproken. Misschien ben ik als laatste aan de beurt.’’

En als Sparta je polst voor een terugkeer naar Rotterdam West?
,,Daar valt altijd over te praten. Ik weet dat de supporters mij verwijten dat ik enthousiast juich als ik tegen Sparta scoor. En dat ik een keer in het uitvak tussen de fans van ADO heb gezeten. Maar ze zijn vast ook de mooie jaren niet vergeten. Sparta is een mooie club, maar ik heb nog niks gehoord.’’

In juni word je vader. Je wil daarom graag terugkeren naar de randstad?
,,Als ik mijn contract in Almelo zou verlengen, dan wil ik dat de club zorgt voor goed huisvesting. Dan kunnen mijn vriendin en kind daar komen wonen. Want ik wil mijn kind graag meer zien dan eenmaal per week. Een avontuur in het buitenland zie ik niet zitten. ADO? Hetzelfde verhaal als Sparta. Als er interesse is, hoor ik het wel.’’
0
Woensdag 18 maart 2009 om 08:31 uur

rien1

Jaah schreef:

Inderdaad Rien tot Donderdag 21.15 bij de ticketbox ! Kan iemand effe geen oproep insturen bij adofans.nl ofsow of bij Haguecityfirm of groengeelhart het is echt nodig !!!!
  Dat zou een goed idee zijn om de oproep bij ADO-FANS op de site te zetten!! Heel hard nodig ook! 

Ik heb effe rondgesnuffeld op 1 van de Roda-sites, en daar stond nog iets over uitsupporters.
 Het ging over de wedstrijd FC Groningen-Roda JC 
Ook een leuk reisje voor uitsupporters.
Daar in Grun kwamen zo weinig supporters van Roda dat ze daar het uitvak maar hebben opengesteld voor het thuispubliek. Voor de paar Roda-fans werd een zogenoemde "passende oplossing" gevonden. 
En dat schijnt andersom ook te gebeuren daar in Kerrade waar een klein aantal Groningensupporters kwamen. 

Ik hoop toch werkelijk dat wij als ADO Den Haag echt genoeg supporters meenemen daar naartoe. Een bus of 6 (iets van een kleine 300 man) moet toch kunnen?
Maar toch!! Ik weet het, ik moet er een keer mee ophouden, maar ik geloof mijn ogen (en oren) niet als ik zie en hoor dat er tot nu zo weinig kaarten zijn verkocht!! We hebben inderdaad tot Donderdagavond 21.15 uur de tijd. 

Support our team!! Steun de spelers in Kerkrade!! Roda jc-Ado DH.
En haal kaarten voor 3 tienen.
0
Dinsdag 17 maart 2009 om 20:35 uur

Me

hart voor den haag schreef:

ricky van der berg zat trouwens weer op de tribune
Dat is ook het probleem niet. Hij is supporter, maar wil ook (genoeg) geld verdienen.
0
Maandag 16 maart 2009 om 14:04 uur

RWE

RWE maakt deel uit van RWE AG, een van ’s werelds toonaangevende energiebedrijven, met haar hoofdkantoor in Essen, Duitsland. In 2007 realiseerden ongeveer 63.500 werknemers wereldwijd een omzet van 42 miljard euro. 

Genoeg centen om ze naam van het stadion te dragen dacht ik zo? Die kunnen wel een Miljoen of 10 missen
0
Zondag 15 maart 2009 om 21:24 uur

Nu online

Joost70 en 183 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1