Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bv

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

Aad

Haagse Roel schreef:

Ik heb me niet verdiept in die materie rond de bedrijven van Kallen.echter volgens mij zijn het allemaal BV's ( toch Aad ??).Bij schulden cq faillissement kan alleen de betreffende BV aangesproken worden en geen prive personen . Dus wanneer Kallen prive geld in de club stopt is dat door evt. schuldeisers van de betreffende BV's nooit te verhalen op de club.

 

In principe heb je gelijk Roel. Echter ..........

 

Wanneer een directeur / aandeelhouder in een situatie van verlies of  andere financiele bedrijfsproblemen door middel van bonussen of dividend geld uit de bv laat vloeien naar prive kan dat, door bijv. werknemers, bonden of curatoren, worden aangevochten.

Kan de boze opzet worden bewezen dan geldt de bestuurdersaansprakelijkheid en is de directeur / aandeelhouder aansprakelijk met zijn gehele prive-vermogen.

Overigens is een dergelijk bewijs leveren uitermate moeilijk.

 

In het geval van der Kallen ga ik in eerste instantie af op het interview met TV West waarin hij zegt dat het alleen prive-geld is.

Gezien het tijdstip van investeren in ADO zou je kunnen stellen dat er toen nog niet al te veel aan de hand was bij zijn bedrijven. De wereldwijde crisis was nog niet volledig op gang.

Ik zie dus niet hoe er boze opzet bewezen zou kunnen worden.

Maar ja, ik ken niet alle feiten.

 

Overigens is dit weer oude wijn in nieuwe zakken. Al sinds anderhalf jaar komt dit, dan weer vanuit FNV dan weer vanuit ex-medebestuurders of dergelijke, weer boven tafel. En ik heb van der Kallen daar nog nooit op zien reageren. Dus het zal allemaal wel los lopen.

0
Zondag 19 december 2010 om 10:08 uur

Haagse Roel

michel schreef:

Het gaat te goed bij ADO en media is weer aan het zoeken naar zondebokken. Ik hoop dat het stabiel blijft binnen ADO.

 

Interne bedrijfsonderzoeken bij de oude bedrijven van der Kallen over geld dat hij binnen ADO heeft gesluisd en wat eigenlijk van bedrijf was volgens oud bestuurders bij de Media Group. Ongeveer half Januari komt er meer naar buiten vanuit het onderzoeksteam.

 

Van der Kallen is een zakenman en ik hoop en neem het ook aan dat hij het op een rijtje allemaal anders komt het ADO duur te staan. Gerechtelijke deurwaarder kan dan beslag laten leggen op een deel wat van hem is binnen ADO, Hij bezit een gedeelte van ADO
vastgoed.

Ik hou me hart vast.

 

 

Ik heb me niet verdiept in die materie rond de bedrijven van Kallen.echter volgens mij zijn het allemaal BV's ( toch Aad ??).Bij schulden cq faillissement kan alleen de betreffende BV aangesproken worden en geen prive personen . Dus wanneer Kallen prive geld in de club stopt is dat door evt. schuldeisers van de betreffende BV's nooit te verhalen op de club.

 

0
Zondag 19 december 2010 om 00:32 uur

<FCDH>



Ricky van den Bergh opgepakt DEN HAAG - Profvoetballer Ricky van den Bergh is opgepakt vanwege mishandeling bij een uit de hand gelopen verkeersruzie.


Foto: Dijkstra bv De 30-jarige speler die van ADO Den Haag terugkeert naar Sparta, sloeg zondagavond een 43-jarige Hagenaar in het gezicht, meldt het AD. Ook schopte hij een deuk in de auto van het slachtoffer.

Daarop werd Van den Bergh door de politie aangehouden en kreeg hij een proces-verbaal.

De voetballer was naar eigen zeggen niet de aanstichter van de verkeersruzie. "Ik werd afgesneden, schrok me dood. Die man ging toeteren, bumperkleven en duwde me van de weg af. Bij het stoplicht gaf ik een klap op zijn raam. Hij stapte uit en daarna vlogen we elkaar aan. Gelukkig heb ik getuigen die hebben verklaard dat hij levensgevaarlijk reed."

 

0
Woensdag 15 december 2010 om 08:48 uur

<FCDH>

Kees schreef:

Morgenavond maar liefst 3500 man uit Utrecht in Liverpool. Prachtig, als wij ons op termijn aan Utrecht kunnen spiegelen. Moet zeker mogelijk zijn met ons achterland.

 

Van Seumeren steekt er natuurlijk veel meer in dan Van der Kallen. Van der Kallen lijkt me echter voorlopig een blijver en die man maakt een keurige en rustige indruk. Die heeft echt snel geleerd hoe de voetballerij in elkaar steekt. Een enkel foutje gemaakt met ondermeer het interview in VI tezamen met Jagersma en de gang van zaken rondom Atteveld dat hijzelf ook toegeeft. Wat mij betreft een prima vent die Van der Kallen.

Volgens mij zijn wij toch echt nog de enigste ploeg in nederland die 2 uitvakken vol krijgen in de kuip? over het hele jaar gezien neemt den haag meer uitsupporters mee naar uitwedstrijden dan utrecht en als wij ooit weer europees spelen en bv uit tegen liverpool nemen wij ook zoveel supporters meer of zelfs nog meer dus wij hoeven ons niet te spiegelen aan utrecht hun steken er iets meer geld in maar dat komt bij den haag ook wel geduld

0
Woensdag 15 december 2010 om 07:53 uur

ADODENHAAG

Het is dat hun mentale kracht zo groot was. Het publiek erachter deed die jochies goed.. onze mannen maakten voor mij een beetje een vermoeide indruk en bv. Verhoek en Toornstra waren niet in grootse vorm. Maar die standaardsituaties tegen ons moeten we wat aan doen!! Die 1-1 had zelfs in de 4e klasse niet gevallen, echt niet!!! Wat een miscommunicatie..

0
Zondag 28 november 2010 om 14:36 uur

dh-fan

<FCDH> schreef:

Ze moeten proberen om buly kubik immers toornstra rado en verhoek te behouden en daar omheen talenten halen dan ben je al een end op weg???

ja oke... maar achter ook derijk zou ik ook graag behouden.. daar is ook aardig wat intresse voor..

 

denk als er mooie aanbiedig komt dat bv verhoek toch weggaat

 

en waarom die supusepa nou eigelijk gehaald is?

0
Dinsdag 23 november 2010 om 15:35 uur

<FCDH>

ADODENHAAG schreef:

Je weet veel dingen zeker, maar het enige wat hij duidelijk heeft gezegd is niet meer bij de beloftes te willen spelen. En verschillende shouters hebben al gezegd dat in de VI is gezegd dat hij wèl bereid is te minderen. Anders zitten er maar 2 dingen op: of hem de rest van het seizoen de tribune op sturen, of contract ontbinden. Maar ik weet niet hoeveel dat kost.

Laten we eerlijk zijn als jij bv 250.000 verdien lever jij dan 100.000  in? terwijl je een contract heb voor 250.000? nou sorry ik niet geloof me dat doen er erg weinig haha

0
Dinsdag 23 november 2010 om 14:17 uur

rh_vakm

ADODENHAAG schreef:

Begrijp me niet verkeerd, de sport opzich vind ik goed dat het bestaat. Maar ik zie het in de aankomende 10-20 jaar geen topsport worden in Nederland. (zeker niet op landelijk niveau)

Inderdaad, ben ook al meerdere keren gaan kijken.

Het niveau is niet denderend. Zeker als je het vergelijk met bv. een land als Duitsland waar het wel wat voorstelt. Ik vind wel dat je het een kans moet geven en over 10-20 jaar zal het wellicht wel wat voorstellen qua niveau en interesse vanuit het publiek.

0
Vrijdag 19 november 2010 om 10:54 uur

Advertentie

marcellino

ADODENHAAG schreef:

Marcellino lult wel vaker om opstandjes op te zetten. Ricky of Lex, Lex is veel completer en Ricky mag wel technisch zijn, maar als hij aan de bal is geeft hij enkel slechte passjes.

 

Gelukkig ben je geen trainer, want met mooi positiespel van Ricky hadden we gewoon weer 15e geworden! Go John vd Brom!

1 speler zal ook niet zo gauw het verschil maken in een team of het moet messi of ronaldo zijn.

 

De stelling was wie is een betere voetballer.

Mijn mening is dat ricky.

 

Ik heb uit proberen te leggen waarom ik dat vind niets meer en niets minder.

 

Ikc heb het hier niet over of hij goed kan kopen ,goed kan verdedigen of de longen van een paard heeft maar over een speler die iets extra's kan brengen wat inzicht betref.

 

Voetbal lijkt een makkelijke sport maar als dat zo had geweest hadden we allemaal miljonair geweest.

Sommige spelers bevatten specifieke kwaliteiten om bv. een vrije trap op de paal te schieten (nee grapje)of om een speler in een onmogelijke positie voor het goal te zetten en ricky is zo een speler.

 

Ik zeg niet dat hij in de bassis moet staan maar de stelling was dat Immers een betere voetballer dan ricky is en ik vind wie dat zegt heeft het voetbal spelletje niet echt begrepen.

0
Vrijdag 12 november 2010 om 19:38 uur

Ooievaar

ADODENHAAG schreef:

Jol is maar een egoïstische lul. Als hij zondag tegen Excelsior speelde was het 'Excelsior is beter dan ooit' of tegen Groningen 'Groningen is beter dan ooit'. Hij heeft barweinig (meer) met zijn club, en is een echte geldwolf geworden.

Griezel, die alleen aan de BV Jol denkt. Voor mij een gevallen held. En wat heeft hij nou in hemelsnaam gepresteerd dan? Veruit hoogste begroting, en dan nog eindigen achter een provincieclub die hooguit de helft van zijn begroting heeft. Maar overigens ondanks de trainerswissel bijzonder mooi en doeltreffend voetbal speelt.

 

Bijzonder onbetrouwbare man, die heel veel mensen inpakt met zijn charisma - lees gladde praatjes- Ja, dadelijk is hij daar in die bouwput uitgekakt, staan wij echt in de stijgers, dan is ADO weer zijn club, en wil hij wel TD worden, let maar op. Het is z'on uitgenastte.

 

Ja hij wilde een paar jaar geleden echt naar ADO, hij wilde echt, maar ja die Wetzel hè? Anders was hij echt gekomen hoor, want ADO is zijn club en blijft zijn club. Dat hij daarna een miljoenensalaris ging opstrijken in Engeland, daar had hij echt vanaf gezien, om ADO voor ADO. Zijn club(...)

 

We redden het zonder jou, je broer de chauffeur, bij Scheveningen hebben ze nog nachtmerries van dat 'tactisch wonder'en die maai van een makelaar van je - Minola - ook wel Martin. Veel succes met je miljoenenjacht. Je wint er alleen geen prijzen mee, daarvoor moet je echt een topper zijn, en dat ben je niet en wordt je niet.

0
Vrijdag 5 november 2010 om 21:52 uur

Nu online

Langebach2, grijze gek, Erba1, Dang3r, Max, rh_vakm en 160 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5