Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ervaring

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

rd..

Tommy schreef:

Zoals? Ik vind groningen echt niet bijzonder. Op dit moment hebben we de laatste 2 wedstrijden slecht gespeelt.
Dat was 2x uit op kunstgras.
Aanvallend is groningen ook echt ontmachtig.
Als we meer rust in ons spel kunnen krijgen kunnen we winnen
Wat het eerste betreft, voornamelijk het algemene beeld wat mee bijblijft van de samenvatting. Waar iemand al zei, de wedstrijd bestaat uit 90 mins dus zal wat vertekenen. Ik vind dat Groningen het niet zo slecht deed.

Maar wat het tweede betreft. Ik heb nog geen enkel aanknopingspunt dat wij een doelpunt gaan maken. Echt ik zou niet weten hoe. Ould Chick zou het in potentie moeten kunnen heeft wat meer ervaring,dus zou ik zeker proberen. Tevens Meijers want Kemper heeft nog wat aanloop nodig in het tweede denk ik. Uitgaande dat we er zeker een tegen krijgen,Dan moeten we er dus twee maken.Dat zie ik nu nog somber in.
0
Zondag 13 september 2020 om 22:28 uur

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

Op de 1 of andere manier denk ik dat bakker deze week ook gaat vertrekken.
En verder zitten ze gewoon te wachten tot ze spelers die bij andere clubs afvallen kunnen huren. En dan hopen dat het genoeg is.
Of spelers die buiten de boot vallen en vervolgens weg willen/mogen voor niks
Het is wel duidelijk dat Toornstra op een zijspoor is beland bij Feyenoord. Ze kiezen voor Diemers. En dan heb je ook nog Teixeira en Burger.

Jens huren zou precies de goede speler voor ons kunnen zijn. Veel ervaring. En geeft nooit op. Maar ik weet niet of het mogelijk is?

0
Zondag 13 september 2020 om 20:12 uur

123456789

Moet zeker in elke linie nog wat bij. Liefst met eredivisie ervaring en wat er gelijk staat.
0
Zondag 13 september 2020 om 19:00 uur

gillah

Dit is toch logisch wat er vandaag is gebeurd? Er zijn veel spelers weg en die zijn allemaal vervangen door jongens zonder ervaring op het hoogste niveau, uitgezonderd Bijen. Dat er hier mensen al sprake over waardevermeerdering en spelers die op termijn geld gaan opleveren is volstrekt onrealistisch. Zoals ik al zei, in deze selectie zitten geen drie spelers die meer dan 5 goals gaan maken. Ik hoop maar dat er nog geld is voor nog wat echte versterkingen, anders gaan veel weekenden verlopen als deze.
0
Zondag 13 september 2020 om 18:51 uur

rd..

ADOZoetermeer schreef:

Op Koopmans na mag iedereen zich diep schamen! Reserves daar gelaten. Deden redelijk, maar iedereen is op dat moment al flink moe dus vertekend beeld van ould chick en catic!
Het is maar wat je verwacht en mag verwachten van hetgeen je hebt gehaald. Nog even geduld, dit zag je natuurlijk aankomen. Geef Ranko wat wedstrijden. Maar dat er ervaring in de basis elf moet is wel duidelijk. Bakker en Meijers. Wat had ik behoefte aan `n laf balletje breed.
0
Zondag 13 september 2020 om 16:30 uur

Advertentie

Langebach2

Lellow schreef:

Amofa / Goosens / Catic en Besuijen erin
Goossens hoort in de basis, iemand met heel veel ervaring.
Volgende week geldt hetzelfde voor Meijers.
Dat zijn gewoon twee prima eredivisiespelers, die met de juiste spelers om zich heen ons beter maken.

De Boer, Bourard, Ratiu, Kemper, Arweiler allemaal KKD niveau.
Die moeten nog groeien tot eredivisieniveau. Dat heeft tijd nodig.
0
Zondag 13 september 2020 om 15:16 uur

rijswijk hoekpolder

rijswijk hoekpolder schreef:

Koopmans
v.Ewijk,Beijen,Pinas,Kemper
Ratiu, De Boer ,Rigo, Bourard
Kramer en Arweiler
BLEISWIJK-1 schreef:

Het grootste gedeelte van de opstelling volgende week is wel duidelijk. Mits iedereen fit.

Koopmans, Beijen, Pinas, Kemper, Ratiu, Bouratd, Kramer en Arweiler spelen denk ik zeker.

Maar voor de laatste drie plekken, zal Ranko kiezen uit v. Ewijk, De Boer, Goossens en Rigo. Welke drie denken jullie dat het gaan worden?

Ik denk dat de Boer er wel eens naast kan komen te staan. Omdat ik verwacht dat er eerst gekozen wordt voor de ervaring van Goossens. En ik verwacht dat Rigo bij Ranko een streepje voor heeft op de Boer.


Koopmans
v.Ewijk,Beijen,Pinas,Kemper
Ratiu, De Boer ,Rigo, Bourard
Kramer en Arweiler
Zondag 6 september 2020 om 122 uur

Helderziende
0
Zondag 13 september 2020 om 14:05 uur

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Kan ik niet lezen grijze!!

NIEUWSREGIOSPORTSHOWVIDEO

ABONNEREN

HOME

NIEUWS

REGIOAlmeloAlphenAmersfoortAmsterdamApeldoornArnhemBergen op ZoomBoxtelBredaDelftDen BoschDen HaagDeventerDoetinchemDordrechtDrentheEdeEindhovenEnschedeEtten-LeurFlevolandFrieslandGoudaGroningenHelmondHengeloHet GooiHoeksche WaardKampenLeidenLimburgNijmegenNoord HollandOldenzaalOosterhoutOssRivierenlandRoosendaalRotterdamTielTilburgUtrechtUtrecht-stadValkenswaardVeenendaalVeldhovenVoorne-PuttenVughtWaalwijkWageningenWaterwegWestlandWijchenWoerdenZaltbommelZeelandZoetermeerZutphenZwolle

SPORT

SHOW

VIDEO

FUN

SERVICE

ABONNEREN

WEERZOEKEN

PREMIUM

John Goossens is na een seizoen om snel te vergeten klaar voor een frisse start. ,,We beginnen vanaf nul en kunnen weer iets opbouwen.” © Laurens Lindhout

Goossens plots de routinier bij ADO:
‘Voor verantwoordelijkheid loop ik niet weg’

ADO Den Haag wil vanaf zondag, als het nieuwe eredivisieseizoen met een uitwedstrijd tegen Heracles begint, het hectische afgelopen jaar achter zich laten. Middenvelder John Goossens is één van de weinige overgebleven routiniers en blikt terug op het bizarre jaar.

Marijn Abbenhuijs 12-09-20, 09:34

Twee trainerswissels, een leger aan nieuwe teamgenoten, het corona­virus dat de competitie stillegde en ADO Den Haag in de eredivisie hield en het vertrek van zijn goede vriend Lex Immers. Het afgelopen jaar was voor John Goossens het meest intense uit zijn voetbal­carrière. Eentje waarin zijn eigen rol binnen het team ook regelmatig veranderde en hij steeds meer verantwoordelijkheden kreeg. En die lijn trekt zich, nu het groepje usual suspects steeds verder uitdunt, ook dit seizoen weer door.

Lees ook

ADO-coach Rankovic is zich bewust van taak: ‘Het wordt een lastig seizoen’Lees meer

PREMIUM

De wederopbouw van selectie ADO Den Haag is bijna afgerond, zijn ze er klaar voor?Lees meer

,,Er is natuurlijk een hoop gebeurd”, zegt Goossens. ,,Uiteindelijk is het een heel leerzaam jaar geweest, maar ook een seizoen om snel te vergeten. Niet alleen om wat er tijdens het seizoen gebeurde, maar ook om hoe het jaar is geëindigd Dit maak je nooit meer mee, ik ervaar het als een leer­moment.”

ADVERTENTIE

Ads by Teads

Niet uitgeleerd

Leren deed de inmiddels 32-jarige linksbenige middenvelder volop. ,,Ik heb het afgelopen seizoen in veel verschillende rollen gespeeld en in drie of vier verschillende systemen. Onze spelopvatting veranderde met de nieuwe trainers. Dat was vernieuwend en ook leuk. Het was een uitdaging om daarin je weg te vinden. Ik besefte dat ik ondanks dat ik nu 32 ben, nog niet ben uitgeleerd. Je krijgt meer vermogen in het denken over verschillende manieren van spelen.”

Toen Goossens begin 2018 op 29-jarige leeftijd bij ADO terechtkwam, had hij al een rugtas aan ervaring. Die tas is sindsdien nog veel voller geraakt, waardoor hij steeds nadrukkelijker een belangrijke rol is gaan spelen. Onder Alan Pardew werd hij een bepalende speler. ,,Ik heb bij Fons Groenendijk ook al het gevoel gehad dat ik een belangrijke schakel was, maar het liep voor de winterstop gewoon niet. Afgelopen jaar viel het elke keer op cruciale momenten niet onze kant op, waardoor het week na week zwaarder werd.”

John Goossens maakte ondanks het dramajaar van ADO Den Haag wél het doelpunt van het seizoen met een prachtige uithaal tegen Willem II (3-3). © BSR Agency

Goossens: ,,Na de winterstop is het rigoureus veranderd met een nieuwe trainer en acht nieuwe spelers. In een kort tijdsbestek moesten we er weer staan. Dat bleek niet haalbaar. Nu hebben we weer tien nieuwe jongens in de selectie, maar hebben we wel een voorbereiding van zeven weken gehad. Toen moesten we alles in 1,5 week proppen. Dat laten slagen, is heel moeilijk. We trainden heel intensief, hadden veel sessies buiten het veld waarin we met elkaar over tactische dingen praatten. Maar voetbal is niet alleen maar praten en trainen, je hebt ook tijd nodig om aan elkaar te wennen. Die tijd hebben we niet gehad.”

Na die zege op RKC dacht iedereen dat we het lek boven hadden, maar in werkelijk­heid was het niet veel beter

John Goossens

ADO won de eerste wedstrijd onder Pardew nog met 2-0 van directe concurrent RKC, waarbij Goossens de assist gaf bij het openingsdoelpunt van Shaquille Pinas. ,,Na die zege op RKC dacht iedereen dat we het lek boven hadden, maar in werkelijkheid was het niet veel beter dan voor de winterstop. Dat bleek daarna wel. Nu ik er weer op terugkijk, ben ik blij dat het allemaal achter de rug is en dat we nog in de eredivisie zitten.”

Toen ADO eind april hoorde dat het niet naar de eerste divisie degradeerde, begon het technisch hart weer helemaal opnieuw met het bouwen van een nieuw elftal. Hoewel er weer een nieuwe trainer en weer een groot aantal nieuwe spelers kwam, voelden de afgelopen maanden voor Goossens heel anders aan dan de hectische winterstop. ,,Het gevoel is heel anders dan toen”, legt hij uit. ,,Toen zat er heel veel urgentie in de situatie, dat is er nu niet. Iedereen is weer fris in zijn hoofd. We beginnen weer vanaf nul en kunnen weer iets opbouwen. Het is goed dat er veel nieuwe jongens zijn, die het afgelopen jaar niet hebben meegemaakt.”

Ik vind het erg jammer dat Lex Immers weg is. Het betekent ook dat ik meer verantwoor­de­lijk­he­den krijg

John Goossens

Dat nieuwe elftal zou aanvankelijk worden opgebouwd rondom Goossens en Lex Immers, maar laatstgenoemde vertrok vorige maand plotseling. En dat raakt Goossens. ,,Ik ken Lex al vanaf mijn tijd bij Feyenoord, sinds 2012. Je hebt altijd een paar teamgenoten met wie je een speciale band hebt, daar is Lex er één van voor mij. Ik vind het erg jammer dat hij weg is. Het betekent ook dat ik meer verantwoordelijkheden krijg. Daar loop ik niet voor weg. We hebben tien nieuwe spelers en dat zijn overheersend jonge talenten. Er is minder ervaring dan vorig jaar, omdat de groep met oudere jongens is uitgedund.”

Het betekent dat er voor Goossens weer een nieuwe periode in zijn carrière aanbreekt. Eentje waarin hij doelbewust vaker de spotlights moet opzoeken, om zijn jonge teamgenoten de kans te geven zich in de luwte te ontwikkelen. ,,Ik heb in hun schoenen gestaan. Toen vond ik het ook fijn dat de meer ervaren spelers mij de mogelijkheid gaven om in de schaduw een betere speler te worden. Nu sta ik aan de andere kant van het licht.”



0
Zaterdag 12 september 2020 om 10:04 uur

Grijns

@GroenGeelHart070

Die ADO spelers met ervaring hebben ADO de afgrond in gestort met hun lamzakkerige instelling. Die hebben niet de ervaringen die waardevol zijn om jongere spelers behulpzaam mee te kunnen zijn.
Van hen kon je alleen maar leren hoe je met zo min mogelijk inzet je portemonnaie kunt vullen.
En eventueel de bijbehorende smoezen waarom je kut speelde.
Zo blij als dat cultuurtje eruit gesneden kan worden.
0
Vrijdag 11 september 2020 om 10:27 uur

GroenGeelHart070

Aad schreef:

In Twente heeft de waanzin weer eens toegeslagen. Men heeft daar het idee dat men met het binnenhalen van Jans ook de poort naar de top van de eredivisie heeft geopend.
Eigen jeugd overboord en veel huren en incidenteel ook een transfervrije speler. Maar om te concurreren met andere clubs voor te hoge kosten. Terwijl er nauwelijks meer geld is dan bij ons. Als ze dit jaar inderdaad niet kunnen aanhaken bij clubs in het linker rijtje voorspellen zelfs de trouwste supporters een financiële ramp.
We hebben het er tegenwoordig vaak over, waarde op het veld. Eigenlijk heeft Twente dat dus niet. Ze nemen zelfs een oudere, dure speler over (+ transferkosten?!) om voor de nodige ervaring op het veld te zorgen. Een speler zonder restwaarde tussen allemaal huurlingen. De clubs van de huurlingen worden er sowieso beter van. Wat zij in een enkel geval wel goed hebben gedaan is dat zij zullen meeprofiteren van een evt. transfer van een gehuurde speler
0
Vrijdag 11 september 2020 om 09:30 uur

Nu online

ADOZoetermeer, Joost70, Fido, yesyes, malle eppie en 165 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1