Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: rust

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

Kees

0 7 Falkenburg rust
0
Zaterdag 6 juli 2019 om 17:47 uur

Anne van Schuurman

Thommetjsh schreef:

Noem wat namen dan die jij graag ziet komen? Lijkt me dat Van As extreem druk bezig is achter de schermen
rust is een schaarse maar o zo nuttige kwaliteit
0
Dinsdag 2 juli 2019 om 18:17 uur

Vakkie-G

LEX IMMERS: "HET IS DUIDELIJK DAT ER IETS BIJ MOET KOMEN"
Lex Immers was duidelijk na afloop van de gewonnen oefenwedstrijd tussen ADO Den Haag en sv Honselersdijk. De aanvoerder van de Residentieclub herhaalde de roep om vers bloed. "Ongeacht hoe de selectie eruit ziet, er moeten zeker nieuwe spelers bij."

Vandaag om 21:30 door Glenn Duijzer
"En ik wil daarbij niemand tekort doen. Wat vers bloed is altijd belangrijk voor een groep. Wat concurrentie is voor niemand slecht. Ik ben benieuwd wat er nog bijkomt. We zijn net begonnen en hebben de hele voorbereiding nog om spelers aan te trekken. We spelen zelfs nog enkele competitiewedstrijden, voordat de transfermarkt sluit. We hebben nog even, maar dat er nog wat bij moet, is wel duidelijk", vertelt hij tegenover ELF Voetbal.

ADO Den Haag begon het nieuwe seizoen zaterdagmiddag tegen Eerste Klasser SV Honselersdijk en won met 1-8. Immers speelde alleen de eerste helft en gaf halverwege dat bedrijf de assist bij de 0-4 van Erik Falkenburg. "Ik vind oefenwedstrijden altijd leuker dan trainen. Ik ben op voetbal gegaan om te voetballen. Dan maakt het mij niet uit tegen wie. De eerste helft was van ons een prima helft. Maar overal is het een prima resultaat voor de eerste wedstrijd van het seizoen."

BECKER
Het was voor de Haagse ploeg de eerste wedstrijd zonder buitenspeler Sheraldo Becker, die donderdag een tweejarig contract tekende bij de nieuwbakken Bundesligaclub Union Berlin. De 24-jarige vleugelspits werd in Honselersdijk vervangen door Thijmen Goppel. "Als hij doorspeelt, zoals hij voor rust speelde, dan gaat het de goede kant op. Natuurlijk moet hij nog werken aan een aantal punten. Hij speelde vandaag zeer verdienstelijk en is voor ons een prima speler.’’

ADO Den Haag won de wedstrijd met 1-8. Tomas Necid scoorde drie keer, Erik Falkenburg, Abdenasser El Khayati, Delano Ladan, Yahya Boussakou en nieuweling Jerry van Ewijk. Thijmen Goppel was driemaal bij een treffer betrokken met de assist. ADO Den Haag hervat de oefencampagne maandagavond om 19.30 uur bij SVV Scheveningen.
0
Zaterdag 29 juni 2019 om 22:43 uur

grijze gek

Kees schreef:

Helemaal geen nieuws en geen proefspelers ? We worden een saaie club.
Dehninio Muringen, Yahya Boussakou, Maarten Rieder en Lorenzo van Kleef.
Dit zijn de proef spelers Kees.
Zolang er niks word verkocht moeten we het hier mee doen
En maar hopen op het beste voor aankomend seizoen

SV Honselersdijk ga ik niet naar toe, € 10,= dat gun ik die westlanders niet anders kan ik geen patatje pindasaus nemen bij Lakwa.
Dat Tommy nou geld van mammie mee krijgt en een zakje snoep voor in de rust is hem gegunt hoor, 11 jarige moeten ook hun pleziertje hebben op een zaterdag middag
0
Maandag 24 juni 2019 om 17:36 uur

Kees

Khayati sluit donderdag aan. Krijgt nog ff rust volgens ADO Twitter.
0
Maandag 24 juni 2019 om 14:11 uur

Ooievaar

BLEISWIJK-1 schreef:

Waarom past hij bij onze club? Omdat hij een kroket lekker vind? Omdat hij regelmatig een rode kaart pakt?
Omdat hij bewezen heeft veel doelpunten voor ons te maken, en sneller is dan menigeen denkt. Al vreet hij drie kreeften op in de rust en een rol zoute drop.

0
Zondag 23 juni 2019 om 23:05 uur

Advertentie

H@@GenEES

Ooievaar schreef:

Dat zie je -blijkbaar- verkeerd. Hij scout de eigen spelers. Dat heeft toch ook wel wat. Dat dan weer wel (...)

Maar Fons is de selectie flink aan het opschudden dat blijkt wel weer. Kees Jansma als scout. Altijd handig als supporters een handje meewerken.

Oh ja. Geen geld. Moet je juist niet gaan scouten, zou ik ook absoluut niet doen. Dus blijf lekker op de eigen tribune blijven zitten, zal het best wel goed komen.


En maar zeiken om het zeiken....

Ga lekker vissen ofzow en laat de mensen hier met rust met je eeuwige negatieve gejammer...
0
Donderdag 20 juni 2019 om 08:08 uur

Tommy

slash070 schreef:

In NL lijkt het er op dat het vooral leuk is voor de speelsters zelf en familie. Geen club durft er mee te kappen, zou discrimineren zijn vrezen ze, want nooit bonje met de wijven maken.

Overigens speelt nu bij Nederland een Bloedworst in de verdediging hoor ik net. Een echte Kea.
En die bloedworst schoot hem vlak voor rust voor een leeg doel naast. Het is echt niet om aan te zien. Denk dat ado heren er met 20 -0 over heen gaan
En dat zegt in mijn ogen genoeg
0
Dinsdag 11 juni 2019 om 16:46 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

El Khayati: rust in hoofd over toekomst
Voetballen is voor Nasser El Khayati hard werken en hopen op goede prestaties.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 6 juni 2019 om 17:28 uur

Kamikaas

daveadodh schreef:

Zoo dan.. iets gebeurd in de kleedkamer van RKC meteen 3-2 voor GAE.. weet niet of het daardoor komt maarja
Erg man, een hartaanval meemaken in de rust en dan door moeten.
0
Dinsdag 28 mei 2019 om 20:02 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 173 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1