Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

slash070 schreef:

Welnee, er is nog helemaal niks naar buiten gekomen. Alleen Reijntjes vertelde dat, misschien omdat hij niet meer mee mag 'spelen'.

Dick Advocaat zei daarover:

We weten niets, horen niets en zien niets. Die mensen hebben besloten om te wachten tot het seizoen is afgelopen. Ik vind dat we daar eerst maar op moeten wachten voordat we allerlei verhalen gaan maken".

Ook dat aangehaalde tien jaren plan geloofde Advocaat niks van.
Het enige wat wel naar buiten is gekomen. Is dat we interesse hebben in een hoofdscout van Feyenoord. Die nog nul ervaring als TD heeft. Ik denk dat je daar wel wat uit kan halen.

Dus dromen over een John de Jong, van Stee, Fraser e.d. is niet aan de orde. Zelf denk ik dat je dit in de selectie terug gaat zien. Het zal weer zoals vorig seizoen worden. En als er geinvesteerd wordt, dan is het in de jeugdopleiding.

Beristain weet dat Franken er bij veel spelers goed op staat. Dus ik geef Franken een goede kans. Hij zal ook niet de duurste trainer zijn.
0
Zaterdag 6 mei 2023 om 15:53 uur

DHFC070

(onder voorbehoud) Dan loopt er eindelijk niet iemand gratis de deur uit is het volgens velen hier te weinig of moet je hem binnen boord houden omwille van het sportieve. Rond de 1 miljoen voor een KKD speler is een bizar hoog bedrag zeker als je ziet dat wij ook nog eens rechterrijtje staan. Dit is het enige bestaansrecht voor alle Nederlandse clubs op de top 5 na. Jonge spelers uit eigen jeugd op 17 / 18 jarige leeftijd laten debuteren en dan op 19 / 20 jarige leeftijd voor heel veel geld verkopen. Nu maar hopen dat de 1 miljoen ook weer geïnvesteerd mag worden in de selectie maar met 8 miljoen!!! tekort per jaar is enig realisme wel op zijn plaats.

Laat dit het begin zijn van het opbouwen van een track record voor jonge spelers zodat je steeds meer kan gaan vangen wat een Sparta al jaren doet. Enige manier om uit deze negatieve spiraal te komen.
0
Zaterdag 6 mei 2023 om 11:18 uur

slash070

BLEISWIJK-1 schreef:

Daar ben ik het niet mee eens. Onder 21 is een opleidingsteam. Prijzen halen is daarom ondergeschikt aan de ontwikkeling van individuele spelers.

Ik zou de laatste weken Owusu, Broekhuizen en Kolmjenovic minuten laten maken. Daar worden ze waarschijnlijk sterker van dan voetballen in onder 21.

Overigens gaat Advocaat dit niet doen.
Heb je wel gelijk in, alles moet ondergeschikt zijn aan het eerste elftal. Maar. . . gezien de omstandigheden van een toch al verkloot seizoen door de eerste selectie zal het lullig zijn om nu spelers daarvan over te hevelen. Die hebben dit seizoen namelijk daar wel samen een teamprestatie neergezet.

En inderdaad, gaat Advocaat niet doen.
0
Zaterdag 6 mei 2023 om 10:58 uur

Sprinkhaan070

ADOZoetermeer schreef:

8 jaar hoofd jeugdopleiding tegen 2 jaar hoofd scouting. Als we het over bewijzen hebben. Als we met veel doorgeschoven jeugd gaan spelen verwacht ik meer van Ouaali dan Ruijl.
Snap ik nog steeds niet wat je bedoeld. Het gaat om de plek van de technisch directeur namelijk.. Deze moet in samenspraak met de trainer zorgen voor een representatieve selectie. Ouaali heeft op technisch vlak nooit iets gedaan. Ruijl weet daarentegen hoe de juiste spelers te scouten en te zien of deze passen in je selectie.

Kan je me vertellen wat Ouaali de afgelopen 8 jaar dan heeft gedaan als hoofd jeugdopleiding? En kan je me eens iemand noemen die hoofd jeugdopleiding is geweest en daarna technisch directeur is geworden. Ik vind dat een vreemde stap namelijk.
0
Zaterdag 6 mei 2023 om 00:21 uur

GroenGeelHart070

Madmax schreef:

Wat een een geld voor 6 goede wedstrijden in de KKD gelijk.doen #Next
Inderdaad. Mooie strik erom, 1 miljoen en doorverkooppercentage.
En dat geld dan wel investeren in de selectie voor komend seizoen!
0
Vrijdag 5 mei 2023 om 23:23 uur

Mike

pajam schreef:

We zijn een goedkope gok voor Bolt. Een opening in de Nederlandse vijver van talent én een mogelijkheid om twijfelachtige talenten van hun andere clubs in Nederland in de spotlights te zetten.

Niet meer en niet minder
Ik denk dat je gelijk hebt. Iets waar we niet per definitie slechter van hoeven te worden. Bijna alle voetballers in het betaalde voetbal hebben wel een of meerdere kwaliteiten. Het is de kunst om die kwaliteiten goed te benutten en van het team een geheel te maken. Selectie, evenwichtige samenstelling, speelwijze, motivatie zijn voor ons van veel groter belang.
Daarom zijn het aanstellen van een goede TD en een ervaren trainer/coach zo vreselijk belangrijk voor ons.
0
Donderdag 4 mei 2023 om 10:46 uur

Advertentie

Lellow

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Dertig jeugdspelers vastgelegd
Bij de opleiding van ADO bestaat meer zekerheid over het nieuwe seizoen dan bij de hoofdmacht van de club.
Lees het nieuwsbericht
Laat op de Open dag die 30 jeugdspelers tegen elkaar spelen , kunnen de supporters middels hun uitstekende scoutings kwaliteiten beoordelen wie er bij de selectie mag aansluiten .

Scheelt Lex Jr weer tijd en 3000 paar ogen zien meer dan 1 .

Laten we alleen niet te enthousiast zijn over een bepaald talent anders zit deze direct op het vliegtuig naar Portugal.
0
Donderdag 4 mei 2023 om 07:57 uur

Gast

Langebach2 schreef:

Met deze ambitie kunnen we niet verder.
Dan zijn we simpelweg een club om wat talenten zoals Thomas speeltijd te geven en dat die gasten dan kunnen doorstromen naar andere clubs.
Kunnen we volgend seizoen mooi strijden met Top Oss, FC Dordrecht onderin de KKD.
Schande!
De teksten zijn van een vertrekkende directeur die samen met dirkie voor miljoenen een ondermaatse selectie heeft neergezet. Niet op deze teksten ingaan. Een amerikaanse eigenaar die niet ambitieus is?
0
Woensdag 3 mei 2023 om 22:23 uur

slash070

En voorlopig gaan we dalijk voor het dede achtereenvolgend seizoen de kkd in, en zie je de selectie jaarlijks minder worden.

Dit seizoen was er na de gedegradeerde clubs de vierde spelersbegroting, jong teams niet meegerekend. Was echt aan het begin van dit seizoen op verschillende voetbal websites te lezen. Gewoon alles over de balk gegooid door onkunde, makelaars hebben zich gek gelachen.

En Rijntjes begrijpt de supporters dat ze morren over onduidelijkheid van de eigenaar ook nog Is toch niet te geloven wat die verdomme zegt. Vorig jaar was het stadion nog te klein. Schande dit echt ,grote schande.
0
Woensdag 3 mei 2023 om 22:00 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

'Helmond Sport zit in maag met Tom Beugelsdijk'
Na negen maanden Helmond Sport is het perspectief van Tom Beugelsdijk vertroebeld en is het de grote vraag hoe nu verder.
Lees het nieuwsbericht
Nou, wat er de laatste jaren bij ons allemaal achterin loopt mogen bij lange na Beugelsdijk z'n schoenen niet eens vastmaken. Maar toch moet je hem volgend seizoen echt niet terug halen. Hij zal er niet beter op geworden zijn, en bij 'zijn Den Haag' zal hij ongetwijfeld zich geroepen voelen om de leider uit te hangen. Dan gaat hij dingen doen wat hij sowieso niet kan en dat wordt drama en schorsing op schorsing.

Ik vind trouwens dat het seizoen uitgespeeld zal moeten worden zonder de huurlingen en aflopende contracten. Allemaal wegwezen.. Kijken of je zo nog wat losse centen kan krijgen voor die nog contract hebben. Gewoon een schande wie deze kut selectie bij elkaar hebben geraapt.

Advocaat en zijn staf hebben er ook weinig aan toegevoegd. Je ziet het nu elke wedstrijd minder worden, geen enkele speler heeft progressie geboekt. En dat elke keer stilzwijgend , maar wel duidelijk kenbaar maken van onze Haagse trainer dat de selectie niks is, doet ook niemand wat goeds. Dat weten we nou wel, zien we zelf ook al een poosje.

Is wel welletjes dit seizoen zo.
0
Dinsdag 2 mei 2023 om 17:19 uur

Nu online

Tuurke63, Aad, Erik070, wiegah070, FC Den Haag!, ADO73, Tante Wil, Rikkie1, fcdh-middennoord, adorob en 80 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 115
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1