Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Kees

Aad schreef:

Lekker interessant. We zijn ADO-supporters en Arsenal kan mij gestolen worden.
Als hij nou naar ons was gekomen ..............
Hallo Aad, dat ligt aan mij. Ik vond hem niet goed genoeg............ afgetest dus.
0
Dinsdag 3 februari 2009 om 19:19 uur

Bert

iiii schreef:

IK zeg 10 punten erafhalen. zou toch mooi zijn. Maar 3 is ook mooi
Ik hoop dat de KNVB dat uit zijn hoofd laat want als dat een keer bij ons gebeurd zitten we in hetzelfde schuitje.

Het moet toch niet zo zijn dat het lot van een club in handen ligt van de een of andere idioot die het veld op gaat.

Kijk de De graafschap staat op scherp net als wij omdat er zowel bij hun als bij ons supporters het veld opkwamen na de handhaving/promotie.
 
Dat vind ik overdreven alleen gaat het erom wat de KNVB ervan vindt en die keuren het af.

Wedstrijd zonder publiek is zwaar genoeg. Ik wil liever de eerstkomende thuiswedstrijd op sportieve gronden die drie punten binnenhalen. Gewoon winnen dus.
0
Dinsdag 3 februari 2009 om 18:35 uur

marcellino

fcdh sassem schreef:

precies de aanvoer naar Powel is erg slecht. hij krijgt zelden een goede bal aangespeeld. het probleem ligt op de vleugels en op het middenveld.
Ben ik het niet mee eens,je ziet dat elke bal van zijn voet afschiet en vaak bij het voorbij willen gaan van tegenstender vergeet hij de bal.

Laten we het er op houden dat hij nog moet wennen, en conditioneel op peil moet komen.

De ballen die hij vast houd voorin zijn ook nog niet echt top dat was bij groningen anders.
ik geloof wel dat hij veel beter kan en hoop er ook op want als dit het is moet ik jammer genoeg zeggen dat
niet gehaald hebben wat we naar op zoek waren en scorende spits
0
Dinsdag 3 februari 2009 om 17:45 uur

DEHAAGSEHYENA00

den haag schreef:

wat me ook opvalt in de laatste wedstrijden is dat Powel..onze killer voorin ... nog geen 1 duel hard er in is gegaan om hem te winnen en hij heeft volgens mij nog geen sprint getrokken in die wedstrijden.

als die 1 op 1 staat met een verdediger is hij ook veelste langzaam om de actie te maken

wat en onzin praat je allemaal?

Powel speelt in een andere tacktiek die hij gewendt is want hij is een aanspeelpunt en geen man om de diepte in te sturen?
Ik heb hem genoeg zien sprinten en acties zien maken maar hij krijgt geen hulp,want waar je normaal 3 aanvallers voor heb moet hij het in zijn eentje doen?
0
Dinsdag 3 februari 2009 om 14:58 uur

den haag

ed schreef:

waar ik zo gek van word is dat als de tegenstander een corner krijgt dat iedere speler van ons helemaal terug gaat in eigen strafschop gebied dus de afval bal is altijd voor de tegenstander ,IK VIND WETZEL MOET 1 OF 2 SPELERS BIJ DE MIDDELIJN LATEN STAAN IS EEN KEER  anders blijf de druk er van de tegenstander.
daar heb je helemaal gelijk in ed... dat zie ik nou ook elke keer .. daar zat ik me afgelopen weekend zo aan te ergeren ... als ik het mocht zeggen .. dan zou ik ... een snelle jongen op de middenlijn laten staan en iemand iets buiten de 16 meter .. want dan is er snel aansluiting en als die niet snel genoeg er is kan die snelle speler misschien voor een verassing zorgen met zijn snelheid
0
Dinsdag 3 februari 2009 om 13:36 uur

fcdh sassem

ach ja schreef:

Ben je erbij geweest of luister je naar het gezwets van Johan Derksen?

ik ken wotte persoonlijk en vind het een griezel. maar dat maakt niet uit want als hij de kwaliteiten heeft om van onze lub een topclub te maken dan is hij van harte welkom helaas voor hem en voor ons heeft hij die kwaliteiten niet. hij is ook veral met problemen vertrokken dat zegt genoeg lijkt mij.

0
Dinsdag 3 februari 2009 om 10:41 uur

Advertentie

Ronaldo

Den Haag For Life schreef:

Zo lang is Mark nog niet weg bij ADO.
Het kan mij niet lang genoeg gelden zijn.
0
Maandag 2 februari 2009 om 23:55 uur

Haagse Roel

Kees schreef:

Hoi Roel,

Je kunt toch moeilijk stellen dat we laatste weken hebben geslapen met Derijck, Buijs en Powel.
Er is geen club in de ere- of eerste divisie die zich verhoudingsgewijs kwalitatief zo verstrekt heeft als ADO.

Niets dan lof voor de slagvaardigheid van Wetzel/VD Kallen.

Hoi Kees, " weer zitten slapen " klinkt idd wat negatief, niet zo bedoeld,  echter als Wetzel zijn speelwijze handhaaft dan zou ik toch graag een rechterspits erbij hebben. In die context mijn opmerking mede gezien de opmerking van Wetzel in een interview met Haaglanden waarin hij zegt  over het aantrekken van een rechterspits : Er komt wel het een en ander op mijn pad voorbij, ik zie wel of het goed genoeg is. 

 

0
Maandag 2 februari 2009 om 18:08 uur

den haag

Haagse Roel schreef:

Willem II huurt talent Manco van PSV.....kan zowel op rechts als links op de vleugel uit de voeten........Hebben we weer zitten slapen ???? Ken hem eigenlijk niet zo goed.
kleine jonge .. miss net zo klein als pique en van hese .. maar een grote doos techniek in huis en een snelle .. dus gevaarlijk genoeg
0
Maandag 2 februari 2009 om 18:02 uur

supporternoord

Let maar op! schreef:

ADO heeft momenteel 11 spelers in de Wetzel selectie waarmee ze degradatie kunnen voorkomen. Het hadden er heel wat meer kunnen zijn, maar dat ligt aan Wetzels capaciteiten. Bij schorsingen of blessures zal ADO degraderen. Oftewel, zonder Pique nu al een probleem. Laat staan als KUM of DERIJCK niet kunnen meespelen.
inderdaad onzin, we hebben genoeg goede reserves.
Volendam degradeerd wel en mochten we nacompetitie moeten spelen dan is het verschil zo groot dat we dat ook nog wel winnen.
0
Maandag 2 februari 2009 om 12:01 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, langnek, Tante Wil, DenHaagCity070, Wahter, Heino, Marko1969 en 82 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1