Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: sport

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 117
Volgende pagina

Aad

Kees schreef:

Net als jij ben ik ook optimistisch gebleven. Er is al gesproken door Van der Kallen met een andere buitenlandse investeerder. Ben benieuwd hoe dat verder gaat.

Maar ik vraag me echt in alle oprecht af wat de beweegreden(en) van Wang en cs. is/zijn geweest om de club zolang in het ongewisse te houden. Mogelijk moet hij zelfs boetes betalen voor zover dat geld binnenkomt.

Is het dat hij niet voldoende investeerders heeft kunnen vinden? Ik kan echt geen enkele andere reden bedenken.
Kom nou Kees. Denk je echt dat mister Wang boetes en rente gaat betalen?
Ik geloof er niets van. Zoals ik ook niet geloof dat mister Wang ZELF heeft willen investeren.

Al bijna vanaf het eerste moment is aangegeven dat United Vansen in China naar sponsors en investeerders zou zoeken. Ik heb nooit geloofd dat die zouden worden gevonden. Alle redenen daarvoor heb ik in het afgelopen halfjaar al meerdere malen hier gepost.

Al houdt een Chinees nog zo veel van voetbal, hij houdt nog meer van zijn portemonnee en steekt daarom geen geld in projecten die niet (direct) winstgevend zijn. En wat betreft cultuur, sport, etc. wordt nog steeds de verantwoordelijkheid en het initiatief bij de Chinese overheid neergelegd.
0
Woensdag 31 december 2014 om 13:35 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Fontein heeft toch de businessclub toegesproken, incl. De Bruin, en aangegeven dat het rond was? Heeft die Fontein dan zo`n bord voor zijn kop?

Of weet Fontein meer dan vd. Kallen? En is Wang en Fontein een twee-eenheid waar ze vd. Kallen niet bij willen betrekken?
In het artikel van VI staat ook bijna niets nieuws. Ik kan me niet voorstellen dat Fontein zich om de tuin heeft laten leiden/lijden.

Mogelijk tegen beter weten in blijf ik erin geloven en hopen. Vanuit de regio behoeven we niets meer te verwachten en een mogelijk volgende koper heeft misschien wel helemaal niets met sport te doen. Dat wordt dan een platte investeerder. Maar ook dat is weer een speculatie.
0
Dinsdag 30 december 2014 om 11:39 uur

Jordy

Onno Hansum zei bij TV-West sport wel dat hij nieuwe deadlines te horen had gekregen, maar dat west ze niet publiceert omdat ze toch niet nagekomen worden.
0
Woensdag 24 december 2014 om 14:39 uur

Kees

Kees schreef:

Interesse voor Van Duinen van Ingolstadt (koploper tweede Bundesliga)???
Is overigens een bericht van een lokale nieuwsdienst via Sky sport uit Beieren. Kan het in de Donau Kurier overigens (nog) niet terugvinden.
0
Woensdag 24 december 2014 om 12:42 uur

H@@GenEES

lulijzer schreef:

Bij deze dan:
-Jeugdopleiding zorgt voor goodwill in de regio
-Jeugdopleiding laat zien dat je als BVO een `voetbalhart` hebt
-Jeugdopleiding zorgt voor maatschappelijke betrokkenheid
-Jeugdopleiding laat zien dat het de sport is die je drijft (niet de centen)

Ik kan er nog wel een paar noemen, maar kort door de bocht: Een BVO met voetbalvisie investeert in de jeugd(opleiding).
-Jeugdopleiding zorgt voor goodwill in de regio
ADO creƫert al genoeg goodwil door maatschappelijke projecten te ondernemen.

-Jeugdopleiding laat zien dat je als BVO een `voetbalhart` hebt
Dus als je geen jeugdopleiding heb maar in de regio scout heb je geen voetbalhart? vreemde redenatie naar mijn smaak

-Jeugdopleiding zorgt voor maatschappelijke betrokkenheid
Zoals al eerder gezegd ADO laat genoeg zien dat zij midden in de maatschappij staat, daar hoef je niet een dure, onrendabele jeugdopleiding te hebben

-Jeugdopleiding laat zien dat het de sport is die je drijft (niet de centen)
Onzin, ADO is een BVO en daar draait het ALTIJD om de centen (of het gebrek daaraan, is misschien niet leuk maar helaas wel realiteit.

Sorry maar geen van deze redenen zijn goed genoeg om naar mijn mening een dure jeugdopleiding te hebben die eigenlijk bijna geen transferbare (is dat een woord?) spelers oplever. In een normaal bedrijf zou deze tak allang zijn gesaneerd vanwege achterblijvende resultaten.

Ik weet dat ik met deze stelling hier geen vrienden maak, maar je kunt (kijkend naar de kosten en kijkend naar de spelers die ene transfer naar een andere club hebben gemaakt) niet anders concluderen dat de jeugdopleiding een verliespost is, en al die bijzaken die jij noemt worden al gedekt door ander onderdelen van ADO.



0
Dinsdag 23 december 2014 om 19:58 uur

lulijzer

H@@GenEES schreef:

Ik heb het ook geprobeerd met het kosten/baten argument, toen waren we het over eens dat een jeugdopleiding tussen de 1 en 2 miljoen euro per jaar koste (ruwe schatting) en dat dit niet rendabel is al je ziet welke spelers er vanuit de jeugd via het eerste transfereren naar een andere club.

Als je dit geld zou steken in scouting die zich vooral bezighoud met het inventariseren van de talenten in de amateurs/top klasse (waar Toornstra bv ook weggeplukt werd) het onderhouden van banden met amateur/topklasse/jupiler clubs bouwen aan een netwerk in de regio.

Ben je naar mijn bescheiden mening beter af en tot op de dag van vandaag is er niemand geweest die argumenten heeft aangevoerd waarom een jeugdopleiding zo zaligmakend is

Bij deze dan:
-Jeugdopleiding zorgt voor goodwill in de regio
-Jeugdopleiding laat zien dat je als BVO een `voetbalhart` hebt
-Jeugdopleiding zorgt voor maatschappelijke betrokkenheid
-Jeugdopleiding laat zien dat het de sport is die je drijft (niet de centen)

Ik kan er nog wel een paar noemen, maar kort door de bocht: Een BVO met voetbalvisie investeert in de jeugd(opleiding).
0
Dinsdag 23 december 2014 om 19:22 uur

Advertentie

slash070

Fraser aan tafel bij TV West Sport, en Nono Hansum is klaar met de overname, die geloofd er helemaal niks meer van. . . .
0
Maandag 22 december 2014 om 17:29 uur

<FCDH>

lasoog1 schreef:

Son of Wang wellicht. Maar mij heeft ie het in ieder geval niet laten weten. Maar goed, so what?

ps..heb vanavond live mee zitten juichen met Fietstas...mag dat????
Zelfs onno hansworst zei in west sport dat wang in Nederland was maar niet in het stadion wel ze familie
0
Donderdag 18 december 2014 om 23:20 uur

<FCDH>

lasoog1 schreef:

Die is niet eens in Nederland geweest.
Wang is wel geweest man werd gezegd in west sport
0
Donderdag 18 december 2014 om 23:13 uur

Bolluhboeah

pajam schreef:

ha ha ha!

jij vindt het interessant vinden van top voetbal hetzelfde als al het voetbal

en dan kan ik niet begrijpend lezen, alles goed verder?
Ja. Het begin is er. Hoe denk je dat andere landen buiten bakermat Engeland aan het voetbal zijn gekomen? Of denk je dat de sport overal gelijktijdig door een toeval is uitgevonden?
0
Donderdag 18 december 2014 om 14:46 uur

Nu online

den haag, lulijzer, Alle ballen op Jort, poemba, Marinus, Erik070 en 127 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 117
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1