Welkom in de shoutbox, gast
Kees
REACTIE OP DE OFFICIÉLE NAC SITE
KEES LUIJCKX: EERST ADO, DAN NAC
11-01-2010
De vorige week door NAC voor drie jaar vastgelegde Kees Luijckx zal voor het restant van dit seizoen de kleuren van ADO Den Haag verdedigen.
Natuurlijk is deze oplossing voor AZ, ADO Den Haag en de speler zelf uitvoerig met NAC besproken. "Kees wilde graag voetballen", aldus technisch directeur Earnest Stewart. "Bij ADO Den Haag maakt hij meer kans op veel speelminuten dan bij AZ. Sterker nog, Kees zal bij ADO waarschijnlijk gewoon een vaste kracht zijn. Wij juichen het toe dat Kees de komende maanden bij ADO gaat spelen. Voor zijn ontwikkeling is het beter dat hij wedstrijden speelt op Eredivisieniveau dan dat hij zijn minuten maakt in het tweede elftal van AZ. Lijkt me logisch."
Natuurlijk bestaat daarbij de kans dat Luijckx geblesseerd raakt. "Blessures horen bij het voetbal", erkent Stewart. "Maar de kans dat hij geblesseerd raakt op de training, dan wel bij een wedstrijd van het eerste of tweede met AZ is even groot. Bovendien kun je thuis van de trap vallen of anderszins geblesseerd raken", aldus de technisch directeur. En zo is het natuurlijk. Er zijn gevallen bekend van spelers die geblesseerd raakten bij het uitlaten van hun hond of bij het spelen onder de douche met een vriendin. "Ik bedoel maar", lacht Stewart. "Alle gekheid op een stokje, het is voor Kees en uiteindelijk ook voor ons beter als hij zoveel mogelijk wedstrijden op het hoogste niveau speelt. Wij hadden niet de mogelijkheid om Kees nu al naar Breda te halen, anders hadden we dat beslist gedaan. Met deze oplossing zijn alle partijen tevreden. Prima dus."
![]() |
Maandag 11 januari 2010 om 15:59 uur |
super fc denhaag
Basisplaats nieuwe doel van jonge Vicento
Officieel mag Charlton Vicento nog bij de junioren spelen, maar in de eerste seizoenshelft kwam hij al veertien keer in actie voor het eerste elftal van ADO Den Haag. De aanvaller is tevreden, maar stelt zijn doelstellingen steeds weer bij.
"Mijn ambitie is om uit te groeien tot een basisspeler", zegt de achttienjarige Vicento in gesprek met Voetbal Magazine. "Toen Raymond Atteveld mij bij de selectie haalde, was mijn doel om erbij te blijven. Daarna wilde ik een keer invallen en als dat zou lukken, wilde ik vaker en langer als wisselspeler in de ploeg komen."
"Dat gebeurde allemaal en de volgende stap was een keer in de basis staan", vervolgt de in Zoetermeer geboren voetballer zijn verhaal. "Iedere keer als ik iets had bereikt, paste ik de doelstelling aan. Dat doe ik nu ook. De volgende stap is om basisspeler te worden."
Ook met de club zelf is Vicento ambitieus. De speler van Oranje onder 19, die dit seizoen eenmaal wist te scoren in de Eredivisie, mikt op een hoge positie van ADO Den Haag aan het einde van het seizoen. "We willen graag eindigen in het linkerrijtje. En mijn ambitie is om daar een rol in te spelen."
die jonge is op de goede weg, heb veel vertrouwen in m. hij is nog jong en kan nog een hoop leren. gewoon zo doorgaan dan krijg je je vaste basisplaats vanzelf.
![]() |
Zondag 10 januari 2010 om 12:45 uur |
<FCDH>
Geldboete Frans Adelaar voor mishandeling
Frans Adelaar. FOTO PRO SHOTS
UTRECHT - De politierechter in Utrecht heeft donderdag trainer Frans Adelaar van voetbalclub Sparta veroordeeld tot een boete van 1000 euro waarvan de helft voorwaardelijk wegens mishandeling en bedreiging. De straf was gelijk aan de eis van de aanklager.
De 49-jarige Adelaar ontplofte toen zijn dochter tweeënhalf jaar geleden ruzie kreeg met haar bazin in het Griekse restaurant in Nieuwegein waar Adelaar vaste klant was. Volgens de rechter is Adelaar destijds veel te ver gegaan. Hij heeft de vrouwen bedreigd, geslagen en getrapt, oordeelde de rechter. (ANP)
07/01/10 16u02
zo dat is nou die adelaar die de supporters van den haag zo schande vond door dat ze het veld opkwamen
![]() |
Donderdag 7 januari 2010 om 16:39 uur |
ADODENHAAG
Bruins mag vertrekken van Feyenoord
Luigi Bruins mag vertrekken bij Feyenoord. De Rotterdamse club staat open voor een verhuur of verkoop van de middenvelder, zo laat Bruins' begeleider Sietje Mouch weten in Sportweek.
Technisch directeur Leo Beenhakker heeft Mouch dat medegedeeld. "Deze week ga ik met Luigi zitten om te kijken wat het beste is", zegt de begeleider. "Hem kennende wil hij naar een voetballende club. Ergens waar hij als rechtshalf of als nummer tien kan spelen en veel aan de bal is."
Bruins is er nog niet in geslaagd een vaste basisplaats af te dwingen bij Feyenoord. Ook onder trainer Mario Been, die hem eerder bij Excelsior onder zijn hoede had, kon hij daar tot dusver niet op rekenen. In competitieverband kwam hij dit seizoen tot elf optredens, voornamelijk invalbeurten. Alleen tegen ADO Den Haag en FC Groningen startte Bruins in de basis.
Mouch denkt dat een Nederlandse club de beste uitweg biedt aan Bruins. "Ik ben er geen voorstander van dat hij nu al naar het buitenland gaat, een Nederlandse club heeft de voorkeur."
![]() |
Dinsdag 5 januari 2010 om 14:22 uur |
Bert
Ook nog de beste wensen, Roel
Ik verwacht dit trouwens ook niet, maar het is een feit dat als er bij ADO geen geld is dan doen ze ook gewoon niets. Dat hebben we kunnen zien voor de competitie. Aan de andere kant met nog maar de helft aan wedstrijden voor de boeg en het is een feit dat alleen nog Knopper terug komt. En dan gaat Buijs ook nog eens weg. Normaal gesproken zouden dan de alarmbellen moeten rinkelen en spelers gehaald worden, maar ik kan ook niet in de (financiele) keuken kijken.
Affijn, mijn mening daarover ken je. Hoe dan ook meer investeren of alles kwijt met als "hoofdprijs" de jupiler leaque. En dus nog meer geld kwijt.
De vaste shouters en nog een hoop Die hards zullen best komen kijken naar die wedstrijden in de Bierliga. Maar dan zijn we wel weer terug bij af.
Iedere wedstrijd die gespeeld wordt met minder dan 10.000 man kost meer geld dan het oplevert. Heracles krijgt het wel voor elkaar Die zitten nu al in een zetel. En wij moeten weer vrezen voor wat er komen gaat.
Ik zie het nog best postief in met tenminste een goede back erbij en een aanvallende versterking. We krijgen ook geen hond meer fit uit die ziekenboeg. Ranko Pique voorlopig niet fit Knopper afwachten.
![]() |
Zondag 3 januari 2010 om 18:53 uur |
Bert
16 april, 09:28
Club Brugge, momenteel derde in de stand, heeft nood aan versterking wil het volgend seizoen meespelen in de titeldebatten. Een van de pistes die gevolgd wordt is de 21-jarige centrale verdediger Daan Van Gijseghem.
De Brugse verdediging vertoont dit seizoen wel eens vaker gaten. Een stevige centrale verdediger is dus geen overbodige luxe. Van Gijseghem is dit seizoen een vaste waarde in de basis van Moeskroen.
De Hengouwers verkeren in zware financiële problemen en dus kunnen er op het einde van deze jaargang wel eens koopjes gedaan worden.
Zal dus niet makelijk worden deze jongen te halen. Maar weet niet wat de actuele stand van zaken is.
![]() |
Woensdag 30 december 2009 om 01:09 uur |
JB
In het kader van hoe nu verder is het wellicht verstandig Hans Galjé te benaderen om de jeugdafdeling verder te herstructureren.
Let wel geen technisch directeur maar hoofd jeugdopleiding.
Kunnen we gelijk vragen of er een back van Exelsior Moeskroen werk zoekt. Neem die gasten maar op proef. Pisvee en onze broeders uit Brugge zijn al aan het lijken pikken geslagen.
Terecht ook want zo werkt dat in de voetballerij.
Daan Van Gijseghems lijkt mij een mooie haalbare aanwinst.
21 jaar, oud-jeugdinternational, verdediger, al 4 (!) jaar vaste basisspeler.
de 17-jarige Letierme zullen wij nooit kunnen krijgen, zaten PSV, Man City ed al eerder achteraan.
Er loopt ook nog een scorende spits rond, maar die is geboren in Nigeria en heeft een paspoort uit Qatar. Die is dus niet te betalen qua salaris.
![]() |
Woensdag 30 december 2009 om 00:12 uur |
Aad
Ik zat gisteren de kerstspecial van de VI te lezen. Er stond een interview in met Kessler, Kessler gaf in een antwoord aan dat hij verwacht dat alleen clubs als de top-3 aangevuld met AZ, Hee, Gro, Utr, Twe en NAC nog potentie hebben maar dat clubs als Sparta en Willem II gedoemd zijn tot het rechterrijtje (of erger). Opvallend was dat hij ADO al helemaal niet meer noemde…….
Er werd ook een specifieke vraag gesteld wat Kessler van VDK vond. Kessler : ‘als je A zegt moet je ook B zeggen en niet halverwege de rit eruit stappen’ Als je 10 miljoen investeert weet je dat je nog een keer 10 miljoen moet investeren. Als je alleen 5 miljoen investeert is dit niet structureel’.
Zou Kessler meer weten ???? Ik hoop het niet !!
Ik ga maar weer eens een gewaagde discussie beginnen. Als je op adofans.nl leest dat ADO al in 1960 met hetzelfde probleem zat als nu en je je eigenlijk moet afvragen of het linkerrijtje er ooit nog een keertje erin zit, is het dan misschien geen idee om (nu komt-ie) een fusie met Sparta bespreekbaar te maken ?
Sparta heeft een topopleiding, is razend populair in D/H, nette club, op zoek naar een groter stadion maar zal net als ADO wegzakken in de vergetelheid. Met budgetten van 10 – 20 miljoen is het een kwestie van tijd voordat de stekker eruit kan.
Samen zouden we wellicht een bolwerk kunnen vormen die weer tot de top zou kunnen horen. Misschien kunnen we iig eens kijken om onze opleidingen samen te voegen en zo een blok te vormen tegen Fey/Exc en Ajax.
Kijk wat er in het amateurvoetbal is gebeurd in groot D/H. De laatste 20 jaar zijn er 84 clubs verdwenen en zijn er nu nog (maar) 54 over waarvan we weten dat we de komende jaren nog van een flink aantal afscheid moeten nemen. Niks blijft hetzelfde en op deze voet doorgaan betekent op den duur ‘einde oefening’.
Het zou heel veel emoties losmaken en ook een groot aantal emotionele KWADE reacties.
Voetbal is, hoe graag mensen als van der Kallen (door mij zeer gewaardeerd) en Jagersma dat zouden willen, niet met een bedrijf te vergelijken.
Als dat zo was hadden zo'n 9.000 vaste en tig "losse" supporters al lang voor een andere produkt (= club) gekozen.
Wij zijn echter, net als veel supporters van bij voorbeeld Sparta, emotioneel gehecht aan onze club.
Toen in 1971 ADO en Holland Sport samengingen, een zakelijk gezien wijs besluit, was dat een klap in het gezicht van vele HS-supporters. Die hadden en hebben nooit een stap in het Zuiderparkstadion gezet en zullen dat ook nooit in het Foreparkstadion doen.
Zo zal het zeker bij een fusie ADO / Sparta gaan. Als de fusieclub zich in Den Haag vestigt zal er niet ene Rotterdammer zich als supporter bij de nieuwe club aansluiten. Dan gaan ze onmiddellijk naar F'noord. Als ze tenminste nog naar voetbal gaan.
Als de club naar R'dam gaat zal dat zeker gebeuren met ADO-supporters. Mij zullen ze zeker niet in R'dam zien.
Laten al die efficient denkende zakenlieden die zich met voetbal bemoeien zich een ding realiseren: Je verkoopt geen PRODUCT, je verkoopt emotie.
Natuurlijk loopt ADO dan het risico te verdwijnen maar dat is dan een gevolg van het feit dat er onvoldoende mensen (ook potentiële sponsoren) niet emotioneel (genoeg) bij de club betrokken zijn.
![]() |
Dinsdag 29 december 2009 om 12:50 uur |
Advertentie
jajoh
Het is toch onbegrijpelijk dat er jaar achter jaar achter jaar geen normale structuur bij den haag kan worden gecreeerd! Zo'n RvC zit daar blijkbaar ook voor janlul. Een TD die nu begint te huilen, maar waarom zei hij dan niet toen Jagersma het had over een 2e ring en een twaalfde plaats? Een Atteveld die de greep volledig kwijt is op de groep en een team die in mijn ogen doelbewust de boel aan het saboteren is om de trainer eruit te werken. Ik ben nu 26 jaar vaste supporter, maar kan mij werkelijk geen moment herineren dat het rustig was bij m'n cluppie. Zoals het nu gaat worden we heerlijk laatste en zijn we ten dode opgeschreven. Wij als suporters worden week na week voor lul gezet en geloof me, de bom gaat enorm uit elkaar barsten als er na de winterstop niets verandert. Sommige hier zullen wel weer zeggen dat we achter de ploeg moeten staan blablabla, MAAR HET WORDT TIJD DAT DE PLOEG WAT WAARDERING GAAT TONEN VOOR ONZE HONDSTROUWE AANWEZIGHEID EN SUPPORT! Ik lees dat er gezegd wordt dat we na de winterstop gelukkig makkelijke tegenstanders krijgen....HALLO, WORDT EEN WAKKER! Momenteel zijn WIJ de makkelijke tegenstander voor elke andere club. Het end is echt zoek en ik ben bang dat er ditmaal geen weg terug is en de 1e stappen naar de ondergang al flink gezet zijn. Iedereen binnen de club lult in z'n eigen straatje, de ploeg gunt elkaar het licht in de ogen niet en wij als supporter staan daar elke week weer voor ons zuurverdiende geld op te schelden uit frustratie. Ik hoop op een wonder, maar helaas heb ik gehoord dat deze niet bestaan. DEN HAAG IS KLINISCH DOOD EN ER WORD NU DRUK OVERLEGD WANNEER DE STEKKER ERUIT GETROKKEN GAAT WORDEN! ALLE BELEIDSBEPALERS BEDANKT VOOR JULLIE EGOISTISCHE GEDRAG EN VOOR HET FEIT DAT JULLIE MIJN CLUB DE NEK OMGEDRAAID HEBBEN.
![]() |
Zondag 20 december 2009 om 14:39 uur |
Mike
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |