Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: behouden

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 118
Volgende pagina

Bert

Ik krijg op GGH tv tegenwoordig alleen nog maar geluid en geen beeld?
Iemand een idee waar dat aan ligt.

20 SCC houders zijn alsnog behouden en Cherry heeft nog een buisinessseat weten te verkopen.

@Johannes: Van Polen verwacht ik juist heel weinig. Ze hebben het thuisvoordeel maar wel een van de minste selecties op papier. Nou ja we gaan het zien.
0
Zaterdag 19 mei 2012 om 10:25 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO denkt aan Saeijs
ADO Den Haag gaat nog een poging wagen om de transfervrije Christian Kum te behouden. Mocht de centrale verdediger toch vertrekken, komt Jan-Paul Saeijs in beeld.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 18 mei 2012 om 10:22 uur

Kees

Bert schreef:

Is dat dan al zeker dat die Guidetti weggaat? Moet het nog zien dat die naar Feyenoord gaat.
Ha, net op twitter lees ik dat Maucice Steijn tegen Jim van der Deijl zegt dat er geen contact met Bulykin is geweest. Kun je het allemaal nog volgen???

Overigens ook de opmerkingen van Goetzee op twitter dat er een redelijk aantal scc opzeggers zijn behouden door de telefoonactie en door Cherry een sponsor is binnengehaald.
0
Maandag 14 mei 2012 om 22:52 uur

DaveDH

BLEISWIJK-1 schreef:

Dave, geef gewoon je ongelijk eens toe. Het leeft meer dan jij misschien had gedacht. Het is gewoon een tekortkoming van dit bestuur.

En nee ik ben niet blij. Ik ben heel teleurgesteld in het bestuur en ook wel een beetje op jou. Maar dat zal je aan je reet roesten!

In mij? ik zit niet bij de cloeb hoor... Maar ik snap wel dat als er geen nieuws is de club ook geen nieuws kan brengen... Ik denk dat als ze Bully kunnen halen ze het zeker zullen doen al is het maar om de SCC houders die er nog over zijn te behouden...

Je zult gewoon ff geduld moeten hebben, en ik heb geduld het is voorlopig nog niet de start van het nieuwe seizoen...
0
Maandag 14 mei 2012 om 22:37 uur

Aad

Dit was nieuws van een jaar geleden, maar Feyenoord heeft nu geld (in het vooruitzicht) dus je kunt 1 en 1 bij elkaar optellen.

`Feyenoord waagde poging bij Bulykin`
Gepubliceerd op zaterdag 2 juli 2011 om 09:25

Feyenoord heeft een voorzichtige poging gewaagd bij Dmitry Bulykin. Technisch directeur Martin van Geel zag in de ADO-topscorer de nieuwe spits, maar de Rotterdammers konden niet voldoen aan de financiële voorwaarden van een overgang. Dat meldt Het Nieuwsblad.

Bulykin werd afgelopen seizoen verhuurd aan ADO Den Haag, waarbij hij prompt topscorer werd. De nummer vijf van de Eredivisie wilde de 31-jarige Rus van Anderlecht langer behouden, maar kon niet voldoen aan de salariseisen van de 31-jarige Rus. Ook Feyenoord blijkt daartoe dus niet in staat. Volgens de Belgische krant is er nog een andere club uit Nederland geïnteresseerd.
0
Maandag 14 mei 2012 om 08:09 uur

Aad

teeg28 schreef:

hoorde en zat net ook te lezen dat nec in de markt is voor buly en nog meer clubs pffffffffffff zijn we weer te laat ???????? of gaan ze vol voor die amateur van servette die een half meier salaris vraagt
Van VI

NEC maakt werk van definitief vastleggen huurling Zeefuik

11/05/2012 17:21

Género Zeefuik speelt mogelijk ook komend seizoen voor NEC. De Nijmeegse club heeft bij PSV een bod op de aanvaller neergelegd.

Zeefuik maakt dit seizoen als huurling een sterke indruk bij NEC. De spits mag dan niet veel scoren, zijn rol als aanspeelpunt is groot. Trainer Alex Pastoor wil hem daarom ook graag behouden.
0
Vrijdag 11 mei 2012 om 19:49 uur

Zeo

BLEISWIJK-1 schreef:

Miq en Kees, het gaat mij vandaag helemaal niet over de werkelijk schuldige van de slechte prestaties. Ik heb mij er al lang bij neergelegd dat de bestuurders de beslissingen nemen.

Maar even over de discussie Steyn. Ik vind niet dat hij het goed gedaan heeft. Slecht? Nee, daarvoor is er misschien te veel gebeurd. Maar matig toch zeker wel. Moet hij dan vervangen worden? Ik gun hem wel een normaal jaar en laten we hem dan beoordelen. Maar als er geen draagvlak op bestuurlijk niveau is en ook niet onder de spelers dan moet je gewoon afscheid van elkaar nemen. Het is dan rot voor Maurice maar anders gaat de club echt naar de klote.

Ik wens het bestuur dan ook een hoop wijsheid. Als het morgen doorgaan of afscheid nemen wordt, de toekomst zal uitwijzen of het een juiste beslissing was.

Ik weet dat jullie het niet leuk vinden, maar op een dag als vandaag denk ik meer welke hoofdtrainer hem zou kunnen vervangen. Dan aan nieuwe spelers. Gewoon omdat dat de actualiteit is.

Het bestuur heeft geen recht van spreken ten overstaan van Steijn; de gehele club is verantwoordelijk voor dit misere jaar.
Het bestuur had ballen moeten tonen en gebruik moeten maken van de goede marketing dankzij t jaar ervoor, en had moeten doorinvesteren in het elftal om een bepaald kwaliteitsniveau te behouden.

Dat Steijn (nog) geen NL top trainer is wisten ze ook al en toch dan een lang contract voorschotelen. Dat hij over té weinig tactische behendigheid beschikt en liever behoudend dan avontuurlijk speelt wisten ze ook al neem ik aan.

Houdt Steijn gewoon aan, durf te investeren in t efltal, weet het beste uit je deals te halen en neem geen overhaastte beslissingen.
Als het elftal kwalitatief niet beter wordt volgend seizoen dan zal Steijn het waarschijnlijk ook niet meer redden tot de kerst.

Ben geen fan van Steijn omdat hij naar mijn gevoel te weinig durf heeft en een paar madurodam formaat balletjes heeft hangen, maar nu wéér een nieuwe coach, met wéér nieuwe voorkeuren etc etc zie ik helemaal niet zitten.

Al vaak benoemd hier, maar ms wordt t toch echt tijd voor een TD.
0
Donderdag 10 mei 2012 om 13:18 uur

Kees

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Echter heeft hij zich ook helaas laten kennen.... zie volgende citaten tussen shouter Kees en Timokomterug:

Uhh, wat bedoel je nou met deze opsomming? Ik heb getracht zowel Timo en PMC hier te behouden. Je weergave is op de late avond niet helemaal te volgen of ligt dat aan mijn rode wijn
0
Woensdag 9 mei 2012 om 20:40 uur

Advertentie

miq72

wdr schreef:

miq en treb ik hoop dat Buly echt komt, dan gaat hier de vlag uit. Goede trainer erbij en we kunnen weer omhoog kijken!
Sorry wdr ,Ik heb geen zin om me te mengen in de discussie over de trainer .Simpelweg omdat ik vind dat je hem met alles wat er is gebeurt dit seizoen nauwelijks op waarde kan beoordelen .

Als er 1 iemand binnen Ado is die Bulykin vorig jaar wilde behouden en nu ook niets liever wil als hem terug halen is het Maurice Steijn .
0
Woensdag 9 mei 2012 om 11:24 uur

pmc

**ooievaar**

Toornstra zou ik proberen te behouden, die kan echt veel beter. Geldt ook zeker voor Rado, lijken me sfeergevoelige jongens, waarbij de juiste snaar geraakt moet worden. ADO mist een leider in het veld, op de bank zit ook een weifelaar dus is het dubbele misère.

Ik zelf heb maar het idee dat Rado en Jens weer op hun oude niveau gaan komen als Immers weg is, dus hoop ik dat ze blijven.
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 16:37 uur

Nu online

Marcie, FC Den Haag!, KickOff, SSimons, ADO079 en 319 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 118
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5