Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: acties

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

Bert

Kees schreef:


Je hebt met deze shout volkomen gelijk. Ook ik ben een voorstander van Pascal en Meric.

En Wetzel zie ik ook liever als TD ( en daar beoordeel ik hem nu op-en niet als trainer).

Hoezo volkomen gelijk Soltani was niks vandaag.

En ook in de oefenwedstrijden vond ik hem belabberd spelen.

Hij maakt geen acties meer. 

0
Zondag 2 augustus 2009 om 23:21 uur

Kees

Kees schreef:

Klopt, Bolton gister 2-2 tegen het altijd lastige Eindhoven uit. Hij stond overigens niet in de basis gister en is niet ingevallen.
FF mijn shout vebeteren. Hij speelde de hele wedstrijd mee echter niet gescoord. had wel een paar goeie acties.
0
Zondag 2 augustus 2009 om 21:38 uur

Edwin

Midden-Oost schreef:

Helemaal mee eens !

Boute uitspraak : zonder Meriç hadden we nu niet meer bestaan. Meriç was veruit de gevaarlijkste speler van ADO en aan hem heb je, voor een groot deel, de promotie te danken. Kan iemand mij uitleggen waarom we al jaren naar Verhoek zitten te kijken en Meriç voor een paar stuivers weg mag?

Voor Meriç kwam je echt naar het stadion, voor Verhoek blijf je thuis ! On-be-grijpe-lijk dat die niet is teruggehaald. Jammer, jammer.

Lichtpuntje: die Charlton Vicento wordt een 2e Elia. Hij lijkt sprekend op hem en je ziet dat hij een hele hoop in zijn mars heeft. Naar Ignacio ben ik ook reuze benieuwd. Je kan lullen wat je wilt maar dit zijn 2 prima aankopen van Wetzel.
Meric wilde zelf weg en had dat aan het einde van het seizoen ook gedaan zonder dat het een cent opleverde. Nu heb je nog iets verdiend aan een speler, die best een leuke actie kon maken, maar die acties later in het seizoen teveel doorvoerde en constant vastliep. Misschien was het wel een aangever voor Powel geweest, maar ik denk, dat hij daar te egoistisch voor was. 

In de periode, dat Meric speelde hebben we ook 7 wedstrijden achter elkaar verloren....

0
Donderdag 30 juli 2009 om 08:47 uur

Kaos

DeHaagseHyena schreef:

Ik ben ook zo`n idioot op vak O?

Jammer dan...ik kom voor het voetbal en ga daar fanatiek achterstaan met soms een scheldwoord hier en een scheldwoord daar....zijn jullie die brave zittende mensen die de hele wedstrijd braaf zitten te kijken of zijn jullie die mensen die ondertussen genieten van de borrelhapjes?

Adodenhaag zal altijd de harde kern hebben en er is geen midden noord meer net als het zuiderpark maar het halve stadion (lange zij en achter goal vakkie G, mooie spandoek trouwens weer) is midden noord geworden en denhaag zal de harde kern en de spreekoren altijd houden...dat is een deel van het karakter van denhaag en als we zo braaf moeten zitten om die tweede ring te krijgen,dan niet....dat gelul van weglopende mensen,ja lekker een kipkorntje halen ja....maar er komen alleen maar meer mensen en dit seizoen zijn er minimaal 10 van de 17 thuiswedstrijden uitverkocht omdat voetbal in denhaag weer leeft!!!

Groetuh DeHaagseHyena

Idioot.. ?? ik ga niemand hier persoonlijk aanvallen..

Maar ik heb een verassing voor je.. ik weet niet wie hier allemaal shouten, maar wat er nu daar staat.. is geen harde kern zoals jij het ziet..

MEt alle respect naar jou, maar je komt net kijken.. Vroeger bestond er harde kern..
Die is er nog maar op de juiste momenten.. en vaak buiten de voetbal om..

En wat je zegt het leeft inderdaad ja.. alleen door dit soort domme acties .. voor hoelang nog..
0
Woensdag 22 juli 2009 om 23:48 uur

Hans

Bert schreef:

Wakin` up the giant. Togethah..toch??! 

Mail van de HCF naar de BVO ADO Den Haag dd. 19 juli 2009: 
Tot onze teleurstelling heeft de BVO ADO Den Haag besloten om het supporters niet toe te staan met een stand op de Fit 4 Free (??) familiedag supportersmerchandise te verkopen. 
Het standpunt van de club is dat alleen de BVO ADO Den Haag zijn merchandising mag verkopen op de open dag. .

Het standpunt van de club is dat alleen de BVO ADO Den Haag zijn merchandising mag verkopen op de open dag.

Wij stellen dat mede door de inzet van de supporters het imago van ADO Den Haag in 1 seizoen tijd is omgedraaid van zeer negatief naar zeer positief.
Vanaf de nacompetitie van vorig jaar hebben wij er alles aan gedaan om ADO Den Haag te promoten en iedereen er op aan te spreken waarvan wij vonden dat zij zich niet in het belang van ADO Den Haag gedroegen..

De supporters hebben de heetste kolen (ook de kastanjes) voor ADO Den Haag uit het vuur gehaald. Ze hebben namelijk het afgelopen seizoen heel veel moeten slikken, hebben bijna hun mond niet geroerd, wat de Haagse aanhang op de tribunes en daarbuiten een positief imago heeft bezorgd én dat heeft ADO Den Haag absoluut veel goodwill opgeleverd..

Daardoor konden direct, maar kunnen ook op de langere termijn, veel kosten worden bespaard (bijv. geen boetes voor spreekkoren) en kan er door de BVO ADO Den HAAG meer inkomsten gegenereerd worden.
.
Wij stellen dat dit zonder de vele (vrije) tijd, energie, en het geld dat er door veel supporters is ingestopt en de onderlinge sociale controle niet gelukt zou zijn..

Alles wat wij wilden -en niet alleen voor ons- was de mogelijkheid om op de familie dag met een stand aanwezig te zijn. Niet alleen voor de verkoop van HCF Merchandise maar om te laten zien dat ADO Den Haag en de supporters alles uit de kast trekken om er SAMEN wat van te maken.
Alle winst die wij namelijk met de verkoop van merchandise maken, komt ten goede van de club in de vorm van bijv. de sfeeracties die ADO Den Haag dit seizoen veel credits hebben opgeleverd. Denk bijv. aan de sfeeractie tegen Feijenoord en de eerste trainingen van dit en vorig seizoen.
Wij doen dit alles op vrijwillige basis, in het belang van de club en willen er absoluut niks aan verdienen. Integendeel, we hebben er wel wat voor over. En niets, NIETS, verdwijnt in onze eigen zak! Laat dat duidelijk zijn.
.
En dat werd in 1 zin van tafel geveegd..

Supporters maken dus weer alleen deel uit van de club als het de beleidsbepalers van dat moment zo uitkomt. En zo begint het dus erg op éénrichtingsverkeer te lijken, iets waarvan de supporters juist dachten dat dát verleden tijd was ....
.
En dat stelt ons zeer teleur.
.
.
.
HAGUE CITY FIRM

Ik gedraag me altijd keurig bij Albert Heijn en ik vertel iedereen dat ik het de beste super van de wereld vind. Toch mag ik daar binnen niet mijn eigen spulletjes verkopen. Gek he!
Doe toch eens normaal en denk niet dat de club van jou en je trawanten is. Er zitten er genoeg onder het groepje HCF met een inktzwart verleden, waarvoor we nog jaren moeten boeten. Nu wil weer een groepje een bijzondere plaats claimen. Wat een ego\`s!
Laat de club alles in eigenhand houden. Dat is eerlijk tegenover de zwijgende meerderheid, die nu EINDELIJK eens aan de beurt kan komen. 
Laat je niet in de maling nemen, directie en bestuur. 
We hebben al een enorme achterstand opgelopen door al die zogenaamd goedbedoelde acties.
0
Zondag 19 juli 2009 om 22:49 uur

Advertentie

Brian 2

Ik Zeg Dat als verhoek ook zou vertrekken Naar FC Twente,

Dat hij Over 2 a 3 jaar ook voor meer dan een paar miljoen verkocht word, vond hem toen die samen speelde met elia even goed als Eljero,

en ik weet niet of sommige mensen het kunnen herinneren Dat hij met het olympisch elftal de sterren van de hemel speelde ;) En dat hij 1 of 2x scoorde tegen ons Met Goeie Acties,




IK HOOP DAT WE DIT SEIZOEN DE ECHTE VERHOEK GAAN ZIEN !

0
Maandag 13 juli 2009 om 01:56 uur

Kees

Yo schreef:

is de 16 meter is het een leuke voetballer, maar verder heel beperkt.
Als hij echt zo goed was had hij ook wel meer gespeeld in Turkije, toch?
Ik begrijp alle "kritiek" op Meric wel en Wetzel zijn mening ook. Echter voor mij was het feest om die jongen te zien voetballen.

En bijna iedere keer als hij aan de bal was veerde het publiek op. Er gebeurde steeds wel wat en zowel het seizoen in de eerste- als wel eredivisie heeft hij voldoende beslissende acties gehad.

Maar ja, tegenwoordig hebben we polyvalente (uitspraak De Mos!!!) voetballers nodig.
0
Zondag 12 juli 2009 om 11:53 uur

Kees

Bert schreef:

Alleen opleidingsvergoeding denk ik Kees. 
Maar dat is niet zoveel maar goed geld is geld.

Telstar heeft één serieuze kans gehad en toen stond het nog 0-0.
Was toch de beste wedstrijd van de voorbereiding tot nu toe.

Heb je nog een mail gestuurd over die kaarten tegen 010.

Was weer gezellig vanmiddag Rien was wel de afwezige. Wellicht weer een tram ontspoord
Ja, dank je voor beide mails, ook die van Legia. Heb een probleempje om zelf te versturen. Ach, rien is nog trams aan het verslepen sinds die storing van gisteren.

Ik vond Soltani vanmiddag ook een aantal goeie acties hebben en die Koksal is een manneke die wel lef heeft. Een keer vroeg ricky nadrukkelijk om de bal en toch haalde Koksal zelf uit.

Woensdag Oss thuis. Ga je weer. Ik ben er sowieso op dezelfde plaats in het zonnetje.
0
Zaterdag 11 juli 2009 om 21:09 uur

Kees

Leuke tweede helft gezien vanmiddag met Powel die twee keer fraai scoorde. Waterman was foutloos terwijl Pascal B. centraal op het middenveld speelde. Iets mindere publieke belangstelling met zo`n 1200 toeschouwers.

Horvath viel al snel geblesseerd uit (lies) en Soltani had enkele aardige acties. In de tweede helft weer veel wissels en helaas besloot men niet van bier te wisselen.

Kan het me niet meer goed herinneren maar volgens mij heeft Telstar geen uitgespeelde kans gehad.
0
Zaterdag 11 juli 2009 om 16:49 uur

fcdh sassem

john linford schreef:

denk niet dat slory bij den haag wilt spelen.er is veel veranderd, maar denk niet dat hij vergeten is hoe hij in het zuiderpark toegezongen/uitgejouwd werd toen hij namens excelsior scoorde tegen ons......

Slory zal toch wel beseffen dat dit soort daden niet rassistisch zijn bedoeld maar alleen om hem uit zijn spel te halen. overigens keur ik dit soort acties wel af.
0
Vrijdag 10 juli 2009 om 11:57 uur

Nu online

Ado Vakkie S, ruudje, Mike, JB96, Raoul88 en 345 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Morgen om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1