Welkom in de shoutbox, gast
Thijs
@ Ooievaar
Wat ben jij een rare vogel!
Jij roept iedereen op tot realiteitszin maar zelf schiet je daarin grandioos tekort.
Je schijnt maar niet te snappen dat ADO last heeft van het "te groot voor het servet en te klein voor het tafellaken syndroom"
We zijn (nog) niet in staat om grotere, betere en duurdere spelers naar onze club te lokken en moeten het dan dus ook doen met B garnituur spelers.
Daarbij komt nog eens dat je als je her en der iets meer geluk had gehad (bv ajax en NEC) je "gewoon" 12e had gestaan en wellicht nog een plaatsje hoger.
Maar hey dat is voetbal en toch is het nooit goed voor jou!
Tuurlijk slaan we een modderfiguur met 2! ontslagen personeelsleden (wetzel en atteveld) maar dat gebeurt bij onze concollega's ook. (heerenveen?)
Waar komt dat vreselijke cynisme nou vandaan? Positief kritisch ja tuurlijk alleen maar goed maar jij bent de weg van zwarter dan zwart ingeslagen.
Hoop dat je broodkruimels hebt gestrooid dan kun je misschien de weg terug nog vinden.
![]() |
Zondag 25 april 2010 om 12:04 uur |
rien1
everse kan best een goeie zijn, maar de rvc bepaalt uiteindelijk wat er gaat gebeuren. en daar heb ik weinig vertrouwen in. zolang de kern in onze club niet gezond is, zullen we weinig stappen omhoog maken.
De Snor zei laatst nog dat ze er weinig voor hoefden te doen om "nieuws" over ADO boven water te krijgen. Hij zei dat alles bij ADO toch wel naar buiten komt. Ik vraag me bv bij dit bericht over Everse dan ook af waar dat "nieuws" nou weer vandaan komt. Everse weet zelf (uiteraard) van niks.
![]() |
Zaterdag 17 april 2010 om 21:35 uur |
Ooievaar
hoop dat je wel een grapje maak.
ooievaar is een aardige goser daar ligt het niet aan, maar raaskalt een beetje om zich heen de laatste tijd.
verhoek had wat hem betreft in december al kunnen vertrekken:
quote 13 december:
Met jongens in de voorhoede als Verhoek, blind paard met een dramatische voorzet die werkelijk geen enkele keer z'n man voorbij komt
en vandaag verbaast hij zich weer dat deze jongen geen contract verlenging heeft gekregen.. kijk dan heb je er kijk op toch?
Zonder mark vd kalle was er geen ado meer geweest, maar dat schijnen we al weer vergeten te zijn?
Als je er vanuit gaat dat iedereen gewoon zijn stinkende best doet kun je voor jezelf misschien iets makkelijker accepteren dat ze een steekje laten vallen... of denk je echt dat ze het allemaal express doen met een vooropgezet plan?
wat zijn de alternatieven? die hoor ik nauwelijks
fijne zaterdag.. zie jullie morgen? ben 12:30 oid in suphome
Selectief lezen is ook een kunst. Ik heb het over de Verhoek na de winterstop, maar dat komt blijkbaar niet in je kraam van pas. Spelers kunnen ook beter gaan presteren in de loop van het seizoen en hij is daar een voorbeeld van.
Wat jij in die v.d. Kallen ziet is me compleet een raadsel.
Man man man wees toch niet zo naïef. Jij denkt werkelijk dat de gemeente de stop er echt had uitgetrokken na eerst een stadion te hebben neergezet? Die Mark van de Kallen van jou/jullie is gewoon een sluwe keiharde zakenman. Die heeft de club voor een paar grijpstuivers overgenomen, en heeft zowel de club als de gemeente in de tang. Mark v.d. Kallen zit er puur voor de BV Mark v.d. Kallen, is je dat dan echt nog niet duidelijk dan?
Niets nieuws onder de zon hier. De boodschapper heeft het gedaan. Ik zat er klaarblijkelijk ook helemaal naast toen ik de wandaden van Ringeling, Jansen Der Boer aan de kaak stelde. Dit is een herhaling van zetten alleen zijn de namen anders.
Ik heb absoluut niet het idee dat iedereen z'n stinkende best doet. Ja om iedereen met verstand van zaken van Carlos Roeleveld, Cor Lems, en van Aad de Mos tot Loek van Driel buiten de poort te houden. Die mensen hebben allemaal gemeen dat ze A) kennis van zaken hebben, dat is natuurlijk niet de bedoeling en B) die zeggen waar het op slaat, en weigeren te fungeren als slippendragers voor zonnekoning Mark v.d. Kallen en Papagaai Jagersma, en hun vele vele duurbetaalde niets presterende hulptroepen.
Dat er duizenden mensen hun scc op hebben gezegd, zal jij wel afdoen als nepsupporters. Maar dat is de wereld op z'n kop. Als je met een nieuw stadion en een toeschouwersgemiddelde van ruim 11.000 zo onthutsend slecht op elk nivo presteert dan is dat terug te voeren op wanbeleid. Wanbeleid en niets anders. Derde stad, en een derderangs club.
Alternatieven zijn heel simpel. En al heel vaak aangegeven. De club laten leiden door mensen met verstand van zaken, die zijn er genoeg maar daar wil de club v.d. Kallen niet aan. Die worden stelselmatig buiten de deur gehouden.
Dat de club er verrotte sclecht voorstaat is niet te wijten aan de KNVB die inderdaad pro Ajax is, maar dat waren ze 40 jaar geleden al, niet aan Jack van Gelder, De Snor, VI, het AD/HC al heb ik geen idee waar die HC voor staat, niet aan Midden Noord, niet aan Vak G. Maar puur aan die harteloze niets met ADO hebbende boevenbende die nu aan het roer staat.
Als meneer v.d. Kallen dadelijk al z'n projecten er via de gemeente heeft doorgejast, dan trekt onze grote clubman de stekker uit het project ADO en trekt hij aan z'n stutten. Dan mag jij het stokje van mij overnemen met een nieuwe mars op het ijspaleis. Toen waren er ook zoveel echte supporters. De echte waren er toen inderdaad ja. Jongens die niet wensen te zwijgen en al applaudiserend de ondergang tegemoet wensen te gaan, die waren er inderdaad.
Ik vind het prima dat jij vind dat ik raaskaal, maar ben wel heel benieuwd hoe je verhalen van Mark v.d. Kallen, Henk Jagersma en die cricketlul kwalificeert?
p.s. Wetzel daar was jij toch ook z'on fan van? Zal je nog wel steeds zijn met al z'n miskopen, niets presteren in het zwembad met z'n telefoon uit, dat is nog eens hart voor de zaak hebben. Toch? Maar dat zal je ook wel niet eens zijn met me, je schiet weer in je oude reflex door supporters die het wanbeleid aan de kaak stellen belachelijk te maken, c.q. de schuld te geven wegens gebrek aan clubliefde. Kan je zeggen nou dan kom je toch lekker niet? Nou maak je geen zorg dat zullen zeer velen volgaarne gevolg aan geven, komend seizoen. Ja, allemaal weggooiers en nepsupporters. Zal het vast wel een stuk beter gaan zonder al die azijnpissers en lastpakken die blijkbaar alleen maar de club willen afbranden en al die zegeningen van Mark v.d. Kallen niet willen zien. Een fijvtiende plek is een prestatie van formaat, geweldig daar lopen drommen mensen warm voor.
Maar meneer v.d. Kallen ging pas tot actie over toen Wetzel op z'n lange tenen ging staan. Triest genoeg had hij groot gelijk toen hij aangaf dat er geen mensen met know how in de club aanwezig waren. Dat hij daar overduidelijk ook niet toe behoorde liet hij verblind als hij was maar even buiten beschouwing.
Niet het wanpresteren van de man zorgde dus voor zijn ontslag, maar dat hij publiekelijk gefundeerde kritiek uitte op de grote meneer v.d. Kallen en erkend lulhannus Jagersma was de reden van zijn congé.
Als jij het verschrikkelijke wanbeleid afdoet als een steekje laten vallen, dan vraag ik me af wat jij dan wèl als wanbeleid kwalificeert. Ik raaskal niet. Ik heb het niet over vechten om een kaartje, tweede ring, tenzij hij bedoelde een tweede ring om de stad, linkerrijtje bla die bla. Toen jij stond te genieten van die schitterende 7-0 overwinning op een derde klasser waarvan de helft nog op het strand lag, uitte ik m'n zorgen reeds over de zwakte van de selectie. Jij had het over vijf keer winnen voor de winterstop, ik veronderstelde dat je de toss bedoelde. Toen raaskalde ik blijkbaar ook al.
We staan op het randje van de ondergang van de club, waar ik al ruim 40 jaar!!!! als trouw supporter kom, dus alle reden om de kat de bel aan te binden. Beste man.
Like it or not (...)
![]() |
Zaterdag 17 april 2010 om 11:53 uur |
rien1
Voor de wedstrijd tegen Nec werden er van die René Froger figuren uitgenodigd die liedjes over Oranje gingen zingen.
De sfeer kwam daardoor amper op gang Nec spelers werden wel uitgefloten toen ze het veld opkwamen maar overstemd door die zangers
Ik weet wel dat ik een beetje klaar ben met Ado zolang het beleid niet verandert. Mijn vader komt al niet meer was dit jaar na Ado Sparta definitief afgehaakt. Hij begrijpt als geen ander dat ze niet altijd kunnen winnen (kwam er 30 jaar)
Krijgt last van ze rikketik als ze steeds alles in de laatste minuten weggeven.
Mijn seizoenkaart loopt door en als er vd zomer geen betere aankopen komen wordt die 1 september opgezegd. Je kan niet vroeg genoeg zijn.
Ben geen gloryhunter want natuurlijk weet ik dat je als Ado supporter meer verliest dan wint. Alleen verliezen wij zo vaak onnodig steeds vertrek ik met de pest in mijn lijf uit het stadion.
Verliezen doe je als de tegenstander beter is. Tegen 020 niks dan lof. Maar dat was wel een incident.
Dat haags kwartiertje is het zwaard van Damocles geworden die keer op keer ons een kopje kleiner maakt.
Ik hou van Ado maar Ado houdt niet van mij. Je kunt een mooie vrouw wel blijven behagen. Ik doe een stapje terug los van het resultaat tegen RKC.
Mocht het nacompetitie worden zal ik alle thuis en uitwedstrijden gaan.
Maar voor volgend jaar ben ik er nog niet uit. Dan ga ik wedstrijden uitkiezen jupiler of eredivisie.
Overigens denk ik dat als we in de jupiler league komen we volgend jaar rond deze tijd failliet zijn.
Ik kan ook niet in de boeken kijken bij ADO, maar ik denk dan ook 2 jaar terug en alle schulden. Waarbij ADO eigenlijk al over de rand van faillsement was geflikkerd, toen vdK ineens ten tonele verscheen.
Volgens mij kan ADO echt wel een gezonde en linkerrijtje-club worden. Maar dan moet er iemand komen met (meer) geld, en dan komen de betere spelers, dan de successen en een vol stadion. Want zodra ADO een goede uitslag in bv Utrecht neerzet komen er om 21.00u zelfs nog bijna 12.000 man. Vorig jaar tegen het einde zat het stampvol. Dus het kan echt wel wat worden.
![]() |
Donderdag 15 april 2010 om 21:25 uur |
Ooievaar
@Marcellino
Een hoop zaken die je beweert zijn waar en heb je zelfs groot gelijk.
Anderzijds draaien we gemiddeld zo'n 12.000 toeschouwers en dat is heel behoorlijk en zeker met de teleurstellende thuisresultaten.
Volgens mij staat ADO dit seizoen tweede achter Twente qua procentuele stijging in sponsorinkomsten, verbetering van imago etc.
Ik durf zelfs te beweren dat, wanneer de resulaten dit seizoen beter waren geweest, het stadion nog veel en veel beter bezet was geweest en misschien wel regelmatig uitverkocht. Het is een wet in de voetballerij dat het gemakkelijker is van 10.000 naar 20.000 te stijgen dan van 5.000 naar 12.000. En dat laatste hebben jij, vele anderen en ik toch maar mooi voor mekaar gekregen.
Je schrijft dat drie miljoen niet veel is. Inderdaad is het een schijnbedrag maar op ons niveau maakt dat het verschil in een drie- tot vier plaatsen stijging op de ranglijst. Langzaam kun je dan stap voor stap (waar hebben we dat vaker gehoord) stijgen.
Als die koekwaus van een Jagersma niet in de media had geschreeuwd dat we zeker twaalfde konden worden en een tweede ring op korte termijn mogelijk zou zijn. Tsja, dan hadden jij en ik geheel andere verwachtingen gehad en waren we nu tevreden dat we het nog geheel in eigen hand hebben.
Kees, de toeschouwers blijven komend seizoen massaal weg. Die laten zich niet voor het derde jaar op rij in de maling nemen door die leugenachtige bende. Het is niets en het wordt helemaal niets.
Mark v.d. Kallen die zit er voor de BV v.d. Kallen. Niet hij, maar de gemeente heeft ruim 50 miljoen euro's op het ijs gegooid. We zitten nog steeds opgescheept met een derderangs club.
Hopelijk grijpt de gemeente in en dondert die hele Mark v.d. Kallen met z'n kaplaarzenbende er uit en zo snel mogelijk. En laten er dan mensen zitting nemen in het bestuur en technische staf met verstand van zaken.
Zo niet? dan is het weer janken geblazen en krijgt Jan Hermen de Bruijn, De VI, De Snor, De Ajaxgraaf de schuld maar bljiven we gewoon voortprutsen.
De club wordt van A tot Z volstrekt verkeerd aangestuurd, dat is het probleem. Excuses zijn nu uitgeput. Van lulverhalen van loopplankfinanciering tot idioterie van onverwachte promotie, hoe zot kan je het verzinnen!!!
Opdonderen met die cowboys, die helpen de club finaal naar de filistijnen. Ook al wordt er met drieënveertig nul gewonnen van dorpsclub RKC dan is en blijft op deze manier voortmodderen een langzame zelfmoord.
![]() |
Donderdag 15 april 2010 om 19:55 uur |
slain
Dat was de mededeling die ik speciaal aan Ooievaar wilde doen.
Maar die %^&*! (een heleboel nare vieze scheldwoorden) tering snor was mij voor, daar gaat mij geloofwaardigheid....
Ik zal hem nog een keer wat off the record mededelen!
Maar goed zoals ik al eerder op dit forum had aangekondigd dat Raymond Atteveld geen trainer meer van FC/ADO DEN HAAG zou zijn wordt het gerucht steeds hardnekkiger dat hij leiding gaat geven over ons scoutingsapparaat! Oftewel ze promoveren hem weg en het kost ze geen cent extra!
Dus je hebt Johan Derksen "off the record" iets verteld en dacht dat hij dat dan niet in VI zou vertellen.
Je weet toch dat hij bij het kleinste gerucht over bv. gokschandalen of wat dan ook , iedereen aan de schandpaal nagelt.
![]() |
Dinsdag 13 april 2010 om 13:43 uur |
rien1
De twee wedstrijden thuis tegen VVV en Roda zijn zo'n desilliusie geworden, dat ik niet denk dat we die twee potten allebei gaan winnen. Maar ik laat me graag verrassen........
Ik weet ook niet wat ik kan verwachten in de komende 4 wedstrijden.
Het is zo wisselend de laatste weken. Vandaag was het prima en heb ik bij tijden genoten van de inzet en het combinatiespel, dat bv tegen VVV en vooral tegen NAC dramatisch was. Steijn heeft na een hele week ellende nu een hele week om de "neuzen" (ik weet even geen ander woord) de zelfde goede kant op te krijgen. Ik vind alleen wel dat Kum en Dereick weer samen in het centrum moeten spelen en Bosschaert op links.
Ik heb ook mijn hoop op Toornstra gevestigd in die wedstrijden tegen RKC en NEC.
Over Soltani trouwens, het leek op tv wel of hij hem achter zijn standbeen in wou schieten. Net als Vicento op een belangrijk moment in een wedstrijd, waar hij hem gewoon moest inschieten.
Hoe krijgt hij het voor elkaar.
![]() |
Zondag 4 april 2010 om 22:58 uur |
Advertentie
rien1
De Mos: Ado zit in me hart zus en zo.....
En nou gaat ie bij Sparta aan de slag, om ze te behouden voor de eredivisie.......ten koste van ons.......
AADJE blijf jij maar weg AUB!!!
Tenzij je ze bewust laat degraderen natuurlijk!!!!!
BESTUUR ADO WAKKER WORDEN PRUTSERS
3 punten vandaag hop hop
Ik zag hem graag hier komen. Aan de andere kant moet je zijn gang naar Sparta maar van de (voor ons) positieve zien. De laatste club van DeMos was de zoveelste club in het rijtje clubs die ook ergens onderaan bengelde, en in NL heeft hij met bv Vitesse ook niet echt geschitterd. Daar werd ie ook de laan uitgestuurd omdat ze regelrecht op een degradatieplek afgingen.
![]() |
Zondag 4 april 2010 om 10:25 uur |
Ooievaar
Hij is bij twaalf clubs voortijdig vertrokken. Prima, eindelijk iemand die een regelmatig verloop van carriëre heeft. .
Ik heb Aad de Mos in het verleden regelmatig van dichtbij meegemaakt en vind het wel een persoon met uitstraling. Wacht maar tot hij zijn bontjas met dio kraag van stal haalt.
Hij heeft ontegenzeggelijk een zwak voor ADO dat pleit voor hem naar mijn smaak. Hij wil graag, heeft een schat aan ervaring kent de hele voetbalwereld en via z'n dochter kunnen we wellicht een leuke selectie samenstellen. Rob Jansen is geen ADO supporter die heeft alleen maar belang in de BV Rob Jansen, volgens mij ademt hij ook over één long.
Ook denk ik dat je via Aadje De Mos wat makkelijker potentiele sponsors over de streep trekt. Zou een uitstekende zet zijn als hij Lex ook een adviseurs rol laat vervullen, de man moet wegblijven van camera's maar achter de schermen kan hij van grote waarde zijn. Ook denk ik dat hij het scoutingappartaat heel rap handen en voeten zou kunnen geven, mede door zijn uitgebreide netwerk.
Elia zat hij naast, maar hij speelde bij ons ook als een drol en was weinig gemotiveerd, voorts was de sfeer pruimen en de spelers wensten zich niet overmatig in te spannen, zolals we allemaal waar hebben kunnen nemen(...)
Overigens zagen Happel en Michels - toch geen matige trainers -het niet zitten in van Hanegem, en vond men bij ADO Aadsje eigenlijk ook niet geschikt. Dus wat is wijsheid.
We moeten ons niet groter voordoen dat we zijn, we zijn maar een degradatiekandidaat, dus als iemand met de statuur van De Mos in wil stappen, dan moet je die kans met beide handen aangrijpen!!
![]() |
Vrijdag 2 april 2010 om 18:14 uur |
Ruudje16
Sorry voor de test, maar heb al eerder hele verhalen getypt en dan kon ik niet posten, god mag weten waarom.
Vandaag in de VI toch wel een heftig verhaal over wat er is gebeurt i de kleedkamer, Atteveld die tegen Buijs roept dat ie z'n teringmuil moet houden etc.
Maar er staat ook in dat Buijs, Derijck,Immers en van der Bergh GRATIS mogn vertrekken, ze hebben een mondelinge toezegging van de raad van commissaris...
Zijn we nou echt helemaal gek geworden? Ik vrees dat we compleet kapot gaan met deze leiding!
Volgens mij zou dat alleen mogen als Atteveld nog trainer zou zijn volgend seizoen...
Afgezien van de spelers wiens contract toch al afliep
(bv Buijs...)
![]() |
Woensdag 31 maart 2010 om 19:21 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |