Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jong

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

purnie&pino

DEN HAAG - ADO-directeur Edwin Reijntjes houdt vertrouwen in trainer Dirk Kuijt. Dat laat hij weten in een vraaggesprek met Omroep West. 'Wij houden vast aan ons ingezette beleid. Een professional als Kuijt past in onze visie. Dat er iets moet gebeuren in de staf, lijkt ons duidelijk. Alleen we gaan niet voor een paniekoplossing', aldus Reijntjes.
Daarmee doelt hij op het 'snel' vastleggen van een assistent-trainer en de wens van de spelersgroep om Jong ADO-trainer Giovanni Franken te promoveren tot assistent van Kuijt. 'De spelers en staf moeten bij zichzelf te raden gaan. Franken moet vooral doorgaan met zijn goede werk bij Jong ADO en het behalen van zijn trainersdiploma’s. Dus daar geen noodoplossingen.'
Reijntjes neemt met deze uitspraak een voorschot op de komende evaluatie met Kuijt, die in de 'WK-break' gaat plaatsvinden. Heel veel meer laat Reijntjes niet in zijn kaarten kijken. 'Dat gesprek gaat er komen, zoals ik al weken aangeef. Natuurlijk zijn wij intern al langer met dit gesprek bezig. Duidelijk mag zijn dat wij vasthouden aan de ingezette professionaliseringsslag, ambitie en visie die de club die ons uiteindelijk structureel brengt waar het hoort, de eredivisie.'

Algemeen directeur Reijntjes tijdens presentatie Kuijt
De roep om het vertrek van Kuijt is al langer hoorbaar. Ook het vertrek van Reijntjes is al langer een gespreksonderwerp. 'Volgens mij gaat het elftal niet beter spelen als er weer een nieuwe directeur komt. De bal ligt bij de staf en de spelers. Mijn stelling is altijd waar een wil is, is een weg en als spelers en staf echt met z'n allen willen dat er betere prestaties geleverd worden zet je met z’n allen de schouders eronder als team.'
Reijntjes vervolgt: 'Je vertelt elkaar de waarheid en maakt afspraken die nageleefd moeten worden. Zo niet, dan heeft dat consequenties. Als er krachten zijn die niet meewillen, dan moet je daar wat mee. Als mensen wel willen, maar (nog) niet kunnen moet je/wil ik ze helpen. Maar de basishouding is dat je te allen tijde wil dat het gaat lukken.'
Ingrijpen waar nodig
Tot dusver lukt het niet om de doelstelling van meedoen om promotie na te leven. 'Natuurlijk was het wennen aan de nieuwe structuren en professionaliseringsslag die geïmplementeerd werden aan het begin van het seizoen door de komst van Kuijt. Dat levert af en toe wat frictie op maar dat hoort erbij. De prestaties die we graag willen hebben we nog niet gezien, dus gaan we kijken naar de oorzaak en grijpen we in daar waar nodig.'
Ingrijpen betekent in ieder geval niet een vroegtijdig afscheid van Kuijt, de komst van Franken of het vertrek van Reijntjes zelf. 'ADO moet nu eens de tijd durven nemen om te bouwen aan een structureel goed presterende club op zowel sportief als financieel gebied. Met het lange termijn commitment van de aandeelhouder maakt een jaartje meer of minder niet uit. Nogmaals, ik begrijp dat niet iedereen die betrokken is bij deze mooie club hiervoor het geduld heeft.'
0
Maandag 14 november 2022 om 10:40 uur

James

Wedstrijd niet eens te zien bij Netspor. Waar wel bijv jong az wordt uitgezonden. Hoe diep kan je zinken
0
Vrijdag 11 november 2022 om 19:04 uur

Fido

janjazz37 schreef:

Severina moet je absoluut vastleggen
Geheel mee eens. Is nog jong en grillig. Zit veel potentie in maar dat moet er wel uitgehaald worden.
0
Donderdag 10 november 2022 om 06:29 uur

Gast

Die spelersgroep moeten hun muil houden en een keer gaan presteren ipv zich met randzaken te bemoeien. Franken is de slechtste trainer uit de geschiedenis zelfs nog slechter als Stanley Brard. Er moet een ervaren trainer komen met zijn eigen assistent en niet zo’n kneusje die jong ADO traint.
0
Woensdag 9 november 2022 om 21:00 uur

slash070

Facebook/Supportersvereniging Haagsche Bluf


Mede-supporters,

Afgelopen week heeft er een wisseling van de wacht plaatsgevonden in het Bestuur van de officiële supportersvereniging Haagsche Bluf; voorzitter Geer Dekker Kleijn en vicevoorzitter Diego de Jong hebben van positie gewisseld. Als nieuwe voorzitter zal Diego zich vanaf heden dus nog meer met supporterszaken gaan bezighouden.

Via deze weg willen wij laten weten in gesprek te zijn en te blijven met de club.
De gesprekken kunnen als positief en kritisch betiteld worden. Zo is er mede door die gesprekken voor gezorgd dat de maatregelen n.a.v. Excelsior wat versoepeld zijn. Gezien de huidige sportieve malaise zal ook dit issue een gespreksonderwerp blijven. Daarmee willen wij escalatie voorkomen.

Na een dramatische eerste periode van dit seizoen keken we voorzichtig wat positiever uit naar de 2e periode. Zeker na de overtuigende winstpartij in Breda.
Helaas is die hoopvolle vooruitblik alweer snel de nek omgedraaid.
Afgelopen vrijdag, in de zoveelste verschrikkelijk pot, waren er vocale verzoeken aan de trainer om te vertrekken, witte zakdoekjes en werd de tribune door een deel van de fans voortijdig verlaten.
De hekken eruit, ME-charges, stadionverboden, negatieve publiciteit zijn zaken die wij hopen te kunnen voorkomen.
Op korte termijn staat een gesprek gepland tussen de club en de supportersvereniging Haagsche Bluf.

To be continued…

Met vriendelijke groet,

Diego de Jong
Voorzitter supportersvereniging Haagsche Bluf


0
Dinsdag 8 november 2022 om 10:07 uur

grijze gek

En daar zijn ze weer op maandagavond
De Jong elftallen, scheitziek word je daar van, lekker op vrijdagavond mee doen
0
Maandag 7 november 2022 om 20:13 uur

grijze gek

Mag hopen dat Becker Ajakkus sloopt

Ajax tegen Becker
Ajax werd in Nyon gekoppeld aan Union Berlin. De Duitse ploeg, waar oud-Ajacieden Sheraldo Becker (27) en Danilho Doekhi (24) onder contract staan, stond tot aan dit weekend bovenaan in de Bundesliga. Becker is topscorer van Union Berlin met zes doelpunten. De aanvaller werd opgeleid bij Ajax, maar kwam in Amsterdam niet verder dan Jong Ajax. Hij speelde daarna voor PEC Zwolle en ADO Den Haag.
0
Maandag 7 november 2022 om 16:25 uur

Advertentie

Aad

Kenmerkend: Reactie van Kik Pierie (Ajax 021) (Bron: Nu.nl - reacties)

\"Dirkie toch, ga alsjeblieft gewoon weg bij ADO als je iets goeds wil doen voor de club. Wat een dramacoach is hij toch, hoe kan je met zo\'n elftal (gewoon een vrij sterk team voor de KKD) 17de staan? En kom ook niet naar Jong Ajax, ik wil de beste verdediger worden en dat gaat niet lukken met jou!\"
0
Zaterdag 5 november 2022 om 11:36 uur

grijze gek

Het is toch erg om te zien dat bijna alle Jong Teams boven ons staan, sterker nog het is om te
0
Zondag 30 oktober 2022 om 09:32 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Wentges: kansen voor deze periode
Helmond Sport kende een rumoerige week met een 6-0 nederlaag tegen Jong PSV en het ontslag van de trainer.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 27 oktober 2022 om 13:56 uur

Nu online

ADOZoetermeer, haguhnees87 en 84 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong PSV
3-2
20 april 2025

Volgende wedstrijd

Logo Roda JC Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam * 35 - 76
2 Excelsior 35 - 68
3 ADO D.H. + 35 - 66
4 FC Dordrecht 35 - 62
5 SC Cambuur 35 - 62
6 Graafschap 35 - 59
7 Telstar 35 - 55
8 FC Emmen 35 - 53
9 Den Bosch + 35 - 51
10 Roda JC 35 - 48
11 Helmond Sp. 35 - 46
12 Jong AZ 35 - 45
13 FC Eindhoven 35 - 45
14 VVV-Venlo 35 - 38
15 MVV Maastr. 35 - 37
16 TOP Oss 35 - 36
17 Jong Ajax 35 - 32
18 Jong PSV 35 - 27
19 Jong Utrecht 35 - 20
20 Vitesse -39 35 - 1