Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voorstellen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Dappere dodo schreef:

Schijnt dat Sno niet meer komt...
Toch weer De Zeeuw gespot bij het stadion
Het is wel zo als je heel goed het interview van Fraser voor de wedstrijd beluisterd. Dat je tot de conclusie komt dat Sno niet als heel belangrijk wordt gezien. Misschien dat ze hem vastleggen. Maar dan meer voor volgend jaar.

Het kan ook zo zijn dat Fraser helemaal niks te zeggen heeft over het aandragen van nieuwe spelers. Ik kan me namelijk ook niet voorstellen dat onze nieuwe buitenspelers aangedragen zijn door Henk. De namen van Henk.....Verhoek, Fernandez, Vilhena etc......die kwamen juist niet. Zo komt Sno ook uit de hoed van Fraser.

Als er nog een middenvelder komt, dan verwacht ik dat dit er een uit het Wang netwerk is. Daarom ook geen De Zeeuw.
0
Donderdag 5 februari 2015 om 19:07 uur

H@@GenEES

Chinees bevalt FC Twente slecht


Een avondje naar de `Chinees` in Den Haag is FC Twente slecht bevallen. De subtopper uit de eredivisie verslikte zich woensdagavond in het door Hui Wang versterkte ADO Den Haag, 2-0.

Een mooier debuut bij zijn nieuwe werkgever kon Aleksandr Jakovenko zich nauwelijks voorstellen. De Oekraïner moest nog wel snel het shirt van Fiorentina verruilen van het tricot van ADO Den Haag. Maar eenmaal in het groen/rood gehuld was de aanvaller niet te stoppen. De 1-0, na een klein kwartier, nam hij na goed doorzetten alleen voor zijn rekening. Clubtopscorer Michiel Kramer ontbrak door een blessure.
Veel supporters van de gasten waren toen nog niet eens in het Kyocera Stadion vanwege de verkeerschaos op weg naar Den Haag.
Ook de Portugese huurling Wilson Eduardo debuteerde bij de Hagenaars. Beiden kwamen nadat de nieuwe Chinese eigenaar, Hui Wang, laat toesloeg op de transfermarkt.
Henk Fraser zei vlak voor de wedstrijd: "Jakovenko is een hele goede speler." Toch haalde de Oekraïner het einde niet. De ADO-coach wisselde hem 20 minuten voor tijd.
Wang klapte zijn handen stuk toen de Hagenaars in de laatste minuut op 2-0 kwamen. Roland Alberg bepaalde namelijk die eindstand vanaf de stip.
Door deze zege klimt de Haagse ploeg van de 15e- naar de 14e plaats op de ranglijst.
0
Woensdag 4 februari 2015 om 22:26 uur

Ruudje16

<FCDH> schreef:

We gaan zien wat de heren ADO gaan adviseren? Advocaat zou best willen mits Jansen en jansma het ook doen ik vraag me alleen af wat als wang straks ook nog jol bij ADO wil betrekken? Advocaat heeft al gezegd niet met jol te willen werken dat kan een probleem gaan worden?
Kan iemand mij vertellen wat de toegevoegde waarde van Advocaat (of Jol) zou zijn?

Bij Jansma kan ik me nog iets voorstellen
0
Woensdag 4 februari 2015 om 11:12 uur

1905

oodh schreef:

Ik kan me niet voorstellen dat Meppelink enige weet had van Wilson en Jakovenko.
En waarom kan jij je dat niet voorstellen?
0
Dinsdag 3 februari 2015 om 13:54 uur

oodh

slash070 schreef:

Misschien krijgt Meppelink nu wel de gelegenheid om te functioneren, wie zal het zeggen
Ik kan me niet voorstellen dat Meppelink enige weet had van Wilson en Jakovenko.
0
Dinsdag 3 februari 2015 om 10:49 uur

KR96

Dannyy schreef:

Alles is te koop.
Enige wat ik mij kan voorstellen is dat Mike dan wellicht alsnog naar Grun gaat als Kieftenbeld echt zou komen. Maar ik denk vooralsnog dat er niets meer bij komt. Teleurstellend.
0
Maandag 2 februari 2015 om 17:40 uur

wdr

Tommy schreef:

geduld kan op.
en we hebben net een maand of wat op de overname zitten wachten en nu kunnen we tot mei met de billen dicht zitten of we erin blijven dus hoeveel geduld heb je nodig.
Wat van belang is, is dat er niet gezegd is dat Sno niet komt, dat de deadline pas vannacht is en dat er nog transfervrije spelers gehaald kunnen worden, dus dat er hier nog geen reden is om woest te worden en te schreeuwen dat we gaan degraderen.

Verder ben ik het eens hier met velen dat ADO er al jaren op veel terreinen een zootje van maakt, maar een beetje vroeg om nu al de conclusie te trekken dat de transferperiode is mislukt, laat staan dat we gaan degraderen.

Ik zeur hier ook wat af, maar sommigen zijn zo negatief, dat ik me niet kan voorstellen dat ze ook maar welk plezier beleven aan ADO.
0
Maandag 2 februari 2015 om 16:29 uur

Advertentie

Tommy

troy schreef:

griezel nono hansum is er ook weer

https://twitter.com/OnnoHansum/with_replies
vind dit nog wel een soort van humor hebben.
Vind het ook klasse dat die wang daar staat heb ik van de kallen en beiersbergen nooit zien doen.
al kan ik me voorstellen dat de maat van beiersbergen niet paraat was
0
Maandag 2 februari 2015 om 15:28 uur

Madmax

<FCDH> schreef:

Ik weet bijna zeker dat Kees jansma en fontein piet keizer dit aan wang hebben gemeld om hem proberen te strikken als td? Schijnt wel een hele goede te zijn
Ik kan me niet voorstellen dat Keizer scout van DH wordt...mocht dat wel zo wezen (Chinees kunststukje) dan haal je een hele goede binnen.
0
Maandag 2 februari 2015 om 11:30 uur

Tommy

Dannyy schreef:

Ik hoop dat Wang ook nog budget heeft voor een nieuwe trainer. Tot vervelends toe liep Fraser te zeuren over versterkingen, en dan stelt hij een fitte nieuwe speler niet op.
DAN WIL JE VERLIEZEN. OUWE FEYENOORDER
hmmm weet niet.
die jongen is er net 2 dagen ken me er wel wat bij voorstellen.
Vind het allemaal beetje makkelijk om fraser steeds af te branden.
Aan het begin van het seizoen was het nog een wereldtrainer.
Toen was iedereen bang dat ie volgend seizoen door feyenoord zou worden weg gehaald.
We hebben gewoon te weinig goede spelers voor de juiste posities.
ik vind bakker geen linkshalf maar een centrale middenvelder en eigenlijk geld voor jansen op rechts hetzelfde.
0
Zondag 1 februari 2015 om 11:20 uur

Nu online

Aad, Rob2002, Madmax, Tante Wil, Oldtimer o, James, Jelle, Alle ballen op Jort, haagse jr, ADO079, KaleHans, vakkiel en 138 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 119
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1