Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: geschorst

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 120
Volgende pagina

RicoFCDH

Ik zet hem nog maar een keer hier neer

                         
                      Waterman 

    Kum    Derijck    Horvath      Bosschaart

               Buijs               Rankoviç

                       Vd Bergh

   Ammi           Ignacio                   Soltani




Ammi kan je altijd nog wisselen voor Immers en dat Immers dan wisselt voor positie met Ignacio. Kum kan nog wel wisselen met Horvath of Derijck. of als Links beter tot ze recht komt wisselen met Bosschaart. Jammer dat Vicento en Powel geschorst zijn want die hadden we goed kunnen gebruiken. Ik zet Ammi op die positie omdat als hij een actie maakt hij komt er eigenlijk altijd langs en heeft nauwelijks balverlies.
0
Dinsdag 28 juli 2009 om 19:17 uur

RicoFCDH

Dan doe ik ook maar even mee:D

                         Waterman

    Kum       Derijck       Horvath        Bossie

              Buijs                   Rankoviç 

                         Vd Bergh
  
    Ammi           Ignacio           Soltani



Ammi kan je altijd nog wisselen voor Immers en dat Immers dan wisselt voor positie met Ignacio. Kum kan nog wel wisselen met Horvath of Derijck. of als Links beter tot ze recht komt wisselen met Bosschaart. Jammer dat Vicento en Powel geschorst zijn want die hadden we goed kunnen gebruiken. Ik zet Ammi op die positie omdat als hij een actie maakt hij komt er eigenlijk altijd langs en heeft nauwelijks balverlies.                  

0
Dinsdag 28 juli 2009 om 16:44 uur

Mooiestadachterdeduinen

Powel is geschorst door die gele kaart tegen Vitesse, Vicento is geschorst door zijn rode kaart tegen de Graafschap met A1 ik dacht een elleboog of iets in die richting en die had nog 1 of 2 wedstrijden te gaan dit seizoen
0
Zondag 26 juli 2009 om 20:28 uur

doe jij

Kees schreef:

Als jullie eens alle shouts en andere berichten over ADO lezen ben je altijd op de hoogte en hoef je andere niet te verbeteren:

Natuurlijk zijn er argumenten aan te voeren waarom het mogelijk zo slecht liep. De ploeg was al vanaf een uur of twaalf in de weer geweest tijdens de Familiedag en nog steeds was een handvol – min of meer vaste krachten – niet inzetbaar. Positief was in ieder geval, dat Ahmed Ammi, Pascal Bosschaart en Christian Kum speelminuten kregen in de tweede helft. Ricky van den Bergh was niet van de partij vanwege de drie duels schorsing voor oefenduels naar aan leiding van zijn rode prent tegen Valencia en zat Berry Powel op de bank, omdat hij tegen NAC ook niet mee kan doen vanwege een nog uit het vorige seizoen doorlopende schorsing van één wedstrijd. 

Bron: Haaglanden voetbal en sinds mei 2009 de officiële KNVB site.

eens lekker normaal op site KNVB staat niets men mag toch twijfels hebben of hij geschorst is
0
Zondag 26 juli 2009 om 20:26 uur

Echt lulkoek

dat Powel geschorst zou zijn knvb site meldt niets
0
Zondag 26 juli 2009 om 19:49 uur

FCDH_M

RicoFCDH schreef:

                             Waterman 

    Kum         Derijck      Rankoviç       Bosschaart

                            

          Buijs                               Immers 
                          Vd Bergh

    
           Ammi         Ignacio         Soltani


Zo kan het ook. Ammi heeft altijd een goede actie in huis. Bijna nooit balverlies als hij aan de bal is. Hij houd het natuurlijk geen hele wedstrijd vol. Als Ammi het niet meer uithoud zou je daar Vicento kunnen zetten aangezien hij een linksbuiten is.   

Mee eens?!
                            

           

Vicento speelt ook niet tegen NAC.. hij is geschorst van afgelopen seizoen nog, ik dacht te horen 1e 2 wedstrijden zij hij tegen mij.. dus vicento kan je ook doorstrepen, en waar heb je Horvath.....?
0
Zondag 26 juli 2009 om 19:35 uur

RicoFCDH

Lulhoofd zo neppe opstelling van jou schreef:

Nooob jonge geen powel GEEN MILIC ????
kum op rechtsback laat kum gewoon op zijn postitie
iganicio Naja
Jonge dit is tog de opstelling voor tegen Nac. Powel geschorst en Milic geblesseerd. en Kum kan ook op Rechtsback. Die stopt Cairo wel af.
0
Zondag 26 juli 2009 om 19:06 uur

RicoFCDH

DE OPSTELLING VAN ADO DEN HAAG schreef:

                            Waterman  
  Ammi           rankovic           Kum            Pique
            
                                Derijck
    Buis * rechts *       V/d berg                soltani


                       Powel             Milic

 

derijck speelde ook op die verdedigende middenvelder tegen vitesse en rankovic centraal verdediger speelde hij ook tegen vitesse soltani en buis opkomend

 

Juiste opstelling!

Powel geschorst  en Milic geblesseerd. Mijn opstelling is pas perfect
0
Zondag 26 juli 2009 om 19:03 uur

Advertentie

RicoFCDH

Waarom schreef:

dan?
Powel wel maar vicento niet. powel is geschorst door de kaart die hij kreeg in et laatste duel tegen vitesse
0
Zondag 26 juli 2009 om 18:51 uur

RicoFCDH

Waarom schreef:

dan?
hijs niet geschorst
0
Zondag 26 juli 2009 om 18:50 uur

Nu online

Thehague070, Edwin, opper, Law, Haagse Haas, buurmanBrutus, Superjantje, Swaber, supporter-noord, Bollie74, Brian, rien1, RickZ, Mike, Heino, lernst, Madmax, Bolskie, 070, Rooie91, GroenGeelHart070, pitbull, Aad, Ano-Niem, LemonHaze en 193 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 120
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1