Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: moest

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 120
Volgende pagina

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

‘Handgranaat absoluut dieptepunt’
De vondst van de handgranaat bij het ADO-supportershome zorgt voor geschokte reacties.
Lees het nieuwsbericht
1986, Olympisch Stadion, Amsterdam.

Terwijl wij met een groepje van 5 vanaf de eretribune de 2-3 winst aanschouwde, knalde loeihard uit het volle haagse uitvak: “Waaaar blijft die handgranaaaat?`
Dit naar aanleiding van de toen aangekondigde wraakactie van 020 zijde, door de eerdere gegooide vuurwerkbom vanaf het haagse uitvak in dat armzalige stadionnetje De Meer, dat Mokumse krot. Amsterdams slachtoffer bleek achteraf Bobby Groen te heten, wie kent hem niet . . .

Echt feestvieren deden we maar toen we weer in de auto zaten op de snelweg terug naar de bewoonde wereld, aangezien talloze 020 aanhangers tijdens de wedstrijd de eretribune en andere thuisvakken bestormde met o.a. stokken, op zoek naar de vele aanwezige juichende hagenezen. Ook na afloop op de parkeerplaatsen rond het stadion werd je aangesproken om je haagse accent te ontmaskeren, door een zwaar Amsterdams door de neus klinkend: “Oi, wét juh hoe lot `t isss?”

Dat ze allemaal wat langzamer van begrip waren in de hoofdstad wisten we al, maar dat die handgranaat er meer dan 30 jaar over moest doen is toch wat overdreven, zelfs voor Amsterdammers.

Triest, heel triest, zelfs voor z.g. hooligans dit.
0
Dinsdag 9 april 2019 om 14:33 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Gedenkwaardig avondje ADO: alles vliegt erin
Fons Groenendijk moest twee wedstrijden kort na elkaar goed in zijn ogen wrijven.
Lees het nieuwsbericht
0
Zondag 7 april 2019 om 11:50 uur

Aad

Waht schreef:

Ach een tonnetje minder interesseert toch niemand binnen de club.
Of we nu 3 of 3,2 miljoen tekort hebben.
Nergens wordt ingegrepen, in de top van de club niet en op het veld niet.

Maar volgens Manders zijn we op de goede weg.

Spelers corrigeren elkaar allang niet meer. Oa Meijers schiet ballen zo naar een tegenstander en er wordt ogenschijnlijk door iedereen braaf weer omgeschakeld. Er worden geen duels meer gewonnen, we gaan ze lekker uit de weg.
We hebben maar 4 a 5 spelers die moeiteloos in de ere kunnen spelen maar de rest mag van mij echt weg.
De hele houding van het elftal laat apathie en ongeïnteresseerdheid zien.

Elkaar corrigeren is er inderdaad niet bij. Elkaar coachen ook niet. En wat erger is dat sommigen elkaar bewust negeren of juist frustreren.
En natuurlijk ook op elkaar afreageren.

Als je die koppen zo ziet tijdens de wedstrijd kan ik nauwelijks geloven dat de sfeer binnen de selectie zo geweldig is.

Het elftal mist een leider binnen het veld. Immers is daarvoor niet de juiste persoon. En Meijers is dat ook nooit geweest en nu al helemaal niet omdat hij zelf nauwelijks een goede bal raakt.
En verder zijn het spelers die het ook karakter missen om een voortrekkersrol te vervullen.

Als ik het moest zeggen zou ik eerst op zoek gaan naar zo`n speler. Het hoeft geen geweldige speler te zijn maar een teamvoetballer die vooral leiderscapaciteiten heeft en anderen letterlijk en figuurlijk op hun plaats kan zetten. Zo`n Anco Jansen van Emmen is, voor zover ik kan beoordelen, zo`n speler.
0
Donderdag 4 april 2019 om 17:41 uur

D.H.zuid-west

Wigt moest weg, Manders kwam en de een hoop hier vonden dat een prima zet..... Denk daar nu nog eens hard over na......
0
Woensdag 3 april 2019 om 22:31 uur

oodh

Kees schreef:

Jij trekt mijn voetbalkennis dus in twijfel? Jammer! Morgenavond laat keer je op je rasse schreden terug. Je kunt je ook nu alvast verontschuldigen .

Francisco heeft overigens wel gelijk dat vrijwel ieder moment de laatste jaren dat, wanneer we een stap kunnen zetten, we niet thuis geven. Echter ik verwacht en hoop dat Groenendijk nu eindelijk het "licht" heeft gezien wat betreft het opstellen van Immers op de juiste plaats.
Nou nee, zou niet durven. Jij hebt heel hard geroepen dat Immers in de spits moest. Gebeurt het een keer, scoort die twee keer.
Ik vind zelf dat een middenveld met Bakker Goossens en El Khayati veel te aanvallend is, zeker gezien de gammele verdediging.
Ik zie zelf liever Immers op de plaats achter de spits en El Khayati zwervend voorin. Denk dat Necid dan ook veel beter gaat spelen.
0
Dinsdag 2 april 2019 om 17:14 uur

Advertentie

DHFC070

Bolskie schreef:

Misschien ben je zelf een beetje in de war maar immers legt wel de meeste km af. Daarbij Meijers kon het al 2 jaar niet belopen en verdedigen is zijn zwakte en laat hij nou net moeten kunnen verdedigen op die positie dat heeft niks met zijn leeftijd te maken maar zijn kwaliteiten. Immers is wat dat betreft gewoon nog van meerwaarden voor dit elftal dat hij op het moment niet in vorm is ziet iedereen maar geld dat niet ook voor de rest van het elftal? In het begin liep je nog te schreeuwen dat die de een van beste van het veld was wekelijks, dus jij denkt dat die dan werkelijk in een paar maanden alles kwijt is?
Onderbuikgevoel of heb je daar statistieken van (aantal km per speler)?
Heb zelf nooit geroepen dat Immers wekelijks 1 van de beste spelers is/was sterker nog ben fel tegen zijn komst geweest. In het eerste jaar moest ik daar op terugkomen en heb dat hier ook gemeld maar dit jaar deelt hij mee in de malaise.

Inderdaad heeft hij op het moment nog meerwaarde maar met een middenveld van 2,5 persoon tegen 4 van de tegenstander kan hij het gewoon niet meer belopen dat ziet toch ook bijna iedereen mag ik hopen? En hier gaat in 3 jaar tijd echt geen verbetering in komen sterker nog fysiek gaat hij er alleen maar op achteruit.
Overigens geen schande maar nu hij voor 3 jaar is vastgelegd hoop ik dat hij ook anders gebruikt gaat worden.

@Bleijswijk, inderdaad is een transfervrije vervanger die voor 2 ton hier wilt spelen natuurlijk niet zo snel gevonden zeker niet met de geweldige scouting van ons. Maar het grootste probleem wat ik ermee heb is 3 jaar. Hoe je het went of keert gaat de sleet er nog meer opkomen en hij gaat niet nog 3 jaar lang presteren zoals afgelopen seizoen. Het is met name wat Kamikaas aanhaalt in zijn shout de duur van het contract versus korte termijn beleid wat er gevoerd wordt waarom ik er zoveel op tegen heb.
0
Zaterdag 30 maart 2019 om 15:07 uur

DHFC070

Ik begrijp werkelijk niks van een groot aantal shouts hier eerlijk gezegd.
Meijers krijgt op 30-jarige leeftijd een contractverlenging van 3 jaar en iedereen schreeuwt moord en brand. Immers krijgt op 32-jarige leeftijd een 3 jarige contractverlenging en een groot gedeelte is daar zeer tevreden mee?

Met de wetenschap van het financiële tekort is dit werkelijk niet te rijmen en weer een mooi staaltje van wanbeleid. Natuurlijk heeft Immers een bepaalde Haagse uitstraling en kan een groot gedeelte van de aanhang zich daar mee identificeren (+pluspunt) en daarnaast is het leuk als hij voor de club behouden blijft na zijn carrière (+pluspunt) maar dat moeten we dan ook weer niet overschatten.

Voetballend deelt hij mee in de malaise (-minpunt) en kan hij het allemaal niet meer belopen dit jaar op deze positie. De meerwaarde van hem voetballend (-minpunt) zie ik totaal niet. Lachwekkender wordt het als een aantal hier gaan roepen dat hij het meeste vuile werk opknapt van iedereen en de meeste meters aflegt van iedereen. Kennelijk is men in de war met de alom verguisde Bakker?

Zoals gezegd aan de pluspunten hierboven zie ik nog wel meerwaarde van Immers maar lang niet tegen elke prijs. Voor oa Immers moest het salarisplafond (= of >250k?) worden opgerekt dus die verdiende minimaal 250k. Met het gesteggel met de club over 2 of 3 jarig contract zal hier een mooie compromis uitgekomen zijn maar je hoeft geen jomanda te zijn om te weten dat dit alsnog minimaal 200k per jaar is. In de financiele positie waarin wij zitten gewoon zwaar onverantwoord.

Om af te sluiten zag ik gister een mooi lijstje met leeftijden van de spelers die voor volgend seizoen al vastliggen. Florance Stadion pas hier inderdaad wel bij en match 0,0 met het roullette-beleid van Manders en Co om jonge talenten voor veel geld door te verkopen.
0
Zaterdag 30 maart 2019 om 09:23 uur

Dappere dodo

Kamikaas schreef:

Jij en Tommy hebben het beide over de wedstrijd dat Zwinkels geschorst was.
Toen speelde Havekotte volgens mij
Ik zeg niks haha
Ik zeg alleen dat Havekotte erin kwam toen Zwinkels met rood eraf moest
De wedstrijd erna (toen Zwinkels geschorst was) keepte Indy
0
Zondag 17 maart 2019 om 15:56 uur

ADO Zuidplas

De salariskosten staan niet in verhouding tot de prestaties. De spelers willen het een en ander maar staan naar mijn gevoel buiten de werkelijkheid. We mogen blij zijn als we de nacompetitie overleven. Een Malone die niet naar Twente gaat omdat hij bij ons 220K kan verdienen is wel maatgevend voor de situatie. Kan alleen als je de omzet dit jaar had vergroot met 2 mio. Maar ja beste sponsordeal ooit valt wat tegen. Manders & co moeten blij zijn met zulke supporters want support van ons verdienen ze niet. Wel hoon. We supporten onze kleuren. Zij zijn passanten. Moest ik even kwijt na het lezen van die dramatische jaarcijfers over 2018.
0
Woensdag 13 maart 2019 om 20:19 uur

Tommy

https://www.vi.nl/nieuws/schwaab-stopt-briefje-van-bommel-in-sok-er-stond-een-heel-verhaal-op

Ff wat anders wie denken die scheidsrechters tegenwoordig niet wat ze zijn?? Vind ze over het algemeen al zwaar arrogant.
Maar onze marokkaanse vriend denkt nu ook al te bepalen wat spelers met briefjes met instructies erop moeten doen.

Nou kan ik me luige nog herineren die tegen romario zei dat die zn leging uot moest trekken want het was in zijn ogen niet koud genoeg ervoor.
Maar al wie die swaab met een heel shirt van rood witte briefjes spelen heeft die scheids er nog niks over te zeggen.
Die moet gewoon op de overtredingen letten.

Als tommy idd alleen gezeged heb kijk naar die var is het ook idioot om hem geel te geven.

Vond dit zwz een lul van een scheidsrechter
0
Zondag 10 maart 2019 om 00:44 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 356 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 120
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5