Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: termijn

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 120
Volgende pagina

DHFC070

pajam schreef:

exact....

Manders moet zoals een andere shouter al zei eens aan een carriere bij Rutte zijn clubje denken, past ie perfect tussen!

Verbazingwekkend hoe de meesten van ons het niet zorgelijk vinden dat we bijna 30% (!!) tekort hebben op onze begroting én dit ook nog eens willen oplossen middels transferinkomsten!!!!!!!!!

Dat is hetzelfde als een belabberd draaiend bedrijf overeind houden door maandelijks een bezoekje aan de casino te wagen.

En dan Ebuehi, ik lees zowat de hele box roepen dat het niks tot heel weinig is. We zouden er niks aan gaan missen.
Dit is nu net de reden dat jeugd bij ons nooit echt de kans krijgt om door te breken, de beste man is nog relatief jong en zit al 3 seizoenen bij het eerste, draaide vorig seizoen onder een amateur trainer (Petrovic) dramatisch, net als Bakker en zo wel meer. Bovendien heeft hij nog jaren voor zich om zich te ontwikkelen. Toch zijn we allemaal al klaar met onze mening ; tis niks, wordt niks.

Volgens mij is het eerder dat het met ons als supporter nooit eens wilt veranderen, in de zin van dat we nooit eens willen inzien dat jonge spelers de kans moeten krijgen en wij geduld moeten hebben.

ALS je meeleest ; Heel veel succes op het WK en in Portugal!
pajam van mij krijg je ook een veer in je reet voor deze post. We zijn het weer eens met elkaar eens zoals wel vaker.

Ik vraag me af of een dekkende begroting, zonder transfers, van 15 miljoen in dit stadion überhaupt mogelijk is? Onder vd Kallen zat de hoofdtribune een stuk voller en waren er veel meer mkb sponsor en zelfs toen kregen we de begroting van 13,5 miljoen niet sluitend zonder een jaarlijkse transfer van pak hem beet 1 miljoen. (Immers, Toornstra etc.)
Nee ondanks dat het op bijna alle vlakken op het moment beter gaat met de club dan de afgelopen 2 jaar vind ik de termen zorgelijk en ongezonde situatie wel van toepassing.

Lekker begroten met 12,5 a 13 miljoen en transferinkomsten enkel gebruiken voor tekengeld en eventuele transfervergoedingen voor nieuwe spelers. Ja dan ga je geen linkerrijtje speler gebasseerd op luchtkastelen maar sta je ook niet iedere 5 jaar te bedelen bij de gemeente, Chinezen of de vd Kallens van deze wereld. Iets wat gewoon een vicieuze cirkel is want alle onrust die daar mee gepaard gaan zorgt ook voor sportieve onrust = mindere prestaties = minder sponsoren, toeschouwers etc.
Continuïteit op bestuurlijk, sportief en financieel vlak is het toverwoord. Vandaar dat ik Manders en co wel de kans wil geven tot eind volgend seizoen, immers is dat de termijn die hij zichzelf heeft gegeven om de eigen broek op te kunnen houden.
0
Donderdag 18 januari 2018 om 09:08 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Bekende namen in nieuwe RvC
ADO Den Haag krijgt op korte termijn een nieuwe Raad van Commissarissen.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 16 januari 2018 om 21:35 uur

DHFC070

Francisco schreef:

Utrecht was nog in de zomervakantie en Roda op een erg koude woensdagavond om 20.45 uur ( bijv fam tribune helemaal leeg)
Natuurlijk zijn er allemaal gegronde redenen te verzinnen waarom het toen zo leeg was en waarom je überhaupt naar dat stadion zou gaan. Waar het mij om gaat is dat 95% van die redenen ook bij andere clubs aangehaald kunnen worden maar ze er daar veel minder last mee hebben.

Positieve is wel dat er eindelijk lange termijn beleid gevoerd wordt door Manders, v.As en co en dat komt hoe dan ook de prestaties ten goede > wat automatisch zorgt voor meer publiek > meer geld in het laadje > meer kwaliteit op het veld. Kortom de negatieve spiraal is gebroken.
0
Maandag 15 januari 2018 om 08:53 uur

T3

Haagse Kelt schreef:

Dit massaal Marcellino bashen is me wat te makkelijk. Ja, er zijn veel mensen die ieder dubbeltje moeten omdraaien. Maar let’s face it, in Den Haag zijn er veel, heel veel mensen met alkerlei smoezen waarom ze niet op de tribune zitten.
En nou niet weer naar de club gaan wijzen he?! Die doen er al jaren best wat aan om mensen te lokken. Gratis kaarten, kaarten met korting, foes verlagen vd SCC-prijzen etc etc.
Feit is dat het Haagse publiek het, op t Brom/Bulykinjaar na, gewoon laat afweten. Een stadion van 15.000 in een agglomeratie van veel meer dan een miljoen moet bij een eredivisionist gewoon vol zitten.
Als supporter baal ik er van dat dat niet zo is. En heb ik het niet nodig om in mijn frustratie nu weer naar Marcellino te wijzen.
Komt heus wel goed hoor. DH is jarenlang alleen maar bezig geweest met overleven. Was nodig op dat moment maar heeft de club op lange termijn niet heel veel opgeleverd ( qua fan base). Terecht dat Marcellino daar op wijst.
Je krijgt ook niet in keer na een paar gewonnen wedstrijden er gelijk 5 tot 10.000 supporters bij. Is gewoon kwestie van tijd. Maar vooral van meerdere jaren achtereen goed en stabiel beleid met ambitieuze uitstraling naar boven. De statements van de club deze week dat Ado niet zomaar spelers laat vertrekken en het tijdig vastleggen van jeudspelers, geeft wat dat betreft hoop.
Gewoon zo door gaan en dan gaat het vanzelf vol druppelen.
0
Zondag 14 januari 2018 om 20:23 uur

troje

Kees schreef:

Wat een verademing zo`n openheid. Compliment voor de club.
Ik maak er wel uit op dat, ondanks men tevreden is over Beugelsdijk en Meijers, er een verlaagde aanbieding is gedaan. Dit uit financieel oogpunt. Of men heeft de contractduur opgerekt ter compensatie.

https://adodenhaag.nl/nl/nieuws/laatste-nieuws/1e-elftal/6606-manager-voetbalzaken-jeffrey-van-as-schept-duidelijkheid-over-transfergeruchten
Inderdaad, ik volg de club al best wel een tijdje en ik kan me niet herinneren dat er zo professioneel en open wordt gehandeld door de technische staf. Voor mijn gevoel lijkt het alsof er een lange termijn visie bij ADO heerst. Niet meer elk jaar een nieuwe trainer die ook TD is, elk jaar een compleet nieuwe basis elf, maar een idee rond speelstijl en het inpassen van spelers in die stijl in plaats van andersom. Als Van As de boel bij elkaar kan houden en de Chinezen zich stil weten te houden, dan begint het eindelijk eens ergens op te lijken.
0
Vrijdag 12 januari 2018 om 12:31 uur

Advertentie

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO bijna rond met Zwinkels
Robert Zwinkels lijkt op korte termijn zijn contract bij ADO te gaan verlengen.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 12 januari 2018 om 12:27 uur

slash070

Aad schreef:

Tsja, wat moet je er van zeggen? Heb ik het toch fout gedaan

https://www.daskapital.nl/5149972/ado_betaalt_133k_aan_commissar_1/

Oud nieuws met wat extra toelichting. Om te janken.
Las er wel een behoorlijke reactie onder:

Watmoetikhiertypen? | 07-01-18 | 15:40 | + 3 -

Zoals in de uitspraak (uitspraken.rechtspraak.nl/inziendocum...) van de ondernemingskamer gelezen kan worden zijn er drie ingrepen gelast, allen ten rekening van ADO Den Haag, waarvan ik aanneem dat de zij onder de post RVC in het jaarverslag staan:

1. Onderzoek naar beleid en gang van zaken á maximaal € 60.000.
2. Aanstelling Ben Knüppe als voorzitter RvC.
3. Onderbrenging aandelen United Vansen bij onafhankelijke beheerder mr. J.A. van der Have.

Die 133.000 euro valt best mee als je bedenkt dat daarvan ongeveer de helft al opgaat aan een onderzoek en de andere helft verdeelt moet worden onder een voorzitter van de RVC en een beheerder van de aandelen. Voor hen zou er bij pefecte verdeling ongeveer € 36.500 overblijven. Een hoop geld voor een bijbaan, maar geen 133.000 euro.


---------------------

Vraag mij af hoelang die bewindvoering moet aanblijven, is daar een termijn voor gesteld door de rechtbank? En moeten de bewindvoerders regelmatig tussentijds een rapport van hun bevindingen overleggen aan hun opdrachtgevende instantie?
0
Maandag 8 januari 2018 om 17:35 uur

DHFC070

tanker070 schreef:

Hoe zien jullie trouwens de toekomst van onze club met al die structurele miljoenentekorten?
Zolang de Chinezen blijven lappen al is het een achtergestelde lening.....
Maar het is natuurlijk een zeer ongezonde situatie. Met Meijers, Beugelsdijk en Duplan valt wel weer een salarispost van bijna een miljoen weg dat scheelt al heel wat. Voor Duplan heb je geen vervanger nodig en de beide andere posities zouden ingevuld kunnen worden door beide Kuipers. Het is de vraag hoeveel je dan aan kwaliteit inlevert.

Ik zie liever zwarte cijfers en tegen degradatie dan miljoenen verliezen jaar op jaar maar rond de 9e plek = geen gezonde situatie en ga je op lange termijn nog veel meer last van krijgen. Problemen voor je uitschuiven waar heel veel bestuurders goed in zijn.

0
Zaterdag 6 januari 2018 om 20:34 uur

slash070

Even wat vragen . . .

Heeft de rechtbank een termijn gesteld bij het aanstellen van bewindvoering, en bepaald de rechtbank uiteindelijk of de bewindvoering beëindigd kan worden en de club weer “zelfstandig” verder kan? Moet de bewindvoering een soort van tussentijdse- en regelmatige rapportage overleggen aan hun opdrachtgevende instantie?
0
Dinsdag 2 januari 2018 om 20:41 uur

Bert

pajam schreef:

tis toch niet te geloven dit. Hoop inderdaad nu dattie kopje onder gaat met dat Sparta.
Ik kan er met mijn pet niet bij waarom hij erin stapt. Er moeten 5 a 6 nieuwe spelers bij. Een ervan zal wel Kramer zijn. Bazour en Riedewald worden ook genoemd. Of dat allemaal realistisch is?

Als die zich handhaaft zegt iedereen eigenlijk niet zo raar met zoveel aankopen. Daar had Pastoor het misschien ook mee gered.

Als die degradeert heeft die het helemaal slecht gedaan in de ogen van de supporters.

Wat heeft die nou nog te bewijzen? Dat die met Oranje uit bij Frankrijk verloor neemt niemand hem kwalijk de puinhopen onder Blind waren te groot geworden om op te ruimen. Hij heeft er verder het maximale uit gehaald.

Juist nu was het gunstig geweest om bij Ado in een bepaalde advies rol in te stappen. De club zit in rustig vaarwater hij hoeft dat veld niet meer op beetje tokken met Van As over beleid op lange termijn zonder dat er gelijk van alles van hem wordt verwacht.

Maar goed dat zal wel te weinig geld opleveren. Iets waar hij al veels te veel van heeft.
0
Dinsdag 26 december 2017 om 11:02 uur

Nu online

Aad, Erba1, pajam, haagse chick, vakkiel en 190 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 120
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5